Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)  (Przeczytany 18927 razy)
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #120 : Marzec 13, 2019, 09:41:13 »
Odpowiedz cytując
Mi już nie po drodze od kiedy Duende się przeniosło i zrezygnowało z multisporta  wink może gdyby tydzień był dłuższy to upchnęłabym gdzieś w ramach miłej ogólnorozwojówki, ale tak to mi czasu braknie na własne treningi  smutek

Z resztą ja uważam, że super się Was ogląda i tyle, nawet jak tylko we dwie wrzucacie zdjęcia  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

amnestria

no excuses ;)

« #121 : Marzec 13, 2019, 12:48:33 »
Odpowiedz cytując
Ja w ogóle nie planuję takich rzeczy robić, bo się boję wysmiewa Ale lubię Was oglądać.

Co Ty infantil masz na nogach, to białe? Talk?
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
infantil

« #122 : Marzec 13, 2019, 13:00:24 »
Odpowiedz cytując
Magnezję w płynie  uśmiech Miałam wyjątkowo złą przyczepność wczoraj i musiałam się cała pokryć, stąd te barwy wojenne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2019, 13:02:21 wysłane przez infantil » #link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
amnestria

no excuses ;)

« #123 : Marzec 13, 2019, 13:32:39 »
Odpowiedz cytując
A widzisz duży uśmiech Czyli to, czego i ja używam duży uśmiech
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Meise

« #124 : Marzec 13, 2019, 13:43:01 »
Odpowiedz cytując
Ja tu zaglądam, bo bardzo podobają mi się zdjęcia (myślę, że nie tylko mi wink). Zastanawia mnie tylko czy na zajęciach jest jakiś dress code i trzeba ćwiczyć w majtkach, czy można mieć np krótkie spodenki?

Ogólnie to podziwiam siłę mięśni rąk. Ja chyba bym się tak nie utrzymała... ręce mam bardzo słabe.
#link
infantil

« #125 : Marzec 13, 2019, 13:47:04 »
Odpowiedz cytując
Można mieć krótkie spodenki, ja na początku chodziłam na zajęcia w spodenkach, na zajęcia na obrotowej rurce nadal bywam w szortach, ale... no już przy niektórych figurach im mniej na sobie tym lepiej  uśmiech Przy zakrytych udach, pachwinach bardziej się człowiek ślizga po rurce, są takie chwyty, że trzeba to niestety brać na żywą skórę. I tyczy się to też brzucha, pach i tak dalej. 
Sama nie jestem fanką rozbierania się (na ulicę bym nigdy nie wyszła z odkrytymi nogami), ale tu po prostu stawiam na wygodę i przyczepność.
#link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
Meise

« #126 : Marzec 13, 2019, 13:57:55 »
Odpowiedz cytując
Tak myślałam właśnie, że to o przyczepność chodzi, dzięki uśmiech
#link
Sayu

« #127 : Marzec 13, 2019, 18:26:09 »
Odpowiedz cytując
no już przy niektórych figurach im mniej na sobie tym lepiej  uśmiech

Ha! Mówiłam to wcześniej duży uśmiech To jest właśnie ten sport gdzie im dalej w las tym bardziej nago  wysmiewa
Z resztą w są dwa etapy gdzie człowiek patrzy na ten sam kostium do Pole dance i jest:

1 (trenuje od 3 dni) "O boze! jakie to dziwkarskie! nigdy tego nie założę!
2 (trenuje rok) CHCEEEEEEEEE! kocham
#link
Sayu

« #128 : Marzec 15, 2019, 19:36:08 »
Odpowiedz cytując
Zgadnijcie co przyszło  kocham

#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.