Podziękowania

Spokojnej podróży 🙂 i do zobaczenia
Serdeczne pozdrowienia od Viritima, które od 2 dni jest już w Agroturystyce u Luizy.
Pozdrowienia! I życzę wam pogody jak najlepszej do jazd i konnej rekreacji wszelakiej.
śp trener major Leon Burniewicz

Zdjecie od Viritima



Ciekawostką tego zdjęcia, jest  prócz ujęcia mj. L. Burniewicza to ,że zrobione było na przedwojennym hipodromie umiejscowionym pomiędzy tężniami solankowymi w Ciechocinku . Przed wojną odbywały się na nim coroczne zawody ogólnopolskie, gdzie startowała śmietanka polskich oficerów . Niestety obecny burmistrz miasta doprowadził do likwidacji tego  pięknego miejsca. Obecnie jest tam wylane tony betonu i zrobione korty tenisowe  i betonowe wodne kaskady . Króluje beton nad zielenią
vissenna   Turecki niewolnik
30 marca 2017 12:05
titina no widzisz, w Bydgoszczy też podobna historia. Z tym, że u nas beton lotniska, budynki NATO i hangary na F-16...

Pozdrowienia dla Vitrima z Turcji! 😉
Witam wszystkich nie wiem czy ta wiadomosc do was dotrze no ale moze . W osrodku u Luizy wciaz pada deszcz.Zycze wszystkim aby ten dzioneczek byl dla was pasemem samych waszych sukcesow.
Witam pieknie wszydtkich mam slaby zasieg na tablecie.Tu w osrodku agrotutystycznym u Luizy wciaz pada deszcz . W czoraj wsiadlem na rumaka o imieniu Kares przed klijetka co miala jezdzic tak pojdzilem pol godzinki pol parady itp.Musze wam sie zwierzyc najgorzej jest zemna nie ciekawie przy wsiadaniu z podyszenia dla jezdzcow co jedza rekracyjnie mam ogromny stres pourozwy po wypadku ogromnie sie boje wysokosci .Ale jak juz dalem rade wsiasc na konia bylem w 7 niebie czulem sie pewnie znajadz wszystkie zasady jazdy na rumakach ..To tylko wlasienie wlascielsce osrodka Luizie dalem  slowo ze wsiade nigdy danego slowa nie lamie .Juz czesc rumakom poprzerywslem grzywy pomagam tez wlssicielce i jej rodzinie w innych czynoscisch domowych zycze wam milego popludnia jak i wieczorka....


Witam pieknie redakcje Re Volty.pl i was wszystkich .Dzis bede uczyl mlodych adeptow jazdy na rumakach i kto bedzie chcial trnigi .W osrodku agroturystycznym u Luizy jest pochmurno i w koncu nie pada.Powiem wam jak nie wiele potrzeba aby czlowieka uszeliwic innych wlasnie rodzina Luizy mi to wciaz daje jestem tu 5 raz ale warto tu byc w srud rzczliwych ludzi .Powiem wam  moge sie realizowac przekazujac swoja wiedze innym.Tak jeszcze zostaje po swietach bo bedzie sesja zdjeciowa robiona przez mistrzynie foto Mrte Goch przyzam wam sie szczerze chcialem juz jechac po swietach aby nie naurzesc goscinnosc ale po usilnych namowa Luizy i jej wspanialej rodziny zostaje.Zycze wam pelnego palety pieknych bar
Witam pieknie was wszystkich tak bardzo bedzie pracowity dzioneczk duzo ludzi bedzie na jazdy na rumakach.Ale sie ogromnie ciesze ze preznie dziala ten osrodek ze bede mogl uczyc na lozy robic nie ktorym tam jezdzcom trenigi kto sobie zarzyczy .Dzis bedzie piekna pogoda zycze wam aby ten dzioneczek byl dla was paleta piknych barw. 🏇 😅
Dobry wieczor wszystkim.Staram sie pomagac Luizie i jej wspanialej rodzinie jak moge .Widze ile trudu wysilku musza ci panstwo wlorzyc na dobre funkcjonowanie dobrze tego osrodka utrzymanie gosci dawac lekcji jezdzcom co chca sie uczyc jazdy na rumakach.Dobrze ze domownicy mowia po Niemiecku i majprzewarznie takich gosci.Uwierzcie jak jest pogoda to osrodek  w szwsch od gosci.Ja sie umie dostosowac do.zasad panujacych w roznych domach i nie ma ze boli trzeba sie dostosowac wlasnie tez dla tego ze ktos o mnie pamieta .Jestem bardzo bardzo wdzieczny ze moge byc wsud dkbrych i zyczliwych ludzi .Wiem ze nie ktorzy moga mi zadroscic ze wciaz gdziesc przebywam no coz szczescie mi sprzyja choc dostalem od zycia porzadnego kopa.Zycze wszydtkim milego rodzinnego wieczorku ...............

Witam pieknie moze to temat malo was zaiteresuje no ale pisze go z potrzeby serca aby was uchronic przed takimi zawilosciami losu.Tak jak mozna sie zawiesc na nie ktorych ludziach niby slotcy jak cukierki a za plecami ci robia krecia robote.Nie bede wam mowil ktoś co .Ale sam to doswiatczylem u Luizy.Tak mialem byc dluzej ale poswietach uczyli 18 kwietnia wyjedzam nie ktote osoby tam sie uciesza ze mnie niebezie ale Luizie i jej rodzinie jedtem dognonie wdzieczny i kiedy kolwiek potrzebowala mojej pomocy zawsze.moze na mnie licxyctez tak bylo zeszlym roku bylem pomoglem i tak tez zawsze moze liczyc powiem wam wszedzie dobrze ale w domu swoim najlepiej .Zycze wam abyscie nie mieli takich sytuacji w swoim zyciu no ale nie wiadomo co nam los zgotuje.
Witam wszystkich madry czlowiek uczy sie kazdego dnia a glupi wie wszytko.My jezdzcy tez uczymy sie cale zycie np.nowe nowinki sprzetowe metalnosci charektety jezdzcow gdy prowadze trenigi i ucze jazd na rumakach ciagle doswiateczenie cementuja mnie i moge wychodzic na przeciwnosci roznych charkterow roznych jezdzcow.Sumujac to wszystkie moje wywody uwierzcie mi ze ucze sie kazdego dnia .Nie neguje ze charakter mam podobny do mojego sp.trenera majora Leona Burniewicza i wprowadzam pewne male korekty dotyczace ludzi co jezdzom na koniach .Ale nigdy nie zmieniam zasad jazd na rumakach co zaszczpil i uczyl moj sp trener major L.B .Powiem wam strsznie lubie przekazywac swoja wiedze innym i czuje sie w tej materii ogromnie dowartościowany. Zycze wam wszystkim aby ten pochmurny deszczowy dzioneczek byl dla was pelen waszych wspanialych sukcesow
Witam wszystkich i zycze wam rodzinnych magicznych swiat Wielkanocnych..
Tak wszystko dobre sie konczy jutro wracam do domu z osrodka agroturystycznego u Luizy gdzie spedzilem wspaniale swieta.Raz wsiadlem na pol godzinki na rumaka na stepa i klusa jezdzac sobie pol parady najgirzej jest jak wsiadam z podyszenia na konia mam taka ogromna tralme po wypadku podaczs gdy jechamem gonitwe plotowa ledwo przezylem.No ele jak juz uporalem sie z tym problemem i siedzialem na koniu w siodle czulem sie na koniu jak w siumym niebie.Zawsze jedzca ocenie w ulamku sekundy jak jedzie stepa jak operuje pomocami i w jakim tepie idzie kon stepa.Reasumujac zakladam co od danego jezdzca moge wymagac.Zycze wam wszystkim pelnego pieknych palety barw dzioneczka..


Witam pięknie wszystkich . Już wczoraj wróciłem z ośrodka agroturystycznego u Luizy gdzie byłem zaproszony na święta . I tak kapkę przesadziłem swój pobyt tam wszędzie dobrze ale w domu najlepiej . Oczywiście nie byłem biernym gościem a to przekazywałem swoją wiedzę innym , a to przerwałem kilku koniom grzywy itp. Tak dziś muszę iść do miasta i wziąść na raty pralkę bo tamta już 3 razy mi się zepsuła a miała 3 lata z górnym wsadem . A to musiałem wymienić silnik bo był za słaby itp . Teraz mi poszedł beben w czoraj stwiedził fachowiec od naprawy pralki a koszt naprawy ogromny 250 zł . Sami wiecie że bez pralki ani rusz w domu . No ale nie chcę ale muszę tak to jest jak dziady tak nas klietów mają gdzieś że pralki teraz maja krótki żywot . Życzę redakcji i wam wszystkim aby ten dzioneczek był dla was pełen waszych sukcesów ..
Witam wszystkich nie którzy ludzie są zagatką tak jak i ludzie . Ocena w dużej mirze zależy od nas . W swoim życiu i teraz miałem i mam w całej tej sprawie wgląd . Nie którzy ludzie nie mają tego daru . A przecież potrzeba mieć ocenę co do ludzi i rumaków . Powiem nie skromnie jestem osobą empatyczną i wiem więszkości swoich ocen analiz to potwiedza że się nie myliłem . Brzydzę się kłamstwa i dla tego wiele ludzi tego nie toleruje jestem jaki jestem . Sam ostatnio sie przekonałem co do moich diagnos . Życie w naszym kraju wciąż się brutalizuje , pełno obłudy , kłamstw dzięki nie dobrej zmianie ale zawsze stoję na straży swojego kodeksu życiowego i wartości . Nie myście sobie że piszę by pisać na tym wspaniałym portalu o rumakach . Do czego zmierzam mam taką nadzieję że pod wpływem złej energii jaka się wciąż roztacza w naszym kraju zawsze pozostaniecie wierni ideałom wartością jaką wam wciąż przyświeca jazdy na waszych kochanych rumakach . Wieże ze tych rzeczy się trzymacie moi przyjaciele . Może kapkę zaistiałem kapkę brnąc w poitykę ale nie da się takich żeczy nie zauwarzyć i wciąż musicie być czujni aby nic nie przesłoniło wam cudownego uczucia wiatru we włosach jazdy na waszych wspaniałych rumakach ..............
Dobry wieczór wszystkim napiszę garść wspomnień z toru wyścigowego na Służewcu . Najpiękniejsze momenty miałem jak pracowałem jako zawodowy jezdziec wyścigowy u trenera mistrza Andrzeja Walickiego . W stajni i trenera też dużo jeżdziło amatorów jeżdżili za darmo co im sprawiało dużą przyjemność i przez to dużo nam pomagali zwałaszcza gdy markowy trener miał bardzo dużo koni do treningu . Nie kiedy łamali wytyczne trenera gdy ten i dał dyspozycje aby końcem dystasu koń szedł na ręku , czyli żadnego posyłu wodzami , łydkami . A nie raz bywało tak że amatorzy się chcieli ścigać na torze roboczym który rumak jest szybszy . Ja pamiętałem zawsze wytyczne trenera np; jechać średni kęter do 400 m i stopniowo poprawać i końcem tak przed końcem galopu tak 30-40 metrów pojechać na maksa . Zawsze trener po galopie pytał bardziej doświadczonych jeżdżców ze swojej stajni np; czy końcem koń oddał czyli przyspieszył , czy miał regularny oddech , czy zmienił nogę itp . Te wszystkie uwagi bardzo pomagały trenerowi przy zapisce do różnych gonitw . Nie którym lajkom nie będącym w temacie powie a co to za sztuka jak konik sobie pogalopuje itp. Otóż nie umiejętność oceny konia w ułamku sekundy jest ogromną sztuką . Błagam nie myście sobie  że przez te swoje wywody tak się promuję jak był był jakiś mistrzem itp , otóż nie byłem typowym małym śerdniaczkiem jako jeżdżec wyścigowy , skokowy , wkkw . Życzę wam aby szkolenie waszych dogłębnych analiz waszych kochanych rumaków przekuło się w wasze wspaniałe sukcesy podczas jazdy rekreacyjnej , sportowej niech moc będzie z wami dobrej nocki wam życzę ....... 🏇 😅 :kwiatek: 💘 💘 😉 🙂
Witam wszystkich . Tak patrzę i stwierdzam fakt powiem nie skromnie że nie które elementy moich nauk jazdy na rumakach jest przez nie których jeżdżców , właścieli ośrodków powtarzana jest mi nie zmiernie miło . Wiem że czasem nie którzy ludki pełni swojej pychy chcą mnie kapkę zdyskresdytować swoimi mądrościami z książek itp ale nigdy nie zmienię starych nabytej wiedzy od moich wspaniałych trenerów od skoków , wkkw , wyścig . Może się nie którym wydawać że zawsze dmucham swój balon otóż nigdy o tym nie myślałem jestem osobą empatyczną która wciąż czerpie ogromną radość pomagania innym itp. Wiem że moje metody przekazywania swojej wiedzy zawsze się sprawdza i są jeżdżcy zawsze uśmiechnięci po jeżdzie dla mnie ich uśmiech jest największą nagrodą więcej wat niż sztaby złota . Tak mnie życie uformowało czerpanie swojej wiedzy przez moich cudownych trenerów np; śp trener major Leon Burniewicz , Andrzej Walicki , Mirosław Stawski i inni . Kto się kiedyś ze mną spotkał w realu wie już że jestem taki Romek gawędziasz . Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś . Człowiek mądry uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko , znajomi sa jak zapałka drugi raz jej nie podpalisz . Życzę redakcji Re -Volty .pl i wam moi znajomi , przyjaciele aby ten wiosenny dzioneczek był paletą pięknych barw . :kwiatek: :kwiatek: 🙂 🙂 🙂 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam wszystkich i życzę wam ; miłego , rodzinnego świętowania a te piękny wiosenny czas ...... 😅 😅 :kwiatek: 💘
Dobry wieczór wszystkim . Wiem że każdy z wam ma swój bagaż doświadczeń jedni większy drudzy kapkę mniejszy i kierujecie się czasami swoimi doświadczeniami i bardzo fajnie że macie taką nie którzy metodykię ze swoich doświadczeń ale pamiętajcie że zawsze powinien być dla was najwarznieszy wasz trener , instruktor , i osoba która wam pomaga w wychytywaniu waszych błędów z jazdy na waszych kochanych rumakach . Kto miał o może będzie miał zemną styczność podczas jazd na rumakach to mnie poznał lub pozna że w ułamku sekundy wychwycę błędy jakie popełniała jeżdżcy . Zawsze podczas moich lekcji w przekazywaniu moich mądrości wprowadzam 2-3 elementy aby były one wykonane w miarę poprawnie więcej nie wprowadzam tajnkiów jazdy na rumakach było to ze szkodą dla jeżdzców jak bym natłok wiadomości im przekazał . Wiem że mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Wiem że sa nowe nowinki ze sprzętu jeżdzieckiego i sam nie raz się gubię w tej materii ale jedno wiem to co mi przekazał śp trener major Leon Burniewicz nikt mi nie zabierze tej wspaniałej wiedzy jaka mi wpoił mój kochany śp trener . Życzę wam; miłego , rodzinnego wieczorka i oby wasza cudowna pasja do waszych kochanych rumakach trwała i trwała ............. 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Tak w tym roku chyba nie będę na najwarznieszej gonitwy roku Derby na torze wyściowym Służewiec no ale nie można mieć wszystkiego . W czoraj byłem w banku PKO dać zlecenie na regulowanie moich rat za pralkę którą wziołem na raty . Musiałem bo tamta mi się już 3 razy zepsuła a koszty naprawy były ogromne . Mam rat w simie 10 po 129 zł gwaracja pralki jest na 5 lat a tamtą starą pralkę miałem na 2 lata . Słacę raty na pogrzeb śp brata w Grudniu sami wiecie że bez pralki nie można egzytować . Wiem że jestem starym marudom no cóż takie życie jak człowiek nie ma swojej rodziny i jest sierotą każdy z was ma swoje problemy tak jak w życiu bywa . Życzę wam aby ten chłodny wiosenny dzioneczek był dla was pasmem samych waszych sukcesów ........ :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim garść wspomnień napiszę . Jak pod wodzą mojego kochanego trenera majora Leona Burniewicza jeżdziłem skoki , wkkw nie raz mój śp trener uatawiał korytarze z przeszkód czyli 7-8 stacjonatek na wysokości 40-50 cm . Na samym początku jechaliśmy ze strzemionami jak już opanowaliśmy prawidłowy najazd na wprost i w odpowiednim tępie jechaliśmy to nasz śp trener nakazał nam wyrzucić strzemiona i jechać cały korytarz bez strzemion dawaliśmy radę . Powiem wam jak okropnie bolały mnie mięście np; mięsień czetrogłowy , długłowy a szczególnie pachwina . Powiem wam ta metoda mego wspaniałego śp trenera majora L.B miała na celu abyśmy mieli pewną równowagę podczas skoków , stabilny głęboki dosiad w skoku , odpowiedni najazd na wprost na przeszkody w korytarzu . Zawsze miawiał śp mój kochany trener jaki najazd taki skok od i cała receputara na dobry dosiad w skoku . Jak ogarniała mego śp trenera fala wspomnień to nam mówił jak on jeżdżił w szkole ułanów w Grudziądzu to ich dowódca czyli trener każdy ułan przy odawaniu skoku musiał mieć jajko w buzi . Powiem wam nie skromnie że sztukę gawędziastwa o jeżdżciectwie przejełem od mojego śp trenera majora Leona Burniewicza z czego jestem dumny . Kto się raz zemną spotakał podczas moich zajęć jazdy na rumakach może to podwiedzić . Nie neguję nie raz staczłem pojedynki słowne z jeżdżacmi co dopiero co łykli kapkę wiedzy na temat jazdy na rumakach ale zawsze broniłem i będę bronił stara szkołę jazdy na rumakach . Śp panie trenerze majorze Leonie Burniewiczu , koledzy którch już nie ma na tym świecie dziękuję że byliśmy razem w tej cudownej magicznej bajce jakim jest jeżdziectwo ///............ 💘 💘
Witam pięknie was wszystkich . Zapewne każdy z was mam inną metodykię na pokonywanie nowych przeszkód ale wiem że mój punkt rozumowania popiera więszkość z was . Zawsze jak śp mój były trener major Leon Burniewicz nakazywał nam aby przed pokonywaniu nowej nie znanej dla rumaka przeszkody mu ją pokazać nawet mógł powąchać rapkami . Na parkurach krosie są tak wymyślne przeszkody że i czasem człowiek jadący na koniu ma przed nimi kapkę respektu . Zawsze uważałem i uważam ten co się kapeńkę nie boli jest chorym człowiekiem . Zawsze jak ktoś mam duży respekt przed daną przeszkodę może trzeżwo myśleć a ten co zaufał sobie nie może prawidłowo nastawić się na pokonanie trudności życiowych w tym przypadku przeszkody jego sama ocena się rozwadnia jego umysł nie wpełni może ocenić daną sytuację na parkurze na krosie w pokonywaniu przeszkody poprostu jeżdżciec wpada w samo uwielbienia , wypacza ocenę np; najazdu , posługiwanie się pomocami np; krztyż , łydka , dosiad itp . Reasumując jak byłem jeścem w skokach , wkkw , zwodowy jeżdżiec wyścigowy często widziałem na główny kandydat na czołowe lokaty przepadł z kretesem jego pewność siebie , błędna ocena w pokonywaniu przeszkody kończyła się nie zadowolającym wynikiem . Smutne jest to że trenerzy , instuktorzy nie wiedząc takich rzeczy kaleczą piękno jakim jest jeżdżictwo nie poprawią ustrzeć swoich zawodników od tych złych nawyków . Błagam niech nikt nie myśli że byłem jakimś championem nic z tych rzeczy typowy ze mnie był średniaczek co z nie jednego pieca jadł jako jeżdziec . Życzę każdemu z osobna abście pewne rzeczy z jazdy na waszych kochanych rumakach wciąż poprawiali , życzę by był wciąż u was duży progres z jady na rumakach . Życzę redakcji wspaniałego portalu Re-Volta i wam wszystkim ; miłego , pełnego palety pięknych , wiosennych barw dzioneczka ...............
Witam wszystkich . Jak zawsze jeżdżiłem pod okiem mojego śp trenera majora Leona Burniewicza na trenigach z ujeżdżenia starałem się w ułamku sekundy wyczuć czy koń dobrze w pionie trzyma głowę i zatrzymać ten dobry moment ustawnienia głowy konia zwiększałem kapkę kontakt na wodzy aby rumak wiedział że to ustawnienie jego głowy jest prawidłowa oczywiście zawsze udzielał mi wspaniałych skazówek mój kochany śp trener L.B . Umiejętność wychwycenia w ułamku sekundy takich dobrych momentów u konia potrzeba lata jazdy i aby rumak reagował na nasze pomoce np; łydla , krzyż , stonowany głos , ręka jedwabna na wodzy . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko , i wiem  że i ja wszystkiego nie wiem np; nowinki sprzętowe itp . Życzę wszystkim moim przyjacielom , znajomym abyście mieli jak najwięcej takich dobrych mometów na waszych kochanych rumakach oraz życzę redakcji wspaniałego portalu o rumakach Re-Volta.pl i wam wam wszystkim ; udanego , miłego , pełnego sukcesów dzioneczka . 😅 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: 🏇 🏇
Dobry wieczór wszystkim . Zawsze po każdych zawodach wspólnie ze swoim trenerem śp majorem Leonem Burniewiczu jak jechaliśmy z nim w kabinie koniowozu omawialiśmy swoje błędy co trzeba poprawić u rumaka na treningach . Zawsze zamienialiśmy się w słuch komentarza naszego wspaniałego śp trenera . Nie raz było tak że najpierw wysłuchał naszą opinie o rumaku po zawodach zebrał w myśli wszytkie nasze opinie czyli moję śp Pawełka Cymermana który zmarł w zeszłym roku . Podsumował wskazał nam co będziemy poprawiać u danego rumaka . Powiem wam moi przyjaciele , znajomi jak z ogromnym bólem piszę o swoich śp byłych kolegach co żeśmy jeżdzili konkursy w skokach , wkkw i wyścig na torze wyścigowym Służewiec . Tak mnie dziś naszła nostalgia wspomnień , najgorsze jest to że ściany nie przemówią jak człowiek jest sam w domu . Życzę wam ; bajkowych , klorowych , marzycielskich snów dobranocccccccccccc... 🤦 😕
Dobry wieczór wszystkim . Jak byłem czynnym zawodnikiem często miałem chwile zwątpienia , pytania do siebie po treningach zawodach czemu mi się nie udało zrealizować założenia trenera ?, były to dla mnie ogromne dylematy wewnęczne ale mój kochany śp trener major Leon Burniewicz w popatrzył na mnie i w mignieniu oka wiedział jakie mnie szrpia mnie dylematy powiem wam miód na moje serce zawsze wlewał śp trener major L. B był ogromnym analitykiem zachowań swoich zawodników i koni co miał w treningu . Zawsze moc pozytywnej energii nam zawodnikom wlewał , owszem wytykał nam błędy ale tak pięknie wszystkie nasze nie doskonałości wyrażał że zawsze było go śp trenera posłuchać był dla nas śp trener jak ojciec . Powiem nie skromnie kto miał ze mną styczność jak przekazywałem swoją wiedzę innym jeżdżcom i nie kiedy czułem że nie którzy sobie nie radzą w wykonywaniu danego elementu zawsze się staram jeżdżców pozytywnie do energytyzwować , ubarwić pewną sytuacje żartem i powiem wam że przynoszą dobre wymierne rezultaty . Nie neguję że nie kiedy u jeżdżców był bunt na pokładzie ale swoją zdecydowaną postawą chcę ich z dopingować aby dany element z jazdy na rumakach opanowali . Z nowu muszę się dmuchać mój balon , sztuką dobrego trenera , instuktora , osoby przekazujący swoją wiedzę jest w ułamku sekundy wychwycić błędy jeżdca i natychmiast podać receptę jak dany emlemnet jazdy na koniu dobrze wykonać . Przepraszam że znowu jestem monotematyczny błagam nie nikt z was ze wspaniałego portalu o rumakach Re-Volta.pl niech sobie nie pomyśli że byłem jakimś mistrzem itp, od taki typowy mały średniaczek co z nie jednego pieca jadł jako jeżdżiec . Dziękuję pięknie każdemu z osobna że do końca przeczytał mój post . Życzę wszystkim jeżdżcom aby wasze postanowienia , upór , przekuły się w wasze piękne sukcesy z jazd na waszych kochanych rumakach zawsze mój duch i serce jest z wami wszytkimi abyście wciąż byli kużnią waszych cudownych sukcesów ............. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Viritim Derby w lipcu wiec jeszcze nic straconego moze znajdzie sie dobra duszyczka ktora Cie przenocuje🙂 dojazd tez mozna bla bla carem zalatwic🙂
wspaniale sie czyta Twoje wspomnienia🙂
Powinnam bez problemu załatwić nocleg w W-wie... Nie wiem czy sama się wybiorę, bo z czasem różnie bywa. Ale mam dwa miejsca gdzie nie powinno być problemu, ludzie życzliwi po prostu i niesamowicie otwarci na innych i bezinteresowną pomoc. Co prawda nie koniarze, ale to chyba nie problem  😉 Oba miejsca Ursynów więc nie daleko od toru... Viritim, jakby co pisz priv jeśli będziesz miał chęć i możliwości przyjechać a ja dogadam sprawę i podam Ci kontakty bezpośrednio to tych moich przyjaciół.
Dziękuję Szalona Bi i innym za takie miłe propozycje . 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘./ 🏇 😅
Witam pięknie wszytkich dziękuję za ofety noclegu w Warszawie jestem wam ogromnie wdzięczny za propozycje . Przed chwilką dzwonił do mnie mój przyjaciel Tomek C gdzie mieszka pd Warszawą w miejscowości Ławki znam się z nim i jego rodziną od kliku nastu lat . To właśnie wszystkie moje fotki z toru na Służewcu robił mi Tomek ma profesjonalny sprzęt fota . Są w moim mieście kuzynka z męże z Norwegii co mam zaproszenie do nich ażebym pojechał do nich do Norwegi do Bergen gdzie zamieszkują . Bilet mi kuzyna prześle jechać będę z Gdańka do Norwegi ale kochani moi przyjaciele , znajomi jak ja się cieszę że będę na torze Służewiec i w Norwegi . Biorę z sobą tablet więc poprobię fotki z Norwegi . Nie ważne kim jesteś ale jaki jesteś . Mówiłem kuzynce o was że mi nie raz pomogliście , o wspaniałym portalu Re -Volta gdzie mogę pisać swoje wsponienia , porady i żale . Pamiętajcie moja rodzino z Re -Volty .pl nigdy o was nie zapomnę . Życzę wam aby ten piękny słoneczny , wiosenny dzioneczek był dla was paletą pięknych barw zakończony waszym pięknym uśmieche,...... 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się