Nowy moderator - nabór

Ja myślę, że Katija+3 osoby są ok. Zwłaszcza na początek. Potem pewnie i tak zawsze będzie ktoś, kogo akurat przycisną inne zobowiązania, więc zawsze zostanie tych trzech aktywnych modów. Ale to i tak "góra" zadecyduje 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 kwietnia 2016 09:04
Katia działa, już wczoraj chciała mi ostrzega wlepić menda jedna >__>
Strzyga, czym sobie zasłużyłaś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 kwietnia 2016 10:35
yegua, a któraś quoniarka napisała, ze moje "nie" jest niemile.
maiiaF, jeśli mogę zabrać głos, uważam że 4 osoby do moderowania to tłok. 3 aktywne osoby to aż nadto. To forum spokojnie może moderować jedna osoba, ale wiadomo, że musi mieć zastępstwo. + jeszcze jedna i naprawdę wystarczy 🙂
katija, pewnie, Ty wiesz co i jak, zdawało mi się po prostu, że na stałe zawsze było 3 modów, a że ostatnio stali się nieobecni i to było widać, to myślałam że te 3 osoby to optimum do działania 😀

Edit: poza tym zbliża się majówka i wakacje, można się spodziewać sezonowego nalotu kuniarkowych trolli 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 kwietnia 2016 13:09
Yegua na prezydenta!
JARA, jest cisza wyborcza.
Kiedy się kończą wybory? Bo się pogubiłam. Już się skończyły?
famka   hrabia Monte Kopytko
28 kwietnia 2016 08:48
Julie,  29/04
Ankieta nie działa?
Livia   ...z innego świata
28 kwietnia 2016 19:42
anai, powinna jeszcze działać, dopiero jutro się kończy (ale nie mogę podejrzeć, bo już zagłosowałam).
Livia, dzięki. Myślałam, że nie działa, ale okazało sie, że po przekierowaniu na voltopirnay nie jestem zalogowana 😉 zalogowalam się i udało się zagłosować. Blondynka ze mnie 😉
Bardzo dziekuje za tyle glosow, gratulacje Dodo!  😅
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2016 09:28
Ja również bardzo dziękuję za aż tyle głosów, nie spodziewałam się :kwiatek:

Gratulacje Dodo i faith 🙂
Bardzo dziekuje za tyle glosow, gratulacje Dodo!  😅


o maj god!!
👀 👀 👀 👀

Gdzie wyniki? ja nic nie wiem
Pytanie: Oddaj głos na 3 kandydatów. Wyniki będą widoczne po zakończeniu głosowania.
Dodofon   -114 (23.2%)
Faith   -98 (19.9%)
Gillian   -76 (15.4%)
KaNie   -55 (11.2%)
Livia   -77 (15.7%)
matrosowa   -9 (1.8%)
yegua   -63 (12.8%)

:kwiatek: dziękuję za głosy
o! dzięki, dzięki, dzięki  😍 😍 😍 😍 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Jak miło!
Dodo Łap się za guziki!  😉    Gratulacje, mój wybór :-)
prosze o przeszkolenie - bo nie pamiętam już nic z technicznych rzeczy
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2016 13:22
gratki wybranym, pracusiujcie pilnie ;D
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2016 14:10
Dodofon, mam nadzieję, że w związku z tym, że zostałaś modem przestaniesz na prawo i lewo rzucać mięsem?
Dodofon, mam nadzieję, że w związku z tym, że zostałaś modem przestaniesz na prawo i lewo rzucać mięsem?


Ale o co chodzi? Moderator musi być nie-lewicowym i nie-prawicowym wegeterianinem?  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2016 15:19
O to, że według regulaminu użytkowników obowiązuje kultura, a moderatorów, którzy karają za bluzgi chyba tym bardziej?
Przecież to był żart.

Rozumiem "podłoże" tego postu, mimo że nie znam podstaw (w sensie że tak często z Dodofon się nie spotykam, żeby jej bluzgi utrwalili mi się w pamięci)     
Dodofon, mam nadzieję, że w związku z tym, że zostałaś modem przestaniesz na prawo i lewo rzucać mięsem?


dopsze plosze Pani
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 kwietnia 2016 17:06
A ja myślę że właśnie dzięki temu jaka Dodo jest na forum - wybrano ją.
Dodo moje gratki  i just be yourself 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2016 18:29
Wyjątkowo muszę się zgodzić z zabeczka17. Nie zmieniaj się Dodo, głównie dzięki Twojej bezpośredniości, szczerości i naturalności dostałaś mój głos.
A to, że ktoś zostaje moderatorem, nie znaczy, że ma przestać być prywatnym użytkownikiem. Najwyżej wlepi ostrzeżenie sama sobie.
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2016 20:15
Jakby co to będę zgłaszać 🙂
Gratuluję dziewczyny 🙂
Gratulaski Dodo    👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się