Nowy moderator - nabór

Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lutego 2014 18:07
Na pewno Makrejszę w kilku końskich widziałam.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 lutego 2014 19:25
Ej na pewno tylko jednego dodatkowego moda wybieramy? Fajne osoby zostały zgłoszone  😜
Ikarina to idealna kandydatka. 😀 Jeśli dwie osoby, to ja jeszcze proponuję faith.
Gaga i bera7 też dobre. Marakeszja jest mi kompletnie nieznana, widocznie w innych wątkach bywamy.

Burza, czytają. Pisanie przecież nie jest obowiązkowe.
zen, ja się na moda nie nadaję 😉
abre, nadajesz się i to bardzo 🙂
Moje osobiste odczucia to, że czytanie to za mało na moda revolty. Jestem ciekawa dalszych kandydatur 🙂
Ja bym się kierowała neutralnością kandydatów, sporo użytkowników ma tutaj swoje jawne sympatie i antypatie i takich osób bym nie chciała w roli moda.

Nestor mi jeszcze pasuje 🙂
zen, co nie zmienia faktu, że żeby wiedzieć że ktoś jest neutralny trzeba się jakoś o tym dowiedzieć 🙂 dlatego tak dobrze czuję się z myślą o Ikarinie 🙂
I do tego nie trzeba udzielać się głównie w końskich, żeby sobie wyrobić o kimś zdanie, wystarczy go kilkanaście razy poczytać, niekoniecznie na końskich. Co to w ogóle za wyznacznik 😁
A co z Facellą i Halo ? 😉
zen, o masz... bo to forum jeździeckie na przykład? 😉 nie mam wizji na kłótnie dzisiaj, dla mnie towarzyskie mogłyby nie istnieć, nikogo do swojego zdania nie przekonuję.
Dziękuję za wystawienie mojej kandydatury, ale zbyt często mam okresy intensywnej pracy kiedy mam mało czasu na siedzenie na forum.
Uważam, że abre i Nestor świetnie by się sprawdzili.
Burza, nie chodzi o kłótnie, a o brak logiki takiego myślenia. To znaczy, że jak ja się wypowiadam na towarzyskim i lubię komuś bez pardonu wygarnąć co myślę i wzbudzam kontrowersje, to znaczy, że w sumie nie wiadomo jaka jestem, bo się wieki na końskim nie udzielałam? 😁 😜 Rany, zaskakująca logika! :kwiatek:
Ikarina
bera7
Jara
Burza
Halo
Dramka
Cierp1enie, Ty też 😉
Też mam krótki staż, ale wg mnie mądre, zdecydowane, pewne siebie i piszące posty nieobrażające innych, i w ogóle idealne to:
Ikarina
_Gaga
Dramka
Burza
Facella
LISTA, bo się zaraz zrobi syf:

Dworcika
nine
Ikarina
ash
_Gaga
ElaPe
Makrejsza
bera7
abre
Nestor
Facella
Jara
Burza
Halo
Dramka
Cierp1enie
Ikarina,prosimy....
jestem za _Gaga lub Ikarina 🙂
I szkoda, że Tania nie chce być modem.


edit.: o, i jeszcze horse_art 🙂
Dworcika
nine
Ikarina
ash
_Gaga
ElaPe
Makrejsza
bera7
abre
Nestor
Facella
Jara
Burza
Halo
Dramka
Cierp1enie
horse_art
harja? zgodzisz się? 🙂
Mój głos również oddaję Ikarinie  :kwiatek:
Libeerte, dziękuję, ale nie, ja się do tego nie nadaję 🙂 :kwiatek:
Swój głos kieruję również na ikarinę .

Wszyscy tylko nie horse_art   😲
korysindex4, nie chcę żadnych kłótni, ale według mnie horse_art jak najbardziej się nadaje 😉
Libeerte Wg mnie się nie nadaje. To tylko moje zdanie i nie zamierzam go zmienić  😉
Każdy ma prawo do swojego zdania, ja np. na towarzyskie wchodzę bardzo rzadko więc głównie mam szansę poznać osoby udzielające się w końskiej części forum.

Też jak najbardziej jestem za:
Ikarina
halo
No jasne, każdy ma prawo do swojego zdania 😉 I również jestem za Ikarina, a reszta to w zależności od tego ile głosów będzie można oddać 😉
zdaje się, że tu mieliśmy dodawać tylko kandydatury, a nie już głosować. 😉 a skoro już czyjaś kandydatura padła, to chyba nie ma sensu jej powtarzać, tylko ew. dopisać do listy kogoś, kto jeszcze nie został wymieniony?
Ja stawiam na halo twarda babka ze swoimi zasadami  😉 
sumire, a ty sie zgodzisz na dopisanie ciebie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się