Wysokie podbicie

Mam duży problem ponieważ od małego nie mogę dobrać sobie butów  😵 . Mam dość wysokie podbicie normalnie nosze rozmiar 38-39, a tak 40-41 to straszne. Jak mam dobrać sztyblety.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 stycznia 2014 18:08
Ja bym zaczęła od przeczytania regulaminu forum...
Averis   Czarny charakter
22 stycznia 2014 18:11
Facella, otrzyj jad.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 stycznia 2014 18:13
Averis  🤔 Proponuję, żeby każdy zakładał nowy wątek, bo ma problem z dobraniem butów/spodni/rękawiczek/czegokolwiek. Po co regulaminy, po co je czytać  🏇
Mam duży problem ponieważ od małego nie mogę dobrać sobie butów  😵 . Mam dość wysokie podbicie normalnie nosze rozmiar 38-39, a tak 40-41 to straszne. Jak mam dobrać sztyblety.

Zleć uszycie na miarę. Albo wybierz takie z zamkami. No, albo poszukaj dobrego chirurga i dawcy bardziej płaskich stóp.
Niedawno przeszczepiono twarz, to stopy powinny być łatwiejsze. Może w kostnicach coś będą mieli na zbyciu?  😉
(wiem, wiem-średniego lotu żarcik)
Averis   Czarny charakter
22 stycznia 2014 18:25
heca3001, wątek o obuwiu już istnieje. Lepiej zapytaj tam, bo tu małe szanse, że ktoś odpowie.

re-volta.pl/forum/index.php/topic,211.0.html

Tania, troszkę sztywny 😉
Ew. poszukaj butów typu Rieker, Seibel, te firmy mają buty w różnych tęgościach, ludzie z wysokim podbiciem też coś dla siebie znajdą (jest np. sporo modeli, które mają suwak z boku i oprócz tego są sznurowane, więc można regulować but też w zakresie podbicia).
Też mam wysokie podbicie i w sumie jedyne buty, z jakimi miałam do tej pory problem (żeby znaleźć pasujące), to kalosze i oficerki. W obu przypadkach pomogło znalezienie butów z suwakiem (w kaloszach - z tyłu i zaczyna się dość wysoko, więc na kałuże/błoto do kostek są ok). 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się