Perfekcyjny makijaż

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
26 września 2018 11:18
Pewnie już tu kiedyś było ale chciałam zapytać o coś do brwi. Moje są mega kiepskie, troszke musze je "dorysować" a wszystko co mam nie spełnia moich oczekiwań 😉 czym malujecie? Może jakieś pomocne filmiki, z których takie beztalencie jak ja coś wyłapie? 🙂
ja obecnie używam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,211281,wibo-feather-brow-creator.html

Jestem zadowolona. Jest bardzo precyzyjna, można nią dorysować pojedyncze włoski, ale ja nią robię całą brew i jest ok. Spiralka fajnie wyczesuje i dodaje naturalności w makijażu brwi. Dodatkowo używam dwóch cieni z paletki MUR beautylegacy by maxineczka i robie efekt ombre. Już powoli myślę nad zakupem kolejnej bo jest nawet całkiem wydajna  😅
Martita   Martita & Orestes Company
26 września 2018 14:33
Robaczek M. Ja uwielbiam kredki (meybelline, golden rose). Natomiast wybór teraz jest tak ogromny, pomady, kredki, cienie, żele, etc. Zależy czego potrzebujesz, czy wyrysowania brwi od zera, czy uzupełnienia paru włosków, czy chcesz efekt bardziej naturalny czy mocno wyrysowane?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
26 września 2018 15:05
Mam dwie pomady ale chyba nie umiem się nimi posługiwać, bo efekt mi się nie podoba kompletnie. Potrzebuje raczej uzupełnienia i w jednym miejscu dorysowania (tak mnie pani kosmetyczka kiedyś wyskubała 🙁)
Efekt bym chciała naturalny, przerażają mnie te mocno wyrysowane "ciężkie"brwi 😉
Jak rysujecie pojedyncze włoski?  😲 😡
To chyba najlepszy będzie pisak, z tym, że z mojego doświadczenia większość to bardzo ciemne kolory i nie bardzo dają naturalny efekt.
Ja polecam pomadę z wibo, można nią zrobić bardzo delikatne brwi jak i mocno wyrysowane oraz kredkę z Catrice. bardzo precyzyjna i nią można rysować pojedyncze włoski jeśli jest zaostrzona.
Martita   Martita & Orestes Company
26 września 2018 15:39
Robaczek M. To celowałabym w kredkę albo cień. Szybko, łatwo wypełnić, jak delikatnie przeciągniesz produktem pionowo to dorysujesz pojedyncze włoski. Wybór cała masa zależy do której drogerii masz najbliżej 😉 Ogólnie produkty Wibo, Lovely, Catrice, Golden Rose są warte uwagi. Na pisaki często trzeba uważać bo rudzieją albo zielenieją na skórze.
z natury mam dość gęste brwi, ale zawsze używam ciemnego cienia do powiek + przeczesuję je szczoteczką po maskarze zanurzonej w tuszu do rzęs, jakkolwiek to nie brzmi, to daje mi najlepszy rezultat 😁 teraz testuję nowy podkład AA oxygen i powiem Wam, że jeden z fajniejszych, jakich używałam 🙂 co prawda dopiero kilka razy miałam go na sobie, ale podoba mi się, bo nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, wygląda bardzo ładnie na mojej twarzy, nie ma jakiegoś bardzo mocnego krycia, ale jako podkład na co dzień myślę, że się sprawdzi 😉
Robaczek M. ja polecam z Golden Rose. Nie narzekam na brak własnych brwi, ale lubię efekt takiej miękkości i "ciągłości" brwi. Jak mnie czasami fantazja poniesie i wyskubię sobie sama za dużo, to też ładnie wypełnia.
ashtray dzięki  :kwiatek: Bell macałam i to nie to.. Ostatecznie dotrwałam wczoraj Paese spf 30 UVA i UVB, z „macania” średni, ale wzięłam. Rano się maluje i .. ma drobinki brokatu! Na testerze w sklepie tego nie widziałam, na twarzy niby trochę giną, ale ja nie lubię takich pudrów  😵 Muszę obmacać jeszcze tego z Clinique.

W temacie brwi - używałam cieni, pomad, kredek i wygrywa u mnie kredka z Maybelline total temptetion - tylko szybko się zużywa przy codziennym stosowaniu.
Miałyście do czynienia z podkładami Smashboxa albo Fenty? Jak się sprawdzają? Chodzi mi głównie o to czy mocno wysuszają skórę. :kwiatek:
.mils miałam Smashboxa co prawda nie podkład a bb water i to był najgorszy produkt jaki kiedykolwiek miałam (jeszcze za taką cenę). Bez jakiegokolwiek krycia, na twarzy się ważył i wyglądało to bardzo źle, a nie mam trudnej cery. Aczkolwiek może podkłady są lepsze.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 września 2018 17:02
do brwi super kredki ma też paese 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 października 2018 09:10
baza pod cienie: eye shadow keeper z inglota czy art deco?  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
01 października 2018 10:01
madmaddie Miałam tylko bazę z Inglota i moim zdaniem jest bardzo dobra.
ash   Sukces jest koloru blond....
01 października 2018 16:06
A korektor jaki polecacie?
Pod oczy i do ukrycia ewentualnych niespodzianek na twarzy.

Trwa już dla niektórych promo -55% w rossmannie ale wyjątków nic nie potrzebuje oprócz korektora właśnie
ja obecnie używam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,211281,wibo-feather-brow-creator.html

Jestem zadowolona. Jest bardzo precyzyjna, można nią dorysować pojedyncze włoski, ale ja nią robię całą brew i jest ok. Spiralka fajnie wyczesuje i dodaje naturalności w makijażu brwi. Dodatkowo używam dwóch cieni z paletki MUR beautylegacy by maxineczka i robie efekt ombre. Już powoli myślę nad zakupem kolejnej bo jest nawet całkiem wydajna  😅

Czy ta kredka ma być tak pieruńsko twarda czy kupiłam jakiś trefny egzemplarz?
Martita   Martita & Orestes Company
01 października 2018 16:36
Podepnę się pod pytanie ash. Sama zastanawiam się nad korektorem z Maybelline, Instant Age Rewind Eraser  lub Golden Rose HD. Ktoś ma któryś? Nie ukrywam, że potrzebuję dużego krycia pod oczami.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 października 2018 16:57
Jak dla mnie ten Maybelline ma średnie krycie, albo ja nie umiem go używać  😵
Ja używałam Catrice, jak jeszcze mogłam. 😉 Tylko podkreśla mocno suchą skórę.
Makeup Revolution Conceal and define jest bardzo spoko. Tyle, że to nie rossman, a hebe i niestety często jest wyprzedany albo brakuje kolorów 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 października 2018 18:11
A testowałyście podkład z fenty beauty?  👀
Ja się zbieram, ale coś do Sephory nie mogę dojechać 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 października 2018 18:25
Mnie zawsze głupio prosić o próbki, bo dziwnie się patrzą  😂
Eee czemu? To przecież normalne, że trzeba podkład przetestować i ponosić cały dzień. Ja zawsze trafiam na miłe babki, nigdy mi nikt nie odmówił i krzywo nie patrzył,a tym sposobem uniknęłam zakupu bubli niewartych swojej ceny.
Martita, mi sine cienie pięknie zakrywa Catrice 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
01 października 2018 18:41
Dzięki dziewczyny, w takim razie może skuszę się na ten Catrice 🙂
Ja też polecam Catrice choć trzeba uważać żeby zmarszczek nie podkreślił.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2018 08:15
Martita, spróbuję inglota  🙂

Z korektorów polecam Ideal Skin Ingrid - kosztował 10zł, bardzo ładnie zachowuje się na skórze i ostatnio, jak wok spadł mi na nos, to zakrył tego krwiaka. Pod oczy jest świetny
Gillian jest dość twarda, ale na tyle miękka by wygodnie mi się z nią pracowało, rozcierać ją pędzelkiem tak by dawała równy kolor (nie robią sie dziury). Może faktycznie jakiś trefny egzemplarz... ja nią wypełniam całe brwi i dorabiam pojedyncze włoski wiec powiedziałabym, że jest ani twarda ani miekka :P

Martita mam oba iiii... u mnie maybeline sprawdza sie nie porównywalnie lepiej. Ma fajne krycie, wygląda dobrze, trzyma sie jak pierun a ten drugi...Krycie sredniawe bym powiedziała. Wyglada ok, utrzymuje sie spoko, ale u mnie jak wlezie w zmarszczki to już tam zostanie i kaplica. Na bank następnym razem wezmę maybeline.

Edit : Nie zauważyłam wczesniej pytania Matity  😡
Martita   Martita & Orestes Company
02 października 2018 15:49
Mellsii22 O dziękuję za opinię  :kwiatek: nie ukrywam, że u mnie większość korektorów w te zmarchy wchodzi i szukam swojego Graala.  Lubiłam L'oreal True Match ale zmienili wersję na jakieś dno i wodorosty :C No i teraz dalej mam zagwozdkę który!  😜 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się