Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Strony: 1 ... 85 86 [87] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podziękowania  (Przeczytany 333305 razy)
Viritim

« #2580 : Czerwiec 15, 2020, 22:06:25 »
Odpowiedz cytując
Hirurg powiedział że jeszcze 30 dni nim będzie dobrze mam jeszcze opuchliznę na nodze ale smaruję ją żelem z Altacetu . Dziękuję pięknie Szalona Bi że pamiętasz i pytasz życzę bajkowych kolorowych snów dobranoccccc. ukłon ukłon ukłon ukłon kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2581 : Czerwiec 22, 2020, 08:44:38 »
Odpowiedz cytując
W piątek był w moim mieście kandydat na prezydenta RAFAŁ TRZASKOWSKI . Już czekałem z tabletem od godziny 11-30 bo miał być prezydent Warszawy o godz 11-30 . Przed tą wyznaczoną godziną była straszna nawałnica deszczowa schowałem się pod drzewo aby uchronić tablet przed zmoknięciem i siebie . Powiem wam tak już dawno nie zmokłem jak w piątek czekając na kandydata na prezydenta ale warto było przyjechał i akurat nawałnica przeszła . RAFAŁ TRZASKOWSKI mówił porzez megafon bo po nawałnicy wysiadała elektryka . Ludzi było bardzo dużo więc dzięki sprytowi mówiąc że jestem z telewozji TVN i mając koszulkę z orłem na piersi udało mi się zrobić zdęcie kandydatowi na przezydenta R.T . Powiem tak całym sercem i duszą oddał głos na RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO . konik konik hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! love love
#link
Viritim

« #2582 : Lipiec 07, 2020, 07:26:50 »
Odpowiedz cytując
Witam moja wspaniała rodzinko . Muszę się wam do czekgoś przyznać . Zapoznałem dziewczynę w necie Ania L była w szpitalu w Londynie gdzie pracuje tam w klinice . Zaufałem jej pisała do mnie że była 2 razy w Ciechocinku . Skończyła studja w Londynie na Harwadzie . Wolnym czasie jeżdzi wkkw , jazdy dresarzowe , przysłała mi 7 filmików jak ona jeżdzi kros , jezdę desażową . Muszę wam się przyznać że robi to wspaniale jest wicemistrzynią w wkkw Europy . Rozmiaiałem z nią po nicy r=tak 24-1 w nocy jest ona z rodziny Czartoryskich . Pisałem jej wiele miłych słów pocieszenia poniewasz miała cięszką operacje . Myślałem że że może nam się udana ale niestery za wyskokie progi się okazały na mnie . Wciąż mi Ania wytykała będy ortorgaficzne , chaciała mni zmienić mój proces myslenia itp. Po wyściu ze szpitala napisała mi że ma dość mojego przeciwstawiania się jej itp . Zakończę wam taką tezą ; piękno zaczyna się decydujemy byś sobą .
#link
Viritim

« #2583 : Lipiec 14, 2020, 20:36:13 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Będzie teraz rozgrywana gonitwa na torze wyścigowym Służewiec nagroda Borka . Tak jak byłem zawodowym jeżdzecem wyścigowym pierwszym moim trenerem był Mirosałw Stawski i miał araba Borka w swoim treningu . Oj ci on miał charakterek był maści karej . Pamiętam jak śp Tomuś Dul toczył walkę na prostej łęb w leb przed celownikiem śp Tomuś Dul machną lekko batem przed głową Borka i wygrał gonitwę o 1-2 centymetry . Borek miał najwięszą wagę w gonitwie 62 kg ze względu że dużo najważnieszych gonitw arabskich wygrał .
#link
Viritim

« #2584 : Lipiec 16, 2020, 22:35:41 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Zazdroszczę wszystkim jak sobie pojadą nad wodę  w góry itp . Ja nie nigdzie w tym roku nie doświadcze bycie gdzieś . Choć moje kochane miasto jest piękne i wita gości paletą cudownych kwiatów , wspaniałą zielenią w pakach , klombach , trawników męczy mnie monotonia tego zgiełku te sama ulice , ludzie , wciąż muzyka rozbierzająca choć wiecie kocham taniec ależ ile można się nurzać w tym samym . Życzę moim znajomym , przyjacielom aby ten czas letni był dla was ; w zdrowiu , miłości radości rodzinnej , uśmiechu oraz abyście mieli cudowną pogodę czego wszytkim życzę z całego mojego małego serca  love love love love love love love love love love love love love love
#link
Viritim

« #2585 : Lipiec 22, 2020, 11:49:02 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich pięknie w ten przepiękny letni dzień . Sami wiedzie jaka jest obecnie drożyzna zwłaszcza warzywa , mięso itp . Dziś na obiad ma bób którybardzolubię pół łyszkisoli i dotuuję go na aldere. Czasami pójdę do restaracji -kawiarnia Zdrojowa  aby sobie trochę potańczyć i zawsze kupuję za 5 zł wodę mineralną bez gazu . Sam lekarz prowadzący moje zabiegi powiedział mi że w mim przypadku po wypadku ruch jest dla mnie wskazany . Trzeba wychodzić do ludzi aby nie wpaść jakoś depresje a tym bardziej że lubię ludzi , rumaki i kocham patniec muzykę . Moi kochani przyjaciele , znajomi życzę wam aby ten piękny czas letni był dla was w zdrowiu , uśmiechu , miłóści rodzinnej . hurra! kwiatek kwiatek love love love love love love love love love love love love love love
#link
Viritim

« #2586 : Sierpień 19, 2020, 21:36:53 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim użytkownikom wspaniałego portalu o rumakach RE-VOLTA .PL . Powiem wam szczerze umię się cieszyć z czyich sukcesów np; moja najleprza uczenica jaką miałem sposobność udzielać jej treningów ma wspaniała córeczkę i właśnie mi przesłała film jak postępują prace przy kończące budowę jej domu . Mam takie szczęście że rodzina SZ ,,,,, kontynuje swoja pasje do rumaków i ich córka próbuje jeżdzić zawody dersażowe . Nie mama nic pięknieszego że moja praca na trenigach nie poszła na marne . Też się cieszę jak na Facebooku ludzie stawiają swoje fotki z zawodów z trenogów z jazdy rekreacyjnej . Mam ogromny szacunek dla ludzi którzy mają taką magiczną cudowną pasje do rumaków . Życzę każdemu z osobna abyście wciąż mieli progres z jazd na rumakach i zawsze po jedzie na trenigach , rekreacyjne był u was uśmiech że wszytko było oki . Życzę wam dobrej spokojnej nocki
 hurra! kwiatek kwiatek love love
#link
Viritim

« #2587 : Sierpień 28, 2020, 08:39:11 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . Ech ta pandemia przez to nie mogę skorzystać z zaproszenia moich przyjaciól do Bukowca za Jelenią Górą województwo dolnoślązkie gdzie jest duża zachoriowalność na koronowirusa . Muszę wam się pocgawlić że we czorajszej gazecie Fakty było moje zdjęcie z zepołem Akord gdzie gra w restracji-kawiarnia Zdrojowa w Ciechocinku . Nieraz sobie tam pójdę potaczyć zamawiam kawę sypaną za 6 zł . Trzeba wychodzić do ludzi . Nawet lekarz prowadzący od lat moje zabiegi mówi mi że ruch jest dla ,mnie zbawienny . Życzę moim znajomym , przyjacielom dużo zdrowia , uśmiechu , samych waszych sukcesów życiowych . love love love kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2588 : Wrzesień 10, 2020, 13:52:37 »
Odpowiedz cytując
No może to nie nośny temat no ale . Zawsze jak chciałem uruchomić tablet z internetem musiałem wyjmować kartę sim z modenu do laptopa i wkładać ją do rutera . W czoraj podjechałem do informatyka pana Mariusza z laptopem i ruterem aby mi coś zaradził . Wiec spradzaił czy jest karta sim w ruterze i z pokytwki wbił mi kod do laptopa i skąfigroiwał mi laptop i jest fajniutko wszytko działa tablet , laptop . Mała żecza ale jagże cieszy
 kwiatek kwiatek love love
#link
Viritim

« #2589 : Wrzesień 15, 2020, 10:25:40 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wszytkim . Mądry człowiek uczy si,ę każdego dnia a głupi wie wszytko . Ta teza pasuje do mnie jak ulał . Byłem 3 dni temu u infromatyka co zawsze mi pomoże w zawiłościach laptopa . Wziołem ruter z sobą w w nim kartą sim z modenu z laptopa . Pan Mariusz który ma swój zakład naprawy elektorniki z kąfigurował mi laptop i wbił z pokrywki rutera kod i już mi działa laptop i tabled w jednym nie będę musiał wciąż przekładać karty sim do rutera z modenu . Alesz się cieszę za takie udogodnienie .  hurra! hurra! kwiatek kwiatek love love
#link
titina

« #2590 : Wrzesień 17, 2020, 20:43:48 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wam wszytkim . Pamiętam że mój śp trener major Leon Burniewicz jak był kilka lat moim trenerem tylko raz zachorował był przeziębiony pomimo że miał już słuszny już wiek . Nie było go w pacy 3 dni . My we dwóch ze śp zawodnikiem śp Pawełem Cymermanem pojechaliśmy do niego do domu do Torunia . Od tworzyła nam jak myśli zapukali jego córka Aleksandra co była oczkiem w głowie mojego śp trenera . Poszliśmy do pokoju za raz do nas w szlafroku wyszedł śp trener . Jak on się ucieszył że jego zawodnicy pamiętali o nim . Dla nas zawodników to był obowiązek dowiedzieć się co się dzieje że śp trenera majora nie ma w pracy . Nigdy nie zappnę naszego pobytu w jego domu . Zawsze skory śp tr, maj .L.B do opowiadań swoich losów jak był ułanem i starował na zawodach . Zawsze nakazywał córce zrobić nam herbatę , kanapki . Wiem że to może kapkę nurzący post dla nie których ale dla nas przebywanie z tak ze wspaniałym śp tr. majorem L.B była prawdziwą ucztą na nasze serca , ile wspomnień , porad nam wuwaczas przekazał . Poprostu w tamtych mrocznych czasach zgniłej komuny gdzie nie mieliśmy wiele rozrywek itp , zawsze był i jest pozostanie w naszych sercach mój wspaniały śp tr. maj. Leon Burniewicz w naszych sercach . love love kwiatek kwiatek kwiatek

Romeczku wszystko sie zgadza po za tym, że śp Leon Burniewicz nie był ułanem, tylko oficerem artylerii  w której służy w Toruniu, gdzie mieszkał  też po wojnie.
#link
Viritim

« #2591 : Wrzesień 28, 2020, 06:41:45 »
Odpowiedz cytując
Ania T proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi miałkimi wywodami . Pamiętam jak w moim klubie byłaś i jedziłaś i śp trenera majora .L, B nie lubiłaś byłaś pochłonieta jazdą z Marianem SZ i wszytko co śp trenere. major Leon Burniwiecz chciał ci przekazać nie słuchłuchałaś go tylko zakotwiczyłaś z Szurajem byłem w tedy w wojski masz szczęście bo inaczej by się działo z twim nie taktem do swpjego trenera wszyd mi za ciebie . Major Leon Burniewicz 1908- 1996 rok . Wicemistzr WKKW , 1936 rok zwycięstwca na arenach krajowych i zagranicznych zawodów . Przygotowujący się do olimpiady Hemenkolen 1940 roku wojna pokrzyżowała jego plany . 1939 roku bitwą pod Bzurą dostał się do nie woli .Po wojnie był trenerem SK Liski ZT Biały Bór TKJ Toruń -Przysiek i stania stacja jego pracy trenerskiej był LKJ -Ciechocinek . Tagże widziasz Aniu T możesz to sprawdzić co napisałem u trenera jego ucznia L B Marka Lipińskiego .
#link
Viritim

« #2592 : Październik 18, 2020, 10:31:14 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry wszystkim w tym trudnym czasie pandemi życzę wam zdrowia . Choć mam dużo znajomych w internecie robi mi się ogromnie przykro że nikt nie zapyta jak się czuję itp. Wiadomą zeczą jest że nie wolno się ograniczać od ludzi , czasem pójdę do Zdrojowej o ile mnie stać kupię sobie zupę za 6 zł . Lubię oglądać ludzi i budować ich portret . 2 lata temu na święta zadzwoniłem do swojego ostaniego brata z życzeniemi świątecznymi choć wiele złego i jego kobiety wycierpiałem . To gdyby był człowiekiem zadzwonił by do ostaniego swojego brata i zapytał o mój stan zdrowia ?. Wyciągnełem pierwszy rękę wiecej już nie będę się narzucał . Wiem że mnie ostanie na Fejsie było dużo ale internet jest peawie jak moja rodzina której nie mam . Ktoś może zadać pytanie że tyle kobiet przyjedżado do mojego miasta Ciechocinek no ale pani przychodzą kuracje a jak przyjdą potańczyć to nie wgłowie im flirty acz kolwiek nie które szukają 2-3 przygód . Powiem nie skromnie zanm swoja wartość i nie w głowie mi jakieś przygody itp . Zdaję sobie doskonale sprawę że to jest może co dla nie których strasznie wodnity monotematyczny temat no ale mojej wspaniałej rodzinie ze wspaniałego poratlu RE-VOLTA .PL mogę się zwierzyć . Życzę wam i waszym rodziną zdrowia , uśmiechu , miłości radości rodzinnej ............... kwiatek kwiatek hurra! hurra!
#link
Viritim

« #2593 : Październik 22, 2020, 09:59:20 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . Jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym jak rano budziłem się w hotelu na Służewcu ogromnie się cieszyłem co nowy dzień przyniesie podczas treningów u trenera mistrza Andrzeja Walickiego . Po skromnym śniadaniu i po kawie szedłem do stajni Korab tak się nazywała stania trenera A.W szedłem pełen ufności że wszytko się dobrze potoczy zwłaszcza jak też mieliśmy skakać przeszkody płotowe na torze roboczym . Śp dżokei Wojciech Ryniak i śp Marek Bąk i ja naskakawaliśmy świeże konie które kiedyś miały brać udział w gonitwach plotowych na torze wyścigowym Służewiec . Nie powiem była w nas tzrech ogromna konkuręcja kto będzie brał udział w gonitwach płotowych .Może to zabrzymi nie nie skromnie ale od prawdy się nie ucieknie trener A.Walicki mi zaufał aby pojechał wyścig płotowy na koniu o imniemu Kordafen m; Kodeina o; Krezus wł ; sk Golejewko . To był debiut rumaka i zajołem 3 miejsce . Po gonitwie straciłem wiarę że jeszcze u trenera Walickiego pojadę wyścig plótowy wiedządz że w stajni jest ogromna konkuręcja . Po dwóch tygodniach po tym wyścigu plotowym oczą nie wierzę ze mój trener był na zapisakach i znowu mnie zapisał do gonitwy płotowej na Kordafena . Przed gonitwą trener dał mi instrukcje jak mam jechać w tej gonitwie i wykonałem jego polecenia i wygrałem nie spodziewanie tą gonitwę ogromne były wypłaty w kolektorze dużo płaciłi kto obsatwaiał kona na którym jechałem . Wiecie dopiero doszło do mnie po paru godzinach że wygrałem swój pierwszy wyścig plotowy ale ogromna radość była w moim sercu  hurra! hurra! kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2594 : Październik 26, 2020, 21:18:31 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszystkim . Na wstępie muszę was przeprosić że taki jestem Romek chwaluś . Ale muszę się znowu wam pochwalić że mam ogromne szczęście spotykać na swej drodze wspaniałych ludzi np; Madzia K , Ewa C .Ewa jest pielęgniarką była przez naście lat pielęgniarką w szpitalu MSW-ia w Warszawie tak gdzie ratowano mi zycie po moim wypadku podczas gonitwy płótowej na Służewcu . Ma wspaniałego męża Ewa jest organizatorem wycieciek po całym świecie dzieki tej spobności Ewa mi powiedziała że zwiedziła prawie pół świata . Teraz pracuje Ewa  2 szpitalach , też jest asytętkom przy różnych operacjach . Wiecie jak ona pięknie tańczy ten filmik jak z nią tańczę przesłałem Marcie G  . Powiem wam nie skromnie że też nie jestem gapa na parkicie a dla mnie tanic tak powiedział mi mój od lakarz co prowadzi moją rehablitacje to też jest dla mnie zbawienne przede wszytkim ruch . Zdaje sobie doskonale sprawę że to może wodnity temat ale jesteście dla mnie jak rodzina a rodzinie zawsze się mówi wszytko . Kocham rumaki od wielu lat i kocham taniec . W Ciechocinku jak i w całym kraju jest czerowna strefa restaracje tylko podają na wynos nie ma żadnej muzyki , nie pamiętam nigdy ażeby mojej kochane miasto Ciechocinek tak się stał pusty na ulicch parkach nie ma prawie nikogo smutny czas . Dziś pojechałem do miasta kupić znicze i kwiaty moim śp kochanym rodzico, i śp bratu Grzesiowi , mój najstarszy brat jest pochowany w Kazuniu obok swojej drugiej połowy . Dzięki internetowi się tak wzmacniam w tych trudnych chwilach ale sami wiecie nic nie zastąpi rozmowa w realu . Kochani moim znajomi przyjaciele życzę wam zdrowia , miłości , radości rodzinnej sercem i duchem jestem blisko was . kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek love love love love love love
#link
Strony: 1 ... 85 86 [87] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.