Podziękowania

Witam pięknie z mojego kochanego miasta Ciechocinek . W czoraj już byłem o godz 17 w domu . Zrobiłem pranie , naprawiłem drzewce u chorągwi UE na mil mini maszcie przed mieszkaniem . Widziałem jak włąscielka Virka kupiła moskitery ramowe do okien mam u siebie przed oknami z materiału przybite do tynku gwożdziami  patrzyłem w necie są takie w ramach moskietry po 39zł , 40 zł . Muszę wymierzyć wenęczną strona okien i pojechać do sklepu może coć będzie potrzbuję na dwa okna moskitery . Chyba trza będzie zamówić w necie bo może nie być tego w sklapach . Ależ się cieszę że już jestem w mojej przystani domowej wszędzie dobrze ale w domu jest najlepiej . Życzę każdemu z was aby ten letni piękny dzioneczek był dla was przepełniony miłością rodzinną , uśmiechem zawsze na waszych twarzach i czucie wiatru we włosach jak będzie galopować na swoich cudownych pięknych rumakach ........ 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam was wszystkich zawsze byłem i jestem osobą empatyczną brzydzę się kłamstwa . Jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw , wyścig płotowych zawsze byłem sobą przez to nie raz tracę znajomych wolę jak ktoś przeklnie niż być takim cichym sur................. nem . Mój śp trener major Leon Burniewicz zawsze cenił ludzi za szczerość itp dla tego zawsze można mu było powierzyć swoje wątpliwości żale itp był dla nas jak ojciec . Wiem że czasem jestem monotematyczny ale gro charakteru przejołem od mojego śp trenera majora L. Burniewicza . Życzę wam abyście w swoim życiu jeżdżca przyjmowali najleprze wzorce abyście wciąż mieli ciągły progres jako czynni jeżdzicy aby te wasze wzorce były wciąż wykorzystywane tagże w waszym codziennym życiu . Pięknie was pozdrawiam i życzę wam ; rodzinnego , miłego spędzenia letnigo wypoczynku i abyście nigdy nie zaniedbywali waszych kochanych rumaków czego wam życzę z mojego małego serca ........ 💘 💘 💘 💘
Witam was wszytkich , czasem sny dużo nam mogą powiedzieć i dopowiedzieć . Nad ranem śniło mi się że mój były trener major Leon Burniewicz przyszedł do parku uśmiechając się do mnie jak mu mówiłem że dużo o im piszę na Re-Volcie .pl . Wiem że to dla niektórych morze się wydawać jakaś bajka itp ale też takie sny nie które mi się sprawdziły nie dosłownie ale w małej części sny nie które są prorocze . Tak było jak byłem zawodowym jeżdziecem wyścigowym . Miałem nie raz wizje w śnie że fatalnie upadłem z konia . I cóż stało się to 2005 roku 5 sierpnia podczas gonitwy przeszkodowej czyli płotowej gdzie ledwo przeżyłem . W tamtym czasie ten mój wypadek pokazywali na Eurosporcie . Koń nie oddał skoku na przeszkodzie płotowej i rónoł ze mną . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Wiem że opatrzność BOŻA na demną czuwa i dał mi BÓG wspaniałych przyjaciół na Re-Volcie .pl na Facebooku . Pochowałem swoich śp kochanych rodziców i 2 swoich braci , nie mam swojej rodziny ale powiedziałem sobie że muszę się zakochać ze wzajemnością może to bajkowe moje rozumowanie no ale duszę ma nie porawnego romatyka i zasługuę na osobę której mógłbym zaufać i oddać swoje serce . Kochani jest lato wakacje , urlopy itp i cieszcie się ciepłem , słoneczkiem , radością życia spędzonym z waszymi kochanymi rumakami . Jest to prawdziwa magia , uniesień jazdy na rumakach .  😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Choć dbam o jamę ustną mylę zęby maszynką elektryczną musiałem iść do stermatolog z zębem muszę mieć leczenie kanałowe . To najgorsze co może być straszny jest koszt leczenia zwłaszcza gdy to jest tylni ząb 5 po lewej stronie . Ból jaki może sprawić ząb jest poprostu nie do opisania . Życzę wam udanego dzioneczka
Dobry wieczór wszytkim . Kiedyś było fajniej w naszym światku koniarzy np; nie było internetu , kamer , itp. Zawsze trza było cieńszkom swoją mozolną pracą dochodzić do swoich małych sukcesów jako jezdziec . Samemu robiliśmy parkur np; korowanie drągów , malowanie ich itp. Konwersacje na tematy naszych kochanych rumaków ze śp moim kochanym trenerem majorem Leonem Burniewiczem . Take rozmowy przy herbatce w jego biurze w klubie jeżdzieckim Kawalkada w Ciechocinku zespalała naszą wieś z śp trenerem L.B i między zawodnikami w naszym klubie . Tworzyliśmy taką rodzinę jeżdżców którzy jeżdzili skoki , wkkw . Teraz przy zdobyczach różnych technik cywilizacyjnych wszytko się toczy za mgłą np; ktoś sobie kamerą nagra swój trening i może sobie urządzać polemikę ze swoim trenerem . Dla mnie śp trener major Leon Burniewicz był świętością . Wszelkie jego decyzje nigdy nie były kwestjonowane , owszem śp trener nas przed podjęciem ważnych dla nas zawodników wciąż wypytywał o różne rzeczy dotyczące danego kona na którym jeżdziliśmy dawał na cenne wskazówki jeżeli ktoś nie pasował do danego konia porostu rumak go przewyszał inetlektualnie swoim trudnym zachowanie dopiero śp tr. major L. B podejmował decyzję pierwszy o niej dowiadywał się zawodnik . Wiem że nie byłem jakiś mistrzem itp ale wiedzę i zasady czystej walki w konkursach wpoił mi śp trener major Leon Burniewicz zawsze starałem się realizoiwać . Jagrze się ogromnie cieszę jak raz kiedyś pojadę do ośrodków jeżdzieckich i ludzie nie proszą o przekazywanie swojej wiedzy podaczas moich trenigów , jestem to winny mojemu kochanemu śp tr. major. L.B abym spuściznę po jego ogromnej wiedzy dotyczącej jazdy na rumakach innym przekazał . Wiem że czasem jestem zbyt wylewny , inpulsywny jak jeżdżcy chcą narzucić swoje racje , tlumaczenia itp. Zawsze ten co prowadzi lekcje , trenigi jest carem na ujeżdżali to tak już jestem zaprogramowany dzieki śp tr.maor. L. B . Dziękuję każdemu z osobna co doczytał i czyta moje wypociny , wspomnienia a trzeba je wciąż pienlęgnować , wspominać aby były one dla potomnych ........ :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Inni ludzie cię mogą nienawidzić że jesteś inny , że nie żyjesz według stanartów społecznych społecznych ale w głębi duszy by chcieli zrobić to samo co ty . Te mądre słowa napisał filozof Grecki żyjący 200 lat przed nasze erą Seneka . Są one wciąż aktualne obecnie . Jak byłem kiedyś czynnym zawodnikiem jeżdziectwa i nasz mały klubik z Ciechocinka pod wodzą śp trenera majora Leona Burniewicza wyglądała bardzo skromnie powiedział bym bardzo biednie w porównaniu z potetatami jeżdziectwa np; zt Kwidzyć . sk Starogart , sk Łąck itp . Mieli wspaniałem dawniej koniowozy , sprzęt itp. Widząc tą całą sytuację jak się wielcy zjawiali mój kochany sp tr.major L. B widząc nasze weneczne rozterki powiedział i nas ogromnie domotował był dla nas jak ojciec , mentor itp. Nie ważne kim jesteś ale jaki . Choć nasz mały klubik z Ciechocinka był małym punkcikiem na mapie w kraju to zawsze w klasie L. P . N byliśmy w czubie i wówczas nas potentaci ze sk , so itp nas dostrzegło i czuli mały chyba respekt przed małym , skromnym klubiku ale czuli ogromny rezpekt że naszym trenerem był śp Leon Burniewicz to zawsze się wyczuwało jak pytali czy jest z nami śp trener .Jest lato i życzę wam wszytkim wspaniałego wypoczynku , uśmiechu , pogody ducha i abyście mieli takie wspaniałe relacje ze swoimi trenerami , instruktorami i tymi co wpajają wam swoją wiedzę o rumakach . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał mój chudy post bo kiedyś podobny chyba pisałem no ale zawsze powtórki nas uczą czego wam życzę z mojego małego serca wam wszytkim aby były dla was porzywką w waszych karjerach sportowych , jazdy rekreacyjnych ...... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
"Zawsze ten co prowadzi lekcje , trenigi jest carem na ujeżdżali to tak już jestem zaprogramowany dzieki śp tr.maor. L. B" Idealne podsumowanie tego co piszesz o byciu średniaczkiem i o pokorze której ponoć masz ogrom. To kompletne zaprzeczenie tego co napisałeć co robił Twój trener Burniewiczem. Słychał. Ty pisząc to zdanie uważasz się za nieomylnego. DOBRY trener słucha jeźdźca, bo z dołu nie wszystko widać i odwrotnie.
Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Nie neguję że nie mam nieomylnych ludzi ale trzeba w coś wierzyć . Pokora nie jest synonimem ubustwa , pokora jest jakim jesteś człowiekiem . To tyle do wywodów do tego ostaniego postu . Może się przechwalam ale z nie jednego pieca jadłem ; skoki , wkkw , wyścigi płotowe . Czynnym zawodnikiem jazdy na rumakach byłem prawie 30 lat i mam prawo mieć rozenanie w tej materii pokarz mi swój dorobek z jazdy na rumakach abyśmy mieli autorze ostatniego posta dyskutować ???????????????
To po co piszesz o pokorze, skoro sam jej nie masz?
Nie będę na tym forum urządzał polemiki niech każdy zajmnie się sobą . Chorlernie mi przykro że są takie uszczypliwości według mojej osoby . Mam już swoje lata i nie ważne kto kim jest ale jaki . Życzę wam wszytkim ; udanego , miłego , letniego wypoczynku .See you later ....... 😅 😅 😅 😅 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Witam wszytkich . Zapewne każdy jak jeżdził lub jeżdzi konkursy , wyścigi wie że trzeba mnieć aktualne badania . Nie wiem czy w tej materii się cosik zmieniło ?. Jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym musiałem co roku robić badania w przychodni w Warszawie na ulicy o ile sobie przypominam na ul Wawelskiej . Musiałem przechodzić przez sito lekarzy a było ich 9 np; krew itp . Jak już zrobili mi badania i miałem już ich wyniki na drugi dzień miałem odnawianą licencje na dosiadanie koni w wyścigu . W tym pakiecie licencji było ubezpieczenie od wypadków . Przez 3 lata organizator gonitw PKWK mnie zwodził pomimo że przesłałem do nich 3 pisma . W mom klubie w Ciechocinku było łatwiej zrobić sobie badania nie było trzeba latać po tylu lekarzy specjalistów . Życzę wam ; miłego , rodzinnego wypoczynku na urlopach , na wakacjach . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam pięknie wszytkich w ten upalny dzioneczek i życzę wam kapkę chłodu na ten trudny letni upalny czas . Dużo trza pić wody mineralnej  bez gazu i  dużo jeść owoców . Ja np; jadłem na obiad kawałek arbuza . Jest lato i ma być ciepło choć ten upał mi doskiera w moje implaty w kręgosłupie ale lubię ciepło . Życzę wam ; miłego , rodzinnego wypoczynku , moc pozytywnej energii , uśmiechu ............................... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Może to napiszę nie którym będzie w nie smak . Choć mam ogromy dyskomfort za sprawą implantów w kręgosłupie cieszę się że jest upał dla czego ?. ponieważ raz dziennie jem a nawarznieszy posiłek dnia jest śniadanie . Życzę moim znajomym , przyjacielom , redakcji Re-Volty.pl aby ten upalny dzioneczek był dla was okraszony kapkę chłodu i na koniec dnia pojawił się na waszych twarzach uśmiech .... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Człowiek się uczy cały czas a głupi wie wszystko . Otóż wałaścielem mego mieszkania jest TBS które podlega urzędowi miejskiemu . Mam budyneczek gospodarczy gdzie mogę schować rower itp. Pytałem się prezesa TBS czy mogli mi położyć papę na budynku gospodarczym gdzie też je sąsiedzi mają . Prezes powiedział mi jak kupię papy do mi ją położną . Pytałem się sąsiadów ile będe musiał kupić papy na pomieszczenie gospodarcze powiedzieli mi że rolka papy starczy jak mi powiedzieli tak zrobiłem . Pan przyjechał pracownik TBS samochodem wymierzył mi i powiedział że rolka papy za mało potrzeba jeszcze 2 rolek . Powiedziałem niech położy tą jedną i tak uczynił . Tak nie powinno być że osoba nie pełno sprawna jak ja musi o tym pamiętać to powinno być w gestii TBS a nie mojej szara smutna rzeczywistość . Kazałem położyć tą rolkę papy tam gdzie jest pod kątem najwyżej i tak zrobił . Na razie mi nie cieknie jak pada deszcz ale trza się za wczasu zabezpieczyć a nie jak się pali wali to dopiero narzekamy . Jak będę miał rentę we wrześniu pomyśle o tych 2 rolkach papy . Przepraszam za taki chudy post o moich problemach .
Witam wszytkich . Nie którzy jeżdżą konno aby się tylko wozić , odpocząć po cało dziennej charówce w pracy inni co się przykładają do pracy ze swoimi kochanymi rumakami do jazdy wyczynowej itp. Przez taką efektywną jazdę kszałtuje się nasz charakter np; głęboka analiza , szybkie korekty swoich błędów i rumaka , wspaniałą sfastyswakcje że dobrze nam wypadł trenig , jazda rekreacyjna itp . Życzę wam aby radość z jazdy na waszych kochanych rumakach dawała wam zawsze moc pozytywnych fluidów , uśmiechu , radości itp .  😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszystkich i życzę wam ; miłego , rodzinnego dzioneczka . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam wszystkich . Jak byłem czynnym jeżdżcem skokowym , wkkw jak byliśmy na zawodach zawsze się solidarnie dzieliśmy tym co mamy w swoich torbach z żywnością . Dawny smutny czas zgniłego sytemu komuny gdy nic prawie nie było w sklepach trzeba było mieć ogrom serca aby dzielić się żywnością na zawodach . Mój śp trener major Leon Burniewicz , śp Paweł Cymerman zawsze byliśmy solidarni w tej sprawie . Czego i wam życzę moi znajomi , przyjaciele aby zawsze ten główny cel solidarności jeżdzieckiej zawsze u was był . Zyczę wam ; miłego , rodzinnego , udanego dzioneczka ............ 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw i miałem tak wspaniałego kochanego śp trenera majora Leona Burniewocza zaraz wracją dobre wspomnienia po tym magicznym bajkowym czasie . Śp tr. L. B zanająć moje wady i zalety z jazd na rumakach zawsze przed treningiem zwracał mi uwagę co od danego rumaka mogę wymagać i na co powinem wzrócić uwagę podczas wykonywania śp pleceń trenera . Powiem tak bardzo człowieka takiego wyprzedzające uwagi śp trenera majora Leona Burniewicza strasznie mnie domotowywały przed treningiem , byłem skupiony na full aby sprostać uwagą , dobrym radom śp trenera . Zawsze czy to byłem jeżdżcem skokowym , wkkw czy zawodowym jeżdcem wyścigowym podczas trenigów zamykał się mój świat był tylko rumak i ja . Uwierzcie mi jaki jest piękno widząć i czuć że rumak i ty tworzycie jeden organizm jak rumka dobrze reaguje na wasze pomoce , jak czujecie każdy mięsień pod nogami i siodłem dla takich cudownych chwil warto się poświęcić swój czas . Ten co nie rozumie rumaka nie czyje jego natury powinien zrezygnować z jazdy na rumakach to tak jak by się waliło w pusty bęben . Życzę wam abyście wciąż doznawali pięknego , magicznej więzi z waszymi kochanym rumakami i dziękuję każdemu z osobna że doczytał mój post do końca i wszytkim którzy czyatją moje porady , przemyślenia  , polemiki itp jestem przy was ogromnie zdomotywawany choć jestem sam na tym Bożym padole . :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Weszłam tutaj przypadkowo i dalej się zastanowiłam czy się zgubiłam czy co tu się odjaniepawliło?  🤔 🤔 🤔
Witam wszytkich . Wybatcie że na pieszę co mi leży na sercu , jestem w śrud rodziny więc mogę sobie na to pozwolić . Zapewne wiecie że nie mam swojej rodziny , jestem sierotą nie myślcie . Samotność nie jest oznaka słabości a ogromnej siły czekając na kogoś kto na ciebie zasługuje . Mam renciny ponad 1200 zł muszę opłacić czynsz , wodę , śmieci , światło z tym jesienia i zimną jest najgorzej bo mam ogrzewanie elektryczne . Lekarz prowadzący moje zabiegi powiedział mi że ruch jest dla mnie zbawienny . Wiecie że już tryle lat sie rehabilituję ale zabiegi pozwalaja mi na większą sprawność fizyczną . Czasem chodziłem sobie na dancig do Zdrojowej brałem kawę za 5 zł a podobno nie żlę tańczę . Doszedłem do pewnych sprzeżeń że; panie przychodzą z partnerami , szukają panie przygód 1-2 dniowych a takie coś mnie nie interesuje . Powiem wam że gro pań wygląda nie ciekawie , nie którzy co nie sa w temacie potańcówek na dancigu często mi mówią tyle jest kobiet na dancigu kompetne bzdury . Mam swój kodeks życiowy i powiedziałem że muszę się zakochać ze wzajemnością wiem że to bardzo trudne inni traktują miłość jak sport 2-3 i po wszytkim . Cholernie mi przykro jest jak nie które panie oczekują do pana padarków , sposorigu itp mam ręciny ponad 1200 zł muszę zrobić opłaty np; czynsz , woda , śmieci , prąd , bytowanie szarej rzeczywistości . W czoraj poznałem pana który czytał o mnie w necie i przy mnie dzwonił do mecenasa naświtlił mój problem odszkodowania ; otrzymał od nie go odpowiedż że gdyby przez innego konia byłbym miał wypadek sprawa jest aktualna do 20 lat i po 3 latach się przedawniło moje starania o odszkodawania . Choć co roku musiałem mieć odnowinioną licencje na dosiad koni w wyścigu po uprzednich badaniach lekarskich był tam też w tej licecji ubezpieczenia . Dziękuję z każdemu z osobna że doczytał moje wypociny . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Rano jak byłem na portalu Facebooka jego uczeń Marek L zamieścił forki śp naszego wspaniałego trenera majora Leona Burniewicza na marginesie M. L był kiedyś  narzeczony jego córki . 1908 -1996 2 wicemistrz WKKW , uczestnik konkurów ma arenach zagranicznych , krajowych . Przygotuwujący się do igrzysk olimpijskich w Helsinkach w 1940 roku wojna pokrzyżowała ten plany . Po wojnie był trenerem w ZT Biały Bór KJ przy UMK Toruń . TKJ Przysiek  KJ Ciechocinek . Dziękuję BOGU że mogłem być pod śp trenera majora Leona Burniewicza pod jego wspaniałą reką trenerską . Życzę wam aby ten dzoneczek był dla was tak miły jak i dla mnie . 😅 😅 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam w ten nadchodzący dzionek upalny . Wiem że wielu fachowców od jeżdziectwa nie ma czasu na przeglądanie pewnych portali w ineternecie np; Facebook itp gdzie jest masa fotek z rumakami jak skaczą itp . Przypominam wszytkim że nie byłem jakimś mistrzem itp sztuki jazdy na rumakach od typowy średniaczek co jadł z nie jednego pieca ' skoki , wkkw , wyścigi przeszkodowe . Z racji że jazdy na rumakach to elitarna dyscyplina jeżdziecka i mam ogromny szacunek do dawnych jeśców zwłaszcza do mojego wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza co mnie uczył skoki , wkkw . Zamieściłem fotki śp trenera , majora L.B na facebooku i dawniej ułani z Grudziąca co mieli tyłki z mosiądza jak mawiał mój śp trener w konkursach jeżdzili w mundurach i w swoich wojskowych czaplach z orzełkiem . Takie były w tedy czasy że tak ułani jeżdzili w mundurach i swoich czapkach wojskowych . Jak widzę jak są zamieszczane fotki podczas skoków bez kasku i są komentarze ; och , ach itp doprowadza mnie to szewskiej pasji aby zamieścić swój wyrazisty komentarz i gro ludzi jeżdżacych konno się zemną zawsze zgadza . Powiem tak pewne cechy charakteru odziedziczyłem po moim śp trenerze majorze Leonie Burniewiczu i mam swoje zasady i w ułamku sekundy wychytuję błędy jeśców i koni . Dla mnie i co uczą jazdy konnej mówią swoje uwagi po jeżdzie są dla mnie nie od razu eliminowani jako trenerzy , instruktorzy i ci co przekazują swoją wiedzę innymi jeścom podczas treningu itp . Życzę wam wszytkim abyście mieli dobrych trenerów , istrukotorów i dobrych ludzi co wam dają swoje wiadomości z jazdy na waszych kochanych rumaków .  😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich i wybacie mi za pewne tezy filozyficzne mądrych ludzi . Samotność nie jest oznakom słabości , oznacza siłę której potrzeba na kogość kto na ciebie zasługuje . Szczęście jednego człowieka jest drugi człowiek . Pokora nie jest synonimem ubustwa lecz pokora jest synonimem jakim jesteś człowiekiem . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . No dobrze dość tego siebie promowania udając że wszystkie rozumy pozjadałem , jestem nie wykształciuch tak na margnesie . Kochani moi znajomi przyjaciele dostałem wiadomość ze szpitala Wojskowo -Rehabilitacjnego w moim mieście Ciechocinek że osoby takie jak ja o znaczym uzczebku na zdrowiu może mieć 2 razy zabiegi w roku . No i mam wizytę u doktira Urbańskiego co od lat prowadzi moją rehabilitacje który mi przepisze zabiegi na pewno będa to; laser punktowy , borowina na kręgosłup , magnostymulator , basen , sala gminastyczna itp. Powiem tak jak fajnie się złożyło że mieszkam w miescowości uzdrowiskowej Ciechocinek . Jestem osobą empatyczną i kto raz mie poznał to wie że jestem taki Romek gawędziasz . Zabiegi będę miał w pażdzierniku . Życzę wszytkim ; udanego , miłego , pełnego sukcesów dzioneczka .. 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich  😅. Piękni pociąga a charakter zatrzymuje . Zaufanie jest jak zapałka drugi raz nie podpalisz . Mądry człowiek uczy się każdego dnia aMłó głupi wie wszytko . Młodość to nie metryka tylko stan ducha . Cały czas na świecie wszytko się kręci w okół pieniądza . Im człowiek biednieszy tym ma większe serce dla innych . Czasem ludzie wykorzystują czyjeś dobro to bardzo smutne . Życzę redakcji Re-Volty .pl moim znajomym przyjacielom aby ten dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy ...... 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam was wszytkich . Dostałem 3 tygodnie temu że jest tal teraz ze osoba ze znacznym uszczerbku na zdrowiu jak ja mogę mieć zabiegi 2 razy do roku . Wiec wypełniła mi lekarz rodzinny wniosek i dziś jadę do Szpiatala Wojkowo-Rehabilitacyjnego po karę na zabiegi . Powiem wam i bardzo się cieszę że mogę mieć taką sposobność mieć zabiegi . Ruch w moim przpadku jest wskazany sami to lekarze mi mówią np; rower itp. Mając taki wachlarz sposobności czasem pójdę sobie potaczyć co bardzo to lubię . Chodzę do restaracji -kawiarnia Zdrojowa zamawiam kawę za 5 zł a muszę wam powiedzieć gra tam najleprzy zespół w moim mieście i okolicy podobno dobrze mi to wychodzi na parkiecie . Moim znajomi , przyjaciele nie myście sobie że jestem jakimś lowelasem itp trzeba wychodzić do ludzi aby nie wpaść depresje . Na dacingach na pewno nie można spotkać swoją drugą połowę , przeważenie przychodzą panie z paterami , i panie które chcą przygody 2-3 dniowe a mnie to wcale nie interseuje wiecie sami że mam swój kodeks życiowy i jestem osobą empatyczną . Bardzo lubię taniec bardzo on mi pomaga w mojemu zdrowiu owszem jak zmiana pogody jest to tak jagby przez moje ciało walec przejechał . No cóż trzeba się cieszyc życiem i wychodzić do ludzi . Kto mnie kiedyś raz miał ze mną styczność sam się przekonał że jestem Romek gawędziasz co cóż taki już jestem i nikt mnie już nie zmieni . Nie ważne kto klim jest ale jaki . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Kochani moi znajomi , przyjaciele życzę wam aby wasze siły wiatle jakie ja posiadam zawsze wam pomagały w mieć udany , miły dzionczek . Dziękuję pięknie każdemu z osobna że doczytał moje wypociny ale mam prawo pisać do swojej wspaniałej rodziny prawdę bo wy teraz moją kochaną rodziną jesteście ...................................... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Dziś ma wolne od zabiegów dzioneczek powiem wam że się z tego cieszę . Muszę zrobić pranie i odpocząć po tych trudnych dniach dla nie podczas pobierania zabiegów . Może nie którym się wydaje co tam zabiegi sama przyjemność nic bardziej mylnego . Już chodzę tyle lat na zabiegi i wiem ile trudu , samo zaparcia , wewencznej dyscypliny potrzeba do wykonywania rzetelnych ćwiczeń . Powiem nie skromnie już prawie wszytkie zabiegi przeszdłem w Szpitalu Wojskowo-Rehabilitacyjnym i nikt mnie nie zagnie na co jest dany zabieg . Człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Młodość to nie metryka tylko stan ducha . Życzę redakcji , znajomym , moim przyjacielom ; rodzinnego , miłego , udanego dzioneczka ..................... 😅 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam wszytkich w ten niedzielny poranek . Jak pamiętam mój śp trener majora Leon Burniewicz jak się nie raz zdenerwował zawsze sobie pozwolić podnieść głos i dosadnie dać komuś reprymendę . Najczęściej mówił na zawodach jak sędziowie się kapkę pomylili w werdykcie itp mówił ; jewreje , do cholery itp. Jest taka mądre teza że wolę jak ktoś przeklnie niż być takim cichym skurwysynem i to się sprawdza wiele razy tego mogłem doświadczyć w życiu .Mądry człowiek się uczy każdego dnia a głupi wie wszytko . Mój śp trener major L.B strasznie przeżywał nie godziwości jakie nie raz były robione na zawodach . Często pisał o tych nie godziwych werdyktów do PSJ i prawie zawsze PZJ przynawał mu rację . Śp tr. major L.B zawsze był szalenie uczulony jak nam się działa krzywda na zawodach skoków i wkkw . Miał zawsze odfarty umuśł choć już bym w bardzo podeszłym wieku powiem tak goro ludzi szczególnie sędziów go nie lubiło ponieważ zawsze co było złe w śrut ludzi to im wypominał bez ogródek prosto z mostu . Powiem wam nie skromnie że i jak czasem momentalnie reaguję z nie sprawiedliwością i brakiem kultury u ludzi . Kto miał sposobność się ze mną spotkać to może to potwierdzić . Życzę redakcji  RE.pl , znajomym , moim przyjacielom w ten piękny słoneczny dzioneczek ; rodzinnego , miłego , pełnego sukcesów podczas waszych jazdy na rumakach . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Dziś były uczeń Marek L zamieścił na Facebooku swoje zdjęcie na rumaku o imieniu Domator jak skacze 2 m przeszkodę . Tak pamiętam tego wspaniałego rumaka i Marka L jak jeszcze jeżdził w klubie jeżdzickim w Przysieku za Toruniem pod wodzą śp trenera majora Leona Burniewicza . Domator widział na jedno oko . To zawsze się przyczynia że rumak zawsze bardziej uważa i się skupia na danej przeszkodzie , też trzeba go umiejętnie najeżdżać na przeszkodę np; pozwolić mu aby jego szyja i głowa się miała więcej luzu i sam rumak nadaje kierunek swojej głowy aby prawidłowo ocenić , popatrzeć na przeszkodę . Jest nie wielu jeżdzców co tą magię współpracy z wadą konia potrafi zrozumieć zapotrzebowania rumaka do pokonania przeszkody tą wspaniałą pozytywną cechę ma Marek L obecnie jest trenerem jezdziectwa w Toruniu . Zawsze Marek L był dla mnie wzorem w skokach przez przeszkody , nie naganny dosiad w skoku , pełna współpraca z rumakiem . Rumak pod jego rękom był bardzo przepuszczalny czyli reagował na pomoce . Życzę wam wszytkim aby ten dzioneczek wyborczy był pełen dla was prawych decyzji ........... 😅 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Dobrą cechą jeżdzica jest przewidywalność co może żle zrobić rumak podczas treningu oczywiście znając charakter rumaka . Piękną sprawą jest np; jak rumak w pada w zakręt robiąc pół voltę itp musimy temu zaradzić przed rumaka błędami atoatycznie wiemy co on żle wykonuje nasze polecenie . Zawsze trzeba być przewidywalny co żle robi w pewnych elementach nasz koń . Rumak zawsze musi być przepuszczalny czyli reagować na nasze pomoce . Bardzo ważnym czynnikiem jest aby trening lub jazda rekreacyjna nigdy dla waszego kochanego waszego rumaka nie była monotematyczna to zabija chęci konia do dalszej z nami współpracy i koń wykonuję to automatycznie , żle, nie chlujnie aby dany nasz sygnał zrobić jak najprędzej . Musicie zawsze wprowadzać w wszej pracy z rumakiem inne nowe elementy aby konia zdopingować aby rumak zawsze był mile zaskoczony że zaraz będzie coś nowego itp . Przepraszam za pół godzinki jadę rowerkiem na zabiegi i życzę wam wszytkim aby wasze decyzje dziś przez was podjęte dały wam piękny wymierny sukces .................. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam was wszytkich . Wiem że post będzie mało treściwy . Znowu jestem chory na grypę . W  czoraj wziołem gripex max w szasztkach . Dziś nie jadę na zabiegi . Ale nie stety jak człowiek jest sam na tym łez padole muszę jechać do sklepu po chleb . Mam nie ciekawych sąsiadów żyjących swoim rytmem dnia jak i moja dalsza rodzina . Nikt nie zadzwoni jak się czuję itp . Nie mogę wymagać od innych choć ja daję innym tak mi mówią moc pozytywnej energii . Woerzę że do poniedziałku się wykuruję . Wybadcie że wciąż się użalam nad sobą a życie mnie wcale nie rozpieszcza . Życzę wam aby ten dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy zawodowe . 💘 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się