Podziękowania

Witam pieknie was wszystkich z osrodka agroturystycznego Luizy z Myslakowice za Jelenia Gora. Jechalem pol dnia i cala noc .Z Ciechocinka do tego osrodka mam 620km. Opzione pocigi z Aleksndrowa Kujawsmiego do Bydgoszczy z Bydgoszczy do Jelniej Gory . stanie pociagu w Poznanie we Wroclawiu sprawilo ze czlowiek byl w duzej kropce czy dotrze do odrodka u Luizy .Ale wszystko sie dobrze skonczylo.Warto tam byc u rzyciwych ludzi powspominac itp. Zycze waszydtkim udanego rofzinnego milego wieczorka.
Przykro mi, że podróż nie minęła tak szybko i bezproblemowo jak powinna, ale zakładam, że było warto, bo w końcu spędzi Pan miło czas w ośrodku u Luizy. Oby tylko pogoda dopisała!  😎 😎 😀 💘 💘 😅 🏇 🏇 🏇
Dobry wieczor i dziekuje za mile slowa.Dzis prosila mnie wlascielka arba ktora ma tego rumaka w osrodku u Luizy.Weterynasz zalecil aby pod siodlem chidxi gora 20 minut .Wiec Klaudia co jest jego wlascilka w stepie robila pewne elemty ujezenia pol voty zatrzymywania w pol tsktu konia zmiana w klusie skruconym tylniej nogi .Dla mnie najwieksza nagroda jedt usmich jezdzca po trenigu .Pieknie wszystkich pozdrawiam
Witam was wszytkich z.osrodka agroturystycznrgo u Luizy.W poniedzialek wracam do swojego miasta Ciechocinek Jak sie potocznie mowi wszedzie dobrze w domu najlepiej .Dzis przeprowadzam 2 treningi ostatnie wciagu tu mojego pobytu .Widze duzy progres u moich ucznow zawsze to podreslam usmiech jezdzca po trenigu nauki jazfy mlodych adeptow jazd na rumakach jest dla mnie wiecej wsrt nisz worek zlota.Nie ma w tym co pislem kszty klamstwa ogromnie sid dowartosciowuje przekazujac swoja wiedze .Jak zawsze pokreslam niech nikt nie mysli ze tak siebie promuje jak by byl.jakims mistrzem itp nic z tych rzeczy bylem typowym malym sredniakiem ci jadl z nie jednego pieca jako byly jezdziec do uslyszenia jak juz zajade swojego kochanego miasta Ciechocinek..
Witam pięknie was wszytkich z mojego kochanego miasta Ciechocinek . Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej . Dziękuję właścielce ośrodka agroturystycznego Luzie za zaproszenie mnie do swojego ośrodka . Mogłem się tem realizować przekazując swoją wiedzę innym jeżdżcom . Jak zwykle chcę nadmienić że nie byłem jakimś mistrzem itp od taki mały typowy średniaczek co jadł nie jednego chleba jak jeżdziec . Życzę wszytkim aby ten piękny majowy dzioneczek był dla was pełen pięknych waszych sukcesów . Ogromnie się cieszę że jestem tu na Re-Volcie pl z wami ...................... 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich ostałem z sądu aby pokejechać i opłacić dokument o rzeczeniu się majątki po śp Krzysiu który był zadłużony . Pani mecenas z MOPS doradzaiła mi że będę płacił mniej niż u notariusza dokładnie suma ta wynosi 50 zł a nie u notariusza 200 zł . Pod koniec czerwca jadę do mego dawnego championa gonitw płotowych Viritima mam prawo go tak nazwać bo dla mnie zawsze będzie championem . Agnieszka i Michał R właściele Virka chcą jechać na najwarzneszą gonitwę roku Derby po drodze do Warszawy dowiedzę i zapalę znicz na gobie śp najstarszego brata Krzysia . W czoraj też odebrałem postanowienie sądy w Nowym Dworze Mazowieckim o odszkodowanie moim wypadku przy pracy jaki miałem w gonitwie plótowej na Służewcu gdzie ledwo przeżyłem . Pismo mnie kompletnie przybiło napisane jest że sprawa odszkowanie się przedawniła. PKWK przez 3 lata mnie zwodził a w tym czasie pisałem 3 pisma o jakieś pieniądze na lecznie i oczywiści odmówili dranie wciąż mnie zwodząc . Gdyby mnie ktoś poinformował że istnieją takie instytucje w kraju co parają się tymi sprawami odszkodowaczymi bym odpowiednio zaregował choć w tedy nie umiałem i co do jest komputer .Tak to jest jak człowiek nie mając swojej rodziny i jest sierotą musi wciąż walczyć o przetrfanie . Nie ważne kim jesteśmy tylko jacy . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Uwierzcie danej jak byłem sportowcem zbytnio nic nie wiedziałam o życiu np; rachunki , mieszkanie itp a teraz jestem już tak obeznany życiowo że mogę być nauczycielem jak dobrze żyć i przeciwstawiać się jak nas życie wciąż smaga . Dziękuję pięknie każdemu z osobna że doczytał do końca . Moje małe serce wciąż was wszytkich ogarnia za waszą cierpliowość do mojej malutkiej osoby . 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Viritim, napisz odwołanie do pisma z sądu. Poproś o przywrócenie terminu, uzasadnij, że po wypadku nie byłes w stanie walczyć o odszkodowanie, bo mialeś zbyt wysoki uszczerbek na zdrowiu (fizyczny i psychiczny) a brak wsparcia prawnego (później brak pieniędzy na prawnika) sprawiły, że sprawa starań odwlekła się w czasie. I z racji na Twoją biedę i stan zdrowia, prosisz o przywrócenie sprawy. A ten gość z Nowego dworu nie poinformował Cię, że sprawa przedawniona i nie ma sensu już niczego pisać? To co to za fachowiec? Napisz to pismo, teraz to juz nic Cię to nie kosztuje. Masz 7 dni
Dziękuję pięknie Megan ................. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziś wysłałem pismo jak mnie poinstruowała Megan .
Miejmy nadzieję, że jest jakaś szansa. Często pierwsze pismo odsyłają z kwitkiem, bo może komuś się nie będzie chciało drążyć tematu i ew nad drugim dopiero się zastanawiają. Nie znam dat od których to przedawnienie się liczy, ale jeśli ktoś w Nowym Dworze dawał cień szansy, to może jeszcze była możliwość coś uzyskać? Tym pismem nic nie tracisz, więc powodzenia 😉
Dziękuję pięknie Megan za instrukcje tak jak mi pisałaś tak i zrobiłem . Jutro muszę odebrać przesyłkę poleconą może to w tej sprawie . Życzę wszytkim bajkowych , kolorowych snów dobranocccccccccccc. 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘
Witam wszytkich oto garść wspomnień . Jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw to zawsze mój śp trener major Leon Burniewicz dawał na instrukcje co dany rumak ma swoje wady . Zawsze przed trenigem śp tr. m . L. B mówił co należy zrobić aby były dobre efekty naszej pracy na koniu podczas treningów np; czasem koń wyłamywał na przeszkodzie a zawsze mój śp trener major L. B powtarzał jaki najazd taki skok czyli na przeszkodę jedziemy w środek na wprost , oczywiście rumak musi był odpowiednio zamiknęty pomocami mp; dosiad , łydka , wodza itp. Jak mamy opanowaną sytuację w tej materii to błędy podczas skoku itp zostaną wyeliminowane . Co ważne zawsze jak koń miał problem z nową przeszkodą zawsze brany był w ręku aby mu pokazać coś nowego obojętne czy to będzie przeszkoda itp na pewno da wam to dobre wymierne efekty waszej cięszkiej , mozolnej pracy na treningach . Zawsze to każdemu podczas przekazywania swojej wiedzy powtarza że kużnią postępu rumaka jest ujeżdżalnia . To właśnie tam naprawiamy będy , uczymy konie stare i młode pewnych tajniki jak mają reagować na nasze pomoce . Moi przyjaciele , znajomi życzę wam aby wasz wysiłek jazd na rumakach przekuł się wasze i waszych kochanych rumaków same sukcesy ........ 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Dziękuję BOGU za drugą szanse życia , za to że jestem tu na Re-Volcie , że mam małe ależ jakie fajnitkie mała mieszkanko . Mam chyba najleprze lokal komunalny ze wszystkich w tym boloku parterowym od strony północnej . Wiecie jak są upały to mam u siebie bardzo przyjemny chłodek . U innych słońce cały dzień operuje w ich oknach u mnie dopiero tak pod wieczór . Ogromnie się cieszę że mam swój kąt taki fajniutki , skromny bo skromny 2 pokoje , kuchnia , łazienka . Całe życie marzyłem o takim małym skromnym mieszkanku i mazenia się zrealizowały . Nie ważne ile masz w kieszeni ale ile masz w sercu . Do częścia brakuje mi drugiej połowy . Powiedziałem sobie już dano że muszę zakochać się ze wzajmenością . Bogaty jesteś w tedy czego nie można kupić za pieniądze . Życzę redakcji Re-Volty , moim przyjacielom , znajomym aby ten dzioneczek był dla was pełen sukcesów , pogody ducha ....... 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich w ten upalny dzioneczek . Osobiście lubię ciepło no ale nie aż tak żle się czuję w te upały zwłaszcza jak człowiek ma implanty w kręgosłupie . Widać je jak chodziłem na zabiegi do szpitala Wojskowo-Rahabilitacyjnego jak one wystają z pleców . Życzę wam kapkę chłodu , miłości , radości rodzinnej . 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek:
Witam pięknie moich wspaniałych przyjaciół , znajomych , redkację Re-Volty .pl . Tu u was na Re-Volcie czuję się jak w rodzinie więc mogę się wam zwierzyć . Tak jestem osobą empatyczną , zawsze staram się ludziom zaufać  , nie raz ludzie to próbują wykorzystać moje dobre serce , wiem że zbyt pochopnie ufam innym . No cóż to przez lata mojej małej karjerze jako jeżdżiec w ; skokach , wkkw , i zawodowy jeżdżiec wyścigowy traciłem . No cóż taki już jestem i nie będę korygował swojego harakteru choć w jednym przypadku jak drugiej damie mego serca bym się zmienił no ale wciąż jestem w pielerzach w tej sprawie . Nie ważne kim jesteś ale jaki . Teraz gro kobiet przepraszam wszytkie panie z Re-Volty patrzą na kasę , kasę . Życzę wam aby wasze empatyczny charakter co mają nie którzy przełożył się w ciągły progres z jazdy na waszych wspaniałych rumakach . Życzę wam aby ten upalny dzioneczek był dla was kapkę chłodnawy .. 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Życie się składa z naszych wyborów . Śp nasz trener major Leon Burniewicz zawsze nam ufał jak samodzielnie puszczał na w teren po udzieleniu na wytycznych jak ma wyglądać nasza praca w terenie na rumakach . Każdemu z nas np; mnie , śp Pawłowi Cymermanowi udzielał na wszelkich rad , nakazów itp. Uwagi śp tr, m . Po jeżdzie w terenie szczegółowo mówiliśmy śp trenerowi majorowi L.B jak było , czy wszytkie założenia , nakazy wykonaliśmy . Nie dziwicie się mój śp tr, m .L.B był już bardzo posunięty w latach i nie mógł być na każdym kroku przy nas . Na Facebooku pisał do mnie Władysław Mickunas pisał do mnie że jego śp ojciec jeżdził ze śp moim trenerem L. Burniewieczem . Życzę wam abyście byli pełni pokory , szacunku , dla swoich trenerów instruktorów i osób co przekazują wam swoją wiedzę .  :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszyutkich . Ja to mam ogromne szczęście do dobrych ludzi , pomimo że jestem sam na tym  łez padole , nie mam swojej rodziny , jestem sierotą , ostatnio pochowałem 2 śp swoich braci . W czoraj dostałem wiadomość od moich wspaniałych przyjaciół właścieli mojego byłego championa gonitw plotowych Viritia państwa Rybarczyk abym przyjechał 22 czewrca do Virka i że 24 jest koncert zespołu rokowego Strefa 51 na których ich koncertów byłam 2 razy jak byłem u Virka . Cały zespół podarował mi swoje zdjęcie z dedykacją dla mnie ależ to fajniutkie . Agnieszka i Michał chcą jechać 1 lipca na nawarzniszą gonitwę roku na tor Służewiec Derby i owszem też z nimi się zabiorę po drodze do Warszawy obiecała mi Agnieszka R że jak będziemy jechać to wstąpią ze mną do Kazunia Bielany na grób mojego śp brata najstarszego Krzysia zapalę mu świałełko i się pomodlę smutne to będą chwile . Ale według śmierci wszyscy jesteśmy równi i jak BÓG nas zawezwie musimy być ciągli gotwi nie zbadane są wyroki Boskie . Ależ się cieszę że znowu zobaczę Virka . Biorę z sobą tablet i będę pisał do was co i jak i zamieszę fotki na Facebooku . Życzę wszystkim ; udanego , miłego dzioneczka . :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam pięknie wszytkich . Temat bardzo trudny zwłaszcza teraz jak mamy przy korycie nie dobrą zmianę . Przejdę do sedna sprawy . Każdy z nas gdy chcemy pojeżdzić sportowo , rekracyjnie na swoich wspaniałych kochanych rumakach musi zostawić swój zwój negatywnej energii i być jednością ze swoim rumakiem . Zła energia która drzemie w nas każdego mozolnego dnia po cięszkej pracy musi być wyeliminowana bo koń wyczuwa złą energie jaką posiadamy np; uszytywniamy się , nie ma jeżdziec miękkiej ręki , dosiad spięty itp. Wiem że o ile mnie pamięć nie zawodzi kiedyś podobny post pisałem z góry przepraszam że jestem monotematyczny ale zawsze trza przypominać o podstawach jazdy na kochanych waszych rumakach . Życzę wszytkim aby ten dzioneczek był mega pozytywnej waszej energii i po skączonej jeżdzie na waszych kochanych rumaków był piękny uśmiech ................. 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam wszytkich parę razy w oglądałem jazdę konno tralem . Powie wam ogromnie mi się ona podoba . Mogę się mylić w tej materii ale zaobesrwowałem że koń podczas przejazdów stępem wyrabia swoją równowagę , pozytywnie krzałtuje jeżdżca posługiwanie się pomocami krzyż , łydka itp. Jak widziałem jak rumaki w stępie chodzą po takim ruchomym mostku , przez różne drogi i inne dziwy w tym samym tępie czyli stępem porostu stałem się fanem tej konkuręcji . Jak rumak musi być zrównowarzony w pokonywaniu różnych przeszkód na swojej drodze na przejechaniu całego tralu w stępie . Wiem człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Zawsze to powtarzałem że praca w stępie na ujeżdżali jest ogromna pracą nad sobą i konia i że w ułamku sekundy oceniam jeżdżca jak jedzie w stępie np; jaki ma dosiad , jak radzi sobie z pomocami itp . Sami jak więszkość oglądała jadę trelem musi mi przyznać rację jak można wspaniale konia sobie ułożyć . Proszę kto coś więcej może powiedzieć o jeżdzie tralem będzie i bardzo miło o opiniach w tej materii . Życzę wam aby ten dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy i oby ten dzioneczek zakączył się dla was pięknym uśmiechem .. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 :kwiatek:
Sprostuję - trail to nie tylko jazda stępem, jeździ się we wszystkich chodach. Poza tym rzeczywiście super konkurencja. Takie terenowe ujeżdżenie w wersji western. Z moją starszą się trochę bawiłyśmy amatorsko - bardzo fajnie nam zrobiło na wzajemne relacje... A i tak były super, ale teraz jesteśmy zgrane tak, że koń reaguje jak tylko pomyślę co ma zrobić  😍
Dziękuję pięknia za informacje ....... 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Czasem na różnych portalach o rumakach zabierają głos teoretycy a ci są najgorsi . Dla mnie teoretyka i praktyka powinna iść w parze są to ludzie najbardziej wiarygodni . Nie ważne kto kim jest ale jaki . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Uwierzcie że teorytycy nie którzy co nie mają praktyki z jazd na rumakach , nie doświadczyli tej pięknej magi bycia z koniem jednością , głębokich swoich analiz dotyczące rumaków dla mnie jest jak pusty pustak . Wolę jak ktoś czasem przeklnie jest w tedy bardziej wiarygodny niż taki cichy skurwysyn . Wiem że nie powinienen tak dosadnie pisać ale jestem jaki jestem . Mój kochany śp trener major Leon Burniewicz też nie raz powiedział dosadnie i sobie przeklnoł . Życzę wam wszytkim abyście mieli dla siebie wiele pokory z kontakcie ze swoimi kochanymi rumakami . Pokora nie jest synonimem ubustwa pokora jest synonimem jakim jesteś człowiekiem ....... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich przed chwilką byłem u rady prawnej pani mecenas Mirki w MOPS my renciści i emeryci mamy porady prawne za darmo poradom Megan co mi napiasała tak uczyniłem . Napisałem pismo do sądu w Grodzisku Mazowieckim w sprawie mojego odszkodowania nie po mojej myśli . Pani Mecenas mi powiedziała że już sprawa się przedawniła po 3 latach . Ba gdyby mnie ktoś poistruował w tej materii jak mogę się starać o odszkodowanie no ale w tedy nic nie wiedziałem o internecie . Musiałem pochować śp mamę  śp tatę i 2 swoich śp braci Grzegorza i Krzysia i musiałem swoje zdrowie chodząc na zabiegi . Musiałem sprzedać swoje auto aby mnieć dobre zabiegi nie myślałem o speawach odszkodowaczych przyznaję mój ogromny błąd ale postawcie się w mojej bardzo trudnej sytuacji pogrzeby , zabiegi . Miałem kiedyś co roku odnawialną licencje na dosiady koni w gonitwach musiałem co roku przejść przez sito lekarzy w przychodni sportowej w Warszawie i miałem w tej licecji ubezpieczenia . Uważam że PKWK popelnił wielkie draństwo w stosunku do mojej osoby pzrez 3 lata mnie zwodzili aby sprawa się przedawniła pisałem 3 pisma o jakoś pomoc bez echa . Tak to się mają moje losy nie mam swojej rodziny , jestem do tego sierotą . Powiem wam mam dość walki o swoje wciąż jestem takim tułaczem po kraju gdzie czasem dobrzy ludzie mnie zaproszą . Już kupiłem sobie bilet do Ostrołeki gdzie za tym miastem jest miejscowść Szrałat stoi tam mój były champion gonitw płotowych Viritim zawsze dla mnie Virek będzie championem czy to się komuś podoba lub nie . Wspaniali właściele państwo Rybarczyk mnie zaprosili . Na pewno będzie pełna relacja foto na Facebooku .  😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich już po części jestem spakowany do wyjazdu do ośrodka koni sportowych Viritim . Bardzo sie cieszę że wspaniali ludzie jakim są Agnieszka i Michał Rybarczyk mnie znowu zaprosili . Zobaczę Virka dla którego kupiłem jabłka . Powiem tak czasem mam dość tej ciągłych pielgrzymek po kraju ale to fajniutko być u ludzi z dobrą pozytywną energią . Samotność nie oznacza słabości oznacza siłę której potrzeba w oczekiwaniu na kogoś kto na ciebie zasługuje . Życzę redakcji , moim znajomym , przyjacielom ; rodzinnego , miłego popołudnia jak i wieczorka .......... 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 😅 :kwiatek:
Witam pieknie wszystkich ze stajni koni sportowych Viritim.W czoraj z wlascielami Virka poje halismy na koncert wspanialego rokowego zespolu Strefa51.Ogromna moc dobrej rzetelnej muzy .Oczwiscie jak przyjechalem to pierwsze kroki skierowalem do Virka oczwiscie nie spustymi rekami z jabkami champion ktore uwielbiam .Zawsze Virek dostaje 2 jablka rano i wieczorem oczywiscie najpierw prosilem wlascueli o zgode.Prowadzilem juz 3 razy trningi i nauki jadzdy dla mlodych adeptow sztuki jazd na rumakach.Reasumijac moj tu pobyt ogromnie sie ciesze ze jestem u Virak Agnieszki i Michala R.Moze pojediemy na derby na Sluzewiec jadac mam obiecane abym zapalil znicz sp bracisxkowi Krzydiowi w Kazuniu Bielany gdzie jest pochowany tam zyl i umarl.Zycze redakcji re volty pl i wam wszystkim aby ten piekny letni dzioneczek byl dla was pieknych tajemnic
Witam to znowu ja podjolem decyzje nie jade na tor Sluzewiec na Derby to ja mam ich dorabiac placac za wstepm i panstwa Rybarczk wlascieli na razac na straty zeby mnie tam zawiezli by musieli odmawiac terminy jazd na swoich klijetow stanowczo podjelem to decyzje z bolem serca no ale sa granice rzyczliwosci dla wlodarzy toru .To ich zakichanym obowiazkiem bylo mnie zaprodic co wiele zlego mi wyrzadzili migajac sie o przyznanie mi odszkodowania to zus mi przyzal ze to byl wypadek przy pracy a PKWK iterprtowal to po swjemu na swoja korzysc.Zyje tez dzieki pomocy od ludzi o wielkim sercu moj. Moj BOZE nie mam swojej rodiny jestem sierota pochowalem ostatnio 2 sp kochanych braci .Moja martylologia zycia byla by dobra na scenzriusz na film.Wybadcie mi nie potragie klamac zwlaca swojej rodzinie jaka jestescie.Zycze wam i waszym rodzinom aby te popoludnie i wiczorek byl dla was pieknym pelen tajemic czasem.
Witam pieknie wszystkch ze stajni koni sportowych Viritim.Pogoda przez 3 byla marna wciaz padl deszczyk no ale jagze potrzebny na spragnione na laki i pola.Dzis mam nadzieje ze kapke sytuacja sie ustabilizuje poniewasz Agnieszka i Michal R maja duzo klijetow.Jak zwykle wlasciele Virka zasze moga na mni liczyc przy sprostaniu temu zadaniu. Wiem jaki ogrom pracy musza wciaz wkladac w utrzymaniu swojego gospodarstwa.Juz jest konczony we wnacz budynek dla gosci alesz fajniutki .Beda mogli miec turnusy dla rodzin pojedynczch kiletow na jazdy na rumakach .Powiem tak ogromnie sie ciesze ze jestem u dobranych ludzi o ogromnym dobrym sercu jak i wieksz cześć ludzi w miescowosci gdzie przebywam Szarlat zaOstolekom.Pieknie was wszystkich pozdrawiam i zycze wam abyscie zawsze spotykali dobrych ludzi tak jak ja.
No witam wszytkich .Jutro wracam do swojego kochnego miasta Ciechocinek.Nie strty nie bylem na najwarznieszej gonitwwy roku derby ani na grobie mojego sp brata Krzysia.Duzo bylo klietow na jazdy konne.Jadac tam chcialem zobaczyc Viritima i pomodlic sie i zapalic znicz no ale nie wymagam za wiele no ale jezeli ktos cos obiecuje to obirtnice sie powinno realizowanac.Dosc mam ciaglej tulaczki po kraju gdzie dobrzy ludzie mnie zapraszamja chwla im za to za dobre serce.Pokora nie jest synonimem ubudtwa lecz jakim jestes czlowiekim. .





Nie strty nie bylem na najwarznieszej gonitwwy roku derby ani na grobie mojego sp brata Krzysia.Duzo bylo klietow na jazdy konne.Jadac tam chcialem zobaczyc Viritima i pomodlic sie i zapalic znicz no ale nie wymagam za wiele no ale jezeli ktos cos obiecuje to obirtnice sie powinno realizowanac.Dosc mam ciaglej tulaczki po kraju

No nie, nie dość, że p. Agnieszka zaprasza Cię do siebie, gdzie nie płacisz ani za utrzymanie, ani za pobyt to jeszcze pretensje??? To siedź sobie w tym swoim Ciechocinku i nie jęcz, że Ci tak źle w życiu i jaki to jesteś przez los poszkodowany. No po prostu musiałam coś napisać, aczkolwiek może nie powinnam. Myślisz, że p. Agnieszka ani nikt z jej znajomych tego nie mogą przeczytać? Wsiadaj w autobus, pociąg czy tam inną taksówkę i sam sobie jedź na derby i na grób brata, a nie miej pretensji do ludzi, którzy nie dość, że Cię do siebie zapraszają, to jeszcze żądasz od nich, aby Ci dooopsko autem wozili, gdzie tego zapragniesz...

Poprawiłam cytowanie.

Jade sobie autobusem do Ciechocinka .Pieknie zachowla sie Agnieszka wlascielka
Viritima wyjasilismy sobie pewne roznice zdan.Musze sie pochwslic ze dostem duzy sloik miodu co zawsze slodze nim kawe.Bylismy na koncercie wspanialego rokowego zespolu Strefa51 zmiana wokalisty dal zespolowi nowy wspanisly obraz muzyczny zespolu Strefy 51.Wszedzie ale w domu najlepiej

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się