Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Strony: 1 ... 80 81 [82] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podziękowania  (Przeczytany 259393 razy)
SzalonaBibi

« #2430 : Październik 26, 2018, 11:05:52 »
Odpowiedz cytując
Zdrówka!
Ta pogoda taka się parszywa zrobiła, że trudno infekcji uniknąć. A wiadomo, że rehabilitacja to wzmożony wysiłek to i podatny człowiek bardziej.
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
Viritim

« #2431 : Październik 26, 2018, 21:14:28 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję Szalona Bi za miłe słowa i w pełni wyrozumiałości . hurra! love love kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2432 : Październik 29, 2018, 08:01:57 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . Muszę podzielić się z wami pewnymi sprawami . Lekarz co mi prowadzi zabiegi mówił mi że ruch jest dla mnie wskazany . Wiec idę sobie czasem potańczyć . Wiecie zapoznałem wspaniałych ludzi 6 dziewczyn z mężami . W czoraj zaprosili mnie do restaracji -kawiarni Zdrojowa w moim mieście Ciechocinek gdzie mieszkam . Najbardziej lubiałem tańczyć z Madziom pięknie tańczy w raz mężem tańczą zawodowo . Zaprosiły mnie panie wraz z mężami do Zdrojowej aby się porzegnać było nas w sumie 12 osób . Powiem wam jest w Zdojowej najleprzy zaspół w regjonie gdzie garają muzykę taneczną i zespół zawsze gra jakiś nowy utwór . Mężowie kobiet mówili mi że nie przepuszali że my wszyscy tworzymy taki wspaniały z oraganizowany kolektyw powiem tak czułem się w śród nich jak w rodzinie bardzo przeiteligętni ludzie . Dzis już wyjeżają panie z mężami . Smutny czas teraz będzie dziś ruszam na zabiegi . Jak w czoraj wychodziłem ze Zdrojowej wiele osób tam dobrze tańczących mi mówiło panie Romku zawsze będziemy wspominali jak pan fajnie tańczył z Madzią . Powiem wam szczerze że zawsze były i są moją miłością rumaki i taniec . Przepraszam że piszę taki chudy post ale musiałem jak zwykle sie przed wami pochwalić . Samotność nie jest oznaką słabości tylko dzielności czekania na kogoś kto na ciebie zasługuje . Bogaty jesteś w tedy czego nie można kupić za pieniądze . Nie myście sobie że czekam na jakąś krulową nie poprostu liczy się dla nie zaufanie , zakochać się ze wzajemnością wiem że może za dużo rządam od życie znowu powiem nie sromnie znam swoja wartość . Życzę wam wszytkim aby ten dzioneczek był dla was pełnen sukcesów ja pomykam na zabiegi po grypie
#link
Viritim

« #2433 : Październik 30, 2018, 17:43:51 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Często się zdarza że nasi trenerzy , instruktorzy nie doceniają nasze małe pozytywny w jeżdzie na rumakach . A przecież małe rzeczy osiągnięte podczas jazdy na treningach , jazdy rekracyjnej nas bardzo cieszą i domotowywują do jeszcze leprzej pracy nad rumakiem . Jak nie raz przeglądam portale o rumakach to przeważnie są wychwalanie mistrzowie itp . A przecież dobry trener , instruktor i osoba co prowadzi jazdy powinny wychwytywać nasze małe postępy i wady . Łatwo można zabrać serce i pasji do rumaków przy braku pochwał , uwag które powinny być w jak najprostrzy , zrozumiły sposób przekazane swojemu uczniowi . Każdy trening powinień zawsze być dla jeżdżących konno nie odgadnięta , ciekawą zagadką aby wydobyć moc pozytywnej energii od swoich uczniów i żeby nie popadli w monotematczności jazdy na rumakach . Każdy po treningu , jazdy rekracyjnej będzie nie cierpliwy do następnego treningu . Powiem nie skromnie jak prowadzę jazdy i prowadziłem zawsze chciałem zdomotowywować jeżdzca do dalszej pracy nad koniem na treningu . Przepraszam za błędy ortograficzne powodowane moimi szybkimi myślami aby nic mi nie umkło do tego postu . Życzę wam wszytkim ; miłego , rodzinnego wieczorka i niech moc będzie z wami ......... hurra! kwiatek love love love love love love
#link
Viritim

« #2434 : Listopad 01, 2018, 07:52:20 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich w ten smutny pełen zadumy dzień . Za 1 godz idę na cmentarz do swoich śp kochanych rodziców śp braciszka Grzesia pomodlę się zapalę im znicze . Mój najstarszy śp braciszek leży w Kazuniu pod Warszawą . Niem mam jak do nie go jak dojechać . Zawsze jak do śp brata Krzysia jechałem pks i jechał przez Płocki zawsze autobys pls jechał przez Kazuń niestety teraz jedzie inaczej owszem jedzie przez Płock ale omija Kazuń zatrzymuje się na lotnisku w Modlinie . Jak tak jechałem na śp brata na [pgrzeb o mało bym nie zdążył na jego pogrzeb . Musiałem wysiąść w Łomiankach do piero jak zadwoniłem do swojej byłej bratowej przyjechali po mnie . 3 miuty przed pogrzebem byłem na mszy . Miałem ogromne szczęście że zdążyłem może jak pomyślę w przyszłym roku będę chaciał odwioedzić grób śp Krzysia i tak zrobię . Życzę wam ten pełnen zadumy dniu po starcie najbliszych aby wasze serce napełniły piękne wspomnienia po waszych śp najbliszych
#link
Viritim

« #2435 : Listopad 15, 2018, 16:32:08 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw i jak byłem zawodowym jeżdzicem wyścigowym choć nie raz byłem tak zmęczony że nawet nie chciało mi się ust odworzyć ale na pierwszym miejscu był rumak po zawodach  , gonitwach . Dopiero jak był już koń w boksie mogłem zająć się sobą . Tak mój charakter jako jezdżca ukształtował mój śp wspaniały trener major Leon Burniewicz co był kopalnią wiedzą o rumakach . Życzę każdemu z was aby wasze kochane rumaki były na pierwszym miejscu po skończonym ; treningu , zawodach , gonitwy i jazd rekreacyjnych to się rumakom należy dających wam moc pozytywnych fluidów , poczucia swojej wartości , uśmiechu w sercu , odprężenia po całym dniu waszych zmagań dnia codziennego tego wam życzę z całego mojego małego serca ........... love love love kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Viritim

« #2436 : Listopad 20, 2018, 09:48:11 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . Nie ważne kim jesteś ale jaki . Nie raz kiedyś człowiek innym zadrościł sprzętu jeżdzieckiego , koniowozy jakie mieli do dyspozycji potentaci skoków , wkkw . Dzięki mojemu śp trenerowi , majorowi Leonowi Burniewiczowi do nam wczepił w nasze serca ; nie jakoś sprzętu a serce i pełne zrozumienie rumaka , wola walki , podjmowanie w ułamku sekundy na przeszkodę itp. Pamiętam jak ze śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem byliśmy na zawodach np; Bydgoszcz , Toruń , KT Kwidzyn , Sopot itp nasz śp tr, major L,B w lot dostrzegał nasz ból serce pełen zadrości jaki mają sprzęt od razu nas wspaniale śp trener domotowywował swoimi wspaniałymi tekstami , wspomnieniami aby odrwrócić naszą uwagę , pełnego zachytu jaki mają sprzęt . Szedł z nami śp tr. maj. L.B na parkur abyśmy żyli walką na parkurach i krosach . Byłem pod ogromnym wrażeniem głębokiej szybkiej analizy stanu ducha śp tr.maj. L.B . Powiem nie skromnie przejełem charakter mojego śp trenera związane rumakami . Kto kiedyś miał ze mną sie spotkać no; Stajnia koni sportowych Viritim w Szarłatach za Ostrołękm gdzie stoi mój były champion gonitw płotowych u państwa Agnieszki Michała R i w ośrodku agroturystycznym u Luzy w Mysłakowicach za Jelenią Górą to wie że jestem takim gawędziarzem i w lot wychytuję błedy jeżdzców podczas lekcji ze mną na padoku . Znowu dopadło mnie przeziębienie . Życzę wam abyście swoim uporem , taletem , motywacją , pozytywnym myśleniem czuli się ogromnie domotowywani podczas jazd na waszych kochanych rumaków ....... hurra! kwiatek love love love love love love love
#link
Viritim

« #2437 : Listopad 23, 2018, 08:31:19 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich pięknie . Człowiek jest tylko człowiekiem aż tylko . Pamiętam jak swojej byłej malutkiej karjeże jeżdżca nie raz zazdrościłem innym że maja takie dobre o ogromnym potencjale skokowym konie , zadrościłem kapkę innym że mają markowy sprzęt a my biedny klubik z LKJ-Ciechocinek mamy wszytko mierne . Tak mnie życie ukształtowało że zawsze do celu przeważnie sam zdążałem nie neguję przy śp trenerze majorze Leonie Burniewczu czuliśmy się jak u ojca . Nigdy nie wymagałem od kogość wręcz przeciwnie dawałem uśmiech , rady itp . Wiem że kiedyś pisałem podobny post no ale zawsze pewne sprawy trza przypominać innym . Pamiętajcie moi znajomi , przyjaciele nie na wiś , zadrość , kłamstwo itp zawsze będę wypaczało naszą duszę serce szczególnie w relacjach zawodników , rekreatach jeżdżacych dla przyjemości jak i w całej materii naszego bytowania na tym łez padole . Życzę wam wszytkim abyście mieli czyste serca i dusze jako ludzie jako jeżdżcy . Sam to nie raz doświadczyłem jako zawodnik z uśmiechem , dobrem , itp na rumaku wspaniale się czułem wytworzyła się między mną a rumakiem taka magiczna nić porozumienia i wszystko mi wychodziło na treningach , zawodach . Czego wam wszytkim życzę takiego dobrego stanu ducha i uwierzcie że zawsze zagości na waszych twarzach po skończonej jeżdzie piękny uśmiech na twarzy i w  sercu ............... hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! kwiatek kwiatek kwiatek love love love
#link
Viritim

« #2438 : Grudzień 05, 2018, 09:51:21 »
Odpowiedz cytując
Witam was wszytkich . Może to nie zbyt medjalny post ale pisany od serca . Dla mnie Grudzień jest najgorszym miesiącem  roku . Święta radość bycia z rodziną przy ognisku rodzinnym już od wielu lat tego już nie mam . Wiecie że nie mam swojej rodziny , jestem sierotą , ostatnio pochowałem 2 śp braci śp Krzysia i Grzegorza . Błagam niech nikt nie myśli że biorę was na litość , itp . Wigliję pojadę lub pójdę na cmentarz do śp moich kochanym rodziców i śp Grzegorza zapalę im światełko , pomdlę się i z nimi podzielę się wirtualnie opłatkiem . Nie wiem może ktoś mnie przygarnie na wigiję z moich znajomych w Ciechocinku . Nic nie mogę wyrokować ale już z cięszkim bólem serca już nie jedna święta przeżyłem . Obiecuję przed świętami złożę wam jak co roku życzenia może nie wiele znaczą moje witrtualne życzenie ale uwierzcie że płynące z mojego serca i z najgłębszych podkładów mojej duszy .Proszę się nie matrwicie się o mnie macie swoje rodziny , problemy dnia codziennego i tak zrobiliście dla mnie ogrom cudowych prezetów np; okap , piękna figurkę .  na koni dżokeja jak skacze i wiele wiele innych rzeczy za które pięknie dziękuję . Dla mnie największy prezent jest że jesteście i że mogę podać swoje wspomnienia , porady , żale itp . Samotność nie jest oznaką słabości jest oznaką siły jaką masz czekają na kogość kto na ciebie zasługuję . Trzymajcie sie moim znajmi , przyjaciele ciepło ...............
#link
Viritim

« #2439 : Grudzień 15, 2018, 11:13:27 »
Odpowiedz cytując
Witam pięknie was wszytkich . 3 tygodnie temu dostałem z ZUSU w Toruniu abym przesłał dokumentacje mojej rehabilitacji w tym czasie jaki miałem przyznaą rentę na 5 lat . Wiec zrobiłem ksero i wysłem do ZUSU w Toruniu . Oczywiście orginały mam u siebie w mieszkaniu . Komisje mam 21 grudnia czyli w piatek . Trzymajcie za mnie kciuki aby ten czas komisji skończył się dla mnie pozytywnie . Myśle że tak i będzie przesałem ksero dokumentów mojej ciągłej rehabilitacji ze szpitala Wojskowo-Rahabilitacyjnego co chodzę 2 razy do roku . Wyszła ustawa kto ma znaczny uszczerbek na zdrowiu może mieć 2 razy do roku zabiegi . Życzę moim znajomym , przyjacielom . redacji RE-Volta.pl any ten magiczny , rodzinmny pięknu czas był dla was pełen miłości , radości rodzinnej , uśmiechu i moc pozytywnej energii.  kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek hurra!
#link
Viritim

« #2440 : Grudzień 18, 2018, 08:14:56 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich . Nie wiem całe ostatnie moje życie jest pasmem pogrzebów np; śp moja mamam , śp mój ojciec , śp brad Grzegorz , śp bart Krzysiu . W czoraj dostałem telefoniczną wuadomość od ostatniego żyjącego brata Darka że kobieta śp Krzysia w cziraj zmarła . Dzwoniłem śp Ani córki w wyrazami ogromnego bólu i smutku . Powiedziałem jej że niestety nie przyjadę na pogrzeb pod Warszawą gdzie będzie chowana bo nie mam swoich funduszy i staje w piątek przed komosją w Zusie w sprawie przedłużenia mojej renciny . Przepraszam że wciąż mam przekazuje nie pozytywne wieści w ten czas przed świąteczny takie jest nie stety życie .
#link
Viritim

« #2441 : Grudzień 21, 2018, 16:02:52 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór wszytkim . Ależ się cieszę że po dzisieszej komisji w Zusie w Toruniu że dostałem rentę na 5 lat . Przy obecnie stanie rzeczy jakie się dzieją przy nie dobrej kłamliwej zmianie jakim jest pis to miałem mieszane uczucia co i jak . Prawie nie spałem dobę żyją tą komisją . No ale pięknie się to skończyło dziś . Na pewno dziś odeśpię ten stres . Życzę moim znajomym , przyjacielom , redakcji Re-Volta .pl aby dzisiejszy wieczór był dla was pięknych dobrych tajemnic i uśmiechu . hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! hurra! love love love kwiatek
#link
Viritim

« #2442 : Grudzień 26, 2018, 11:41:36 »
Odpowiedz cytując
Witam was w ten świąteczy czas świat Bożego Narodzenia . Jesteście prawie moją rodziną więc mogę wam się zwierzyć z moich sprawach . Muszę jutro pojechać aby mieć wisytę u lalryngolog poniewasz żle słuszę na lewo ucho . Mam oczywiści mmaszykę na batrerię WAX z końcówkom gumową aby patyczkemi nie czyścić małożowiny uszne są o wiele praktryczne i bezpieczne głównie mi chodzi o lewo ucho . Wiem że wizytę będę miał za długi czas no ale . Byłem zaproszony przez swoich znajomych na wigiję byłem w sumie 2 godziny było parę osób częś ich nie znałem . Miałem pewien dyskonfort w tej materii no ale czas tej wspaniałego wieczoru wigilijnego nastał więc musiałem się dostosawć do reguł tego domu . Poszedłem o godz 24 do kolegiaty na pasterkę . Tak siedziałem sam w swoim domu do południa więc poszedłem na kawę do restaracji - kawiarni Zdrojowa gdzie kawa kosztuje 5 zł w sumie chodziło abym wyszedł do ludzi a też i grał wspaniały tam zespół Akort najleprzy w tym regionie i owszem zatańczyłem  sobie sam było mało ludzi po 2 godz wyszedłem . Powiem nie skromnie jak  wychodziłem i jakieś państwo zobaczyli jak się ubieram do wyjścia powiedzieli mi o mnie wiele ciepłych słów na temat jak tańczę . Przepraszam że tak się pormuję no ale muszę sobie jakoś dawać radę wszędzie dobrze w domu najlepiej nie ważne kto kim jest ale jaki dla innych . Dziś będę znowu sam siedział w domu obejżę sobie w tvp . Dochodzę już od dłuszego czasu samotnośc jest straszna jak by było zemną coś nie tak kto się mną zaiteresuję widzie jak mi się ogromnie zrobiło jak w wieczór wigilijny zadwoniła do nie Marta G którą uważam jak swoją siostrę . Ma cudowną swoją rodzinę mężą Krzysia i 2 cudownych dzieci . Wiem co mówię już 2 razy się z nimi spotkałem w ośrodku agrotutystycznym u Luizy . Życzę wam wszytkim aby ten drugi dzień świat przebiegł w rodzinnej piękne aurze rodzinnej ................................ kwiatek love love love love love love love love love love love love
#link
Viritim

« #2443 : Grudzień 27, 2018, 13:44:22 »
Odpowiedz cytując
Byłem dziś w swojej przychodni w Ciechocinku zapytać się kiedy będzie laryngolok tak będzie w czwartek zaraz po nowym roku muszę się do tego czasu pomęczyć ze słuchem głownie w lewym uchu . Życzę wszytkim oby ten ciepły dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy i oby nowy 2019 rok był dla was pełen obitych waszych sukcesów . hurra! kwiatek love love love love love
#link
Viritim

« #2444 : Grudzień 29, 2018, 12:20:07 »
Odpowiedz cytując
Witam ale ze mnie ciapa .Pisałem na portalach randkowych myśląc że mam internet bez limitu bo tak mam w umowie płacę 50 zł . W czoraj zablokował mi net sieć play więc pojechałem do sieci play w Ciechocinku i pani tam sprawdza w necie i fatkycznie jest zadłużenie . Zaraz chwytam za telefon i dzwonię do sieci play aby mi płatność wstrzymali do 5 stycznia kiedy będę miał rentę i po uprzednim podaniu swojego psl kolsulatat odblokował mi internet . Wiem to tylko jest moja wina że nie potrzebnie wchodziłem w te płatne randkowe portale ale mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Na pewno jak dostanę rencinę to te sprawy będę musiał uregulować . Najgorszemu wrogowi nierzyczę bycia samemu i stego się wzieła moja głupia reakcja w chodząc na takie głupi nie przemyślny proces myśllenia myśląc że może mi się uda znaleś drugą polowę mam nauczę do końca życia aby nie jeść tego goszkiego tortu . Życzę wam w nowym 2019 aby był on dla was pasem samych sukcesów i oby wasze decyzje były wpełni przemyślane .....................................
#link
Viritim

« #2445 : Styczeń 06, 2019, 10:31:58 »
Odpowiedz cytując
Witam was wszytkich . Pamiętam tamte czasy jak z moim śp trenerem , majorem Leonem Burniewiczem jechaliśmy na zawody skoków , wkkw nigdy nasz trener się nie martiwił czy my zawodnicy oporządzilięśmy swoje rumaki . Zawsze byliśmy jedni z pierwszych rano przy karmieniu , czyszczeniu swoich rumaków . Mój śp tr. major L.B przychodził do stajni i przyjmował nasze raporty w sprawie rumaków np; czy wszytkie rumaki zjadły trener wchodził do każdego rumaka sprawdzał ścięgna itp no i oczywiście każdy z nich dostał kostkę cukru . Nigdy nie zapomnę jak w chodził do stajni śp trener major Leon Burniewicz do stajni na zwodach to każdy nasz rumak zawsze zarżał jak on się do nich odezwał takim słowem moje maleńkie . Było to coś pięknego jak nasze rumaki tak reagowały na zwodach w obcej stajni . U nas w klubie jak zawsze małą bryczką na jednego konia przywoziłem śp tr. majora L.B i zawsze w chodził w naszym klubie w Ciechocinku nie było konia który by nie rażął na jego widok . Przeważnie rozdawał suche kromki chleba . Powiem tak od śp tr. maj. L.B który nam zwodnikom przekazał ogrom wiedzy my byli jego uczniowie godne , fachowe nauki teraz przekazujemy innym . Wiem że jestem taki Romek gawędziarz co mi został ten nawyk w pojony przez śp . tr . maj . L.B którzy swój kiecisty piękny język przekaładał to jak z nim mieliśmy treningi . Jestem dumny że mogłem być uczniem śp . tr .maj L. B który był ogromnym motywującym fundamentem mojej malutkiej karjery jako jężdziec . Życzę moim znajomym . przyjacielom aby ten mrożny dzioneczek był dla was ciepły , rodziny , pełen miłości rodzinnej do usłyszenia w krótce ....... hurra! kwiatek love love love love love love love
#link
Viritim

« #2446 : Styczeń 10, 2019, 10:39:49 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich dziś o godz 16 mam wizytę u dermatolog ponieważ częściowo nie słyszę na lewe ucho . Mam maszyknę na batrerie WAX i gumową końcówką aby nie uszkodzić bębenka w uchu . Mam nadzieję że wizyta okaże sie pomocna trzymajcie kciuki aby wszytko poszło oki ............................... love love love love
#link
Viritim

« #2447 : Styczeń 10, 2019, 22:18:28 »
Odpowiedz cytując
Dobry wieczór . Ależ się cieszę że wizyta u pani doktor laryngolog dała wymierne dobre korzyści . Lewo ucho mi przeczyściła takim wężykiem i wodą i porostu jak ręką odjoł teraz nawet słuszę głos muchy . Pani laryngolog przepisała mi krople do obu uszu . Kochani ależ się cieszę że odzyskałem słuch w uchu życzę dobrej nocki . hurra! kwiatek love love love love love love konik konik konik konik konik konik love love love love love love love
#link
Viritim

« #2448 : Styczeń 16, 2019, 10:14:48 »
Odpowiedz cytując
Witam wszytkich wiem  że jestem starym marudom każdy z was ma jakieś problemy ale uważam was wszytkich prawie jak rodzinę . Musiałem w czoraj kupić buty poniewasz na mieście jeden prawy bud pęk mi na pół . Jak wiedzie byłem u laryngolog z lewym uchem pani doktor mi go przeciściła płynem i zapiasła mi vaxlol profilaktycznie do obydwu uszu . Muszę wam się przyznać aczkolwiek było to dla mnie kiedyś trudne. Chodząc na zabiegi do Szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego na zabiegi i chodząc na basen nabawaiłem się grzybicy jednego paznokcia od 3 lat chodzę do dermatolog i walczę znią już jest duży postęp . Pani dermatolog już w czwartek znowu przypisze mi TRIOXAL . Jest to silny lek i jest drogi . Zawsze przed wizytą 5 dni muszę iść ze skierowaniem do labolatorium na badanie krwi musi wykazać czy organizm jak lek przyjmuje czy nie mam uszczebku na zdrowiu . Byłem w poniedziałek w laboratorium na pobranie krwi zawsze mam problem poniewasz mam malutke prawie nie widoczne żyłki na rękach . Zawsze mam z tego wylew na ręku po sztykace . Kochani przepraszam że na takim szerokim grenium Re -Volty o tym piszę ale mam do was pełni zaufanie . Nie mam komu się pourzalać . Obiecuję że następny post będzie o rumakach do czego mnie ten wspaniały portal o koniach zobowiązuje . Życzę każdemu z was aby ten dzioneczek obfitywał w wasze same sukcesy ....... love love love love love love love love kwiatek
#link
Strony: 1 ... 80 81 [82] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Podziękowania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.