Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kobitki... (antykoncepcja)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 284 285 [286] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kobitki... (antykoncepcja)  (Przeczytany 834521 razy)
aszhar

« #8550 : Styczeń 23, 2019, 16:35:07 »
Odpowiedz cytując
Moje drogie pytanko, dla kobiety palącej przed 40 lepsze jednoskladnikowe  piguły?? Czy krążek??. Na razie inne metody anty odpadają
#link
busch

Mad god's blessing.

« #8551 : Styczeń 23, 2019, 16:47:56 »
Odpowiedz cytując
aszhar, Nuvaring na pewno nie jest wskazany dla palaczy, jeśli o ten krążek chodzi. Na ulotce piszą że podczas stosowania Nuvaringa bezwzględnie zaleca się niepalenie.
#link
aszhar

« #8552 : Styczeń 23, 2019, 18:30:05 »
Odpowiedz cytując
Aha czyli zostaje ta tabletka jednoskladnikowa jak rozumiem. Czy w ogóle o anty można zapomnieć gdy się pali
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #8553 : Styczeń 23, 2019, 18:33:13 »
Odpowiedz cytując
aszhar każda antykoncepcja hormonalna jest ryzykowna gdy pali się papierosy ale nie jest tak, że nie można  icon_razz
Krążek działa najbardziej miejscowo ze wszystkiego, ale lekarz powinien doradzić  kwiatek

Osobiście używam plastrów, a paliłam rownolegle wiele lat.
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
busch

Mad god's blessing.

« #8554 : Styczeń 23, 2019, 20:45:32 »
Odpowiedz cytując
aszhar, z tego co się orientuję tabletki jednoskładnikowe są polecane chyba najbardziej z antykoncepcji hormonalnej dla palaczy ale nie wnikałam nigdy czy się dobrze orientuję wink

Nuvaring faktycznie mniej wali po wątrobie ze względu na sposób wchłaniania do organizmu - ja zresztą m.in. z tego powodu stosuję Nuvaring, a nie tabletki i widać u mnie to po próbach wątrobowych. Natomiast kwestie zakrzepowe (czyli te bliskie palaczom) moja pani ginekolog traktowała przy Nuvaringu tak samo, jakbym brała tabletki. Pamiętam że kilka lat temu w Internecie można było się nawet natknąć na aferkę z Nuvaringiem w roli głównej, jeszcze kiedy był w miarę świeży na rynku - jak ja miałam się na niego przerzucać i szukałam opinii w Internecie  lol. Afera polegała na tym, że ludziom się wydawało że zakrzepy ich nie dotyczą bo stosują Nuvaring i niestety boleśnie się przekonali, że to nie jest prawda.

Może ginekolog Ci bardziej doradzi co najlepiej zrobić... poza rzuceniem papierosów wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2019, 20:47:04 wysłane przez busch » #link
Gienia-Pigwa

Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P

« #8555 : Styczeń 23, 2019, 21:38:38 »
Odpowiedz cytując
Tylko jednoskładnikowe albo mirena czy implant.
#link
aszhar

« #8556 : Styczeń 24, 2019, 17:47:04 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny, z pewnych względów wkładki nie mogę. No cóż zostają jednoskladnikowe. Co prawda regularność to nie jest moje drugie imię. Ale trzeba spiąć poślady i na czole wypisać sobie godzinę brania tabsów.
#link
Gienia-Pigwa

Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P

« #8557 : Styczeń 24, 2019, 17:57:26 »
Odpowiedz cytując
To moze lepiej implant?
#link
eloise.

« #8558 : Luty 19, 2019, 03:42:21 »
Odpowiedz cytując
.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2019, 03:31:54 wysłane przez eloise. » #link
nokia6002

Olinka!

« #8559 : Marzec 14, 2019, 13:15:50 »
Odpowiedz cytując
Czy są jakieś tabletki od których się nie tyje? Po 3 miesiącach od odsawienia małej od chcą i zaczęcia brania pivupek przytylam ok 3 kg. Kurczę mam dość,  niby mąż mówi że mu nie przeszkadza, ale mi przeszkadza. Ehh...
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
maiiaF

« #8560 : Marzec 14, 2019, 13:31:53 »
Odpowiedz cytując
nokia6002, od samych tabletek się nie tyje. Chociaż ja po przejściu z Elin na Mycrogynon mam totalnie niepohamowany apetyt i przytyłam dużo, ale to apetyt w głowie a nie tabletki, już jestem w trakcie zrzucania tego, ogarnęłam się w porę hihi Na Elinie było super i żałuję, że już go nie ma smutek czułam jakbym brała tabletki na polepszenie życia, wszystko stało się piękniejsze hihi
#link
Fokusowa

« #8561 : Marzec 14, 2019, 15:57:48 »
Odpowiedz cytując
nokia ja też na tabletkach jestem już dobre 4 lata i nie tyję od nich, a jem no.. dużo  diabeł  może woda Ci się zatrzymuje?
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
nokia6002

Olinka!

« #8562 : Marzec 15, 2019, 09:03:31 »
Odpowiedz cytując
Kurczę no nie wiem. Ale właściwie to chyba nam dużo. Jak karmiłam też jadłam, ale córa wyciągała. Chyba muszę się opanować. Okres mam już drugi raz w tym miesiącu  zemdlal
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
secretary

Moje ogłoszenia
« #8563 : Marzec 23, 2019, 13:33:53 »
Odpowiedz cytując
Halo Halo, jest tu ktoś kto ma założoną wkładkę hormonalną Kyleena? Chciałabym się dowiedzieć coś więcej ale od Pań które stosują aktualnie, bo z tego co wiem za długo na rynku nie są:)
#link
Strony: 1 ... 284 285 [286] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Kobitki... (antykoncepcja)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 19 zapytaniami.