Perfekcyjny makijaż

Scottie   Cicha obserwatorka
16 maja 2017 20:18
Graba., W7 Honolulu był wzorowany na Hooli Benefitu, ale nie wiem, czy są do siebie podobne odcieniem. W każdym razie tani jak barszcz.
Spróbuj jeszcze The Balm Bahama mama.
Dziewczyny, szminka typu beton, nie zostawiająca śladów na wszystkim, istnieje?
Martita   Martita & Orestes Company
23 maja 2017 10:07
escada Maxfactor Lipfinity. Trzyma się super 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
23 maja 2017 10:15
popieram, ale tylko ta dwuczęściowa  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
23 maja 2017 10:22
Bourjois - Rouge Edition velvet
Dziękuję!!  :kwiatek:
Baza na mega tłuste powieki pilnie poszukiwana. Inaczej będzie czarna rozpacz, albo szlag mnie trafi. Help.
Scottie   Cicha obserwatorka
25 maja 2017 07:02
Mrowak, Urban decay albo inglot
Jeśli Inglot to na pewno keeper, a nie ta w słoiczku 🙂
ooo, mówicie dalej...zacznę notować 😉
mils   ig: milen.ju
28 maja 2017 10:07
Dziewczyny, ja znowu z pytaniem. Potrzebuję dobrego pędzelka do eyelinera. Mam teraz z Hakuro, jest dość "gruby", robi naprawdę konkretne krechy. Znajdę jakiś cieńszy czy w przypadku takich pędzelków to niemożliwe? Od razu dodam, że pędzelkami, które są razem z eyelinerem i pisakami nie umiem się posługiwać. 😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 maja 2017 10:12
mils, mnie się bardzo dobrze rysowało kreski pędzelkiem skośnym/ ukośnym, ale fajny aplikator ma też liner z sephory klik. Tylko już sam produkt szału nie robi.
mils   ig: milen.ju
28 maja 2017 10:34
safie taki mam właśnie z Hakuro, tylko właśnie on robi takie grube krechy, że masakra.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 maja 2017 10:37
U mnie wychodzą takie nie wiem czy to grube czy nie twoim zdaniem
safie, bardzo ładny, subtelny makijaż :kwiatek:
Mam problem z gąbeczką Blend It. Kupiłam jakiś czas temu czarną, myłam codziennie przed użyciem ciepłą (letnią) wodą z mydłem i zawsze się doczyszczała idealnie. A od dwóch dni nie mogę jej domyć, zostają ślady od podkładu, mimo mycia nic z niej nie wychodzi - woda, którą opłukuję gąbeczkę, jest czyściutka, a zazwyczaj była trochę zabarwiona. Macie jakiś pomysł czym jeszcze mogę to spróbować umyć? :kwiatek:
Mam problem z gąbeczką Blend It. Kupiłam jakiś czas temu czarną, myłam codziennie przed użyciem ciepłą (letnią) wodą z mydłem i zawsze się doczyszczała idealnie. A od dwóch dni nie mogę jej domyć, zostają ślady od podkładu, mimo mycia nic z niej nie wychodzi - woda, którą opłukuję gąbeczkę, jest czyściutka, a zazwyczaj była trochę zabarwiona. Macie jakiś pomysł czym jeszcze mogę to spróbować umyć? :kwiatek:


Płyn do demakijażu, którego używasz. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 maja 2017 22:25
wymodelowana, pomarańczowy olejek Isana z Rossmanna 🙂
wymodelowana, pomarańczowy olejek Isana z Rossmanna 🙂


O to to. Olejek pod prysznic Isana 😀 Doczyszcza gąbeczki jak ta lala 😀
Graba.   je ne sais pas
01 czerwca 2017 11:54
Scottie, zamówiłam ten w7 i faktycznie bardzo podobny jak nie identyczny (nie mam jak porównac z hooli). dziękuję :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
05 czerwca 2017 17:37
Laski, są jakieś tańsze odpowiedniki pomady z Inglota? Chciałabym spróbować, ale jak mi nie przypasuje, to trochę szkoda kilku dych. 🤣
[quote author=wymodelowana link=topic=92900.msg2684851#msg2684851 date=1496169623]
Mam problem z gąbeczką Blend It. Kupiłam jakiś czas temu czarną, myłam codziennie przed użyciem ciepłą (letnią) wodą z mydłem i zawsze się doczyszczała idealnie. A od dwóch dni nie mogę jej domyć, zostają ślady od podkładu, mimo mycia nic z niej nie wychodzi - woda, którą opłukuję gąbeczkę, jest czyściutka, a zazwyczaj była trochę zabarwiona. Macie jakiś pomysł czym jeszcze mogę to spróbować umyć? :kwiatek:


Płyn do demakijażu, którego używasz. 🙂
[/quote]

Niestety płyn nie dał rady. Jest troszkę lepiej, ale nadal jest na niej produkt 🙁.

[quote author=Scottie link=topic=92900.msg2684919#msg2684919 date=1496179506]
wymodelowana, pomarańczowy olejek Isana z Rossmanna 🙂


O to to. Olejek pod prysznic Isana 😀 Doczyszcza gąbeczki jak ta lala 😀
[/quote]

Dzięki, spróbuję! 🙂
Dziewczyny czy beauty blender kupię w Rossmanie?
mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2017 14:36
ashtray oryginalny nie, ale gąbki w tym stylu powinny być. Osobiście polecałaby jednak kupno Blend it, są cudowne. Większość podróbek BB, które miałam były jednak dość twarde, nawet po porządnym namoczeniu. Np. gąbeczka z Douglasa była po namoczeniu twardsza niż sucha Blend it.  🤣
Aaa no właśnie, podróbki chyba raczej nie chcę.
A w końcu po tylu latach dorosłam do tego, by podkład nakładać gąbką, a nie paluchami 😅
mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2017 14:49
Oryginalne są bodajże w Sephorze. 🙂 Sama nigdy oryginalnego nie miałam, ale znajoma przetestowała kilka podróbek i oryginał, i twierdzi, że Blend it mogłaby używać zamiast oryginalnego BB. Ja kupiłam Blend it "za namową" RLM.
No jest różnica w cenie między Blend It a oryginalnym beauty blenderem.
Na moje zbytniej różnicy nie ma między oryginałem a blend it, nie warto przepłacać.
Bardzo dziękuję :kwiatek: Jesteście niezastąpione!
Dziewczyny, ja znowu z pytaniem. Potrzebuję dobrego pędzelka do eyelinera. Mam teraz z Hakuro, jest dość "gruby", robi naprawdę konkretne krechy. Znajdę jakiś cieńszy czy w przypadku takich pędzelków to niemożliwe? Od razu dodam, że pędzelkami, które są razem z eyelinerem i pisakami nie umiem się posługiwać. 😡


Kozłowski EB 975-1 i Maestro 790. Maestro jest odrobinę krótszy, ale to oba robią kreski dosłownie z linią rzęs.

Laski, są jakieś tańsze odpowiedniki pomady z Inglota? Chciałabym spróbować, ale jak mi nie przypasuje, to trochę szkoda kilku dych. 🤣


Nope, to pomada z Inglota jest właśnie tym tańszym odpowiednikiem. :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się