Czemu .

Dobry wiczór wszystkim jest wiosna uważam że to najpiękniesza pora roku , ale niestety nie dla mnie 10 kwietnia mam zabiegi , tak jest rok rocznie . Będę zapewne mił z 4-5 zbiegów w szpitalu wojskowo -rehabiltacynym , naj girzemu wrowgwi nie rzyczę długo falowych zabiegów . Nie mam szczęścia do pełnej radości życia , macie rodziny , dzieci a ja nie styty sam jak palec . Powiecie że w Ciechocinku jest dużo pań ale one chcą przyjeżdżając do mego miasta Ciechocinek mieć lenią przygodę ja takich procedrów się nie imam . Mam swój kodeks życiowy jestem człowiekiem wierzącym . Nie myślcie że jestem jakimś mrukiem nic podobnego jestem Roman gawędziasz i lubię ludzi . No ale nie mam prawdziwego przyjaciela drugiej połowy . Jak już wiecie w 205 roku uległem wyadkowi podczas gonitwy płotowej na torze Służewiec możecie ją sobie obejżeć na re-volcie w temacie Roman Śmigielski . Choć spost dał mi wiele radości , znajomości ale są tego i ciemne strony zabrał mi kawał zdrowia , nie mam rodziny . Życie i zdrowie miałem ratowane w szpitalu MSW-ia w Warszawie ratował i oprował mnie najleprzy nerohirurg w Polsce pan Andrzej S , który mi powiedział przy moim wypisie panie Romanie powiedził pański przypadek uważam za jednych z największych sukcesów mojej pracy zawodowej . Nikt kto mnie wiedzi nie wierzy że jestem iwalidą a miam iplaty w kręgoslupie co go miałem jego okrektę , wszystkie żebra prawie połamane , nie dowaład lewj strony , stłucznienie lewj pułkuli muzgowej . W szptalu modiłem się do BOGA aby mógł chociasz chodzić i BUG mnie wysłuchał jak chodzę . No doś tego narzekania kochani życzę wam ;rodzinnego , miłego , udanego weekedu. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Dubel
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
21 marca 2014 22:06
Panie Romanie, z całym szacunkiem, ale ten post bez problemu może Pan wstawić do swojego tematu, na pewno wiele osób go przeczyta 😉 Nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu w tym dziale, bo robi się bałagan i moderatorzy mają dużo więcej pracy 🙂 Pozdrawiam :kwiatek:
wątek zamknięty
Rozumię. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.