Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 listopada 2019 10:52
U mnie większości konkretnych pomysłów jeszcze brak, ale bratankowie dostaną m.in. pufy w kształcie dinozaurów, bo akurat urządzane są ich pokoiki w nowym domu, dla faceta planuję zegarek, brat i bratowa pewnie perfumy.

Zostają rodzice i przyjaciółka, przy czym ona dostanie paczkę składającą się pewnie z miliona rzeczy mniejszych i większych 😉

Super, że wątek odżył! Zdecydowanie jest z czego czerpać inspirację  😍
A wiecie gdzie dostanę mega mega kolorowe bluzy, mogą być w ptaki, jakieś tukany, bażanty czy inne flamingi, kwiaty albo komiksowe w przystępnej cenie? Jak wchodzę na te polskie marki, co szyją kilka sztuk z organicznej bawełny i reklamują się na facebooku to wszystko kosztuje ponad 200 zł. Akceptowalny przedział - 100 - 150 zł.
dla chłopaka może Monopoly Cheaters Edition -zostań oszustem, rozbij bank . Właśnie zakupiłam dla ciut starszego . Wygląda fajnie i ma ...kajdanki . Tylko trzeba szukać polskiej wersji językowej.
Gra planszowa to świetny pomysł! Pogrzebię, co tam teraz jeszcze na rynku jest, on to taki mały mózgowiec (rodzina pełna rektorów i doktorów habilitowanych zobowiązuje :lol🙂, więc fajne by było coś na myślenie.
Powoli zaczynam już myśleć, ale w tym roku moje prezenty szału nie zrobią, bo mam mocno okrojony budżet. Prezent dla chłopaka będzie jak zwykle największym wyzwaniem :P
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 listopada 2019 11:12
fin, ja już zdążyłam słuchać piosenek świątecznych, oglądać zdjęcia choinek oraz różne filmiki na YT, hehe. W naszym Auchan już są ozdoby. Też uwielbiam ten cały kicz 😀 Mam ochotę oglądać Holiday, Elfa i całą resztę. To jest mój czas w roku!
Prezent mam na razie tylko dla dziecka na Mikołajki, pomysł na mamę na gwiazdkę i tyle... Nie mam absolutnie czasu ani głowy, jest to straszne.
A wiecie gdzie dostanę mega mega kolorowe bluzy, mogą być w ptaki, jakieś tukany, bażanty czy inne flamingi, kwiaty albo komiksowe w przystępnej cenie? Jak wchodzę na te polskie marki, co szyją kilka sztuk z organicznej bawełny i reklamują się na facebooku to wszystko kosztuje ponad 200 zł. Akceptowalny przedział - 100 - 150 zł.

Może Aliexpress? Kupowałam dla córki bluzę ze smokiem w zeszłym roku, zapłaciłam coś koło 50zł, jest noszona bardzo chętnie, prana regularnie, i wygląda cały czas bardzo dobrze.
A wiecie gdzie dostanę mega mega kolorowe bluzy, mogą być w ptaki, jakieś tukany, bażanty czy inne flamingi, kwiaty albo komiksowe w przystępnej cenie? Jak wchodzę na te polskie marki, co szyją kilka sztuk z organicznej bawełny i reklamują się na facebooku to wszystko kosztuje ponad 200 zł. Akceptowalny przedział - 100 - 150 zł.

Medicine ma czasem piękne, kolorowe wzory. Na stronie widzę na przykład taką:
[img]https://img.wearmedicine.com/i/461x694/RW19-BLD301_67A_F4.jpg?v=1563270043[/img]
https://wearmedicine.com/p/medicine-bluza-damska-wzorzysta-z-kapturem-zielona-15087

Mieści się w Twoim budżecie.
Tak, widziałam ją, ale osoba obdarowywana (dziewczyna mojego brata) kupiła już tę bluzę  😁 😁 😁 Ona ma zajawki na takie mocno wzorzyste kolorowe 🙂
Przynajmniej trafiłam w gust!  😂
Tak, dokładnie o to chodzi  🤣
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 listopada 2019 15:24
Takie bluzy ma Aloha From Deer, ale coś mi się gdzieś obiło o oczy, że mieli straszne problemy z dostawą w terminie, zwrotami... Może już naprawili. Może jeszcze na EMP? Tam są głównie rzeczy dla fanów ciężkiego brzmienia, ale nie tylko.
Aloha to straszni oszuści  😤 Miałam z nimi przeprawę z dwa lata temu, kupiłam bluzę bratu pod choinkę. Oczywiście jej nie otrzymałam (kupiłam z wyprzedaży on stock a tłumaczyli się, że jeszcze nie uszyta). Ludzie miesiącami czekali na ciuchy. Ostro walczyłam o zwrot pieniędzy. Uważajcie, bo działają pod różnymi markami, np Mr Gugu czy jakoś tak.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2019 20:17
A wiecie gdzie dostanę mega mega kolorowe bluzy, mogą być w ptaki, jakieś tukany, bażanty czy inne flamingi, kwiaty albo komiksowe w przystępnej cenie? Jak wchodzę na te polskie marki, co szyją kilka sztuk z organicznej bawełny i reklamują się na facebooku to wszystko kosztuje ponad 200 zł. Akceptowalny przedział - 100 - 150 zł.


Aaaaa, co chwilę pojawiały mi się reklamy takich fajnych bluz z różnymi aplikacjami np głowami ptaków lub zwierząt na kapturach, a teraz jak przeglądam nie mogę tego znaleźć!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2019 20:29
To Street Legend
https://www.streetlegend.clothing/bluzy

ja planuję rozpinaną jak schudnę  😍
JARA, - Brzozowska Fashion? Mają takie motywy właśnie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2019 20:56
JARA, - Brzozowska Fashion? Mają takie motywy właśnie 🙂


Tak właśnie to!  😍

Ale to co podała Madmaddie jest baaardzo podobne!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2019 21:05
To to samo, marki są pod jedną firmą 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 listopada 2019 05:44
Aloha to straszni oszuści  😤 Miałam z nimi przeprawę z dwa lata temu, kupiłam bluzę bratu pod choinkę. Oczywiście jej nie otrzymałam (kupiłam z wyprzedaży on stock a tłumaczyli się, że jeszcze nie uszyta). Ludzie miesiącami czekali na ciuchy. Ostro walczyłam o zwrot pieniędzy. Uważajcie, bo działają pod różnymi markami, np Mr Gugu czy jakoś tak.

Czyli dobrze mi się kojarzyło :/
madmaddie, - możliwe, ja kojarzę tą co podałam, jeszcze z czasów ich początków. Bosz, jak ja chorowałam na ich leginsy z śnieżnym tygrysem 😂

Mam ogromniasty problem, bo w pracy losujemy się co roku i robimy sobie jakiś upominek w granicach 20-30zł. I wylosowałam naszego dyrektora, rok temu on mi robił paczkę i była na prawdę super... a ja kompletnie nie mam pomysłu 🙁 Macie może jakieś sugestie? Ma poczucie humoru, może być coś z jajem 😉 Kobitki są kurka łatwiejsze, zawsze jakiś kremik, herbatka, skarpety czy coś, a tu mam problem. Głupio mi coś na odpiernicz kupić, chciała bym też się postarać, żeby to było fajne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2019 06:07
W poniedziałek była coroczna, wielka wyprzedaż na aliexpress i kupilam sobie elektryczna szczoteczke do twarzy Xiaomi, z wysyłką z Polski. W poniedzialek 11.11 zamowiona, 13.11 odebralam. Jest śliczna, cudowna w dotyku i super fajna. I tym samym chyba prezent dla bratowej bede miec z glowy i jej tez zamówię.



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2019 06:15
JARA ile coś takiego kosztuje?

Ja zamówiłam na tej niby wyprzedaży części do odkurzacza xiaomi, ale chyba żadna okazja, bo cena była normalna, niby pokazywało mi że mam jakieś kody, ale nie dało się ich użyć  🤔wirek: No nic, może za 3 miesiące przyjdą  😁
Jara ja też zamówiłam i czekam  💃  Jedną dla siebie, drugą dla mojej matki na urodziny. Jestem ciekawa jak się będą sprawdzać.

smarcik Moja kosztowała niecałe 60 zł za sztukę. Tylko ja nie zamawiałam 11.11.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2019 06:32
smarcik, na dzień dzisiejszy cena wynosi 58,93zl, darmowa wysyłka z PL. 🙂😉
To nie aż tak wielka ta coroczna wyprzedaż chyba? 58,93 zł na wyprzedaży i 60 zł bez 😀 Czy jak zamawiałaś 11.11 to płaciłaś mniej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2019 06:34
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: fajnie to wygląda, może też sprawię jednej osobie taki prezent  🙂

P.s. Na allegro jest za 39 zł. Czyżby to podróbka xiaomi?  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2019 06:40
smarcik, sama szczoteczka jest za 39zl, a 49 kosztuje wysyłka 😉

Ja robiłam na ali duże zakupy i po użyciu kuponow oraz kodu rabatowego z Eski mialam 30zl zniżki 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 listopada 2019 06:42
keirashara, szef naszego biura dostał fajną figurkę kota i stała dumnie na biurku. Ja na odchodne dostałam kubek z personalizowany nadrukiem, bardzo go lubię bo jest totalnie w moim stylu (mem: na górze róże, na dole czajnik, napój na dziś to rozpuszczalnik) 😁 Ja bym poszła w coś takiego śmiesznego, tylko trzeba wyczuć na jakim poziomie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2019 06:43
Fakt  😁

Eh, to może jednak te kupony były dobrą opcją, bo mi pokazało że mam łącznie kupony na 47 zł, tylko co z tego jak żaden później nie wszedł  😁 No ale nic, ważne żeby części dotarły  😉
Trochę drogie te bluzy. Rozmawiałam jeszcze z Dotibel (szyją czapraki i bluzy), powiedzieli, że mogą uszyć wszystko, więc zobaczę na ile mi to wycenią. A jeszcze wracając do Aloha:
https://www.facebook.com/groups/249768928888192/?ref=share
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się