Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 5 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)  (Przeczytany 18781 razy)
In.

tęczowy kucyk <3

«Start : Kwiecień 29, 2014, 13:26:53 »
Odpowiedz cytując
Ktos cos? Chcialabym sie gdzies postepami chwalic i nie mam gdzie wink

Ja po ponad dwuletniej przerwie wrocilam w marcu do rury (wczesniej prawie dwa lata tanczylam, ale bylam samoukiem z youtube :P), wczoraj mialam pierwsza lekcje aerial hoop - mialo byc kilka, zebym dobila do poziomu intermediate, bo mam czas uczestniczyc tylko w takich zajeciach. Tak dobrze mi szlo, ze juz od nastepnego poniedzialku zaczynam normalne zajecia z grupa  hurra!
A w najblizsza niedziele mam 2h masterclass z aerial silks - jestem bardzo podekscytowana i strasznie sie boje wink
#link
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper
Thymos

« #1 : Kwiecień 29, 2014, 13:32:35 »
Odpowiedz cytując
Ja chciałam iść, niestety sobie słono każą płacić w Poznaniu wink
Nie boisz się, ze będziesz mieć napakowane ręce i ramiona?
#link
Give, but don't allow yourself to be used,
Love, but don't let your heart to be abused,
Trust, but don't be naive,
Listen, but don't lose your own voice
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #2 : Kwiecień 29, 2014, 13:33:32 »
Odpowiedz cytując
Thymos, a od prac stajennych i jazdy konnej nie ma się napakowanych łapek?
... "nobo" ja mam ... wink
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
bera7

« #3 : Kwiecień 29, 2014, 13:33:58 »
Odpowiedz cytując
In., na 100% forumowa bjoork się bawi na rurce.
#link

slojma

I was born with a silver spoon!

« #4 : Kwiecień 29, 2014, 13:35:54 »
Odpowiedz cytując
Ja chodziłam przez ponad 1,5 roku na zajęcia pole dance w Warszawie, przerwałam z braku czasu. Bardzo dobrze się na nich bawiłam, rozciągałam i ćwiczyłam każdą część ciała. Moja trenerka zdobyła kilkukrotnie wraz z partnerem mistrzostwa polski i wygrywała konkursy za granicą. Świetna sprawa, może kiedyś powrócę.
#link

Thymos

« #5 : Kwiecień 29, 2014, 13:37:40 »
Odpowiedz cytując
Thymos, a od prac stajennych i jazdy konnej nie ma się napakowanych łapek?
... "nobo" ja mam ... wink

Ja w stajni jestem obecnie max 3 razy w tygodniu, więc mnie to nie grozi :P
A bicków się nabawiłam w pracy, teraz nie mogę już z nimi nic chyba zrobić.
Jak tylko zacznę coś kombinować to rosną takie fuj...
#link
slojma

« #6 : Kwiecień 29, 2014, 13:42:29 »
Odpowiedz cytując
Zawsze podobała mi się ta dziewczyna (hehe jeśli chodzi o taniec) https://www.youtube.com/watch?v=msy7TtyAVIc
https://www.youtube.com/watch?v=lEA1HR2qCwI
#link

Thymos

« #7 : Kwiecień 29, 2014, 14:07:57 »
Odpowiedz cytując
Zawsze podobała mi się ta dziewczyna (hehe jeśli chodzi o taniec) https://www.youtube.com/watch?v=msy7TtyAVIc
https://www.youtube.com/watch?v=lEA1HR2qCwI

Drugi filmik bomba, chyba zacznę zaciskać pasa konik
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #8 : Kwiecień 29, 2014, 14:11:06 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie zaczęłam myśleć, żeby się zapisać od przyszłego roku. A może nawet znaleźć w wakacje coś w Szczecinie. Tylko mam obawę, że jestem za stara na to, żeby zaczynać i nie znajdę takiej początkującej grupy. lol
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Ramires

« #9 : Kwiecień 29, 2014, 14:22:26 »
Odpowiedz cytując
Też mnie to korci od jakiegoś czasu ale po pierwsze drogie to we wrocku cholernie, bidny student nie wyrobi :C a po drugie chyba bym się nie nadawała jednak, mam wrażenie że do tego typu tańca przydałaby się taka 'seksowna iskra' ;p nie wiem jak to inaczej nazwać. Z innej beczki - nie umiem nawet normalnie tańczyć.

Ale i tak uważam że to super sprawa i jeżeli będę kiedyś miała okazje to moze...
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #10 : Kwiecień 29, 2014, 14:23:09 »
Odpowiedz cytując
In., widziałam Twoje zwisy na fejsie! Robią wrażenie! uśmiech

edit:
W sensie zwisania ... z rury rzecz jasna wink
#link
Niebo nie jest limitem!
bera7

« #11 : Kwiecień 29, 2014, 14:24:16 »
Odpowiedz cytując
flygirl, nie przesadzaj z starością. Znajome zaczynają po 30-stce wink
#link

In.

tęczowy kucyk <3

« #12 : Kwiecień 29, 2014, 14:28:34 »
Odpowiedz cytując
Thymos, nie, wolę, żeby były napakowane niż obwisłe jak teraz wink
slojma, foty, foty! wink no w Londynie to masz duży wybór studio, pewnie na każdym rogu są uśmiech A właśnie od tej laski z youtube'a, którą wstawiłaś, to się "uczyłam" uśmiech
flygirl, Ty chyba sobie jaja robisz, że za stara jesteś :P
JARA, dzięki uśmiech
Ramires, nie trzeba umieć tańczyć, żeby spróbować na rurze uśmiech znam dużo osób, która same tricki robią, nigdy nie zatańczyły wink

Moje wczorajsze, pierwsze zajęcia z aerial hoop:

I wczorajsza rura:

http://www.youtube.com/watch?v=pgFR1Gs2HGo
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 14:31:07 wysłane przez In. » #link
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper
kujka

new better life mode: on

Moje ogłoszenia
« #13 : Kwiecień 29, 2014, 14:28:54 »
Odpowiedz cytując
Forumowa Byczek sprzedaje rury uśmiech i wiem ze tez kiedys tanczyla. Na pewno moze dac namiar na dobre miejsce w okolicy Warszawy.
#link
Znajdziecie mnie na fb uśmiech

hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi
Ramires

« #14 : Kwiecień 29, 2014, 14:31:19 »
Odpowiedz cytując
eeej, a to nie boli jak ta rura się tak trze między udami na przykład? Bo dźwięk aż mnie zabolał  hihi
#link
In.

tęczowy kucyk <3

« #15 : Kwiecień 29, 2014, 14:34:05 »
Odpowiedz cytując
Ramires, boli bardzo :P w dodatku wczoraj miałam najcieńszą rurę po jakiej skakałam od kąd zaczęłam... I kurde, o ile na odrobinę grubszych już mnie raczej to nie rusza, tak wczoraj myślałam, że tam umrę...
#link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #16 : Kwiecień 29, 2014, 14:51:05 »
Odpowiedz cytując
majeczka też szaleje na rurkach
#link

flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #17 : Kwiecień 29, 2014, 14:55:19 »
Odpowiedz cytując
Bo mam jakoś tak zakodowane w głowie, że początkujące grupy do wszelkich tańców są w przedziale 16-18 lat i nie mogę się tego wyzbyć.  wink
#link

FotoFacebook
500px
Edytka

era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia

« #18 : Kwiecień 29, 2014, 14:58:53 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem zapisana na rurkę i czekam aż się ruszy grupa konik Idę do Oh Lala http://ohlala.pl/

Zasadniczo nigdy nie planowałam iść na rurkę, aż do czasu gdy koledzy na obozie biegowym wpakowali mnie na rurę. Okazało się to tak trudne, że skoczyło mi na ambicję ("że ja nie mogę? ja wszystko mogę!") wink

Dla mnie ta dziewczyna wymiata https://www.youtube.com/watch?v=waIuhfoTMv8

In. ale fajny ten aerial hoop!
#link
Embracing your inner sexy vegan goddess.

Powiedzieć komuś: Idiota! - to nie obelga, lecz diagnoza.
slojma

« #19 : Kwiecień 29, 2014, 15:08:06 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie zaczęłam myśleć, żeby się zapisać od przyszłego roku. A może nawet znaleźć w wakacje coś w Szczecinie. Tylko mam obawę, że jestem za stara na to, żeby zaczynać i nie znajdę takiej początkującej grupy. lol
- co za stara moja koleżanka zaczynała tańczyć ze mną mając 38 lat wszystko kwestja podejścia
in- zdjęcia mam gdzieś na starym lapie w pl więcnie będzie teraz, wiesz pewnie powrócę do tańczenia ale za jakiś czas wink A Twoje zdjęcia super
Ramires - oj bardzo boli, dlatego początkowo warto ćwiczyć pewne elementy w długich spodniach takich mega przylegających, ale i tak siniaki murowane. Ja pamiętam, że przez jakiś czas chodziłam jak ofiara gwałtu hehe
Edit.
Ja myślałam o zajęciach z AIR YOGA ale to też za jakiś czas uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 15:13:22 wysłane przez slojma » #link

sznurka
jedyna niekwestionowana księżniczka;]

« #20 : Kwiecień 29, 2014, 19:56:10 »
Odpowiedz cytując
zazdroszczę, też bym chciała
ale chyba nie z kotwą tytanową w barku:(
#link
[/url]
konikmorski

Moje ogłoszenia
« #21 : Kwiecień 29, 2014, 20:17:42 »
Odpowiedz cytując
Tutaj są też fajne filmy: https://www.youtube.com/watch?v=kcw5jnUclKw oraz https://www.youtube.com/watch?v=c9FS1bxaGTg ta druga to istny żywioł. Najlepsze miny facetów uśmiech pierwszy raz zapisuję się na siłownię, jeśli osiągnę odpowiednią siłę to w Polo dancing też będę chciała spróbować. Trzy lata temu tańczyłam taniec brzucha i już wtedy miałam wrażenie że ciało mi pada ze zmęczenia. A co dopiero na takiej rurze...
#link
Moje autorskie projekty dla koniarzy, warto iść w innowacje uśmiech

https://www.youtube.com/playlist?list=PL96C6CAB54E801E9D - filmowe prezentacje ogierów z licencją PZHK i nie tylko.

,, Pamiętaj że niemożliwe to nie fakt.... to tylko opinia innych"
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #22 : Kwiecień 29, 2014, 20:29:40 »
Odpowiedz cytując
Ja chodziłam do Duende w Warszawie i bardzo polecam  wink Niestety ta zabawa przerosła mnie finansowo i musiałam odpuścić  smutek Ale liczę, że jeszcze kiedyś do tego wrócę  duży uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Kajula

« #23 : Kwiecień 30, 2014, 07:00:20 »
Odpowiedz cytując
u nas w Szczecinie też są jakieś chore ceny za pole dance ;P chodziłam kiedyś na zajęcia, ale to nie na mój brak siły niestety. Nie mówiąc o bólu :P Ale uwielbiam popatrzeć uśmiech
#link
The poetry in motion love

Nasz Aniołek smutek 23.06.2014
Edytka

era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia

« #24 : Kwiecień 30, 2014, 07:47:25 »
Odpowiedz cytując
Mnie dziewczyna z ukraińskiego Mam Talent nie rusza, ale Jenyne już tak https://www.youtube.com/watch?v=cQMkm0bqRvo kocham Mam wrażenie, że prawo grawitacji na nią nie działa.
#link
Embracing your inner sexy vegan goddess.

Powiedzieć komuś: Idiota! - to nie obelga, lecz diagnoza.
Arroch

« #25 : Kwiecień 30, 2014, 12:59:32 »
Odpowiedz cytując
flygirl my chodzimy z przyjaciółką w Lbn, a w zasadzie zaczynamy chodzić (byłyśmy dopiero kilka razy) i wcale nie mam wrażenia, że jestem za stara  hihi wpadnij kiedyś  kwiatek
#link
Nav

« #26 : Kwiecień 30, 2014, 15:48:52 »
Odpowiedz cytując
a czy do tanca na rurze potrzeba jakakolwiek umiejetnosc tanczenia/poruszania sie? ja jestem takim typowym drewnem, tzn sporty owszem, ale wszelkie formy tanca mnie paralizuja, nie potrafie zaczac sie gibac  wink a taniec na rurze mi sie bardzo podoba  uśmiech
#link
"Just like a mirror reflecting the moves of your life and in the river reflections of me"
Cierp1enie

« #27 : Kwiecień 30, 2014, 16:11:52 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie niedawno widziałam tą Ukrainkę z Mam talent i spodobała mi się ta rura uśmiech  ale u nas nie ma zajęć smutek
#link

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #28 : Kwiecień 30, 2014, 21:09:06 »
Odpowiedz cytując
Arroch gdzie, kiedy, za ile? oczy2
#link

FotoFacebook
500px
In.

tęczowy kucyk <3

« #29 : Maj 04, 2014, 18:15:29 »
Odpowiedz cytując
Nav, nie trzeba uśmiech

Dzieki laski za mile slowa kwiatek

Bylam dzis na aerial silks... Jakie to jest strasznie trudne! Wydawalo mi sie, ze jestem silna... Bardzo sie mylilam. Co tam rura, co tam aerial hoop, te szmaty to jest dopiero trudne! Ja poleglam...
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 18:45:19 wysłane przez In. » #link
Strony: [1] 2 3 ... 5 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 19 zapytaniami.