Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

moj odkurzacz wczoraj wystartowal z warehousa, mial jechac z Niemiec a idzie z Hiszpanii.. no ale wazne ze idzie i niedlugo bedzieeee  😜  😅

budyn ja kupilam stad https://www.aliexpress.com/item/ILIFE-V5s-Pro-robot-vacuum-cleaner-updated-wet-cleaning-floor-washing-new-house-sweeping-cleaning-working/32805124642.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ffBujb
z tym, ze kupilam 11.11 i z dodatkowymi rabatami zaplacilam 130e 🙂
Kasy brak, a takie cudeńko kusi. Może w przyszłym roku latem...
asds   Life goes on...
16 listopada 2017 11:37
Łeh... Zamówiłam na allegro lampę do hybryd, chemię do niej, waciki itp. Noooo i dzisiaj przyszła. W sumie to na moich nóżkach bo musiałam ją odebrać z kiosku. Za to lakiery czołgają się do mnie z Chin 🤣 Paznokcie też muszę odhodować.
a slyszalyscie o tipli.pl? Nie do konca wiem o co w tym chodzi, ale niby robiac zakupy w sklepach ktore sa na tej platformie (ali tez) dostaje sie jakis % zwrotu za zakupy. W przypadku ali ponoc 10%. Wiecie cos na ten temat czy to jakas sciema?
a co mozna kupic za takie 0,0x ? Co Ty kupilas, pokazesz pare rzeczy?



Kupiłam np zestaw pędzli do makijażu, kolczyki, pierścionki, czepek na głowę (taki do np noszenia oleju), skarpety świąteczne ocieplane, koszyk do pokoju Michałka na samochody, bransoletkę, spinki, ozdoby do paznokci (dla Julii do szkoły do dekoracji), sznurówki świecące w ciemności, przynęty na ryby, obudowa do telefonu, lampka stopu do auta itd itd 🙂

Ja o tipli nie słyszałam...


asds - jest jedno foto w komentarzu
asds   Life goes on...
17 listopada 2017 14:29
Zamówiłam.

Zobaczymy co przyjdzie 😀.
Ali Weterani. Jaka jest szansa, że w Czarny Piątek będzie taniej niż dzisiaj? Zamawiać dzisiaj czy czekać?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 listopada 2017 17:11
Czy ktoś ma TEN odkurzacz? jak się sprawuje?
Cierpienie zamowilam ta szczotke ktora polecalas we wlosowym watku, ale jestem jej ciekawa! 🙂
Chess, na Alli niektórzy sprzedawcy podnieśli ceny, po to żeby na black friday je obniżyć. Podobno ma być trochę taniej niż przed podwyżką.
nerechta - ooo daj znać czy Ci podpasowała 🙂

safie - tego nie znam, ale ilife są bardzo polecane, więc może rozejrzyj się za nimi. No i nie wiem czy bym brała odkurzacz z mopem, bo funkcje są rozdzielone na dwa, wiec każda z tych rzeczy nie jest idealna.
Jaka szczotka?
Jeżeli chodzi o to do mnie dotarła parę dni temu. 🙂 I póki co jestem zachwycona, znacznie fajniejsza od Tangle Teezera. Jest mięciutka i bardzo fajnie po niej włosy wyglądają i się układają, także też polecam. 😀 Jedynym jej minusem dla mnie to to, że jest spora.
jutro jest black friday na alli, koleżanka ostrzy  pazury.
yegua, dzięki 🙂
flygirl, o to super, bo też ją zamówiłam 😀
Tak, ta szczotka jest super. Mam dwie w domu, dla siebie i Julki 🙂


Ja czekam na cebulowe szaleństwo jutro z okazji  black friday 🙂
Graba.   je ne sais pas
23 listopada 2017 20:19
Cierp1enie, co masz upatrzone? 😀
Dopiero o 9😲0 jak się rozpocznie będę miała linki, tylko że to takie szybkie aukcje będą, że nie zdążę ich tu wrzucać i będzie koniec.
Ja już ładuję telefon 😀
masz jakas apke do tych cebulowych aukcji czy skad je bierzesz?
z grupy na fejsie, wpisz w wyszukiwarkę ali cebula 🙂
Jeeeee. Jedna z moich paczek jest już w Polsceeeee. Oczywiście ta na którą czekam najmniej 🤣
Na razie w skrzynce cisza, listonosz też nie dawał znaku. Podobno do niektórych już docierają paczki z 11.11
Ja najwcześniej zamówiłam 02.11
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 listopada 2017 16:02
Cierp1enie, o TYM mówisz? Na opcji mopa mi nie zależy 🙂
asds   Life goes on...
26 listopada 2017 22:18
A ja czekam i czekam i ciekawa jestem kiedy dojdą me paczuszki..... Jedna w Amsterdamie, jedna w Finlandii, a reszta czeka na samoloty  😁.
haha to co ja mam powiedzieć jak obecnie idzie do mnie 121 paczek 😀  😂

safie - a4s
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 listopada 2017 10:57
A ja oszalałam na punkcie kwiatów i truskawek- jak tylko będę miała chwilę czasu, to zrobię wielkie zakupy!
asds   Life goes on...
28 listopada 2017 21:08
Ja się na tapety  w jednym sklepie zapatruje......Do nowego mieszkania na ścianę dobudowaną z drzwiami wsuwanymi.... 😍.

Moje dwie paczki już w Polsce. Czekam w napięciu.

Reszta rodziny też zaczyna na ali okiem łypać. Moja rodzicielka np. czai się na kurtkę -płaszcz z futrem za 280$ ale powiedziałam żeby zaczekała ąz moje zakupy przyjdą to zobaczymy na ile sprawnie to działa wszystko.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 listopada 2017 22:27
asds, z prawdziwego futra? Mało to etyczne 🙁
asds   Life goes on...
29 listopada 2017 10:18
asds, z prawdziwego futra? Mało to etyczne 🙁


Z prawdziwego. Ja osobiście nie komentuje, chwilowo sprawa na tor boczny zeszła nim mi nie poprzychodzą moje paczki z Ali Express.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się