Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podziękowania  (Przeczytany 367160 razy)
Viritim

« #2610 : Luty 05, 2021, 22:45:18 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór dokończę wam wątek z dekoderem . Już chyba mi 5 raz robili dekoder w punkcie Polsatu w moim mieście Ciechocinek . Obsługa mi zawsze tłumaczy że mi dekoder zrobią za 1 godz . Tak i było a po 5-7 dniach znowu nie miałem sygnału w dekoderze czyli nie miałem żadnego programu w telewizji satelitarnej Polsatu . Na maksa się w kurzyłem znowu dekoder wymotywuje z kabli i biorę dekoder i 2 fotki jak jeżdziłem wyścigi w dresie logo polsatu jak mie dekorują po nie oczekiwanym zwycięstwie . Dużo ludzi mi nie wierzyło że dostanę nowy dekoder więc w nocy oblyśliłem chytry plan . Biorąc swoje zdjęcie i dekoder obsłudze punktu Polsat mówię i pokazuje zdjęcia że jeżdziłem z logo Polsatu i mój znajomy bardzo dobrze zna właściela Polsatu Zygmuta S na obsłudzie chyba zrobiło wrażenie moja bajeczka i moje zdjęcia więdz dali mi nowy dekoder . Kochani jak ja się cieszyłem że mam nowy dekoder a nie miałemk telewizji przez 2 dni . Małe kłamstewko przyniosło mi rozwiązanie z cigągłymi awrjami dekodera do tego jaki czary mamy czas z pademią i do tego sam jestem w mieszkaniu . Życzę moim znajomym , przyjacieom , redakcji Re-Vilta .pl dużo zdrowia , miłości radości rodzinnej ..
#link
Viritim

« #2611 : Luty 08, 2021, 11:37:26 »
Odpowiedz cytując
Witam kochani moim przyjaciele , znajmi . Miałem dziś ogromne szczęście . O godzie 8 pojechałem rowekiem do sklepu po prą i coś sobie kupić do jedzenia . Po załatwieniu wsztkiego 200 metrów od mego mieszkania straszna nawałnica śnieżna do teraz wielje wiatr i sypie śnieg . Mój BOŻE jak ja się cieszę że wszytko sobie załatwiłem przy tych nie sprzyjających waruków atmosferycznych . Lubię taką pogodę jak mam ciepełko w mieszkaniu a czkowiek znowu podwyszyli energie mam ciepełko sobie siedzę przy laptopie , lub tablecie . Będę dziś sobie robił zupę biały żurek na kiebasce ślażkiej , majranek , listek bokowy , pieprz sól , ziemniaki jak się już one ugotują zawsze zakwaszałam kiefirem pychotka polecam . Dziękuję każdemu z osoba że doczytał mój post i życzę wam kochani zdrowia , uśmiechu , nadziei na wysze temperatury . hurra! hurra! kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek love love love love love love
#link
Viritim

« #2612 : Luty 10, 2021, 11:17:27 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich użytkowników wspaniałego portalu Re-Volta .pl . Życie mnie nauczyło że trzeba radzić sobie czasem samemu . Byłem w wojsku w stanie wojennym w Sandomierzu jednosce desatowo - przeprawowej po 6 tygodniach szkolenia uniatarnego miałem iść do CWKS -Lagia do Starej Miłosnej gdzie prezesem był pułkownik Roman znajomy mego śp trenera majora Leona Burniewicza . Nie stety przyszedł rozkas że wszyscy zostałemy w jednosc a byli tam ; piłkarze , jeżdcy , tenisiści , itp . Odłsużyłem dwa i pół roku . Wiem że się tak reklamuje ale życie mi wiele dało i zabrało . Powiem tak moja matrylologia życie by się świetnie nadała na dobry film . Wiem każdy z was swoje przeżycia dziękuję każdmu z osobna że czytają moje posty , za to że jesteści . Życzę wam i waszym rodziną zdrowia , ciepła rodzinnego , moc pozytywnej energii . Kochani patrzymy na cudny miesiąc wiosny i tą nadzieją trzeba żyć . Kto nie ma swych marzeń ten pomału umiera . kwiatek kwiatek hurra! hurra! kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2613 : Luty 17, 2021, 11:19:56 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wszytkim . Wciąż sobie pada śnieg u mnie w Ciechocinku , jest zima i musi być mróz i śnieg . Dla mnie to ogromny trudny czas np; pojść do najbliszego sklwpu mam 2 km poniewaszz mieszkam na obżech Ciechocinka . Co by nie mówić kocham swoje małe przytulne mieszaknko . Umnie się cieszyć z małych żwecze 3 dni temu zamówiłem w internecie matę silikonową do pieczenia ; ryb , mięsa itp. Wciąż prodkty przypalały mi się na blarze masakra . W czoraj piękłem na macie sylikonowej rybę powiem tak coś wspaniałego . Trudny czas pandemi głównie przebywam w swoim mieszkanku . Dużo korzystam z internetu ażeby się nie pogrążyć w depresji zimowej . Straszny czas jaki obecnie nastał covid19 zima pis itp trzeba wciąż myśleć pozytywnie , marzyć , mieć nadzieję na leprzee czas jaki nastanie . Życzę moim kochanym przyjacielom , znajomych , redakcji Re-Volta .pl aby wciąż myśleli pozytywnie i oczywiście najważniesze abyście byli zdrowi .Kto nie ma swych marzeń ten pomału umiera . Kochani do usłyszenia nie bawem see you later bye .. hurra! hurra! kwiatek kwiatek love love love love love love love love love
#link
Viritim

« #2614 : Luty 23, 2021, 10:44:57 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wszytkim . Cięszki czas nastał pandemi i wszyscy muszą się z nią zmagać . Życie mnie nauczyło żeby pomimo przeciwnościom losu trzeba nie upadać a wciąż mieć oparcie i zaufaniu we własne serce . Młodość to nie metryka a stan ducha . Najgorszą rzeczą od życia jest tęknota za drugim człowiekiem . Dzięki internetowi człowiek zabija samotność , jestem aktywny na laptopie , tablecie ale największe szęście człowieka jest drugi człowiek taka jest brutalna prawda . Mam na portalu społeczościowego Facebooka i na wspaniały portalu Re-Vola dużo przyjaciól znajomych i to po części rekompensuje mi wegtowania na tym łez padole . Przepraszam że wciąż piszę o sobie ale czasem tak człowiek ma aby swoje troski , żale przelał w poście w internecie a tu z wami czuję się jak w rodzinie . Wiem że każdy z was ma swoje matrylogię życia , kłopotów i mam ogromną prośbę uważajecie na siebie w tym tridnym czasie jaki jest covid19 . Ja już 5 tygodni temu w mojej przychodzni rodzinnej w Ciechocinku zapisałem się na szczepienie na covid19 , czego wam życzę abyście się zaszczepili chroniąc siebie , swoje rodzinny i innych swoich rodaków .
#link
Viritim

« #2615 : Luty 24, 2021, 13:52:11 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich przeżyłem dziś dramat . Kupiłem w necie matę silikonową aby wciąż balacha mi się przypiekała i mycia co nie mara . Piewsze 3 dni jak korzystałem z maty silikowej byłe zadowolony ale dziś zmieniłem zdanie o tym badziewiu . Włożyłem sobie pitsę na tą matę i pieszcze 10 minut i otwieram drziczki od piekarnika a tu mata plonie szybko nabrałem wody i ugasiłem mój BOŻE jak bym póżzniej reagował mogła by wybuchnąc butla gazowa . 2 godziny miałem sprzątania ,już nigdy nie będę piekł w kuchence na gaz . Dostanę rencinę muszę sobie kupić taki na prąd przyżąd do pieczenia . Wiecie kochani dopiero doszło do mnie co by się mogło stac jak by wybóch gaz masakra .
#link
Viritim

« #2616 : Marzec 01, 2021, 16:46:42 »
Odpowiedz cytując
Tak czas idzie do przodu w sobotę skończyłem 61 lat a czuję się nie na te lata . Młodość to nie metryka a stan ducha i tego wciąż się trzymam . Wiem w głębi duszy że mam jeszcze wiele do zrobienia , napisania . Zawsze prowadziłem zdrowy tryb życia nie palę papierosów , nie piję alkoholu . Już od 5 roku życia uprawiałem sport  3 lata plywanie , 6 lat tenis ziemny i prawie 30 lat jeżdziectwo ; skok , wkkw , wyścigi przeszkodowe czyli płotowe . Mam ogrom wspomnień , zajomych co już nie sety ich już nie ma . Całem moje życie podporzątkowałem sportowi nie dbając o swoje cele , założeniu rodziny nie neguję był pewiem epizot w moim życiu zakochałem się w najleprzego fizyja w Polsce matka była docetem . Zaręczyłem się z Danielom B bo tak miała na imię . Po wypadku w 2005 roku ledwo go przeżyłem i groził mi wózek inwalcki mówię w szpitalu MSW-ia w Wrszawie gdzie miałem ratowane życie mówię do niej Danielo grozi mi wózek inwalicki i aby ci nie robić żadnych problemów życiowych znajdż sobie innego chlópaka i odeszła o demie . Każdy z was ma jakeś przykre od losu przeżycia . Dziś mamy covid19 straszne dla calego świata czarne dni . Ja już jak już pisałem nie dawno się zarestrowałem w swojej przychodni rodzinnej na szczepienia przeciw covid 19 błagam zaszczepcie się miejcie na wzgędzie wasze rodziny , swoich współbraci w pracy , na ulich itp . Wieżę że damy radę opanować tą pademie , kto nie ma swych marzeń pomału umoiera . Największa prawa znajduje się w tobie a reszta jest tylko opowieściom innych .
#link
jabooshko

« #2617 : Marzec 02, 2021, 16:36:53 »
Odpowiedz cytując
Wszystkiego najlepszego zatem!
#link
vanille

« #2618 : Marzec 02, 2021, 16:38:25 »
Odpowiedz cytując
Wszystkiego najlepszego!
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
Viritim

« #2619 : Marzec 02, 2021, 21:20:38 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór dziękuję pięknie za pamięć i życzenia
#link
Viritim

« #2620 : Marzec 05, 2021, 17:27:32 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Kupilem miesiąc temu mate silikonową do pieczenia bez tłuszczku i przed paru dni mi się ona w piekarniku zapaliła szybko ugasiłem pożar w piekarniku wodą aby butla gazowa nie wybóchła . Parę dni temu zamówiłem bezpieczą paletelnię z powłoką ceramiczną , można smażyć piec bez żadnego tłuszczu . Jest w tym pojemnuk na frytki i do gotwania na parze . Mała rzecz a cieszy . Kochani dziś pierwszy raz smarzyłem rybę bez żadnego tłuszczu wspaniale zdał egzamin ta patelnia zdała egzamin i ryba była pyszna . Mam nauczkę że mnie można kupować badziewia co mogło się dla mnie żle skończyć . Dziękuję  moim przyjacielom , znajomym , redlacji Re-Volta .pl że tu mogę pisać poniewsz traktuje was wszytkich jak swoja rodzinę . Życzę wam zdrowia , milości radości rodzinnej  hurra! hurra! hurra! hurra!
#link
Viritim

« #2621 : Marzec 06, 2021, 10:05:40 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wam wszytkim . Mój śp trener major Leon Burniewicz zawsze jak jego zawodnicy jechali w teren aby pogalopować , pojeżdzić po grókach wyznaczł jednego z nas kto będzie przewodnikiem itp aby go słuchać i nie było żadnej samowolnej jazdy temu co prowadził cały zastęp mówił śp tr. major L. B wytyczne zawsze po jeżdzie trzeba przy harbacie którą śp trener zaparzył zdać mu raport to było piękne . Śp tr.maj. L. B słuchał cierpiliwie do końca opowiadań realcji tego co prowadził cały zastęp . To było piękne wytwarzała się między nami tak nić więzi zaufania . Nie raz mnie i śp Pawła C zapraszam śp trener major Leon Burniewiecz do swojego domu w Toruniu na ulicy Sztejbornej 13 . Ach co to były za cudoiwne chwile , opwieści śp tr.maj . L. B swoje wspomnienia itp nie jeden nam zadrościł że jesteśmy ze śp Pawełkiem C tak blisko przy legędzie skoków , wkkw . Sam jestem straszym gawędziażem jak prowadzę jazdy na ujeżdżali i w ułamki sekudy wychytuję błedy jeżdców i jej koryguje u jeżdżca . Błagam niech nikt nie myśli że byłem jakiś mistzrem od typowy mały średniaczek co jadł z nie jednego chleba jak był czynnym zawodnika . Wiecie uwielbiam prowadzić jazdy poprostu one mnie pozytwnenie nakręcając powiem nie skromnie pewne nawyki , wiedze nabytą od śp tr. moj . LB chcę przekazać innym .Wiem w dobie cyberprzestrzni inni idą na łatwizne ale pamiętajecie jedno stara szkoła jazdy na rumkach zawsze wygrywa . Życzę wam kochani przyjaciele znajomi redakcji Re-Volta pl dużo zdrowia i oby ten przepiękny słoneczny dzioneczek był waszym pasmem samych sukcesów .
#link
Viritim

« #2622 : Marzec 08, 2021, 09:07:54 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkie przepiękne panie ze wspaniałego portalu Re- Volta .pl z okazji dnia kobiet życzę wam ; zdrowia .częstego uśmiechu i co tylko żeście sobie zamarzyły ażeby wam się to spełniło .... kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
#link
jabooshko

« #2623 : Marzec 08, 2021, 12:32:50 »
Odpowiedz cytując
Dziękujemy!
#link
Viritim

« #2624 : Marzec 08, 2021, 14:45:11 »
Odpowiedz cytując
 love love kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2625 : Marzec 12, 2021, 08:45:51 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . W czoraj romawiałem na skapie z moją kuzynką z Norwegii . Pracuje w służbie zdrowia i mówiała mi aby się nie szczepić na covid19 szczepionką Asta Zeneka po szczepieniu w Norwegi zmarło kilka osób . Wiedz Norwegia wstrzymała tą szczepionkę bo była testowana tylko na młodych ludziach nie na starszych osobach . Kochani moi znajomi , przyjaciele chodzi o wasze zdrowie , życie się składa z naszych wyborów też w czoraj w wolnej telewizji TVN o tym mówiono . Życzę wam zdrowia , pogody ducha , nadziei że ten mroczny czas pademi zniknie jak i pis ....
#link
Viritim

« #2626 : Marzec 13, 2021, 10:49:03 »
Odpowiedz cytując
Witam moich znajomych , przyjaciół . Dziś mój przyjaciel dzwoni żę miałem racje z tą szczepionką na covid19 żyje z lekarka w wolnym związku parę lat i wziął się w czoraj zaszepił na covid 19 Astra Zeneką ma 65 lat i musiał wziąś glicyrynę na serce i inne medykamęty . Moja kuzykna w Norwegi pracuje w służbie zdrowia i przesttrzegała mnie abym nie brał tej szczepionki skutki uboczne mogą się pojawić po 10 dniach w Norwegi wstrzymali tą szczepionkę i parę krajów UE a polaczki dajej nią szczepią , wasz wybórch kochani jaką szczepionką się zaszczepicie ja czekam na moderne , fajfer . Może się ktosć nie zgadać z moimi poglądami ale zawsze będę bronił swoją rodzinę z Re-Volty .pl życze wszytkim dużo zdrówka i mągdrej waszej decyzji życie się składa z waszych wyborów . Najększa prawwda znajduje się w tobie a reszta jest tylko opinią innych BYE ...... hurra! hurra! kwiatek kwiatek love love love love love
#link
ChemiK

« #2627 : Marzec 13, 2021, 20:47:15 »
Odpowiedz cytując
Witam moich znajomych , przyjaciół . Dziś mój przyjaciel dzwoni żę miałem racje z tą szczepionką na covid19 żyje z lekarka w wolnym związku parę lat i wziął się w czoraj zaszepił na covid 19 Astra Zeneką ma 65 lat i musiał wziąś glicyrynę na serce i inne medykamęty . Moja kuzykna w Norwegi pracuje w służbie zdrowia i przesttrzegała mnie abym nie brał tej szczepionki skutki uboczne mogą się pojawić po 10 dniach w Norwegi wstrzymali tą szczepionkę i parę krajów UE a polaczki dajej nią szczepią , wasz wybórch kochani jaką szczepionką się zaszczepicie ja czekam na moderne , fajfer . Może się ktosć nie zgadać z moimi poglądami ale zawsze będę bronił swoją rodzinę z Re-Volty .pl życze wszytkim dużo zdrówka i mągdrej waszej decyzji życie się składa z waszych wyborów . Najększa prawwda znajduje się w tobie a reszta jest tylko opinią innych BYE ...... hurra! hurra! kwiatek kwiatek love love love love love

Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości wyboru szczepionki. Czy się mylę?
#link
Nick na Howrse - ChemiK
Viritim

« #2628 : Marzec 14, 2021, 10:14:27 »
Odpowiedz cytując
Witam są szepionki Moderna itp wybór należy do was bo życie się składa z waszych wyborów . Już Norewegia i parę krajów UE wstrzymała szczepoionkę na covid19 Asree Zeneka tworzy się zakrzepica i ludzie umierają . Największa prawda znajduje się w tobie reszta jest opowieściom innych . Nie piszę aby pisać ale przytaczam wam opinię ludzi z pierwszego frontu służby zdrowia . Nie sieje paniki ale fakty mówią za siebie . Kochani moi znajomi , przyjaciele proszę dbajecie o siebie .
#link
anyann

« #2629 : Marzec 14, 2021, 21:21:25 »
Odpowiedz cytując
Zakrzepica jest jednym z powikłań przy covid, niekoniecznie po szczepieniu.
#link
Viritim

« #2630 : Marzec 15, 2021, 09:30:13 »
Odpowiedz cytując
Nie neguję takich takich słów opieram się na faktach moich znajomych i opinie mojej kuzynki z Noreegii gdzie pracuje w służbie zdrowia . Wieć życie się zkłada z naszych wyborów . Każdy musi podjąC swoją decyzje jaką szczepionką chce się szepić ja napewno nie zaszczepię się ASTRA ZENEKĄ . Już w Norwego i innych krajach UE wstrzymało się tej szczepionki . No ale każdy mam prawo do swojego poglądu ...........................................................................
#link
ChemiK

« #2631 : Marzec 15, 2021, 22:14:20 »
Odpowiedz cytując
Witam są szepionki Moderna itp wybór należy do was bo życie się składa z waszych wyborów . Już Norewegia i parę krajów UE wstrzymała szczepoionkę na covid19 Asree Zeneka tworzy się zakrzepica i ludzie umierają . Największa prawda znajduje się w tobie reszta jest opowieściom innych . Nie piszę aby pisać ale przytaczam wam opinię ludzi z pierwszego frontu służby zdrowia . Nie sieje paniki ale fakty mówią za siebie . Kochani moi znajomi , przyjaciele proszę dbajecie o siebie .

Pytałam właśnie zaprzyjaźnioną lekarkę. Szczepionki nie można sobie wybrać. Do 69 roku Astra, powyżej Pfizer. Moderna nie jest jeszcze wprowadzona.
#link
Nick na Howrse - ChemiK
Viritim

« #2632 : Marzec 16, 2021, 01:24:39 »
Odpowiedz cytując
Gro mich znajomych się szepiło szczepionką Moderna i innymi zczepionkami i są zadowoleni . Po szczepionce Astra Zenaka objawy zakrzypicy moga wystąpić po 10 dniu od szczepienia . Moja kuzynka z Norwegii pracuje w służbie zdrowia i już Norwegia zaprzestała szczepien A.Z i inne kraje UE nie szczepi tą szczepionką . Dobrej spokojnej nocy życzę see you later
#link
Viritim

« #2633 : Marzec 17, 2021, 04:05:38 »
Odpowiedz cytując
Dobry ranek wszytkim . Dziękuję wciąż BOGU za wszelkie otrzymane łaski że w miarę sobie radzę w dobie covid 19 , za to że w miarę nieżle sobie razdę z komputerem i tabletem . Mam wspaniałą przyjaciółkę . A.L jest po studjach na Oxfordzie pracuje w klinice weterynaryujnej w Londynie . Praktyki miała w USA jest przeintegętna , ma swoch 5 koni na których jeżdzi . Latem przesłała mi 5 filmików jak skacze przeszkody WKKW i wspaniale jężdzi ujeżdżenie np; ciągli w galopie , pasarze itp specjalizuje się w WKKA koronna dyscyplina jeżdziecka . Ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie weteranaryjnej i do rumaków . W czwartek UE wyda opinię o szczepionce Astra Zeneka czekamy z nie cierpliwością dużo krajów UE zaprzestała użycia tej szczepionki głownie chodzi o zakrzepicę . Kochani moim znajomi , przyjaciele tak cały czas na tapecie jest ta szczepionka A.Z ale zawsze miałem i mam dobro mojej rodziny Re-Volta.pl . Nie ważne kto kim jest ale jaki jest dla innych . Dziękuję przepięknie każdemu z osobna że czasem czyta moje wynurzenia , wspomnienia , porady , żale itp no ale jest jak jest w naszej rodzinie . Życzę wam wszytkim zdrowia , uwagi w przestrzeganiu pewnych rygorów covid19 i oby w waszych rodzinach gościł uśmiech , oby ten mroczny czas pandemi chociaż trochę się wypłaszczył , aby nowa jakoś po pandemi nigdy nie przykryła waszej cudnej pasji do rumaków . Do usłyszenie za jakiś nie odległy czas . love love love love love love love love hurra! hurra! hurra! hurra!
#link
Viritim

« #2634 : Marzec 20, 2021, 22:42:47 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . W poniedziałek muszę się dzwonić do swojej przychodni rodzinnej o terminie szepienia na covid 19 zaszczepie się obojętną szczepionką . Nie dawno organy lekarskie UE że można się szczepić Astrą Zeneką . Fakt były nie porządane po szczepieniu tą szczepionką , ale warto się chornić zwłaszcza samotnej osoby . Życzę wam zdrowia  ciepła rodzinnego dobranocccccccccccccccccccccccc
#link
Viritim

« #2635 : Marzec 22, 2021, 13:23:32 »
Odpowiedz cytując
Dziś byłem w swojej przychodni rodzinnej w Ciechocinku w punkcie szczepień przeciw covid19 i dostałem informacje że może będę szczepiony w kwietniu . Wciąż w naszym grajdole pisowskim wciąż wszytko tonie . W innych krajach szczepią cały tydzień no ale za wysokie standarty dla naszych opetaćów pis co obłuda , kłamstwa , afery itp jest ich chlebem powrzednim  w głupi łeb w głupi łeb w głupi łeb
#link
Viritim

« #2636 : Marzec 31, 2021, 09:34:11 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wszytkim . Już mam termin czepienia na covid19 6-7 kwiecień . Życzę wam w nadchodzący czas świąt ; zdrowia , miłości , radości rodzinnej . love love love love kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2637 : Marzec 31, 2021, 13:05:02 »
Odpowiedz cytując
Szęście już dawno zgubiło do mnie adres . Jak zwykle święta spędzam sam . Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek
#link
Viritim

« #2638 : Kwiecień 07, 2021, 10:43:20 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich użytkowników Re-Volty pl . Jutro o godz 12-55 będę zaszczepiony na covid19 . Musimy się chronić i innych swoich rodaków przed tym wirusem . Mam nadzieje że większość z was rozumie tą sytuacje z covid19 . Życzę wam wszytkim zdrowia i mądrej decyzji aby się zaczepić . kwiatek kwiatek kwiatek love love
#link
Viritim

« #2639 : Kwiecień 08, 2021, 13:36:25 »
Odpowiedz cytując
Już jestem po szepieniu na covid19 . Już jestem spokojnieszy na to spotkało cały świat został zakarzony tym wirusem . Moi przyjaciele , znajomi namawiam was do szczepień i wasze rodziny abyście czuli się pewnie że covid 19 was nie dopadnie za dużo ofiar pochłonął ten wirus . love love love love love love love love
#link
Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.