Ilu nowych moderatorów? Ankieta.

Oprócz głosu można uzasadnić poniżej swoje zdanie.  🙂

NOWYCH - czyli ilu oprócz tych, którzy już moderatorami są.
😅  Esencja na moderatora !  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lutego 2014 22:44
I dlatego właśnie powinno być więcej moderatorów! Dlaczego nikt tego trolla jeszcze nie zbanował?!
Uważam, że im więcej tym lepiej o ile dobierzemy odpowiednie osoby. Szybciej uciszane będą właśnie takie esencje ich powroty i różne wcielenia... 😉 I jeśli wybierzemy tych wyrozumiałych to za głupoty nie będą uciszani Ci, którzy nic aż takiego złego nie robią (np. reklama, która nic złego nie ma na celu, często z niewiedzy, po uwadze dana osoba ją usunie, nie zakłóci tym dyskusji, ale zostanie uciszona, za zmianę posta). Forum będzie sprawniejsze. Chyba 2 tyg temu wysłałam wiadomość do katija i odpowiedzi ani efektów nie ma do dziś. 😉
dla mnie ankieta jest niejednoznaczna interpretacyjne, bo np czy odpowiedź "2 nowych modów" oznacza że będzie ich łącznie 4, czy jednak tylko 2? 😎
No właśnie-też nie wiem,jak to zinterpretować?
Myślę, że katija, wawrek i quanta nigdzie się nie wybierają, wiec raczej oni + np. 2 nowych = 5 modów
A ja mysle, ze w ogole ta ankieta jest bez sensu, powiedziano, ze wybieramy jedna dodatkowa osobe i juz. Ale jasne, polac sobie wode zawsze mozna.

Mysle, ze tutaj administrator forum powinien zabrac glos, jak on widzi moderowanie swojego forum. A wnioskuje, ze wawrek i katija ustalili z nim fakt, ze potrzebuja kolejnej osoby i stanelo na wyborze jednego nowego.
Zgadzam się z zen
Ponadto jak jest zbyt wielu modów, to też jest zamieszanie niepotrzebne
Moim zdaniem również to administrator i moderatorzy powinni podejmować takie decyzje - bo tylko oni wiedzą ile pracy jest przy moderowaniu forum
Ja - jako statystyczny użytkownik - nie mam najmniejszego pojęcia... sądzę że większość z nas również nie ma...

😅  Esencja na moderatora !  😅


To już do wawrka : skoro sama Esencja ujawniła się (nie po raz pierwszy), że ma podwójne (właściwie poczwórne, czy popiątne już) konto, to może jednak skorzystać z punktu 4 podpunkt b i d regulaminu?  🙇
Mam pytanie.
Skoro obecni moderatorzy nie za bardzo mają czas, aby siedzieć na forum (w końcu dlatego te całe wybory), to nie lepiej byłoby, aby któryś z nich zrezygnował z funkcji moda?
Jeśli i tak nie ma się czasu, to po co blokować to stanowisko? Wtedy funkcje mógłby przejąć ten drugi nowy mod. Skończy się narzekania, że za dużo osób będzie moderatorem. A przynajmniej dostaniemy dwóch aktywnych, którzy będą wykonywali swoje zadanie.
Milla skąd pomysł, że nie mają czasu?  🤔
Co najwyżej nikt nie siedzi tu 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu - tyle czasu żaden mod nie ma i miał nie będzie (nowy, czy aktualny)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2014 08:16
Z tego co mi wiadomo to nikt nowych wybór nie ustalał z Katija 😎


Skoro nie ma ich na forum to nie mają czasu chyba. Katija bardzo długo, w sumie to cały czas moderowała to wszystko sama. A wawrka nie było, pojawia się tylko jak znów wraca temat zmiany moda. Wtedy jest wzrorowy i wszędzie go pełno. Katija ma teraz nową pracę i chwilowo czasu nie ma. I to chyba o czymś świadczy. Skoro jest dwóch modów i był porządek. Katiji nie ma i jest burdel = któryś mod nie robi nic.
Kilkukrotnie padał argument, że nowy moderator jest potrzebny ze względu na to, że obecni nie są na tyle często na forum, aby na bieżąco pilnować porządku.
Więc naprawdę nie wiem, skąd twoje zdziwienie  🙄
dla mnie ankieta jest niejednoznaczna interpretacyjne, bo np czy odpowiedź "2 nowych modów" oznacza że będzie ich łącznie 4, czy jednak tylko 2? 😎

2 nowych, czyli łącznie 4. Starzy modzi przecież są starzy. 😉

Widziałeś wrotki, że Ciebie ktoś zaproponował? Już nie wiem czy w tym wątku, czy w innym. Co Ty na to? 😁
Albo wawrek, albo wrotki. Razem tworzą mieszankę zbyt mocno wybuchową 🤣
a w koncu ile modow jest teraz? wawrek, katija i quanta?
No właśnie wrotki, co Ty na moją propozycję? :p
Z administracją forum zostało ustalone, że wybieramy JEDNEGO nowego moderatora. Na tę chwilę więcej naprawdę nie trzeba. Jeżeli jednak z czasem okaże się, że potrzebne jest większe wsparcie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić kolejny nabór.
polac sobie wode zawsze mozna tak :kwiatek:
Widziałeś wrotki, że Ciebie ktoś zaproponował? Już nie wiem czy w tym wątku, czy w innym. Co Ty na to? 😁
nie widziałem, ale gdyby nawet, to nie mam ani woli , ani mocy... po za tym, towarzystwo dość parszywe zatem pokusa żadna.
Z administracją forum zostało ustalone, że wybieramy JEDNEGO nowego moderatora.
A to nie wiedziałam.
No ale jeśli wola ludu jest inna, to może administracja się z wolą ludu zgodzi. 😉
Wrotki, jestem smutna z tego powodu..  😉
Ja głosowałam na 2och, ale to chyba juz mało ważne bo i tak bedzie jeden nowy?
Nic złego by się nie stało gdyby do moderatorów dołączyły dwie pierwsze osoby z listy, na jaką głosujemy.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się