Perfekcyjny makijaż

No taki efekt chciałabym uzyskać, ale u mnie ani krech ani wycieniowania, nadal taki pucek. 😜 No chyba, że jest mocne, łazienkowe światło, wtedy widać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 kwietnia 2017 21:30
fly, kurde ja pędzelek to dosłownie tylko muskam o niego, bo inaczej efekt jest mega mocny  😲
Ja tak samo, ale ja jestem blada jak trup i nawet nieco ciemniejszy puder robi różnicę.  🤣 jeszcze ostatnio podkradłam mamie jakieś brązujące kulki z Avonu i efekt był chyba najlepszy ze wszystkich bronzerów których do tej pory używałam, ale po co mi kolejny kosmetyk skoro prawie się nie maluję...
Ja nie mam ciemnej karnacji, a podkład z Pharmaceris mam ten najciemniejszy i jest idealny.  😂 Jak mi się uda w któryś dzień, to wam zdjęcie zrobię, jak to wygląda w łazience, bo tak normalnie to nie widać nic:

Muszę sobie pooglądać tutoriale, bo podejrzewam, że po prostu coś źle robię i to jest ten problem. 😉
weszłam do rossmana i stwierdziłam, że ulubiony tusz to sobie jednak zamówię w necie. Jaki tłum! byłam po 9...


Zwłaszcza, że wszystkie moje kosmetyki w necie kosztują dokładnie tyle, co w Rossmannie po "przecenie", a jeszcze mi do domu dowiozą, nie muszę przeżywać pchających się łokciami ludzi i w dodatku jeszcze dostępne są odcienie jaśniejsze niż dla mocno opalonych 😁 nie ogarniam tych tłumów w Rossmannie, obecnie to żadna okazja, zwłaszcza jak podwyższają ceny, żeby potem zrobić wielkie -49%  😵 😂 koniec ot, żeby nie było 🤣
maiiaF, nie jestem pewna, czy tak podwyższają, puder rimmela kupiłam za 13zł (a kupuję go normalnie i kosztuje ok. 26), korektor pod oczy też kupiłam za połowę ceny. Akurat kupowałam kosmetyki, które zawsze kupuję i znam ich normalne ceny. Patrzyłam też na tusze Loreala i też miały standardowe ceny i od tego -50.
A w necie niestety muszę dopłacić za przesyłkę - nieczęsto udaje mi się kupić wszytko u jednego sprzedawcy. No i moich kolorów podkładów i pudrów to zazwyczaj ze świecą szukać...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2017 06:14
ja chciałam ulubiony tusz z burżuja- w necie jakieś 20 dychy plus przesyłka parę zyla, w rossmanie w regularnej 45zł.
natomiast nie było szafy manhattanu, a szkoda, pudru w takiej cenie nie znajdę :<

a ktoś ma tego rimmela fresher skin?  👀
epk, moze nie wszystkiego, ale faktycznie części produktów podnieśli 🙂

Ja za to znalazłam w hebe na promocji 1+1 podkład HD i płynny korektor catrice🙂 jak na razie wyglada bardzo ładnie, jest super kryjący, zastyga, ale zupełnie nie jest cieżko.
efeemeryda   no fate but what we make.
24 kwietnia 2017 07:48
ja też nie widziałam, żeby cokolwiek podnieśli, również znam ceny kosmetyków, których używam  🥂
Ja też kupowałam znane mi kosmetyki i ceny nie były sztucznie zawyżane. U mnie w R. już chwile po 9😲0 ludzi sporo, ale pełna kulturka, żadnego chamstwa i przepychanek. Wiem, ze ceny w necie są takie niskie bez super promocji, ale jak doliczę wysyłkę (która zdrożała) od kilku sprzedawców (bo od 1 nie kupię wszystkich rzeczy), a potem wycieczkę na pocztę po paczkę (a pocztę mam praktycznie obok Rossmanna), to wolę mieć wszystko od ręki 😉
Laski, a Wy po raz pierwszy w internetach, że nie wiecie, że sporo produktów można w necie kupić taniej? :P
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
30 kwietnia 2017 21:34
Dziewczyny, chciałabym sprobowac konturowania jakims kremowym produktem. Ale nie mam pojecia co wybrac. W tej chwili uzywam Bahama mama. Mozecie polecic cos kremowego ?
mils   ig: milen.ju
03 maja 2017 20:08
Laski! Potrzebuję na cito matowej pomadki do ust, czerwonej (na koncerty zespołu ludowego), która wysusza usta mniej niż Crayon z Golden Rose.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2017 20:17
mils, zerknij na bell matte liquid lips
Mils polecam pomadkę w błyszczyku "matt & lasting" firmy  lovely dostępna w rossmanie za grosze. Bardzo trwała. Dostępne są tylko 3 kolory i jest czerwony.
Mnie ta Lovely strasznie wysusza... Mam właśnie czerwony.
Sumire ja akurat mam dwie pozostałe ale jak nakładasz ten błyszczyk? Ja zawsze robię pierw na ustach 'baze' balsamem do ust i przed aplikacją usuwam nadmiar produktu z patyczka bo nałożony gęsto potrafi robić grudki i dać efekt wysuszenia.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2017 20:53
Chyba wszystkie matowe pomadki wysuszają. Jedne bardziej, inne mniej, ale jednak.
bourjois rouge edition velvet , są czerwone. W ezebrze od ręki za 30 zł  😉
mils   ig: milen.ju
03 maja 2017 22:08
safie to prawda, ale lepiej mniej niż bardziej, a muszę mieć matową. 🙂
Dzięki laski, coś jutro upoluję. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
03 maja 2017 22:11
oli330, a który to czerwony? Bo ja mam kilka i szerze mówiąc tam same odcienie różu, a jedna, która mogłaby podchodzić pod czerwień (Gran Cru) się beznadziejnie rozprowadza...
nr. 18,01, 03 to czerwone, a odcień to co kto lubi 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 maja 2017 22:52
Hmn.. fakt, dla mnie 1 i 3 to w ogóle nie są czerwienie 😉 A 18 nie mam.
Million Dollar Lips nie wysusza aż tak bardzo 🙂
Dziewczyny z Poznania - macie może jakieś sprawdzone wizażystki? Szukam babeczki, która by mnie malowała do ślubu, z tym, że nigdy nie korzystałam z takich usług, a wolałabym kogoś z polecenia 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2017 20:17
Pozostając w temacie ślubów - macie jakieś skuteczne sposoby na weselny makijaż i fryzurę w sytuacji, kiedy nie mam możliwości skorzystania z usług profesjonalistów?  😉
smarcik, nie znam skutecznych sposobów, mam nadzieje ze wybaczysz ze się wetnę w wątek.

Temat na topie - microblading. Dla moich brwi to jest być albo nie być, bo nie przekonałam się nigdy do codziennego malowania, chodze z takimi łysawymi pół-brewkami i staram się nie przejmować 😉 Widziałam w internecie całe mnóstwo brwi totalnie skopanych microbladingiem i drugie tyle zupełnie średnich. Nigdzie w PL nie znalazłam tak pięknych, naturalnych efektów jak tu: https://www.instagram.com/timelesspermanentmakeup/

Może ktoś coś poleci? Najchętniej "górna półowa" kraju.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 maja 2017 08:41
smarcik, ale o co konkretnie Ci chodzi? O trwałe produkty do polecenia (do zadań specjalnych) czy o utrwalacz?

ekhem, zobacz profil na fb Dagmara Swajdo- permanent & makeup artist- moim zdaniem robi ładne brwi, ale raczej w typie instagramowych 😉 No i dużo bardziej podobają mi się przed pierwszą poprawką. Jeszcze Maja Ogonowska (u której byłam na rekonstrukcji brwi- również polecam!) poleciła mi salon MO'S. Ona tam robiła microblading i w życiu bym nie powiedziała, że miała robiony makijaż permanentny. Te z MO'S-a wyglądają bardzo naturalnie. Jednak jedno i drugie to Warszawa.


Pamietam, jak jakiś czas temu była rozmowa tutaj o long4lashes i śmialiście sie jak wstawiłam filmik, na którym dziewczyna opowiadała, ze przez odżywkę wylądowała na pogotowiu, bo pod dolna powieka wyrosła jej rzęsa. To jednak nic śmiesznego, mi właśnie po stosowaniu tego wyrosły rzęsy w wewnętrznym kąciku, przy nosie. Musiała mi tam spływać, jak kładłam sie spac :/ szkoda, bo rzęsy fajnie zaczynały rosnąć, ale chyba wole ja odstawić, niż zrobić sobie krzywdę
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2017 09:07
Stosował ktoś odżywkę do rzęs Nanolash?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się