IO Soczi 2014

Nie może zabraknąć tego wątku. Już dziś się zacznie. Obawiam się, że TVP wykupi transmisje tylko takie, gdzie startują nasi.
Dobrze, że jest Eurosport.
Czy ktoś namierzył link do transmisji online? Takiej jak była w Londynie?
O!
Coś mam!
http://sport.tvp.pl/soczi/13895580/wideo
A mi transmisje na sport.tvp.pl w ogóle nie chcą działać 🙁
Pozostaje mi telewizja, dobrze, że mam teraz wolne, to moge siedzieć i oglądać. Tak jak dzisiaj od 8😲0 - treningi skoczków. Tego nie mogłam odpuścić, chociaż nie chciało mi się wstawać  🙂
ushia   It's a kind o'magic
07 lutego 2014 09:14
a ja nie rozumiem ekscytacji 🙂
niezaleznie czy startuja tam nasi czy nie nasi
jakas aspoleczna jestem

wkurzylo mnie tylko, ze jak zwykle przy takich okazjach "przypomnieli" sobie o bezdomnych psach z terenow "olimpijskich"
Ja lubię Igrzyska Olimpijskie. Każde są takie ciekawe.
Kamil Stoch skakał najlepiej.
Jestem ciekawa ceremonii otwarcia bo po Londynie to już będzie ciężko zrobić coś lepszego.  😍
Może Prezydent na białym niedźwiedziu wjedzie?  😉 A za nim "babuszki" na wilkach?  😉
Ja w ogóle lubię każdą sportową imprezę. Za każdym razem czuję tę atmosferę  🙂

Stoch najlepiej, chociaż po wczorajszych kwalifikacjach już się martwiłam. Na pewno zapowiada się emocjonujący konkurs. Bez Piotrka Żyły. Moim zdaniem dobra decyzja, Dawid Kubacki, który miał być jako zawodnik rezerwowy w treningach skakał dużo lepiej.
O której jest otwarcie? Bardzo bym chciała obejrzeć, zawsze staram się oglądać- pierwsze jakie pamiętam to Sarajewo (strasznie staro się poczułam jak to napisałam  :hihi🙂
mac 17:14 naszego czasu. Transmisja w tvp1 chyba od 16:35
Czekam na curling.
Dzięki olencja- dobrze, że zapytałam, bo celowałam w godziny bardziej wieczorne- lekko bym się zdziwiła jakbym TV odpaliła koło 19 😁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 lutego 2014 12:00
online będzie można oglądać tutaj klik :3
Ja będę oglądać ze względu na to, że w Snowboardzie startuje nasz bardzo dobry kolega Maciej Jodko - http://www.sochi2014.com/en/athlete-maciej-jodko

Trzymamy za niego mocno kciuki!  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2014 12:08
A o grupowych toaletach słyszeliście?
[img]http://wsumie.pl/p/93279[/img]

Ceremonię otwarcia chętnie obejrzę, ale sporty zimowe mnie średnio jarają. Jak się trafi transmisja z łyżwiarstwa (i figurowego, i szybkiego), to sobie popatrzę, ale z zegarkiem w ręku czekać na to nie będę (-;

Będzie zamach czy nie będzie? Co sądzicie?
Wczoraj późnoo na TVP 2 leciało "Igrzyska Putina" o organizacji igrzysk od podszewki. Odechciało mi się oglądać relacji z imprezy.
kujka   new better life mode: on
07 lutego 2014 12:16
Nie ogladalam nigdy igrzysk zimowych bo sie sportami zimowymi nie interesuje. Olimpiada to jest ta letnia, koniec i kropka 😉

Organizacja jakichkolwiek igrzysk w Rosji to jakiś zart. Ciekawe, czy będą jakieś zamachy i kto tak naprawdę będzie za tym stal.
Jeśli były w Chinach to czemu by nie w Rosji 😉
mac trzeba pamiętać o 3 godzinach różnicy czasowej. W Soczi to będzie godzina wieczorna - 20:14 🙂
Mi Igrzyska kojarzą się jedynie z "aferą kiblową".
Skoczkom kibicuję.
Reszta mnie nie interesuje.
[quote author=zielona_stajnia link=topic=93963.msg2005555#msg2005555 date=1391775108]
Wczoraj późnoo na TVP 2 leciało "Igrzyska Putina" o organizacji igrzysk od podszewki. Odechciało mi się oglądać relacji z imprezy.
[/quote]

Nigdy nie jestem nakręcona na oglądanie takich imprez.
Oglądałam część tego filmu o którym mówisz ( bo też leciał późno i przysnęłam) to już w ogóle mi się odechciało. Wręcz czuję jakiś niesmak.
Naszym życzę powodzenia, ale nic poza tym.
Czekam na curling.

Też czekam na curling, ale tak na serio, nie ironicznie. Nie wiem dlaczego, ale dużą frajdę sprawia mi oglądanie tego ich szczotkowania lodu. I jeszcze saneczkarstwo bym chciała obejrzeć.

Natomiast martwię się zagrożeniem zamachami...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2014 17:38
Fajna ta ceremonia otwarcia. Te śnieżynki, które zamieniły się w kółka olimpijskie (no, jedna się nie rozłożyła, ale mi to nie przeszkadzało jakoś). A najlepsze było, jak wyszła reprezentacja Rosji- zmiana muzyczki w tle na ,,Nas nie dogoniat!"  👍
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2014 17:50
Przegapiłam  😁 No nic, płakać nie będę.
Możecie zdradzić, o czym był ten film "Igrzyska Putina"? Nie oglądałam i nie wiem, o co chodzi.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2014 18:06
Jeszcze trwa otwarcie na tvp1. Przedstawiają historię Rosji.
Facella
http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/soczi-igrzyska-putina-wielkie-wyroznienie-czy-finansowa-ruina/dl6mq
film jest na youtube
Otwarcie - flaki z olejem... a kółka - jaka olimpiada takie kółka 😉
A mi się podobalo, ale ja lubię jak się błyszczy i jest kolorowo  😂
Co prawda musiałam wyjść z domu i przegapiłam większość reprezentacji i historię Rosji, ale reszta taka...ładna 🙂 A na koniec to nawet się rozwinęły wszystkie kółka - śnieżynki 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2014 19:24
Mi też się podobało  🙂 Całość.

😂

Tu więcej: [url=http://kwejk.pl/galeria/2003367/0/zawodnicy-olimpiady-w-sochi-relacjonuja-swoje-wrazenia-na-twitterze.html#gallerypic]zawodnicy-olimpiady-w-sochi-relacjonuja-swoje-wrazenia-na-twitterze[/url]
Mnie się podobało, ale troszkę i przytłoczyło. Chwilami brak było lekkości a odnoszenie się do historii mocno ryzykowne.  😉
No, ale było imponujące od strony technicznej, pięknie pani śpiewała hymn, piękny balet "gołębie pokoju" .
No i pochód sportowców. Przedstawiciele Bermudów ....  😂, cudowni. 
Imponujące jest zbudowanie tych obiektów tak szybko i na taką skalę. A złośliwostki na temat WC.... wobec takiego ogromu pracy. Pfff.....
Oczywiście , jak zawsze u nas-komentarze redaktorów TVP, śmiesznawe chwilami. Ze znajomością postaci "Wojny i Pokoju" lepiej nie ryzykować, jeśli się nie pamięta ze szkoły.  😉 No, ale tam było duże tempo, zmiany, i tak sobie poradzili.
Maskotki mi się nie podobają całkiem. Nie miałam pojęcia, że w Rosji żyją lamparty. Człowiek się jednak uczy całe życie.
Słyszeliście już teorię spiskową? Płatek, który się nie otworzył symbolizuje czerwone kółko czyli kontynent Ameryki  😁 to na pewno nie przypadek!  😂 Padłam.
Słyszeliście już teorię spiskową? Płatek, który się nie otworzył symbolizuje czerwone kółko czyli kontynent Ameryki  😁 to na pewno nie przypadek!  😂 Padłam.

Na dodatek otworzył się na koniec. Ciekawe, co to oznacza.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się