Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 listopada 2017 21:06
Cierp1enie, nie, bo oni zawsze podnoszą ceny przed 😀 właściwie teraz się nie opłaca nic kupować, tylko po 11.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2017 08:38
Szybka cebula - 1szt za 12,18zł, wysyłka za free
Bluza
fajna bluza, zamawiasz? 🙂 Bierzesz swoj rozmiar czy wiekszy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2017 13:13
Już zamówiłam dla siebie i dla Rosek. Dziewczyny ode mnie z pracy też już zamówiły. Biorę według tabelki, która jest w aukcji 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 listopada 2017 13:18
JARA, no dobra, cebuka wygrala. Wzielam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2017 13:26
Jestem ciekawa czy w ogóle wyśle 😁
JARA, w jakich jednostkach jest ta tabelka? Bo nie do końca to ogarniam...
Szybka cebula - 1szt za 12,18zł, wysyłka za free
Bluza


dużo fajnych cebul ma ten sprzedawca 🙂

Ostatnio się obłowiłam na cebulach 😀
obecnie czekam na 70 paczek 🙂
Założyłam konto *__*
Na razie przeglądam lakiery hybrydowe.

Powiedzcie mi proszę czy adres dodaje się do konta czy podaje przy każdym zamówieniu?
Jeśli zamawiam 5 lakierów na raz i mam opcję wyboru tylko jednego koloru to resztę kolorów mam podać w jakimś komentarzu czy wiadomości?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 listopada 2017 23:18
Zrób osobne dodania do koszyka - najpierw jeden kolor dodaj do koszyka, później drugi... A później kup wszystko z koszyka, płatność będzie zsumowana nawet jak rzeczy z koszyka będą z innych "aukcji" czy od innych sprzedawców 😀
Adres dawałam w koncie, nie wpisuję go za każdym razem 😉
Dzięki 🙂 Z tymi lakierami tak zrobię.
Z tym adresem to muszę pogrzebać.

Oczywiście już przytłacza mnie ilość tych przyyyystkich produktów.

Edit
Adres ustawiony.

Zamówienie poszło. Pierwsze 25zł... Teraz pozostaje mi tylko czekać. Dosłownie 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2017 06:27
sumire, w cm
Ej, pytanko mam. Wiem, że 11.11 jest ten niby super boom niskich cen. Wiem też, że teraz ceny będą sztucznie podniesione, żeby później było niby taniej. Czy jest szansa na to, że jak teraz jest napisane, że coś kosztuje 7$, 11.11 będzie kosztowało powiedzmy 5$ to po 11.11 cena będzie niższa niż te 5$. Czy te 5$ to jest po prostu normalna cena i ona już powinna zostać na stałe. Czy może faktycznie wróci do 7$ 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 listopada 2017 20:50
Chess, będzie pewnie koło 5
Dzięki 🙂
Czyli teraz nie warto kupować ale już tego 11.11 i później powinno być ok.
Przepraszam za post pod postem ale przychodzę z kolejnymi pytaniami.
1. Wybrałam sobie parę produktów, wrzuciłam do koszyka i chcę za nie zapłacić 11.11.
Czy moje produkty są bezpieczne w tymże koszyku i będą na mnie czekały czy istnieje jakaś szansa, że znikną bo ktoś szybciej opłacił swoje takie same?
2. Kwestia ceny w dniu 11.11
Opis produktu: US $0.79 - 0.99
11.11 Cena sprzedaży: US $0.76

Widok w koszyku:
US $0.99 / piece
11.11 Sale Price: US $0.95

To w końcu to będzie kosztowało 0,76 czy 0,95?

W tym przypadku to drobiazg ale mam produkty w których te kwoty różnią się np o 5$.
Przepraszam za post pod postem ale przychodzę z kolejnymi pytaniami.
1. Wybrałam sobie parę produktów, wrzuciłam do koszyka i chcę za nie zapłacić 11.11.
Czy moje produkty są bezpieczne w tymże koszyku i będą na mnie czekały czy istnieje jakaś szansa, że znikną bo ktoś szybciej opłacił swoje takie same?
2. Kwestia ceny w dniu 11.11
Opis produktu: US $0.79 - 0.99
11.11 Cena sprzedaży: US $0.76

Widok w koszyku:
US $0.99 / piece
11.11 Sale Price: US $0.95

To w końcu to będzie kosztowało 0,76 czy 0,95?

W tym przypadku to drobiazg ale mam produkty w których te kwoty różnią się np o 5$.


0.99. Widełki są, bo jak kupujesz hurtowo, to masz taniej. 0,95 jest bez podatku, 0,99 z podatkiem, o ile dobrze zrozumiałam - łatwiej by Ci było pomóc po screenie niż takim opisie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 listopada 2017 20:12
Chess, w pierwszym wypadku zależy od opcji, którą wybierasz, np. masz czerwone i czarne, czerwone kosztuje 79, a czarne 99.
Chess, w pierwszym wypadku zależy od opcji, którą wybierasz, np. masz czerwone i czarne, czerwone kosztuje 79, a czarne 99.



No to zależy gdzie, w takim razie. Na AliExpress sprawdzałam kilkukrotnie te widełki i w opisie było, ile setek/tysięcy egzemplarzy trzeba kupić, żeby mieć niższą cenę.
Mi chodzi tylko o tę różnicę ceny w opisie przedmiotu i u mnie w koszyku.
Wszystkie opcje kolorystyczne kosztują 7,84. Jak się wybierze któryś kolor to pokazuje się 7,84 i jest to cena każdego koloru (3 screen).
Zaznaczyłam na czerwono to o co mi chodzi 🙂
Chess, ja wiem, że nie o tym temat, ale jeśli chcesz tego pusheena, to polecam kupić tego bez wypełnienia, bo jest dużo tańszy, a później możesz sama go wypchać jak chcesz. Ja dałam 16 zł za poszewkę i później ze 6 zł za poduszki do rozprucia i mam kota grubego jak baleron  😜
Chess ja rozumiem, że ta cena to dopiero 11.11 się zmieni na tą co zaznaczyłaś, chociaż tutaj faktycznie różnica spora. Też mam parę rzeczy w koszyku i czekam na tego 11.11, ale nie nastawiam się że tak akurat będzie i te ceny faktycznie takie będą bo to jednak aliexpres  😁 
Taaak? Widziałam tego bez wypełnienia ale jakoś mnie zniechęciła zabawa w wypychanie 🤣
No ale może tak zrobię 🙂

sweetie, no właśnie ja liczę na to, że się zmieni bo patrząc na podsumowanie mojego koszyka to... no jest słabo 🤣 Przy niektórych rzeczach to dwukrotna różnica... No ale pożyjemy zobaczymy. Nie mam w tym koszyku nic co jest mi niezbędne do życia chociaż faktycznie parę prezentów chętnie kupiłabym tanio. A jak nie dojdą na święta to będę mieć na kolejną okazję 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 listopada 2017 13:18
Chess, ta poszewka bez superpromocji na 11.11 kosztuje 2,5$ 😉


11.11 to generalnie ściema 😉
nie zawsze, moj odkurzacz na ktorego czekam normalnie kosztuje 155e a 11.11 121e wiec czekam 🙂
JARA, ja nie liczę na to, że kupię 11.11 taniej niż zwykle 🙂 Liczę na to, że 11.11 kupię taniej niż teraz a nie chcę czekać aż ceny znów spadną do normalnego poziomu 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 listopada 2017 14:03
Chess, zainstaluj wtyczkę AliPrice, pokaże ci zmiany cen w ostatnim czasie. Na 11.11 duuuużo rzeczy ma podniesione ceny by je później obniżyć do standardowych ale zdarzają się też perełki i prawdziwe przeceny 😉

11.11 to generalnie ściema 😉


ściema ściema, ale w tamtym roku 18 mld dolarów zarobili w dzień 😀



nerechta - rumbe zamawiasz?
serio?? Omg 😀

zamawiam ILife taki co odkurza i myje 🙂 Masz jakis z Ali?

edit: Oooo nieee, zmienili cene, chamy!! A wywalilam z koszyka, kurde mol 🙂 No ale bedzie 140...
Czy te chinskie zalotki termiczne podkrecaja chociaz troche i dluzej niz zwykle? Mialyscie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się