Rocznica re-volty!

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 września 2009 21:15
Raven, Tak niestety ta. :/ Nie mogę jej znaleźć. Zapewne się znajdzie gdy nie będzie potrzebna 😁
ja zazwyczaj jestem na re-volcie ale specjalnie zmieniałam na voltopiry i podoba mi się 🙂 Zarówno konik (Ale ten cały bron Boże sam łeb) jak i napis, chociaż re-volta jest chyba jednak bardziej rozpoznawalna 😉
Ja tam się piszę 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 października 2009 16:43
Podoba mi się pomysł z koszulkami  😀

Swoją drogą ten rok bardzo szybko zleciał, ja cały czas mam wrażenie, że to nasze forum jest nowe 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 października 2009 18:09
Właśnie KOSZULKI !

Był już taki pomysł raz podczas "akcji" z prezentem dla Quanty ale spełzło to na niaczym...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 października 2009 06:16
koszulki... Tylko zima idzie, wiec nie bedzie jak sie nimi pochwalic 😀
In.   tęczowy kucyk <3
12 października 2009 09:33
Joo, fajna by była taka czerwona dopasowana polówka z takim wielkim żółtym "RE * VOLTA" z tyłu : DDDD
* to oczywiście gwiazdka taka normalna ; )
e tam.. zawsze można nałożyć na bluzę  😎
deborah   koń by się uśmiał...
12 października 2009 14:07
Edytka, [quote author=ninevet link=topic=9427.msg341496#msg341496 date=1253788200]
trzeba by logo wymyślić a potem każdy je sobie zrobi w dowolnej formie.

zadna firma nie wyprodukuje jednej naklejki czy jednej naszywki.


imo, trzeba 1) miec projekt, 2) zdecydowac sie co chcemy (naklejka, naszywka, koszulka, czy wszystkie te rzeczy), 3) zrobic liste kto co chce, 4) wyslac zamowienie do firmy, grupowe zamowienie wyjdzie znacznie taniej.

tylko ciekawe, kto bedzie na tyle odwazny, ze podejmie sie zbierania zamowien i pieniedzy  😂

[/quote]

nie do końca tak jest 🙂 moja hafciarnia produkuje mi hafty i naszywki w każdej ilości. nawet pojedyncze egzemplarze 😉
Super pomysł! Ja się piszę na koszulkę/bluzę, czy co tam zdecydujecie 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 października 2009 23:42
koszulki... Tylko zima idzie, wiec nie bedzie jak sie nimi pochwalic 😀


Według mnie trzeba działać a nie myśleć o porze roku bo znów pomysł odejdzie na kolekny rok w niepamięć.

Ooo właśnie deborah czy ty byś miała możliwości zrobienia takich "bajerów" ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 października 2009 07:33
nie do końca tak jest 🙂 moja hafciarnia produkuje mi hafty i naszywki w każdej ilości. nawet pojedyncze egzemplarze 😉

Deb, moze to dlatego, że jesteś kilentem biznesowym? ja kilka razy chodziłam po firmach zajmujących się naszywkami i wszyscy zawsze mowili, ze minimalne zamowienie to 100 sztuk 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
14 października 2009 12:54
Ale naszywki byłyby haftowane? Czy wchodzą w grę robione (ładnie zacytuję) "metodą druku termotransferowego na tkaninach bawełnianych"?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 października 2009 13:00
Mnie sie wydaje, ze haftowane ładniej wyglądają 🙂

Ja się pisze i na naszywkę i na koszulkę 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 października 2009 17:37
jak jestesmy przy naszywkach to i przypinki bylyby fajnym dodatkiem 😉
przypinka jest bardziej uniwersalna, ja z naszywką nie miałabym co zrobić
In.   tęczowy kucyk <3
14 października 2009 18:00
Mi dalej marzy się czerwone damskie ładnie dopasowane polo z dużym RE*VOLTA (tym metodą costam termodruku cośtam : P) na plechach i małym z przodu na lewej piersi 😁
deborah   koń by się uśmiał...
14 października 2009 18:11
w moim odczuciu na cienkiej koszulce lepszy jest własnie termotransfer. bałabym się że sie zmarszczy przy haftowaniu..

Ada, ja chętnie pomoge moge pośredniczyć w załatwianiu haftów ale nie dam rady czasowo organizować nic bo sezon derkowy w pełni i Jarpol pracuje na 4 zmiany 😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 października 2009 18:59
hm... pokombinowałam trochę moje 'dzieła' nie są oszołamiająco piękne, ale coś tam chyba oddają  😉. Te re-volty są bardziej udane, a tych z voltopirami się nie pokaże bo próbowałam, mam dwie wersje, ale moim zdaniem nie nadają się do publikacji 😂.
tył

przód

In.   tęczowy kucyk <3
14 października 2009 20:01
No dokładnie o czymś w ten deseń myślałam, tylko, że polówka, a z przodu mniejsze : ) I napis jakby był cały żółty to może lepiej by wyglądało? : ) Biały do mnie nie przemawia : P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 października 2009 20:26
A nie lepiej biała koszulka polo (M, L i S) z małym czerwonym napisem jak w logu z gwiazdką (lub voltopiry.pl) i z tyłu z czerwonym nickiem?
Wydaje mi się, że tak będzie lepiej 🙂
i z tym nickiem może być trochę kłopotliwe przy druku. (wtedy trzeba by każdą koszulkę potraktować tak jakby osobno, a tak to sie zrobi ileś tam określonego rozmiaru)
Jak cos to ja też się piszę. 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 października 2009 20:33
Moim zdaniem czerwona jest ok, ale jeszcze lepsza byłaby czarna  😀
Z tym nickiem to według mnie średni pomysł 🙄
Uważam, że bez nicku byłoby lepiej. Koszulka czarna, z tyłu napis re-volta*pl w czerwonej ramce, z przodu żółta gwiazdka.
Hmm...w chwili obecnej samorząd studencki mojej uczelni zbiera zamówienia na koszulki naszego forum. W grę wchodzi również opcja z nickiem. Może podpytam jak oni to załatwili, że cena jednak jest zdecydowanie niska? (mieści się w 20zł). Już w tym momencie pal licho jakość materiału, bo to można dostarczyć, al sam fakt, że ktoś im to robi z innymi nickami 🙂 (w tym przypadku na rękawku 🙂 )
Kto zbiera zapisy?
Ja bym prosiła o jedną sztukę.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 października 2009 10:33
A jak w końcu mają te koszulki wyglądać?

Dworcika
Zajmiesz się zbieraniem zamówień? 😎
Ok, nie ma sprawy 🙂

Proszę pisać na PW, maila (forget-me-not04@o2.pl) lub gg: 4255111 podając:

eee... w sumie rozmiar tylko 🙂 (przewidujemy wersje damskie i męskie? bo jak tak to trzeba by zaznaczyć czy to ma być D. czy M. 🙂 ).

Można też zrobić inaczej. W takiej formie:

http://umkc.pl/topics90/koszulki-forumowe-i-edycja-vt10175.htm

To luźna propozycja 😉 Nie mam nic przeciwko zebraniu zamówień 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 października 2009 12:30
A jaki będzie kolor? Małe logo z przodu a na plecach duże?
Może lepiej jak zamówienia będą w tym wątku, łatwiej będzie uniknąć pomyłek 😉
To chwilka, ustalmy to wszystko jakoś w miarę sprawnie. Rozmawiałam z opolanką i kilka rzeczy nam się nasunęło:
1. Wątek koszulkowy zostanie tymczasowo utworzony również na Towarzyskim i na Koniach (dużo ludzi do Technicznego działu nie wchodzi i może przegapić), po całej akcji wszystko zostanie scalone i umieszczone w Tech.
2. Musimy jak najszybciej ustalić wzór i kolor koszulek., a także wszelkie dane "techniczne" - polo/t-shirt, wersje damskie i męskie czy jak?
3. Musi znaleść się ktoś, kto podejmie się "wyprodukowania"(w zasadzie znalezienia firmy, która to zrobi) i późniejszego rozesłania zamówień.

Bez tego zbieranie zamówień nie ma narazie najmniejszego sensu, bo to zamawianie czegoś co nie istnieje i jak narazie jest w bardzo wstępnej fazie jakiegokolwiek planowania 😉

A że to jest r-v i każdy chce mieć jakiś wpływ na wszelkie decyzje (nawet jeśli go nie dotyczą 😉 ), to... hmm... trochę będzie zaśmiecania, ale sprzątanie wezmę na siebie i proponuję zrobienie kilku ankiet dotyczących właśnie koloru, wzoru itp, przy czym propozycje wzorów może warto wysłać na czyjąś skrzynkę (mogę udostępnić swoją) i wybrać najlepszy po zaprezentowaniu ich w temacie?

Jeśli gdzieś odpłynęłam myślami, to proszę mnie ściągnąć na ziemię i uświadomić, bo mnie gorączka zżera 😉
Może dać rok 2009 ?
Tak,żeby za rok były inne i za sto lat mieć kolekcję?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 października 2009 12:50
dobrze by bylo jeszcze ustalić czy przewidujemy 2 wersje, tzn re-volta i voltopiry czy tylko jedną 🙂

mi najbardziej pasuje wersja voltopiry + czarne polo (damskie) + nick na rekawie

EDIT tu np maja polo http://www.koszulki-z-nadrukiem.pl/koszulki-stedman-koszulki-damskie-c-1_8/polo-women-65-35-st3100-p-43 przy zamownieniu ponad 30 sztuk cena nadruku waha sie od 1.30 do 5.50 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się