Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 4 5 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)  (Przeczytany 20744 razy)
Edytka

era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia

« #30 : Maj 04, 2014, 19:50:01 »
Odpowiedz cytując
In., nie żartuj! Wyglądasz, jakbyś na tych szarfach latała od dawna! uśmiech wrzucaj zdjęcia - fajnie sobie popatrzeć.

Ja sie nie moge doczekać aż ruszy mój grupa Basic w oh lala.
#link
Embracing your inner sexy vegan goddess.

Powiedzieć komuś: Idiota! - to nie obelga, lecz diagnoza.
In.

tęczowy kucyk <3

« #31 : Maj 04, 2014, 20:12:16 »
Odpowiedz cytując
Dzieki uśmiech dobrze wyszlo na zdjeciach, jakby mnie nagrywali to juz tak dobrze by nie wygladalo wink
#link
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper
slojma

I was born with a silver spoon!

« #32 : Maj 04, 2014, 21:09:11 »
Odpowiedz cytując
etam pewnie szybko wszystko ogarniesz, zdjęcia boskie
#link

In.

tęczowy kucyk <3

« #33 : Maj 04, 2014, 21:30:05 »
Odpowiedz cytując
Niestety to bylo jednorazowe smutek w "moim" studio nie maja silks, bo sufit za nisko. W miasteczku obok podobno prowadza zajecia, ale ja z kolei tylko w poniedzialki moge cos robic albo przed 14, a o tej porze zajec nie ma - no i w poniedzialki juz mam i aerial hoop, i rure, watpie, zeby Tony sie zgodzil bym caly dzien sam na sam z dzieckiem co tydzien, tymbardziej, ze to jego jedyny dzien wolny i chcialby odpoczac :P
#link
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper
slojma

I was born with a silver spoon!

« #34 : Maj 04, 2014, 22:16:41 »
Odpowiedz cytując
In to może za jakiś czas coś się zorgnizuje blisko Twojego miejsca i będzie łatwiej co? Trzymam mocno kciuki
#link

Becia23

Permanent verbal diarrhoea

« #35 : Grudzień 20, 2014, 22:32:42 »
Odpowiedz cytując
Może ktoś polecić jakieś dobre fora pole dancing? oczy2 Polskie lub angielskie
#link
"Wszystkich zadowolić nie sposób, ale wszystkich wk*ć to już łatwo" lol
Edytka

« #36 : Marzec 04, 2015, 11:28:41 »
Odpowiedz cytując
a porpos pole dance z przymrużeniem oka wink https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=36j2Bsr_k9I&app=desktop

ja dalej uparcie chodzę na rurkę. wybitnie mi to nie wychodzi, ale kto by się tym przejmował. w oh lala już praktycznie zamieszkałam hihi tanczacalinka
#link

Tamtam

« #37 : Marzec 07, 2015, 16:00:14 »
Odpowiedz cytując
czym skorupka.....

https://www.youtube.com/watch?v=LayO1wW-b2o
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2015, 08:36:44 wysłane przez Tamtam » #link
One-One was a racehorse; Two-Two was one, too.
When One-One won one race, Two-Two won one, too
Biczowa

tajny agent Bycz, bezczelny Bycz

« #38 : Marzec 10, 2015, 23:51:57 »
Odpowiedz cytując
Nie wyświetla się smutek
#link

Playboya ubiera Caball duży uśmiech
Tamtam

« #39 : Marzec 24, 2015, 08:36:18 »
Odpowiedz cytując
widocznie został usuniety... zamieniłam więc link na inny uśmiech
#link
One-One was a racehorse; Two-Two was one, too.
When One-One won one race, Two-Two won one, too
Edytka

« #40 : Październik 06, 2015, 15:29:35 »
Odpowiedz cytując
Warszawianki, czy któraś nie chciałaby zacząć przygody z pole dancem / pole fitnessem?

Oh Lala zbiera zapisy do grupy wprowadzającej z Patrycją Tazbir (soboty, godzina 12.00). 4 wejścia to 179 zl. Do startu grupy brakuje jeszcze niestety 5 osób...

o Patrycji można przeczytać tutaj http://www.poledancepolska.pl/instruktorzy/warszawa/218-patrycja-tazbir
#link

Libeerte

« #41 : Wrzesień 12, 2017, 19:58:34 »
Odpowiedz cytując
Odkopuje!! duży uśmiech
Dwa miesiace temu zapisałam sie na pole dance, do tego godzinny stretching po treningu - jest moc! Wiedziałam, ze to mega trudne, ale chyba nie sądziłam, że aż tak!
Dziele sie zdjęciami, dajcie znać jak wam idzie duży uśmiech

#link
zduśka

Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina

Moje ogłoszenia
« #42 : Wrzesień 13, 2017, 19:12:26 »
Odpowiedz cytując
Normalnie coś dla mnie wink śmigam po rurce tak z rok ale z przerwami, niestety praca zmianowa nie pozwala bywać mi na zajęciach regularnie..
Libeerte super!
In. Wow!
#link

Dworcika
Kierowca Bombowca

Fantasmagoria

« #43 : Wrzesień 14, 2017, 12:38:54 »
Odpowiedz cytując
Libeerte, gdzie chodzisz? :>
#link

Cytat: Sankaritarina
Trochę jak z Michaliną - Michasia to mi się kojarzy z dziewczynką w burzy kręconych włosów uprapraną lodami, a nie z dorosłą panią, za to Michalina brzmi świetnie!
Libeerte

« #44 : Wrzesień 14, 2017, 20:21:35 »
Odpowiedz cytując
zduśka, ja juz specjalnie ustawiam grafik tak, zeby zawsze byc duży uśmiech musiałam sie w końcu wziąć za siebie duży uśmiech dzięki!

Dworcika, pole dance studio na lubickiej, wiem ze maja tez swoje szkoły w swieciu i Grudziądzu uśmiech z całego serca polecam, chociaz porównania nie mam, ale nawet nie szukam wink
#link
Sayu

« #45 : Wrzesień 15, 2017, 18:17:26 »
Odpowiedz cytując
Ja chadzam na pole dance i na aerial hoop. I jak na rurach przeżywam straszny kryzys (fizycznie i psychicznie) tak koło jest moją miłością wielką. To naprawdę świetna zabawa uśmiech

#link
Libeerte

« #46 : Wrzesień 15, 2017, 20:34:03 »
Odpowiedz cytując
Sayu, wooooow! Jak juz sie rozciagne to musze tego spróbować kocham
#link
Sayu

« #47 : Wrzesień 16, 2017, 09:39:05 »
Odpowiedz cytując
Polecam całym sercem duży uśmiech
#link
infantil

tutte le strade portano a roma

« #48 : Wrzesień 05, 2018, 15:20:57 »
Odpowiedz cytując
Odkopuję.
Marzy mi się wreszcie zapisanie się na rurkę, ale chcę trafić do faktycznie dobrej szkoły, bo to nie jest tania rozrywka. Znacie/polecacie jakąś szkołę w Warszawie?  wink

I jeszcze mam pytanie do bardziej rozeznanych w temacie  duży uśmiech - czy można zacząć będąc totalnie nierozciągniętym? Bo ja i aktywność fizyczna mamy ostatnio mało wspólnego ze sobą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 15:23:42 wysłane przez infantil » #link
Viridila

« #49 : Wrzesień 05, 2018, 15:28:37 »
Odpowiedz cytując
Ooo, nie wiedziałam, że mamy taki wątek! duży uśmiech

Podpinam się pod pytania infantil co do rozciągnięcia kwiatek

I czy np. fakt iż sporo ćwiczę na siłce też (dla zdrowia i poprawy sylwetki, siły) będzie się dobrze uzupełniał? Bo no.. mięśnie nieco silniejsze, ale rozciągnięcie gorsze - choć jakoś tam staram się po każdym treningu daną partię 'rozciągnąć'. A pole dance za mną chodzi od kilku lat... a mam szkołę 10 min piechotką od domu (odkryłam to w zeszłym tygodniu) emoty327
#link
Sayu

« #50 : Wrzesień 05, 2018, 15:36:36 »
Odpowiedz cytując
Jeśli traficie na odpowiednią trenerkę to spokojnie możecie zaczynać w każdym stadium "rozleniwienia kanapowego" wink Wiadomo, będziecie musiały włożyć więcej pracy w rozciąganie ale na początku zaczyna sie od prostych rzeczy nie wymagających szczególnego rozciągnięcia. A siłownia daje spore plusy mimo wszystko.

Pozdrawiam ze stadium bycia preclem :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 15:38:31 wysłane przez Sayu » #link
infantil

« #51 : Wrzesień 05, 2018, 15:49:59 »
Odpowiedz cytując
Dlatego pytałam o dobrą szkołę, bo chcę trafić na trenerów z głową.
Znalazłam jedną niedaleko mnie, mają kurs podstawowy, ale boję się, że nic nie będę mogła zrobić, bo ja nie mam nic wspólnego z rozciąganiem, byciem fit itd.  emoty327 A pole dance od zawsze mnie ciągnęło, natomiast jestem mega słaba (ręce, nogi) i kompletnie nie mam mięśni.
#link
Sayu

« #52 : Wrzesień 05, 2018, 17:22:06 »
Odpowiedz cytując
Ja z Warszawą nie pomogę niestety, za daleko.

Ale od siebie mogę powiedzieć że ja zaczynałam z poziomu przysłowiowego "gluta", namówiła mnie koleżanka a ja przed pierwszymi zajęciami generalnie miałam lekką panikę jak ja się z moim cielskiem i brakiem gracji pokażę :P Teraz nadal cierpię na brak gracji ale w całej reszcie jest progres. Nie ma co się zastanawiać, naprawdę wink
#link
infantil

« #53 : Wrzesień 06, 2018, 08:47:55 »
Odpowiedz cytując
Sayu trochę mnie pocieszyłaś, bo ja właśnie jestem takim bezmięśniowym glutkiem  wink W takim razie zapiszę się gdzieś od października.
A w co się ubrać na takie pierwsze zajęcia? Zwykłe szorty sportowe i koszulka będą ok? Nie trzeba nic wymyślać?  uśmiech
#link
Sonkowa

« #54 : Wrzesień 06, 2018, 10:02:46 »
Odpowiedz cytując
ooo, ja też chętnie podłączę się do pytania o szkołe w Warszawie. Zaczęłam chodzić od początku lipca i przepadłam.  emoty327 Chciałabym kontynuować jak wrócę na studia.
infantil ja też zaczęłam jako zupełnie nierozciągnięta i z zajęć na zajecia jest coraz lepiej.  emoty327
#link
Sayu

« #55 : Wrzesień 06, 2018, 15:54:55 »
Odpowiedz cytując
Zwykłe szorty sportowe i koszulka będą ok? Nie trzeba nic wymyślać?  uśmiech

Tak, na pierwszych zajęciach generalnie ćwiczy się proste obroty (zwykle :P), wiec najlepiej krótkie spodenki i bokserke. Dopiero później, jak zaczną się wchodzenia wyżej i figury odwrócone trzeba pomyśleć o innym stroju. Ale wierz mi - poczujesz jak będziesz miała za dużo na sobie duży uśmiech
#link
infantil

« #56 : Wrzesień 12, 2018, 16:26:55 »
Odpowiedz cytując
Zapisałam się  emoty327 zaczynam od wtorku, nie mogę się doczekać.
#link
Sayu

« #57 : Wrzesień 12, 2018, 17:57:41 »
Odpowiedz cytując
Trzymam kciuki!  hurra!
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #58 : Wrzesień 15, 2018, 19:06:31 »
Odpowiedz cytując
Późno przeczytałam, ale - infantil w Twoich okolicach zdecydowanie duende dance studio  wink teraz ruszyły bodajże 3 nowe grupy uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

infantil

« #59 : Wrzesień 15, 2018, 19:27:31 »
Odpowiedz cytując
no właśnie tam się zapisałam  duży uśmiech
#link
Strony: 1 [2] 3 4 5 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.