Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 130 131 [132] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.  (Przeczytany 262044 razy)
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #3930 : Listopad 19, 2019, 16:10:13 »
Odpowiedz cytując
Smarcik, KGP robisz z książeczką, czy tak dla siebie? W sumie to fajna sprawa poznać wszystkie pasma w kraju i przy okazji sobie pozwiedzać i pooglądać kraj. Mi się marzy korona Europy wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #3931 : Listopad 19, 2019, 16:28:17 »
Odpowiedz cytując
kittajka wyłącznie dla siebie - jakoś nie przemawia do mnie idea tych książeczek, bieganie po schroniskach w poszukiwaniu pieczątek (tylko na Skopcu widziałam skrzynkę z pieczątką) a na końcu i tak trzeba zapłacić żeby dostać metalowy znaczek  hihi koronę Europy też robię, tylko bardzo, baaaardzo powoli - póki co mam raptem kilka szczytów, ale chcę co roku robić minimum 1 uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #3932 : Listopad 19, 2019, 16:33:16 »
Odpowiedz cytując
smarcik, to zapraszam, chodź pójdziemy razem na Zugspitze, jeśli jeszcze nie byłaś (?)

Też mi się marzy, ale to bardzo odległe marzenie, takie raczej na starość.

PS. Chociaż, z drugiej strony, gdzie ja bym za Tobą zdążyła  lol
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2019, 18:20:05 wysłane przez Lotnaa » #link
smarcik

« #3933 : Listopad 19, 2019, 16:55:56 »
Odpowiedz cytując
Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byłam  icon_redface i jeszcze większy wstyd się przyznać, ale mam tak totalnie złą kondycję, że to ja nie nadążyłabym za Tobą.

Naprawdę, jestem ostatnio załamana sobą pod tym względem  zemdlal

Ale na Zugspitze zawsze chętnie  konik byle nie w zimie  emoty327
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #3934 : Listopad 19, 2019, 17:38:11 »
Odpowiedz cytując
Spokojnie, do emerytury zdążymy ją zrobić wysmiewa a co do kondycji, to moja jest fatalna, ale pracuje nad tym. Jak mi motywacja nie spadnie, to może w przyszłym roku nie będę walczyć o każdy metr i łyk powietrza hihi
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #3935 : Listopad 19, 2019, 20:54:58 »
Odpowiedz cytując
smarcik, ja jestem członkiem pttk z powodu turystyki jeździeckiej. Latem będąc po coś w oddziale byłam swiadkiem jak ktoś obok nabywał zwykła książeczkę do turystyki pieszej. Kosztowała grosze wiec tez sobie wzięłam, bo za chwile miałam jechać w pieniny i w sumie pomyślałam, ze to może być fajne. Ja nie mam pamięci do nazw, sporo chodziłam po górach ale teraz nie jestem w stanie odtworzyć gdzie i którędy szlam.
Dla mnie wiec ta książeczka to taki pamiętnik z wyjazdów. I motywacja żeby pojechać w inne góry, żeby pójść innym szlakiem. Co do pieczątek to czasem są średnio widoczne ale w większości schronisk leżą albo na ladzie, albo gdzieś na parapecie. Jak nie widziałam nigdzie to zawsze ktoś mi z obsługi wskazał lub podał. Dla mnie fajna zabawa. Byłam w międzyczasie jeszcze w izerach, teraz w następnej kolejności planuje Beskidy. Po nich dużo lazilam swego czasu ale zupełnie juz nie wiem gdzie byłam a gdzie nie, nie mam pamięci do takich rzeczy niestety. A tak to bede wiedzieć duży uśmiech
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Lotnaa

« #3936 : Listopad 19, 2019, 21:33:19 »
Odpowiedz cytując
smarcik, spoko, ja jeszcze w Bieszczadach nie byłam  icon_redface Tzn byłam, mając 3 czy 4 lata. Ale dla mnie to koniec świata, nie wiem, kiedy dojadę.
Na Zugspitze zimą to ja za mały Kozak jestem. Ale lato/jesień jak najbardziej.

Z tą kondycją to nie przesadzaj! Ostatnio na fb miałam możliwość podziwiania Twoich pośladków i wyobrażam sobie, ile powera potrafią wyprodukować. Więc wiesz uśmiech

Zresztą, kondycję za chwilkę zrewiduje zima, kiedy o każdy krok walczy się jak o 2-3 latem. Ehh, nie tęskniłam za śniegiem, za ślęczeniem godzinami nad planowaniem trasy, by zminimalizować zagrożenie lawinowe  icon_rolleyes
#link
smarcik

« #3937 : Listopad 20, 2019, 07:44:52 »
Odpowiedz cytując
vanille Ty mówisz o innej książeczce, a zapisywać przecież można co i gdzie się chce, choćby w zeszycie wink mnie natomiast nikt nie przekona, że wyjścia w góry są bezwartościowe dopóki nie zapłaci się 35 zł wpisowego, bo inaczej "loża nie uznaje" hehe. Z resztą całą przygodę z KGP postanowiłam rozpocząć, kiedy robiłam kilka z tych górek w ramach wolontariatu z osobami niepełnosprawnymi - ale to też się nie liczy bo nie mieliśmy książeczek  emoty327 No nieważne, sądząc po niekończącej się liście na stronie klubu ludzie uwielbiają tego typu zabawy i "rywalizację", ale to już raczej jest temat do łazikantów a nie wątku o wspinactwie uśmiech

Lotnaa no to Bieszczady koniecznie masz do nadrobienia! I polskie, i przede wszystkim ukraińskie  kocham ale od Was to kawał drogi niestety  smutek a odnośnie zimy - szkoda, że nie masz możliwości żeby chodzić z kimś, dwie osoby z ABC to zawsze bezpieczniej niż samotne spacery.
#link

Lotnaa

« #3938 : Listopad 20, 2019, 13:23:02 »
Odpowiedz cytując
smarcik, możliwość to bym i miała. W Monachium jest świetnie zorganizowana grupa Hiking Buddies, robią super ciekawe rzeczy przez cały rok. Problem polega na tym, że jak normalny człowiek jedzie w góry, to chce spędzić tam cały dzień. I to nie koniecznie zrywając się z łóżka o 5. A ja nie mam na to czasu niestety smutek Więc staram się wybierać "bezpieczne" lawinowo tereny, ale sama wiesz, że jak chce się zrobić coś ciekawego, to zazwyczaj robi się nieco stromo... Postaram się przynajmniej wybierać bardziej popularne miejsca (czego nie luuubbbię!!!), mając nadzieję, że ktoś się nawinie.
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #3939 : Listopad 20, 2019, 16:29:55 »
Odpowiedz cytując
smarcik, nie No jasne, ze takie wyjscia nie są bezwartościowe!! Co za głupie podejście. Zapisywać oczywiście można gdziekolwiek, ale ja niestety nigdy tego nie robiłam. Tak jak nowa szmatka czy gadżet sportowy motywuje mnie do ćwiczenia, tak ta książeczka mnie motywuje do skrupulatności jeśli idzie o zapis trasy. Ale robię to wyłącznie dla siebie i dla frajdy.
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Lotnaa

« #3940 : Listopad 25, 2019, 14:14:25 »
Odpowiedz cytując
Sezon rozpoczęty i to nawet nie solo  konik
Dobrze, że to dość wcześnie wypadło, bo boleśnie zdałam sobie sprawę, jak słabe mam nogi do zjazdu  icon_rolleyes icon_redface Najwyższy czas zabrać się za przysiady i kettle.

#link
magda

« #3941 : Listopad 30, 2019, 23:26:28 »
Odpowiedz cytując
Brawa dla mnie. Siedziałam wczoraj przeglądałam ceny w sklepach w poszukiwaniu setu frendów. Znalazłam, postanowiłam się z decyzją przespać by nie żałować, promocja do jutra więc na spokojnie... Tyle że dziś nie ma tego setu na stronie smutek Jest w innym sklepie, ale tam promocja była tylko wczoraj ehh Nie ma ktoś jakiej fajnej zniżki na szpej? wink
#link
smarcik

« #3942 : Grudzień 02, 2019, 08:38:21 »
Odpowiedz cytując
magda ja pewnie mam gdzieś kod do Skalnika, ale chyba wszyscy go mają.. wink

Lotnaa chwal się więcej, gdzie śmigasz? Ogromnie Ci zazdroszczę tego śniegu wink
#link

magda

« #3943 : Grudzień 02, 2019, 08:53:36 »
Odpowiedz cytując
Taaak... kody do skalnika są wszędzie i jak ktoś bez nich kupuje to trochę frajer wink Teraz było albo i jest - 30% bez kodów, ale najtaniej set frendów znalazłam w Polarsporcie. No tylko właśnie... zniknął z oferty ehh (pewnie się wyprzedał ehh) Napisałam do kilku sklepów, może zaoferują coś w dobrej cenie skoro chcę zrobić większe zakupy
#link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #3944 : Grudzień 02, 2019, 09:12:08 »
Odpowiedz cytując
Magda, ceny podczas Black Friday mogą się zmieniać razem ze stanem magazynowym, więc jak coś jest w super cenie, to trza brać. Swoją drogą w tym roku jakiś super promocji też nie zauważyłam, ceny raczej na podobnym poziomie. Jedyne co mi się udało upolować, to plecak w naprawdę świetnej cenie.
#link
magda

« #3945 : Grudzień 02, 2019, 13:07:28 »
Odpowiedz cytując
Ano szału nie było, póki co kupiłam set ekspresów z przeznaczeniem na rozebranie na luźne karabinki. A tak to te same promocje co pojawiają się regularnie. Szkoda, np Chodakowska robi konkretną obniżkę. Nie sądziłam że tak szybko te frendy znikną smutek no nic, nie spieszy mi się więc może jeszcze się uda wyrwać coś w dobrej cenie
#link
Lotnaa

« #3946 : Grudzień 02, 2019, 14:34:39 »
Odpowiedz cytując
smarcik, na skiturach byłam tylko raz. U nas nie ma śniegu, trzeba jechać kawał do Austrii, a jak mam spędzić 5h w aucie to mi się trochę nie chcę. Czekam na zimę gdzieś bliżej.

amnestia, zazdrość mnie zżera, świetne buty sobie sprawiłaś. Mierzyłam je rok temu, później zobaczyłam cenę i postanowiłam o nich zapomnieć  Ale były przegenialne, super leżały mi na nodze i muszą być rewelacyjne do zjazdów.

#link
amnestria

no excuses ;)

« #3947 : Grudzień 03, 2019, 17:25:54 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa dzięki uśmiech połowę zapłaciła moja była firma (prezent pożegnalny na odejście) dlatego mogłam sobie na nie pozwolić uśmiech
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Strony: 1 ... 130 131 [132] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.