Rocznica re-volty!

a ja jestem na nie dla konika z voltopirów, bo ja akurat zawsze na re-volcie siedzę:P ale koszulka jak najbardziej TAK!!!! 😀
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
16 października 2009 16:39
A naszywki ? 😀
naszywki są fajnym pomysłem 😉 na czapraki 🤣
Akurat tak się składa, że prowadzę z mężem firmę która zajmuje się odzieżą reklamową. W ofercie mamy wiele marek dobrej jakości odzieży myślę, że byłoby z czego wybierać. Robimy też nadruki różnego rodzaju . Może być nawet full kolor grafika już od 1 szt ( nie prasowanka) nie jesteśmy pośrednikami
wstawie adres strone jeżeli można jak nie to admin wywali
http://www.gjg-style.com/index_pl.php?s=oferta
panterka-23, a może mogłabyś przedstawić jakąś ogólną ofertę na to, o czym tutaj sobie piszemy?
oferta ma być w wersji polo i t-shirty z nadrukiem full kolor, lub tylko z napisami tak? jakie ilości wchodzą w grę bo to jest też ważne 🙂
z ankiet wynika, że miałoby to być czarne polo. Reszta wciąż jest w fazie rozważań i ciężko mi się wypowiadać. Jednak, większość jest za napisem re-volta.pl takim jak u góry strony, na plecach i być może czymś po lewej stronie z przodu.

pomocy? 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 października 2009 20:09
Co do pleców to ja proponuję adres ciekawą czcionką 😉 moim zdaniem będzie wyglądał lepiej niż logo 😉
Popieram Pauli 🙂
podajcie chociaż jaka ilość by była potrzebna tych polo a ja już wycenie pare wariantów  😅
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 października 2009 11:18
w ankietach wzielo na razie udzial 175 osob. moze wycen wstepnie dla 150 i 200 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 października 2009 11:26
Edytka, ja bym wyceniła raczej na 70 i 120 jeśli już, ale nie wydaje mi się, żeby 120 osób kupiło polo...
oki jutro w pracy coś pomyślę
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 października 2009 18:33
... tak jakby cisza ? ;-)
Może przed burzą 😉
no i minęła nam rocznica...
Kto się zajmuje organizacją koszulek?
Spóźnione,ale szczere życzenia z okazji I rocznicy = wszystkim dyskutantom. :kwiatek:
Niech to miejsce trwa jako nasz azyl, kopalnia porad ,miejsce zawierania przyjaźni .
Niech przybywa nam rozmówców -zakręconych tak jak my.
I niech wszelkie trolle trzymają się z daleka.
Dziękuję Administratorce i Moderatorkom za ich pracę.
:kwiatek:
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
24 grudnia 2009 14:09
coś słychać w sprawach koszulek ?
Nic nie słychać. Pozostaje nadzieja, że na następną rocznicę się wyrobimy 😂
hmm, nic nie słychać z koszulkami? czy znaleźć nie mogę?  😡
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 kwietnia 2010 15:32
Wygląda na to, że na planach się skończyło...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się