Podziękowania

Hirurg powiedział że jeszcze 30 dni nim będzie dobrze mam jeszcze opuchliznę na nodze ale smaruję ją żelem z Altacetu . Dziękuję pięknie Szalona Bi że pamiętasz i pytasz życzę bajkowych kolorowych snów dobranoccccc. 🙇 🙇 🙇 🙇 :kwiatek: :kwiatek:
W piątek był w moim mieście kandydat na prezydenta RAFAŁ TRZASKOWSKI . Już czekałem z tabletem od godziny 11-30 bo miał być prezydent Warszawy o godz 11-30 . Przed tą wyznaczoną godziną była straszna nawałnica deszczowa schowałem się pod drzewo aby uchronić tablet przed zmoknięciem i siebie . Powiem wam tak już dawno nie zmokłem jak w piątek czekając na kandydata na prezydenta ale warto było przyjechał i akurat nawałnica przeszła . RAFAŁ TRZASKOWSKI mówił porzez megafon bo po nawałnicy wysiadała elektryka . Ludzi było bardzo dużo więc dzięki sprytowi mówiąc że jestem z telewozji TVN i mając koszulkę z orłem na piersi udało mi się zrobić zdęcie kandydatowi na przezydenta R.T . Powiem tak całym sercem i duszą oddał głos na RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO . 🏇 🏇 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 💘 💘
Witam moja wspaniała rodzinko . Muszę się wam do czekgoś przyznać . Zapoznałem dziewczynę w necie Ania L była w szpitalu w Londynie gdzie pracuje tam w klinice . Zaufałem jej pisała do mnie że była 2 razy w Ciechocinku . Skończyła studja w Londynie na Harwadzie . Wolnym czasie jeżdzi wkkw , jazdy dresarzowe , przysłała mi 7 filmików jak ona jeżdzi kros , jezdę desażową . Muszę wam się przyznać że robi to wspaniale jest wicemistrzynią w wkkw Europy . Rozmiaiałem z nią po nicy r=tak 24-1 w nocy jest ona z rodziny Czartoryskich . Pisałem jej wiele miłych słów pocieszenia poniewasz miała cięszką operacje . Myślałem że że może nam się udana ale niestery za wyskokie progi się okazały na mnie . Wciąż mi Ania wytykała będy ortorgaficzne , chaciała mni zmienić mój proces myslenia itp. Po wyściu ze szpitala napisała mi że ma dość mojego przeciwstawiania się jej itp . Zakończę wam taką tezą ; piękno zaczyna się decydujemy byś sobą .
Dobry wieczór wszytkim . Będzie teraz rozgrywana gonitwa na torze wyścigowym Służewiec nagroda Borka . Tak jak byłem zawodowym jeżdzecem wyścigowym pierwszym moim trenerem był Mirosałw Stawski i miał araba Borka w swoim treningu . Oj ci on miał charakterek był maści karej . Pamiętam jak śp Tomuś Dul toczył walkę na prostej łęb w leb przed celownikiem śp Tomuś Dul machną lekko batem przed głową Borka i wygrał gonitwę o 1-2 centymetry . Borek miał najwięszą wagę w gonitwie 62 kg ze względu że dużo najważnieszych gonitw arabskich wygrał .
Dobry wieczór wszytkim . Zazdroszczę wszystkim jak sobie pojadą nad wodę  w góry itp . Ja nie nigdzie w tym roku nie doświadcze bycie gdzieś . Choć moje kochane miasto jest piękne i wita gości paletą cudownych kwiatów , wspaniałą zielenią w pakach , klombach , trawników męczy mnie monotonia tego zgiełku te sama ulice , ludzie , wciąż muzyka rozbierzająca choć wiecie kocham taniec ależ ile można się nurzać w tym samym . Życzę moim znajomym , przyjacielom aby ten czas letni był dla was ; w zdrowiu , miłości radości rodzinnej , uśmiechu oraz abyście mieli cudowną pogodę czego wszytkim życzę z całego mojego małego serca  💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich pięknie w ten przepiękny letni dzień . Sami wiedzie jaka jest obecnie drożyzna zwłaszcza warzywa , mięso itp . Dziś na obiad ma bób którybardzolubię pół łyszkisoli i dotuuję go na aldere. Czasami pójdę do restaracji -kawiarnia Zdrojowa  aby sobie trochę potańczyć i zawsze kupuję za 5 zł wodę mineralną bez gazu . Sam lekarz prowadzący moje zabiegi powiedział mi że w mim przypadku po wypadku ruch jest dla mnie wskazany . Trzeba wychodzić do ludzi aby nie wpaść jakoś depresje a tym bardziej że lubię ludzi , rumaki i kocham patniec muzykę . Moi kochani przyjaciele , znajomi życzę wam aby ten piękny czas letni był dla was w zdrowiu , uśmiechu , miłóści rodzinnej . 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wszytkim użytkownikom wspaniałego portalu o rumakach RE-VOLTA .PL . Powiem wam szczerze umię się cieszyć z czyich sukcesów np; moja najleprza uczenica jaką miałem sposobność udzielać jej treningów ma wspaniała córeczkę i właśnie mi przesłała film jak postępują prace przy kończące budowę jej domu . Mam takie szczęście że rodzina SZ ,,,,, kontynuje swoja pasje do rumaków i ich córka próbuje jeżdzić zawody dersażowe . Nie mama nic pięknieszego że moja praca na trenigach nie poszła na marne . Też się cieszę jak na Facebooku ludzie stawiają swoje fotki z zawodów z trenogów z jazdy rekreacyjnej . Mam ogromny szacunek dla ludzi którzy mają taką magiczną cudowną pasje do rumaków . Życzę każdemu z osobna abyście wciąż mieli progres z jazd na rumakach i zawsze po jedzie na trenigach , rekreacyjne był u was uśmiech że wszytko było oki . Życzę wam dobrej spokojnej nocki
😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam wszytkich . Ech ta pandemia przez to nie mogę skorzystać z zaproszenia moich przyjaciól do Bukowca za Jelenią Górą województwo dolnoślązkie gdzie jest duża zachoriowalność na koronowirusa . Muszę wam się pocgawlić że we czorajszej gazecie Fakty było moje zdjęcie z zepołem Akord gdzie gra w restracji-kawiarnia Zdrojowa w Ciechocinku . Nieraz sobie tam pójdę potaczyć zamawiam kawę sypaną za 6 zł . Trzeba wychodzić do ludzi . Nawet lekarz prowadzący od lat moje zabiegi mówi mi że ruch jest dla ,mnie zbawienny . Życzę moim znajomym , przyjacielom dużo zdrowia , uśmiechu , samych waszych sukcesów życiowych . 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
No może to nie nośny temat no ale . Zawsze jak chciałem uruchomić tablet z internetem musiałem wyjmować kartę sim z modenu do laptopa i wkładać ją do rutera . W czoraj podjechałem do informatyka pana Mariusza z laptopem i ruterem aby mi coś zaradził . Wiec spradzaił czy jest karta sim w ruterze i z pokytwki wbił mi kod do laptopa i skąfigroiwał mi laptop i jest fajniutko wszytko działa tablet , laptop . Mała żecza ale jagże cieszy
:kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Dzień dobry wszytkim . Mądry człowiek uczy si,ę każdego dnia a głupi wie wszytko . Ta teza pasuje do mnie jak ulał . Byłem 3 dni temu u infromatyka co zawsze mi pomoże w zawiłościach laptopa . Wziołem ruter z sobą w w nim kartą sim z modenu z laptopa . Pan Mariusz który ma swój zakład naprawy elektorniki z kąfigurował mi laptop i wbił z pokrywki rutera kod i już mi działa laptop i tabled w jednym nie będę musiał wciąż przekładać karty sim do rutera z modenu . Alesz się cieszę za takie udogodnienie .  😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Dobry wieczór wam wszytkim . Pamiętam że mój śp trener major Leon Burniewicz jak był kilka lat moim trenerem tylko raz zachorował był przeziębiony pomimo że miał już słuszny już wiek . Nie było go w pacy 3 dni . My we dwóch ze śp zawodnikiem śp Pawełem Cymermanem pojechaliśmy do niego do domu do Torunia . Od tworzyła nam jak myśli zapukali jego córka Aleksandra co była oczkiem w głowie mojego śp trenera . Poszliśmy do pokoju za raz do nas w szlafroku wyszedł śp trener . Jak on się ucieszył że jego zawodnicy pamiętali o nim . Dla nas zawodników to był obowiązek dowiedzieć się co się dzieje że śp trenera majora nie ma w pracy . Nigdy nie zappnę naszego pobytu w jego domu . Zawsze skory śp tr, maj .L.B do opowiadań swoich losów jak był ułanem i starował na zawodach . Zawsze nakazywał córce zrobić nam herbatę , kanapki . Wiem że to może kapkę nurzący post dla nie których ale dla nas przebywanie z tak ze wspaniałym śp tr. majorem L.B była prawdziwą ucztą na nasze serca , ile wspomnień , porad nam wuwaczas przekazał . Poprostu w tamtych mrocznych czasach zgniłej komuny gdzie nie mieliśmy wiele rozrywek itp , zawsze był i jest pozostanie w naszych sercach mój wspaniały śp tr. maj. Leon Burniewicz w naszych sercach . 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Romeczku wszystko sie zgadza po za tym, że śp Leon Burniewicz nie był ułanem, tylko oficerem artylerii  w której służy w Toruniu, gdzie mieszkał  też po wojnie.
Ania T proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi miałkimi wywodami . Pamiętam jak w moim klubie byłaś i jedziłaś i śp trenera majora .L, B nie lubiłaś byłaś pochłonieta jazdą z Marianem SZ i wszytko co śp trenere. major Leon Burniwiecz chciał ci przekazać nie słuchłuchałaś go tylko zakotwiczyłaś z Szurajem byłem w tedy w wojski masz szczęście bo inaczej by się działo z twim nie taktem do swpjego trenera wszyd mi za ciebie . Major Leon Burniewicz 1908- 1996 rok . Wicemistzr WKKW , 1936 rok zwycięstwca na arenach krajowych i zagranicznych zawodów . Przygotowujący się do olimpiady Hemenkolen 1940 roku wojna pokrzyżowała jego plany . 1939 roku bitwą pod Bzurą dostał się do nie woli .Po wojnie był trenerem SK Liski ZT Biały Bór TKJ Toruń -Przysiek i stania stacja jego pracy trenerskiej był LKJ -Ciechocinek . Tagże widziasz Aniu T możesz to sprawdzić co napisałem u trenera jego ucznia L B Marka Lipińskiego .
Dzień dobry wszystkim w tym trudnym czasie pandemi życzę wam zdrowia . Choć mam dużo znajomych w internecie robi mi się ogromnie przykro że nikt nie zapyta jak się czuję itp. Wiadomą zeczą jest że nie wolno się ograniczać od ludzi , czasem pójdę do Zdrojowej o ile mnie stać kupię sobie zupę za 6 zł . Lubię oglądać ludzi i budować ich portret . 2 lata temu na święta zadzwoniłem do swojego ostaniego brata z życzeniemi świątecznymi choć wiele złego i jego kobiety wycierpiałem . To gdyby był człowiekiem zadzwonił by do ostaniego swojego brata i zapytał o mój stan zdrowia ?. Wyciągnełem pierwszy rękę wiecej już nie będę się narzucał . Wiem że mnie ostanie na Fejsie było dużo ale internet jest peawie jak moja rodzina której nie mam . Ktoś może zadać pytanie że tyle kobiet przyjedżado do mojego miasta Ciechocinek no ale pani przychodzą kuracje a jak przyjdą potańczyć to nie wgłowie im flirty acz kolwiek nie które szukają 2-3 przygód . Powiem nie skromnie zanm swoja wartość i nie w głowie mi jakieś przygody itp . Zdaję sobie doskonale sprawę że to jest może co dla nie których strasznie wodnity monotematyczny temat no ale mojej wspaniałej rodzinie ze wspaniałego poratlu RE-VOLTA .PL mogę się zwierzyć . Życzę wam i waszym rodziną zdrowia , uśmiechu , miłości radości rodzinnej ............... :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅
Witam wszytkich . Jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym jak rano budziłem się w hotelu na Służewcu ogromnie się cieszyłem co nowy dzień przyniesie podczas treningów u trenera mistrza Andrzeja Walickiego . Po skromnym śniadaniu i po kawie szedłem do stajni Korab tak się nazywała stania trenera A.W szedłem pełen ufności że wszytko się dobrze potoczy zwłaszcza jak też mieliśmy skakać przeszkody płotowe na torze roboczym . Śp dżokei Wojciech Ryniak i śp Marek Bąk i ja naskakawaliśmy świeże konie które kiedyś miały brać udział w gonitwach plotowych na torze wyścigowym Służewiec . Nie powiem była w nas tzrech ogromna konkuręcja kto będzie brał udział w gonitwach płotowych .Może to zabrzymi nie nie skromnie ale od prawdy się nie ucieknie trener A.Walicki mi zaufał aby pojechał wyścig płotowy na koniu o imniemu Kordafen m; Kodeina o; Krezus wł ; sk Golejewko . To był debiut rumaka i zajołem 3 miejsce . Po gonitwie straciłem wiarę że jeszcze u trenera Walickiego pojadę wyścig plótowy wiedządz że w stajni jest ogromna konkuręcja . Po dwóch tygodniach po tym wyścigu plotowym oczą nie wierzę ze mój trener był na zapisakach i znowu mnie zapisał do gonitwy płotowej na Kordafena . Przed gonitwą trener dał mi instrukcje jak mam jechać w tej gonitwie i wykonałem jego polecenia i wygrałem nie spodziewanie tą gonitwę ogromne były wypłaty w kolektorze dużo płaciłi kto obsatwaiał kona na którym jechałem . Wiecie dopiero doszło do mnie po paru godzinach że wygrałem swój pierwszy wyścig plotowy ale ogromna radość była w moim sercu  😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Na wstępie muszę was przeprosić że taki jestem Romek chwaluś . Ale muszę się znowu wam pochwalić że mam ogromne szczęście spotykać na swej drodze wspaniałych ludzi np; Madzia K , Ewa C .Ewa jest pielęgniarką była przez naście lat pielęgniarką w szpitalu MSW-ia w Warszawie tak gdzie ratowano mi zycie po moim wypadku podczas gonitwy płótowej na Służewcu . Ma wspaniałego męża Ewa jest organizatorem wycieciek po całym świecie dzieki tej spobności Ewa mi powiedziała że zwiedziła prawie pół świata . Teraz pracuje Ewa  2 szpitalach , też jest asytętkom przy różnych operacjach . Wiecie jak ona pięknie tańczy ten filmik jak z nią tańczę przesłałem Marcie G  . Powiem wam nie skromnie że też nie jestem gapa na parkicie a dla mnie tanic tak powiedział mi mój od lakarz co prowadzi moją rehablitacje to też jest dla mnie zbawienne przede wszytkim ruch . Zdaje sobie doskonale sprawę że to może wodnity temat ale jesteście dla mnie jak rodzina a rodzinie zawsze się mówi wszytko . Kocham rumaki od wielu lat i kocham taniec . W Ciechocinku jak i w całym kraju jest czerowna strefa restaracje tylko podają na wynos nie ma żadnej muzyki , nie pamiętam nigdy ażeby mojej kochane miasto Ciechocinek tak się stał pusty na ulicch parkach nie ma prawie nikogo smutny czas . Dziś pojechałem do miasta kupić znicze i kwiaty moim śp kochanym rodzico, i śp bratu Grzesiowi , mój najstarszy brat jest pochowany w Kazuniu obok swojej drugiej połowy . Dzięki internetowi się tak wzmacniam w tych trudnych chwilach ale sami wiecie nic nie zastąpi rozmowa w realu . Kochani moim znajomi przyjaciele życzę wam zdrowia , miłości , radości rodzinnej sercem i duchem jestem blisko was . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dzień dobry wszytkim w tym pełnej zadumie dniu jakim są wszytkich świętych . Ja przywidując co może zrobić pis już w poniedziałek kupiłe kwiaty i znicze i pojechałem na cmentarz do śp moich kochanych rodziców i śp brata Grzegorza złożyłem kwiaty zapaliłem znicze . Pozamykali pisuary cmentarze jak przewidziałem ale dziś w swoim mieszkanku zapaliłem światełko dla śp moich śp rodziców i śp 2 braciszków . Życzę wam aby wasza pamięć o najbliszych wciąż w was trwała kto pamięta za życia to i pośmierci pamieta o swoich bliskich . Największa prawda znajduje się w tobie a reszta jest opowieściom innych .
Dzień dobry wszytkim . 2 dni temu zmarł we śnie mój przyjaciel właściel restaracji - kawiarnia Zdrojowa w Ciechocinku . Często chodzę sobie tam potańczyć a taniec tak powiedział mi lekarz który wciąż od lat prowadzi moją rehabilitację dla mnie wskazane szczególnie ruch jest dla mnie jak rehanilitacja . Śp właściel Andrzejek mił 6 zmysł jako organizator właściel Zdrojowej do jej fukcjioniwania był osobą empatyczną , lubiący ludzi , kompetętną , uśmiechniętą . Zawsze jak byłem w Zdrojowej podrzedł gdy była pełna sala przywitał się zemną może to mała żecz ale dla mnie wspaniały odrych dobra i toleracji . Powiem tak kocham rumaki i kocham muzykę dance gdzie gra bajleprzy zespół Accord w tej części Polski a do tego nie jestem gapa na parkiecie czuję muzykę sercem i duszą co przekałada się na parkiecie . Ogromny bół w sercu wciąż mam dziś pujdę do Zdrojowej dowiem się szczegółów pogrzebu . Życzę moim znajomym , przyjacielom ze wspaniałego portalu RE-VOLTA .PL dużo zdrowia , nadziei że ten czas panemi nie długo minie .....................
Virtim, którego konia wspominasz najlepiej?
Oczywiście najbardziej wspominam Viritima na któreym wygrałem kilka gonitw płotowych u trenera mistrza Andrzeja Walickiego . Był typowym sztejerem czyli trzymał tempo przy długim dystansie im dłuższy wyścig tym lepiej było dla Virka . Mielismy z nim częste kłopoty maiał parę razy kolkę ile musiałem godzin spędzić na Służewcu w szpitalu z Viritimem . Ale się opłacało bo mi dał ogromną radość w wygranych gonitwach plotowych na torze wyścigowym Służewiec . Mój trener A. W bardzo Virka lubiuł i pierwsze kroki jak szedł z domu do stajni kierował się do Viritima . Byłem kilka razy proszony przez właścieli Viritma Agnieszki , Michała Rybarczyk abym  przyjechał do Virka , kupiłem mu jałbka marchew jak Agnieszka R zawsze mnie przywoziła z Ostołeki do swojej wioski o nazwie Szarałat po wyjsciu z samochodu szełem do Viritma który był na padoku aby dać mu jabłka , marchewkę oczywiście za zgodą właścieli . Jakie to było cudne uczucie jak zawołałem z wyciągniętą rekę na Viritima a on widzą że mam cośc do jedzenie kłusikiem przychodził a ja mu się rzucałem na szyję . Teraz nie mam żadnego konatku z włąscielami zawsze nie raz zawonili ale od 2 lat nie mam żadnej wiadomości nieraz na skapie zadzwonię do ich dzieci Gabrysi i Agnieszki zapytam o Virka ,. Wiem że mają ogrom pracy jak pobudowali pesjonat dla gości . Moim kochani życzę wam zdrowia usmiechu jak w piatek mam pogrzeb mojego przyjaciela włąsciela restaracji kawiarnia Zdrojowa gdzie gra najleprzy zespół Accord muzyki dens . Dobranoccccccccccccc 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Dzień dobry wszytkim . W czoraj na pogrzebie śp Andrzeja Wnuka mego przyjaciela właściela restaracji - kawiarnia Zdrojowa w centrum Ciechocinka . Był prawie cały kościł ludzi było ze 20 więców i nie mieszczące się kwiaty na na posdzce w kościele większa połowa . Po mszy pojechaliśmy na cmentarz gdzie ma spocząć śp Andrzej grali muzycy ze Zdrojowej 2 utfiory jego ulubiony utfór Voletty Volas pt ; pieś do matki . Piękny wiersz napisała i odczytała jego śp A.W córka aż łzy poleciały . Mieliśmy czeście że nie padało ale jak już jechałem rowekiem rehabilitacyjnym do swojego mieszkania zaczął padać deszczyk. Powiem tak śp Andrzjek miał 6 zmysł do prowadzenie Zdrojoweej gdzie gra najleprzy zespół muzyki dance Accord gdzie często tam bywałem sobie potaczyć dla mnie taniec jak jest to lekarz mi powiedział prowadzący mojego zabiegi od lat jest jak rehabilitacja . Kochani moi znajomi , przyjaciele życzę wam zdrowia w tym trudnm czasie pandemi .
Dobry ranek wam wszystkim . Gdy byłem w swoim klubie masztelarzem co dzienie do małej bryczki zakładałem rumaka Figaro rasy Wielkoposkiej maści brudny kasztan co pierwsze konkursy sków na nim jeżdziłem . Godzina 9-15 z Torunia wyjeżdżałem po śp mojego trenera Leona Burniewicza który dojeżdżał do Ciechocinka PKS z Torunia . Zawsze  atobus jak przyjeżdżał stałem bryczką nie dużą na przystanku PKS . Wysiadał mój śp trener L.B w zielonym długim płaszczu i zawsze furażerkę miał na głowie z ofrłem w koronie . Przywitał się ze mną ówiąć zawsze do mnie witaj kloego inżynierze tak się do mnie zwracał bo jak kieyś chodziłem do szkoły Elektoro-Mechanika do Torunia na ulicy świętaego Józefa przeważnie jeżdziłem z taką dypolmatką i śp major trener Leon Burniewiecz mnie tak fajnie nazwał . To powiedzzenie kolego tak się zrwacalu ułani w Grudziadzu gdzie był mój śp tr. maj . L. B . Jak już go przywiozlem konie w stajni jak usłyszeli jego głos wszytkie prawie jak na komedę rżały jak powiedział do nich na przywitanie te słowa nno jak maleńkie . Zawsze miał w aktówce dla nich suchy chleb z przywieziony z domu . Szedł do swojego bura wybudowanej w cznie społecznym przez nas i murarzy z RSSW w Plebance gdzie włąscielem koni była ta spółdzielnia i miał ona pieczarkarnie i dla tego kupiła konie aby mieć nawóz . Szedł śp trener major L.B  zawsze pażył sobie herbatę sypaną w siteczku i zawsze mnie pytał panie kolego iżyniezre może herbatki . Zawsze pytał mnie jak rumaki czy wszytko zjadły itp . Mój BOŻE jaki to był cudny czas mając tak zacnego , empatycznego , z ogromną przeszłościom śp trenera majora L. B . Moi drodzy znajmi , przyjaciele życzę wam i waszym rodziną zdrowia miłości radości rodzinnej do uslyszenia za jakiś krótki czas see you later bye ........................ 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dzień dobry wszytkim . Nigdy jak byłem jeżdzem w skokach , wkkw i zawodowy jeżdziec wyścigowy nie bałem się co roku badań na kontynuacje mojej malutkiej karjery sportowej jaki jeżdzec . Najbardziej szczególwe badania miałem jak byłem zawodowym jeżdzcem wyścigowym . Musiałem w Waraszewie jechać do przechodni sportowej u 11 lekarzy . Jak już wszytkie wyniki potwierdziły wyniki badań miałem wpis że jestem zdolny jako czynny zawodnik do uprawianiu w danym roku karjery sportowej . Powiem może zabrzymi to nie skromnie zawsze dbałem o siebie i dbam tak byłem wychowany . Tym barzdiej że jestem sam na tym łez padole nie neguję mam dużo znajomych w necie . Życzę wam moi kochani zajomi , przyjaciele , readcji Re-Volata pl dużo zdrowia , miłości radości rodzinnej , i niech ten chłody dzioneczek będzie pasmem waszych sukcesów przeplatany waszym pięknym uśmiechem  .. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszystkich użytkowników wspaniałego portalu o rumakach Re -Volta .pl i w nadchodzący czas świąt BOŻEGO NARODZIENIA życzę wam ; zdrowia , miłości , radości , rodzinnej . Jak jak co roku pójdę na cmentarz do śp kochanych rodziców i śp brata Grzegorza zapalę im światełko i wirtualnie podzilę się z nimi połatkiem . Dla mnie w tym momęcie będzie po świętach . Największa prawda znajduje się w tobie a reszta jest tylko opinią innych . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Święta święta i po świętach dla mnie już one się skończyły . W wigije pojechałem na grób śp moich kochanych rodziców i śp brata Grzesia zapaliłem im światełko , obejżełem w telewizji tvn pastekę z Watykanu i to tyle w tej kwestii . Życzę wam aby ten piękny rodzinny czas świąt był utkany waszą miłością , radościom rodzinną  :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Największa prawda znajduje się w tobie , reszta jest tylko opowieściom innych . Żyjemy w dobie opakowań które gardzi zawartościom . Każdy ma swoje dramaty życiowe zwłaszcza teraz w dobie pandemi . Najgorzej mają ci co nie mają nikogo , bez rodziny itp . Wciąż się trza zmagać z wszelakimi trudnościami życiowymi itp . Życzę wam wszytkim w tym nadchodzącym nowym roku aby był dal was utkany dywanem waszych sukcesów , miłości , radości , rodzinnej .
Witam wszytkich i życzę wam w ten nowy 2021 rok aby był dla was paletą sukcesów , miłościom radościom rodzinną a przede wszystkim życzę wam zdrowia . miłość nie musi byś szalona , łatwa , idealna ale aby była prawdziwa i tego wszytkiego wam życzę .
Dobry wieczór wszystkich użykowników wspaniałego portalu Re-Volta.pl . Już w połowie stycznie się zaczepię przeciwko covit19 , już nie mogę się doczekać , choć wielu przyziemnych , ociemiałych ludków krórzy chcą obrzydzić i chcących się w cyber przestrzenia zaistnieć . Wielu autorytetów światowych pozytywnie się wypowiedziało o tej szczepiące , mówiąc jeszcze nigdy nie była tak dobrze zdajgozowana przebadana szczepionką . Każdy utrzciwy mądry człowiek chcąc dbać o innych swoich rodaków i o siebie powinien się zaszepić . Nie którzy mówią że za prędko jest wprowadzona ta szczepionka . Powiem tak wymusiła nas ilość zgonów na całym świecie nie chcę teraz umierać wole pózniej i spełnie swój obowiązek dla mojej kochanej ojczyzny POLSKA i jej mieszkańców . 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich użytkowników wspaniałego portalu o rumakach Re-Volta pl . Pamiętam jak cięszko było przeżyć zawodowym jeżdżcom wyścigowym w okresie zimy . Młode konie musiały nauczyć się chodzić w karuzeli chodzić stępa w ręku z nami chodziliśmy w końmi w reku piechotą w okół maszyn aby się przyzwyczaiły spokoje chodzić w koło maszyny jak już sytuacja się unormowała z psychczna młodych rumaków czepiałiśmy 2 -3 za starszym spokojny koniem aby robiły to co on . Jakie nie raz mieliśmy horory jak młode konie odsadxzały się do tyłu z katarem i uciekały z pod maszyny trwał pościg za młodymi końmi jak gdzieś sobie pogalopowały ale większość uciekała do swych swych pobartyńców czli koni . Ile  katarów było porwanych dobrze że na Służewcu był rymarz co naprawiał kantary . Zawsze mój wspaniały trener mistrz Andrzej Walicki pod chodził ze spokojem aby rumaki w jego trenigu miały zapewniony omfort psychiczny zawsze  nam wpajał aby spokojnie na luzie podchodzić do młodych koni nigdy niczego nie robić w pośpiechu . Dziękuję każdemu z osoba że doczytał do końca mój post wspomnienienowy życzę wam i waszym rodziną zdrowia , nadziei że ten mroczy czas pandemi się skończy .. 😅 😅 😅 😅
Dobry wieczór wszytkim . Napisałem post do mojego znajomego który był uczniem mojego śp trenera majora Leona Burniewicza co mieszka w Toruniu i tam mieszkał mój śp tr .L.B na ulicySzetejbornej 26 i jest teraz trenerem jeżdzieckim . Pytałem czy wie gdzie był pochowany nasz trener jeżeli w Toruniu będzie Marek L wiedzaiał . Ja w tym czasie byłem w wojsku w jednosce desantowo - przeprawowej w Sandomierzu nikt mnie nie poiformował że mój śp trener zmarł . Jak będę znał infomrmacje i pandemia się wypłaszczy chciałbym pojechać na grób mojego śp trenera majota Leona Burniewicza jestem mu to winny . Wiem że różnie może każdy na moją decyzje zreagować no ale jestem osobą emaptyczną , romatyczną i nigdy nie zapominam o dobrych wybitnych ludzi którzy i pomogli w mojej malutkiej karjery jeżdzieckiej co mam wiele wspaniałych wspomnień . Życzę każdemu z was zdrowia o oby ten wieczór był waszym uśmiechem . 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wszytkim . Znowu po ras 6 muszę iść z dekoderm polsatu nie działa nie mam w ogóle programów . Byłem ostanio to powiedziano ,mi ażebym przyszedł za 1 godz  . Coć zrobili mizernie i dekoder działaś 3 dni . Jutro muszę ich wypionować zarżadm nowy dekoder a nie mizerna naprawa na parę dni . Ile człowiek traci nerów mówię wam , mam z polsatem umowe więdz jestem w kropce . Tym barzdiej jak się człowiek musi izolować w czasie pademi . O nasz bidy kraju mizerja , afery , kłamstwa , kolesiostwo itp to obeby widok  Polski smutne ale jagże prawdziwe .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się