Rocznica re-volty!

In.   tęczowy kucyk <3
15 października 2009 13:32
No, no, fajne te polówki 😁 No i nick to dobry pomysł, nikt się pod nikogo podszywał nie będzie 👀 ; )
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
15 października 2009 13:40
Jestem jak najbardziej za czarnymi polo z napisem. W sumie fajnie by było jak by były dwa wzory (voltopiry i re-volta), ale wiem że to pewnie więcej roboty 😉 i nick, choć w sumie obejdzie się bez.Rok też fajny pomysł. A co z naszywkami?
Ja bym się pisała na jedną-dwie koszulki (bo jeśli będą dwie wersje to obydwie :hihi🙂 i jeśli jednak będą naszywki to zapewne też jedną-dwie 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 października 2009 14:00
Ja nadal obstawiam koszulkę polo 🏇 z napisem re-volta.pl/voltopiry.pl na plecach i z małym napisem z przodu
Takie proste nie są zbyt fajne. W sensie, że nie bardzo pokazać się w takiej koszulce na imprezie końskiej, a tak to można w niej śmigać jak w zwykłej koszulce na co dzień 😁
In.   tęczowy kucyk <3
15 października 2009 14:04
Może czerwona z żółtym re-volta.pl i czarna z ......(tu kolor, byle nie bialy! ; ) ) volotpiry.pl - duże na plecach, małe na przedzie. Albo na przedzie zamiast adresu forum nick (?)
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 października 2009 15:11
to w końcy to jest re-volta czy voltopiry?
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 października 2009 15:26
Mogą być dwie wersje 😉

Ja zdecydowanie jest za polówką.
Tylko może niech ten napis re-volta czy voltopiry będzie niewielki z przodu na piersi a nie ogromny na plecach.
Chodzi mi o to żeby nie wyglądało to jak transparent.



ja pewnie też bym się skusiła na jedną  😁 i podoba mi się motyw z nickiem,a za czarnym i czerwonym kolorem koszulki jak najbardziej jestem za,ale jakoś nie robi mi to różnicy czy to będzie polo czy zwykły T-shirt😉
To ja jdnak zrobię te ankiety, będziemy mieć jasne wyniki i obędzie się mało wiele spokojnie 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 października 2009 18:44
Wszystko fajnie, ale zdecydowanie nie polecam koszulek z linku Edytki. Mieliśmy koszulki tej firmy w tym roku na juwenaliach, badziewie jakich mało, błyskawicznie się szmaci i rozciąga 🍴

Mój typ to czarna koszulka (nie koniecznie polo) z małym logo na piersi a na placach mógłby być na przykład adres internetowy jakąś ciekawą czcionką, nick na rękawie do uzgodnienia 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 października 2009 18:53
ja sie nie znam. na zdjeciu wygladaly fajnie, wiec podlinkowalam  😡

Dworcika daj linka do tych ankiet zarowno na konskim jak i towarzyskich i okresl date (ja proponuje do konca pazdziernika, zeby potem na spokojnie w listopadzie zebrac zamowienia, kase, wybrac firme i zostawic czas na realizacje, odbior itd) 🙂

edit. wlasnie zobaczylam, ze juz to zrobilas  😀 to jeszcze tylko date wybierz
Super pomysł! Dlaczego tak rzadko zaglądam na techniczne?! Dobrze, że w końcu stanęło na koszulkach, bo właśnie dużo forumowiczów jest "bezkonnych".
Ja bym chciała czerwone polo, ale jak widać z kolorem jestem w mniejszości😉 No i raczej bez nicku, ale wiadomo, że wszystko wyjdzie w ankietach i trzeba będzie się dostosować😉
I bardzo podoba mi się pomysł Tani z rokiem 2009. Co roku nowa koszulka, może inna, albo jakiś inny gadżet? Koszt wydaje się nie będzie jakiś oszałamiający, a fajnie mieć takie pamiątki. Tylko kto to będzie co roku ogarniać...? 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 października 2009 19:05
Polecam koszulki Fruit of the Loom, nie wiem tylko jak się sprawa ma z zamówieniami i nadrukami...
Jakościowo są świetne, mam taki t-shirt, prałam go już wiele razy i cały czas wygląda jak nowy 😉
A ja właśnie ostatnio kupowałam taką koszulkę, bo zawsze jakościowo były git, a ta taka szmata, że mnie do teraz szlag trafia 🙁
Pamiętam że kiedyś quanta dostała w prezencie revoltowym strasznie fajną koszulkę. Może by powtórzyć projekt?  ❓
🚫 pola najlepiej kupować w second-handzie. wczoraj zakupiłam 5 w stanie idealnym w cenie 1 zł 😁

Czy dobrze rozumiem,że do końca października ustalamy fason i kolor, a reszta ankiet w listopadzie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 października 2009 19:34
ja uwazam, ze wszystko trzeba ustalic do konca pazdziernika 🙂
świetny pomysł z tymi koszulkami, ja osobiście jestem za czarną koszulką polo  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
15 października 2009 20:26
Też jestem za polo  i jakiś mały napis re-voltowy🙂

Biała polówka z czerwono- żółtą lamówką  (wolałabym osobiście granatową lamówkę, ale może niech już kolory revoltowe zostaną).
Kieszonka. Logo wolałabym średniej wielkości- nie jakieś ogromne na plecach, tylko raczej niewielkie na kieszonce np. I nick koniecznie- przykładowo z boku rękawka 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 października 2009 20:58
ja tam jestem za czarnym polo z voltopirowym konikiem i napisem voltopiry lub re-volta  😉 pomysł z nickiem wydaje mi się średnio trafiony..
o jaaaaa też bym chciała taką koszulkę...
za granicę dałoby się wysłac?
Myślę, że za dużo nie ma co szaleć z dużą ilością bajerów. Tak, żeby można było to w miarę łatwo i niedrogo zrealizować.
Mi ogólnie bardzo podoba się pomysł z dużym logo na plecach (na łopatkach), z przodu na lewej piersi małe. Plus ewentualnie nick na rękawku lub obok/zamiast loga na piersi (przy czym trzeba by się było zorientować jak by się na takie nicki zapatrywała firma robiąca koszulki - w końcu to zupełnie inne napisy).

Dodam, że stawiałabym raczej na samo re-volta.pl, bez voltopirów (chociaż sama siedzę na voltop.). W sumie wydaje mi się, że re-volta jest bardziej oficjalna. Voltopiry są... hmm... takie bardziej dla voltopirów :P Tych starych, mocno wywodzących się ze starej volty, nie ma sensu chyba wszędzie świecić akurat tym adresem.
Ale to otwarta kwestia 🙂

ikarina, myślę, że damy radę. Po prostu zapłacisz za wysyłkę za granicę i tyle 🙂
O! Ja też bym się pisała na jedną koszulkę 😁 Świetny pomysł.
Mi się widzi czarna polówka, z dużym logo re-volta na plecach i małym na lewej piersi 😀 Coś jak w projekcie helci, może poza tym miejscem na nick 😉 Jak dla mnie, nick może być, np. na rękawie, ale jak nie będzie, to nie będę płakała.. 🙂
A mi się widzi czarny T-shirt ze sporym napisem re-volta na plecach oraz małym na lewej piersi 🙂 Najlepiej bez nicku i roku.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
16 października 2009 06:31
Pomysł z koszulkami świetny, czarne polo z logiem miodzio. I z mojej strony takie pytanie czy rozmiary tez będą jakieś? Czy raczej uniwersalne.
A czy naklejki na samochód już całkiem odpadają? Bo jak dla mnie to super pomysł, a zrobić takie to chyba niewielki problem?
Naklejki byłyby super 🙂 Ale mnie by szlag jasny trafiał, bo nie miałabym w sumie na razie na co nakleić, chociaż samochodem jeżdżę bardzo często. Tyle, że Rodziców, a to byłoby oszukaństwo paskudne 😉
Naklejki byłyby super 🙂 Ale mnie by szlag jasny trafiał, bo nie miałabym w sumie na razie na co nakleić, chociaż samochodem jeżdżę bardzo często. Tyle, że Rodziców, a to byłoby oszukaństwo paskudne 😉

Czemu? Rodzice by się ucieszyli jakby np.na stacji benzynowej ktoś albo Ktoś podszedł i powiedział:
-Cześć.Jestem Ktoś a ty ? 😀
Ja miałam ubaw jak widziałam minę Tresera w takiej sytuacji.
-Cześć Treser,jestem XXX ,gdzie Tania?  😂 😂
😁

U mnie to i tak albo takie re-voltowe zadubie (ta moja najbliższa okolica), albo się wszyscy ukrywają i nie mówią, że są z okolic. W sumie do głowy przychodzą mi ze 3 osoby tylko w promieniu 40km, z czego jedna siedzi i tak za granicą :P
Ale fakt... po kraju sporo jeżdżę 😉
Jakby nie było, ja bym naklejkę chciała 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 października 2009 11:14
ja bym mogla zajac sie naklejkami 😉 tylko ktos inny musialby odeslac mi gotowy, porządny wzor (rysunek + napis), ale nie taki z painta, a odpowiedniego programu komputerowego. tak zeby projekt mial rece i nogi i wygladal profi 🙂

mozna by wtedy zrobic podzial: koszulki re-volta i naklejki voltopiry. nie bedzie problemu, ze XXX chce koszulke w takim kolorze z takim nadrukiem, bo wszystkie beda jednakowe (no tylko rozmiar pozostaje do ustalenia). a kto bedzie chcial to kupi obi rzeczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się