Perfekcyjny makijaż

Dziewczyny, czy macie jakiś sposób na czerwony nos? 🤣 No nie mogę dorównać kolorytu nosa do reszty twarzy. Nie chcę nakładać nie wiadomo ile podkładu, po korektorze jest minimalnie lepiej, ale nadal to nie to. Widziałam ostatnio w Rossmannie takie coś http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveline-Base-Full-HD-baza-pod-makjaz-maskujaca-zaczerwienienia-30-ml,409936,7172 Używałą któraś? Zdaje to egzamin? Czy może jednak czymś innym da radę?

A swoją drogą jestem zachwycona tym eyelinerem z Bourjouis w pisaku. Nie rozmazuje się, nie wysycha, no w końcu chyba znalazłam ten idealny. 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 listopada 2017 15:53
Achaja no wlasnie dopiero to widze  😀 a probowalas tej wersji w czarnym opakowaniu Colossal Leather Black?


Nawet ostatnio sobie kupiłam ten czarny i wow. Super efekt.
safie masz po nim wielkie rzęsy?  😉
Dziewczyny, czy macie jakiś sposób na czerwony nos? 🤣 No nie mogę dorównać kolorytu nosa do reszty twarzy. Nie chcę nakładać nie wiadomo ile podkładu, po korektorze jest minimalnie lepiej, ale nadal to nie to. Widziałam ostatnio w Rossmannie takie coś http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveline-Base-Full-HD-baza-pod-makjaz-maskujaca-zaczerwienienia-30-ml,409936,7172 Używałą któraś? Zdaje to egzamin? Czy może jednak czymś innym da radę?


Po pierwsze - spróbuj warstwować podkład. Większość podkładów będzie wyglądała naturalniej na nosie niż korektor.
Po drugie - nie idź raczej w te kolorowe mazidła. Większość ciężko wpracować tak, żeby były niewidoczne. Niestety jedynym, co daje radę jest porządny korektor.

Mam ten sam problem i nauczyłam się porządnie ukrywać czerwony nos dopiero po kilku latach. To jest dość ciężkie - skóra na nosie zazwyczaj jest cieńsza, podkład i korektor na niej leżą, a nie się stapiają. Dodatkowo jest to strefa T, więc często produkty wyglądają dobrze przez jakieś 2 godziny. Polecam... beżowy cień w kremie Color Tattoo pod podkład. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale kryje i pomaga utrzymać podkład dłużej.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 listopada 2017 16:40
hanexxx, oj nie jest to efekt sztucznych rzęs, ale jak na moje to fajnie jest. Super podkręca, a ja mam rzęsy jak krowa - proste, wręcz opadające. Bardzo ładnie rozdziela i jakoś tak ładnie "stylizuje"  😀iabeł:
w weekend mogę zrobić zdjęcie 🙂
Sivrite dzięki ci bardzo. :kwiatek: No nos, to jedno z gorszych miejsc do kamuflażu niestety.
A miala moze ktoras z Was lifting rzęs? Czyli podkręcenie rzęs u kosmetyczki? Ja mam dlugie i grube rzęsy ale niestety proste i zalotka nie daje rady  😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 listopada 2017 17:37
hanexxx, są zalotki elektryczne, a zwykłą można podgrzać suszarką - próbowałaś?
pomaga ale raczej na chwile, potem opadają 🙁 więc myślę o tym liftingu rzęs tylko osobiście nikogo nie znam po tym zabiegu wiec szukam jakis info 😉
dziewczyny czy da się jakoś reanimowac wysychającą bazę pod cienie??
Czy drogie Art Deco, czy tani Bell, one wszystkie wysychają za szybko względem ich zużywana
Martita   Martita & Orestes Company
15 listopada 2017 11:45
Epikea Duraline?
Epikea, na przyszłość możesz pomysleć o bazie, która ma inna konsystencje 😉 kocham keepera z inglota. Nie ma jak zaschnięciu, bo jest w tubce. Ale fakt, duraline tez uratujesz swoją.
Girls, czy któraś z Was używała może kredki do konturowania z Golden Rose?
Chyba ja... to taka podwojna? bronzer + rozswietlacz?
O taka mi chodzi klik
Są tylko 3 kolory do wyboru, ja szukam jakiegoś chłodnego, który nie będzie wpadał w pomarańcz. I chyba ten 21 wydaje mi się taki. Ale nie jestem pewna, dlatego pytam czy ktoś używał.
A to niestety jednak nie 🙂

ps: czy ktoś ogarnia temat zalotki termicznej? czy jest jakiś efekt, czy długo się utrzymuje, jakie polecacie?

ps.2 - ewentualnie czy ktoś ma jakiś sprawdzony jakiś podkrecajacy tusz do zadań specjalnych na krowie rzesy? 😉
Tak! Kupulam ostatnio jakas najtansza zalotke termiczna w tym typie na allegro i efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania 😉 a juz bylam bliska liftingu rzęs. Nawet niepomalowane rzesy byly podkrecone przez kilka godz gdzie po zwyklej zalotce nawet pomalowane utrzymuja sie u mnie w podkreceniu pare min wiec polecam 😉
Martita   Martita & Orestes Company
20 listopada 2017 19:08
ashtray Ja nie używałam ale mocno się nad nią zastanawiałam. Macałam ją na wysepce, niby się rozblendowała, niby kolor ok ale coś mi w niej nie pasowało. Nie przekonała mnie. Nie umiem wyjaśnić czemu. Czy kwestia konsystencji czy fazy księżyca czy co innego  😁
Dziewczyny polecicie może dobry depilator do twarzy?
Mama sobie zażyczyła na święta, chciałabym kupić jakiś fajny ale kompletnie się nie znam...
Pomożecie?
ashtray Ja nie używałam ale mocno się nad nią zastanawiałam. Macałam ją na wysepce, niby się rozblendowała, niby kolor ok ale coś mi w niej nie pasowało. Nie przekonała mnie. Nie umiem wyjaśnić czemu. Czy kwestia konsystencji czy fazy księżyca czy co innego  😁

A jak kolor? Spoko czy pomarańczka? 🤣
Martita   Martita & Orestes Company
21 listopada 2017 09:59
ashtray Kolorystycznie bardzo spoko, idzie coś wybrać 🙂 któryś kolor był ceglasty ale nie pamiętam numerka  🤦
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 grudnia 2017 15:42
Czy ktoś ma może tę kredkę? Czy się sprawdza?
[url=[[a]]https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/725,REVIVE%20LASHES%20Eye%20Contour%20Pencil%20%20Konturuj[[a]]ąca%20kredka%20do%20oczu%20z%20witaminą%20E.html]klik[/url]
Melduję, że ta kredka do konturowania to bardzo fajna sprawa. Daje bardzo delikatny efekt i bardzo łatwo się blenduje. Szczerze polecam dla kogoś, kto stawia pierwsze kroki w konturowaniu, bo krzywdy sobie nie zrobi 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
08 grudnia 2017 18:12
ashtray O! A na którą się zdecydowałaś? 🙂 Jaki numerek? Ja tak się czaję jak pies do jeża do konturowania na mokro ale mam takie fajne bronzery pudrowe nooo  😂
Martita, konturowanie na mokro nie wyklucza bronzera pudrowego :p
Martita   Martita & Orestes Company
09 grudnia 2017 11:06
Libeerte Hmmm...to może najwyższa pora coś wypróbować 🙂 Tylko co?
Mam kolor 22. Wydawał mi się najchłodniejszy z tych 3. Ja jestem dosyć blada, a zimą to już w ogóle 😵 Do tego mam mega jasne włosy, również w chłodnym odcieniu, więc też unikam wszelkich pomarańczy :P Nie podoba mi się jak wyglądam w "ocieplających" kolorach. Róż też mam w chłodnym odcieniu.
Dziewczyny jakiś zestaw pędzli do malowania oczu tak do 200 zł, w porywach do 250 max? 🙂
mils   ig: milen.ju
10 grudnia 2017 17:40
oollaa12 np. Zoeva
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 grudnia 2017 18:47
oollaa12, a jakich pędzli potrzebujesz? Może warto kompletować pojedynczo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się