Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

Ja bym nie zamówiła. Ideologicznie. Jak ktoś z rodziny by chciał to niech sobie sam ogarnie zamawianie od Chińczyka. Tyle się gada o tym jak to w Chinach traktują zwierzęta jeszcze gorzej niż u nas. Już pomijam fakt, że cały czas miałabym w głowie czy nie przysłali bubla i ktoś nie nosi psa czy kota przy kurteczce.

Ja też cały czas czekam i zaciskam kciuki, żeby te planowane prezenty doszły 😉
Część niby już opuściło Chiny a część nawet nie została wysłana, nawet te starsze.
Miał ktoś tak, że w systemie status się nie zmieniał a paczka elegancko sobie jechała i dotarła na czas?
Chess, tak, często jest, że paczka nawet nie jest wysłana, a do ciebie dochodzi.
budyń, Super <3
Tak sobie właśnie myślę, że takie odhaczanie w systemie to dodatkowa robota więc może część tego nie robi i tyle.
asds   Life goes on...
29 listopada 2017 11:41
Ja tam teraz zobaczyłam ze mam literówkę w nazwisku do wysyłki....no ale chyba jak adres reszta ok i tel kontaktowy też ok to powinno doiść bez problemów..
Dotarło moje pierwsze aliexpressowe dzieciątko. Pędzle do makijażu 🙂
Kosztowały jakieś 7zł i są naprawdę spoko. Zamawiałam 11.11, doszły 01.12 (darmowa wysyłka) więc sprawnie i szybko.
asds   Life goes on...
06 grudnia 2017 12:33
Ja dziś powinnam dostać jedną z paczek z ciuchami - na stronie Poczty Polskiej info że została rano wydana do doręczenia.  😅
Do mnie przyjechały lakiery hybrydowe i bielizna dla znajomej. Czyli powoli się rozkręcają te paczuszki... 🙂
U mnie wczoraj 3 cebule i 1 normalna paczka 🙂
Koleżanka w pracy chce kupić telefon z Alli, ale zastanawia się czy będzie on działał w Polsce i miał polskie oprogramowanie. Szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam. Ktoś z was kupował?
agulaj79, sobacz sobie na fb grupę Aliexpress Polska. Tam codziennie są wątki o telefonach i co najmniej jeden administrator jest specjalistą w tym temacie.
Dzięki
Zamawial ktos ten chinski krem na rozstepy/blizny Pasjel?
ja mam i jest super
asds   Life goes on...
12 grudnia 2017 19:29
Krótka recenzja:

Skelp Zajful - (mają i stronę www). Bluzki w grochy i sukienka z koronki super. Jeno jedna uwaga że szycie  po stronie suwaka w sukience schrzanione ale dam radę to naprawić. Sklep zaproponował zwrot lub rabat na następne zakupy - wzięłam rabat. 😉

Przy szła mi i bizuteria - dokładnie taka sama jak w Brigide Bijou ale o 30 zł tańsza - wisiorek, mam teraz piekny komplet z klipsami z BB.

Czekam dalej na resztę. Kolejne paczki są już rzekomo w PL ale poczta polska się ślimaczy.... :/
Cierp1enie on pomaga tylko na świeże-czerwone rozstępy czy te starsze białe też ruszy? 😉
U mnie właśnie jakby mniej widoczne i serio widzę to, nie jest to placebo 😀

Mam też ten drugi co używa się na różne takie zapalenia skóry. Miałam czerwoną suchą skórę na rękach - smarowałam 3 dni i zniknęło! A wcześniej męczyłam się długo z tymi plamami. (Mam uczulenie na jakiś detergent).
tylko ja mam takie 15-letnie rozstępy  😵 ciekawe czy je ruszy  🤔
zamówiłaś pierwszy lepszy? Bo czytam, że podróbek jest dużo 🙁
asds   Life goes on...
12 grudnia 2017 20:21
Cierpienie


Pokaż no to kremidło na podrażniona skórę!
hanexxxx - wysłałam linka na pw
działa na stare rozstępy, wyraźnie spłyca, efekt już po tygodniu stosowania. Lepiej zamówić z 2-3 opakowania od razu 🙂


asds zaraz wyślę Ci linka na fejsie
asds   Life goes on...
12 grudnia 2017 21:56
THX

Co do kurtek wspomnianych wcześniej to właśnie na fb wychodzi pokłosie ludzi którzy zostali na nie naciagnięci przez FB - kasa poszła, ale kurtek oczywiście nie ma. Jedna Pani to prężny biznes miała: sklep na allegro, fb i olx. Kwoty od 700zł do ponad 2100zł.  Ja nie wiem co z tymi ludźmi....
Cierp1enie, też mogę prosić o link?
na które?
Nie doczytałam, że mówicie też o czymś innym. Chodzi mi o cudo na rozstępy. Mam świeżynki więc może dałoby się je odratować...
poszło na pw 🙂😉
A są na ali jakies dobre kosmetyki na cellulit lub ujędrnienie?
A są na ali jakies dobre kosmetyki na cellulit lub ujędrnienie?


i na zmarszczki?
asds   Life goes on...
13 grudnia 2017 20:12
Jest kilka podobno niezłych serii kosmetyków pko oznakom starzenia skóry na Ali... Ale jeden na bazie oleju końskiego a drugi oleju z osła.  🤔zczeka:

TK Maxx się właśnie wycofał z ich dystrybucji to mozna je teraz tylko przez Ali zamawiać.
Widać, nasza pasja odmładza.... w każdej formie...
To juz wole posnuc sie po lesie wierzchem i powdychac swiezego powietrza.
asds   Life goes on...
13 grudnia 2017 20:55
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2017 21:18
Nie kupiłabym kosmetyków z Ali, nie mają atestów, nie są badane, kto wie co oni tam ładują.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się