Podziękowania

Dobry wieczór dokończę wam wątek z dekoderem . Już chyba mi 5 raz robili dekoder w punkcie Polsatu w moim mieście Ciechocinek . Obsługa mi zawsze tłumaczy że mi dekoder zrobią za 1 godz . Tak i było a po 5-7 dniach znowu nie miałem sygnału w dekoderze czyli nie miałem żadnego programu w telewizji satelitarnej Polsatu . Na maksa się w kurzyłem znowu dekoder wymotywuje z kabli i biorę dekoder i 2 fotki jak jeżdziłem wyścigi w dresie logo polsatu jak mie dekorują po nie oczekiwanym zwycięstwie . Dużo ludzi mi nie wierzyło że dostanę nowy dekoder więc w nocy oblyśliłem chytry plan . Biorąc swoje zdjęcie i dekoder obsłudze punktu Polsat mówię i pokazuje zdjęcia że jeżdziłem z logo Polsatu i mój znajomy bardzo dobrze zna właściela Polsatu Zygmuta S na obsłudzie chyba zrobiło wrażenie moja bajeczka i moje zdjęcia więdz dali mi nowy dekoder . Kochani jak ja się cieszyłem że mam nowy dekoder a nie miałemk telewizji przez 2 dni . Małe kłamstewko przyniosło mi rozwiązanie z cigągłymi awrjami dekodera do tego jaki czary mamy czas z pademią i do tego sam jestem w mieszkaniu . Życzę moim znajomym , przyjacieom , redakcji Re-Vilta .pl dużo zdrowia , miłości radości rodzinnej ..
Witam kochani moim przyjaciele , znajmi . Miałem dziś ogromne szczęście . O godzie 8 pojechałem rowekiem do sklepu po prą i coś sobie kupić do jedzenia . Po załatwieniu wsztkiego 200 metrów od mego mieszkania straszna nawałnica śnieżna do teraz wielje wiatr i sypie śnieg . Mój BOŻE jak ja się cieszę że wszytko sobie załatwiłem przy tych nie sprzyjających waruków atmosferycznych . Lubię taką pogodę jak mam ciepełko w mieszkaniu a czkowiek znowu podwyszyli energie mam ciepełko sobie siedzę przy laptopie , lub tablecie . Będę dziś sobie robił zupę biały żurek na kiebasce ślażkiej , majranek , listek bokowy , pieprz sól , ziemniaki jak się już one ugotują zawsze zakwaszałam kiefirem pychotka polecam . Dziękuję każdemu z osoba że doczytał mój post i życzę wam kochani zdrowia , uśmiechu , nadziei na wysze temperatury . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich użytkowników wspaniałego portalu Re-Volta .pl . Życie mnie nauczyło że trzeba radzić sobie czasem samemu . Byłem w wojsku w stanie wojennym w Sandomierzu jednosce desatowo - przeprawowej po 6 tygodniach szkolenia uniatarnego miałem iść do CWKS -Lagia do Starej Miłosnej gdzie prezesem był pułkownik Roman znajomy mego śp trenera majora Leona Burniewicza . Nie stety przyszedł rozkas że wszyscy zostałemy w jednosc a byli tam ; piłkarze , jeżdcy , tenisiści , itp . Odłsużyłem dwa i pół roku . Wiem że się tak reklamuje ale życie mi wiele dało i zabrało . Powiem tak moja matrylologia życie by się świetnie nadała na dobry film . Wiem każdy z was swoje przeżycia dziękuję każdmu z osobna że czytają moje posty , za to że jesteści . Życzę wam i waszym rodziną zdrowia , ciepła rodzinnego , moc pozytywnej energii . Kochani patrzymy na cudny miesiąc wiosny i tą nadzieją trzeba żyć . Kto nie ma swych marzeń ten pomału umiera . :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek:
Dzień dobry wszytkim . Wciąż sobie pada śnieg u mnie w Ciechocinku , jest zima i musi być mróz i śnieg . Dla mnie to ogromny trudny czas np; pojść do najbliszego sklwpu mam 2 km poniewaszz mieszkam na obżech Ciechocinka . Co by nie mówić kocham swoje małe przytulne mieszaknko . Umnie się cieszyć z małych żwecze 3 dni temu zamówiłem w internecie matę silikonową do pieczenia ; ryb , mięsa itp. Wciąż prodkty przypalały mi się na blarze masakra . W czoraj piękłem na macie sylikonowej rybę powiem tak coś wspaniałego . Trudny czas pandemi głównie przebywam w swoim mieszkanku . Dużo korzystam z internetu ażeby się nie pogrążyć w depresji zimowej . Straszny czas jaki obecnie nastał covid19 zima pis itp trzeba wciąż myśleć pozytywnie , marzyć , mieć nadzieję na leprzee czas jaki nastanie . Życzę moim kochanym przyjacielom , znajomych , redakcji Re-Volta .pl aby wciąż myśleli pozytywnie i oczywiście najważniesze abyście byli zdrowi .Kto nie ma swych marzeń ten pomału umiera . Kochani do usłyszenia nie bawem see you later bye .. 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dzień dobry wszytkim . Cięszki czas nastał pandemi i wszyscy muszą się z nią zmagać . Życie mnie nauczyło żeby pomimo przeciwnościom losu trzeba nie upadać a wciąż mieć oparcie i zaufaniu we własne serce . Młodość to nie metryka a stan ducha . Najgorszą rzeczą od życia jest tęknota za drugim człowiekiem . Dzięki internetowi człowiek zabija samotność , jestem aktywny na laptopie , tablecie ale największe szęście człowieka jest drugi człowiek taka jest brutalna prawda . Mam na portalu społeczościowego Facebooka i na wspaniały portalu Re-Vola dużo przyjaciól znajomych i to po części rekompensuje mi wegtowania na tym łez padole . Przepraszam że wciąż piszę o sobie ale czasem tak człowiek ma aby swoje troski , żale przelał w poście w internecie a tu z wami czuję się jak w rodzinie . Wiem że każdy z was ma swoje matrylogię życia , kłopotów i mam ogromną prośbę uważajecie na siebie w tym tridnym czasie jaki jest covid19 . Ja już 5 tygodni temu w mojej przychodzni rodzinnej w Ciechocinku zapisałem się na szczepienie na covid19 , czego wam życzę abyście się zaszczepili chroniąc siebie , swoje rodzinny i innych swoich rodaków .
Witam wszytkich przeżyłem dziś dramat . Kupiłem w necie matę silikonową aby wciąż balacha mi się przypiekała i mycia co nie mara . Piewsze 3 dni jak kożystałem z maty silikowej byłe zadowolony ale dziś zmieniłem zdanie o tym badziewiu . Włożyłem sobie pitsę na tą matę i pieszcze 10 minut i otwieram drziczki od piekarnika a tu mata plonie szybko nabrałem wody i ugasiłem mój BOŻE jak bym póżzniej reagował mogła by wybuchnąc butla gazowa . 2 godziny miałem sprzątania ,już nigdy nie będę piekł w kuchence na gaz . Dostanę rencinę muszę sobie kupić taki na prąd przyżąd do pieczenia . Wiecie kochani dopiero doszło do mnie co by się mogło stac jak by wybóch gaz masakra .
Tak czas idzie do przodu w sobotę skończyłem 61 lat a czuję się nie na te lata . Młodość to nie metryka a stan ducha i tego wciąż się trzymam . Wiem w głębi duszy że mam jeszcze wiele do zrobienia , napisania . Zawsze prowadziłem zdrowy tryb życia nie palę papierosów , nie piję alkoholu . Już od 5 roku życia uprawiałem sport  3 lata plywanie , 6 lat tenis ziemny i prawie 30 lat jeżdziectwo ; skok , wkkw , wyścigi przeszkodowe czyli płotowe . Mam ogrom wspomnień , zajomych co już nie sety ich już nie ma . Całem moje życie podporzątkowałem sportowi nie dbając o swoje cele , założeniu rodziny nie neguję był pewiem epizot w moim życiu zakochałem się w najleprzego fizyja w Polsce matka była docetem . Zaręczyłem się z Danielom B bo tak miała na imię . Po wypadku w 2005 roku ledwo go przeżyłem i groził mi wózek inwalcki mówię w szpitalu MSW-ia w Wrszawie gdzie miałem ratowane życie mówię do niej Danielo grozi mi wózek inwalicki i aby ci nie robić żadnych problemów życiowych znajdż sobie innego chlópaka i odeszła o demie . Każdy z was ma jakeś przykre od losu przeżycia . Dziś mamy covid19 straszne dla calego świata czarne dni . Ja już jak już pisałem nie dawno się zarestrowałem w swojej przychodni rodzinnej na szczepienia przeciw covid 19 błagam zaszczepcie się miejcie na wzgędzie wasze rodziny , swoich współbraci w pracy , na ulich itp . Wieżę że damy radę opanować tą pademie , kto nie ma swych marzeń pomału umoiera . Największa prawa znajduje się w tobie a reszta jest tylko opowieściom innych .
Wszystkiego najlepszego zatem!
Wszystkiego najlepszego!
Dobry wieczór dziękuję pięknie za pamięć i życzenia
Dobry wieczór wszytkim . Kupilem miesiąc temu mate silikonową do pieczenia bez tłuszczku i przed paru dni mi się ona w piekarniku zapaliła szybko ugasiłem pożar w piekarniku wodą aby butla gazowa nie wybóchła . Parę dni temu zamówiłem bezpieczą paletelnię z powłoką ceramiczną , można smażyć piec bez żadnego tłuszczu . Jest w tym pojemnuk na frytki i do gotwania na parze . Mała rzecz a cieszy . Kochani dziś pierwszy raz smarzyłem rybę bez żadnego tłuszczu wspaniale zdał egzamin ta patelnia zdała egzamin i ryba była pyszna . Mam nauczkę że mnie można kupować badziewia co mogło się dla mnie żle skończyć . Dziękuję  moim przyjacielom , znajomym , redlacji Re-Volta .pl że tu mogę pisać poniewsz traktuje was wszytkich jak swoja rodzinę . Życzę wam zdrowia , milości radości rodzinnej  😅 😅 😅 😅
Dzień dobry wam wszytkim . Mój śp trener major Leon Burniewicz zawsze jak jego zawodnicy jechali w teren aby pogalopować , pojeżdzić po grókach wyznaczł jednego z nas kto będzie przewodnikiem itp aby go słuchać i nie było żadnej samowolnej jazdy temu co prowadził cały zastęp mówił śp tr. major L. B wytyczne zawsze po jeżdzie trzeba przy harbacie którą śp trener zaparzył zdać mu raport to było piękne . Śp tr.maj. L. B słuchał cierpiliwie do końca opowiadań realcji tego co prowadził cały zastęp . To było piękne wytwarzała się między nami tak nić więzi zaufania . Nie raz mnie i śp Pawła C zapraszam śp trener major Leon Burniewiecz do swojego domu w Toruniu na ulicy Sztejbornej 13 . Ach co to były za cudoiwne chwile , opwieści śp tr.maj . L. B swoje wspomnienia itp nie jeden nam zadrościł że jesteśmy ze śp Pawełkiem C tak blisko przy legędzie skoków , wkkw . Sam jestem straszym gawędziażem jak prowadzę jazdy na ujeżdżali i w ułamki sekudy wychytuję błedy jeżdców i jej koryguje u jeżdżca . Błagam niech nikt nie myśli że byłem jakiś mistzrem od typowy mały średniaczek co jadł z nie jednego chleba jak był czynnym zawodnika . Wiecie uwielbiam prowadzić jazdy poprostu one mnie pozytwnenie nakręcając powiem nie skromnie pewne nawyki , wiedze nabytą od śp tr. moj . LB chcę przekazać innym .Wiem w dobie cyberprzestrzni inni idą na łatwizne ale pamiętajecie jedno stara szkoła jazdy na rumkach zawsze wygrywa . Życzę wam kochani przyjaciele znajomi redakcji Re-Volta pl dużo zdrowia i oby ten przepiękny słoneczny dzioneczek był waszym pasmem samych sukcesów .
Witam wszytkie przepiękne panie ze wspaniałego portalu Re- Volta .pl z okazji dnia kobiet życzę wam ; zdrowia .częstego uśmiechu i co tylko żeście sobie zamarzyły ażeby wam się to spełniło .... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękujemy!
💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . W czoraj romawiałem na skapie z moją kuzynką z Norwegii . Pracuje w służbie zdrowia i mówiała mi aby się nie szczepić na covid19 szczepionką Asta Zeneka po szczepieniu w Norwegi zmarło kilka osób . Wiedz Norwegia wstrzymała tą szczepionkę bo była testowana tylko na młodych ludziach nie na starszych osobach . Kochani moi znajomi , przyjaciele chodzi o wasze zdrowie , życie się składa z naszych wyborów też w czoraj w wolnej telewizji TVN o tym mówiono . Życzę wam zdrowia , pogody ducha , nadziei że ten mroczny czas pademi zniknie jak i pis ....
Witam moich znajomych , przyjaciół . Dziś mój przyjaciel dzwoni żę miałem racje z tą szczepionką na covid19 żyje z lekarka w wolnym związku parę lat i wziął się w czoraj zaszepił na covid 19 Astra Zeneką ma 65 lat i musiał wziąś glicyrynę na serce i inne medykamęty . Moja kuzykna w Norwegi pracuje w służbie zdrowia i przesttrzegała mnie abym nie brał tej szczepionki skutki uboczne mogą się pojawić po 10 dniach w Norwegi wstrzymali tą szczepionkę i parę krajów UE a polaczki dajej nią szczepią , wasz wybórch kochani jaką szczepionką się zaszczepicie ja czekam na moderne , fajfer . Może się ktosć nie zgadać z moimi poglądami ale zawsze będę bronił swoją rodzinę z Re-Volty .pl życze wszytkim dużo zdrówka i mągdrej waszej decyzji życie się składa z waszych wyborów . Najększa prawwda znajduje się w tobie a reszta jest tylko opinią innych BYE ...... 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam moich znajomych , przyjaciół . Dziś mój przyjaciel dzwoni żę miałem racje z tą szczepionką na covid19 żyje z lekarka w wolnym związku parę lat i wziął się w czoraj zaszepił na covid 19 Astra Zeneką ma 65 lat i musiał wziąś glicyrynę na serce i inne medykamęty . Moja kuzykna w Norwegi pracuje w służbie zdrowia i przesttrzegała mnie abym nie brał tej szczepionki skutki uboczne mogą się pojawić po 10 dniach w Norwegi wstrzymali tą szczepionkę i parę krajów UE a polaczki dajej nią szczepią , wasz wybórch kochani jaką szczepionką się zaszczepicie ja czekam na moderne , fajfer . Może się ktosć nie zgadać z moimi poglądami ale zawsze będę bronił swoją rodzinę z Re-Volty .pl życze wszytkim dużo zdrówka i mągdrej waszej decyzji życie się składa z waszych wyborów . Najększa prawwda znajduje się w tobie a reszta jest tylko opinią innych BYE ...... 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘


Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości wyboru szczepionki. Czy się mylę?
Witam są szepionki Moderna itp wybór należy do was bo życie się składa z waszych wyborów . Już Norewegia i parę krajów UE wstrzymała szczepoionkę na covid19 Asree Zeneka tworzy się zakrzepica i ludzie umierają . Największa prawda znajduje się w tobie reszta jest opowieściom innych . Nie piszę aby pisać ale przytaczam wam opinię ludzi z pierwszego frontu służby zdrowia . Nie sieje paniki ale fakty mówią za siebie . Kochani moi znajomi , przyjaciele proszę dbajecie o siebie .
Zakrzepica jest jednym z powikłań przy covid, niekoniecznie po szczepieniu.
Nie neguję takich takich słów opieram się na faktach moich znajomych i opinie mojej kuzynki z Noreegii gdzie pracuje w służbie zdrowia . Wieć życie się zkłada z naszych wyborów . Każdy musi podjąC swoją decyzje jaką szczepionką chce się szepić ja napewno nie zaszczepię się ASTRA ZENEKĄ . Już w Norwego i innych krajach UE wstrzymało się tej szczepionki . No ale każdy mam prawo do swojego poglądu ...........................................................................
Witam są szepionki Moderna itp wybór należy do was bo życie się składa z waszych wyborów . Już Norewegia i parę krajów UE wstrzymała szczepoionkę na covid19 Asree Zeneka tworzy się zakrzepica i ludzie umierają . Największa prawda znajduje się w tobie reszta jest opowieściom innych . Nie piszę aby pisać ale przytaczam wam opinię ludzi z pierwszego frontu służby zdrowia . Nie sieje paniki ale fakty mówią za siebie . Kochani moi znajomi , przyjaciele proszę dbajecie o siebie .


Pytałam właśnie zaprzyjaźnioną lekarkę. Szczepionki nie można sobie wybrać. Do 69 roku Astra, powyżej Pfizer. Moderna nie jest jeszcze wprowadzona.
Gro mich znajomych się szepiło szczepionką Moderna i innymi zczepionkami i są zadowoleni . Po szczepionce Astra Zenaka objawy zakrzypicy moga wystąpić po 10 dniu od szczepienia . Moja kuzynka z Norwegii pracuje w służbie zdrowia i już Norwegia zaprzestała szczepien A.Z i inne kraje UE nie szczepi tą szczepionką . Dobrej spokojnej nocy życzę see you later
Dobry ranek wszytkim . Dziękuję wciąż BOGU za wszelkie otrzymane łaski że w miarę sobie radzę w dobie covid 19 , za to że w miarę nieżle sobie razdę z komputerem i tabletem . Mam wspaniałą przyjaciółkę . A.L jest po studjach na Oxfordzie pracuje w klinice weterynaryujnej w Londynie . Praktyki miała w USA jest przeintegętna , ma swoch 5 koni na których jeżdzi . Latem przesłała mi 5 filmików jak skacze przeszkody WKKW i wspaniale jężdzi ujeżdżenie np; ciągli w galopie , pasarze itp specjalizuje się w WKKA koronna dyscyplina jeżdziecka . Ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie weteranaryjnej i do rumaków . W czwartek UE wyda opinię o szczepionce Astra Zeneka czekamy z nie cierpliwością dużo krajów UE zaprzestała użycia tej szczepionki głownie chodzi o zakrzepicę . Kochani moim znajomi , przyjaciele tak cały czas na tapecie jest ta szczepionka A.Z ale zawsze miałem i mam dobro mojej rodziny Re-Volta.pl . Nie ważne kto kim jest ale jaki jest dla innych . Dziękuję przepięknie każdemu z osobna że czasem czyta moje wynurzenia , wspomnienia , porady , żale itp no ale jest jak jest w naszej rodzinie . Życzę wam wszytkim zdrowia , uwagi w przestrzeganiu pewnych rygorów covid19 i oby w waszych rodzinach gościł uśmiech , oby ten mroczny czas pandemi chociaż trochę się wypłaszczył , aby nowa jakoś po pandemi nigdy nie przykryła waszej cudnej pasji do rumaków . Do usłyszenie za jakiś nie odległy czas . 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 😅 😅 😅 😅
Dobry wieczór wszytkim . W poniedziałek muszę się dzwonić do swojej przychodni rodzinnej o terminie szepienia na covid 19 zaszczepie się obojętną szczepionką . Nie dawno organy lekarskie UE że można się szczepić Astrą Zeneką . Fakt były nie porządane po szczepieniu tą szczepionką , ale warto się chornić zwłaszcza samotnej osoby . Życzę wam zdrowia  ciepła rodzinnego dobranocccccccccccccccccccccccc
Dziś byłem w swojej przychodni rodzinnej w Ciechocinku w punkcie szczepień przeciw covid19 i dostałem informacje że może będę szczepiony w kwietniu . Wciąż w naszym grajdole pisowskim wciąż wszytko tonie . W innych krajach szczepią cały tydzień no ale za wysokie standarty dla naszych opetaćów pis co obłuda , kłamstwa , afery itp jest ich chlebem powrzednim  🤦 🤦 🤦
Dzień dobry wszytkim . Już mam termin czepienia na covid19 6-7 kwiecień . Życzę wam w nadchodzący czas świąt ; zdrowia , miłości , radości rodzinnej . 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Szęście już dawno zgubiło do mnie adres . Jak zwykle święta spędzam sam . Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek
Witam wszytkich użytkowników Re-Volty pl . Jutro o godz 12-55 będę zaszczepiony na covid19 . Musimy się chronić i innych swoich rodaków przed tym wirusem . Mam nadzieje że większość z was rozumie tą sytuacje z covid19 . Życzę wam wszytkim zdrowia i mądrej decyzji aby się zaczepić . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Już jestem po szepieniu na covid19 . Już jestem spokojnieszy na to spotkało cały świat został zakarzony tym wirusem . Moi przyjaciele , znajomi namawiam was do szczepień i wasze rodziny abyście czuli się pewnie że covid 19 was nie dopadnie za dużo ofiar pochłonął ten wirus . 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się