Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

Na rajdzie w Gruzji juz wlasnie bylam :p i bylo spoko, ale nie wiem, czy koledze polecac 😁

Drogi tez sama znalazlam, w Mestii kolo lodowca Chalaadi skaly zacnie obite i ciekawie to wyglada, ino szpeju brak :/ 😂 jak nam sie uda nasz dziki offroad po Svaneti to poszukamy ludzi ze szpejem kolo Cziatury 🙂
Muszę sie pochwalić bo zaraz pęknę 😀 po długim czasie dumania poszłam dzisiaj na ściankę. Dumanie było podyktowane moim lekiem wysokości. Przełamałam sie jednak i umówiłam dzisiaj na godzinę z instruktorem i chyba sie zajaralam. Miałam momenty niewielkiej paniki i szybszego bicia serduszka ale nie na tyle, żeby stracić głowę. Wyszłam stamtąd z bananem na twarzy wiec chyba nie pozostaje mi nic innego jak zapisać sie na sekcje 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 października 2019 15:39
vanille super, witamy w wątku! 🙂


A ja siedzę w domu z grypą, patrzę co się dzieje w Tatrach i mnie nosi  😵 w przyszłym tygodniu Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki, miałam biec mały dystans i oczywiście nic z tego przez chorobę  😕 niech no już będzie zima, i mnóstwo śniegu, i zdrowie niech w końcu będzie bo przez stres jestem w stanie ciągłego chorowania od dłuższego czasu 🙁
Smarcik piona. Ja od miesiąca zdrowotnie nie mogę dojść do siebie. Chyba nigdy tyle i tak długo nie chorowałam. Że formę mam ujemną i czuję się jak stara baba to nie muszę mówić 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 października 2019 21:17
🙁 niech już ta jesień się kończy..


Z innej beczki - oglądałyście już Ostatnią Górę? Ja byłam dzisiaj i jestem pod dużym wrażeniem, świetny reportaż, bardzo intymny i bez zbędnego patosu 🙂 polecam!
Ja nie chcę zimy! Niech będzie w Tatrach a u mnie nie! Chciałabym jeszcze w sokoły wyskoczyć, poluję na prognozy cały czas... Póki co przyszły weekend zaczyna się zapowiadać ok, więc oby tak było!

vanille, super! 🙂 lęki da się przewalczyć 🙂
vanille, gratki, grunt to się nie poddawać i próbować.
Amnestria, zdrowiej. W ogóle coś ten sezon letni pechowy dla większości w wątku.
Smarcik, zdrowiej, a w wolnej chwili popatrz na nowości TNF, mają całkiem fajne portki, tylko cena dramatyczna.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 października 2019 18:27
kittajka o nie, ja już się pogodziłam z faktem, że jestem za biedna na spodnie z gore a Ty mi piszesz, że są jakieś fajne nowości?! Lecę oglądać  😁 chyba muszę zrobić jakąś wyprzedaż garażową, zwłaszcza że w tym sezonie potrzebuję jeszcze kilku innych rzeczy  😡
Ojej, dziewczyny, kurujcie się!

smarcik, te spodnie mammuta widziałam tutaj online za ok. 350 euro. Nie wiem, jak w PL. Ja bym tyle w życiu za portki nie dała, ale jeśli tu jest taniej, to można by było pokombinować, jeśli chcesz.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 października 2019 18:42
Oho, znowu moje gacie zdominowały wątek  😂

Lotnaa ja generalnie też tyle nie dam, bo nawet tyle nie mam  😁 ale jak oglądam różne zimowe filmy i wyobrażam sobie kryzysowe sytuacje to czuję, że warto chronić tyłek, i to dosłownie  😂 a tak poważnie - bezskutecznie próbowałam podpytać narciarzy na fb o ten zamek na pośladkach, bo jak już mam kiedyś wydać miliony na spodnie, to chciałabym dokonać przemyślanego wyboru  😡 ale to pieśń przyszłości - na podwyżkę w pracy się nie zanosi, nerki nikt nie chce kupić, a w dodatku podnieśli mi czynsz w mieszkaniu. Jak żyć? 😉
Heja 😉

Pamiętacie może czy w zeszłym roku na black friday były jakieś fajne promocje na szpej? Będę (w końcu...) inwestować w mechaniki i trochę drobnicy... więc nie chcę przepłacić 😉

po 2 😉 W Toruniu będą warsztaty https://www.facebook.com/events/535027107339203/ - może ktoś chętny by skoczyć tam na weekend, na wspin, na warsztaty, albo jedno i drugie? Zastanawiam się nad opcją sobota wspin, niedziela warsztaty.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 października 2019 21:18
Na bank będą jakieś dobre zniżki, ja dorwałam w zeszłym roku wiązania dynafita za 1500 zł, gdzie regularna cena to prawie 2 tysie  😜 No może nie licząc Skalnika, bo tam zniżki są non stop  😂

W sobotę byłam na Pure Powder Tour 2019, mega  🏇 te filmy  😍 i kupiłam piękną bluzę Majesty w bardzo okazyjnej cenie  😜 teraz pozostaje tylko czekać na śnieg  🏇

A co do u-rocka, to zależy jak mi pójdzie ze studiami  😡 ale obawiam się, że nie zdążę zdać egzaminów do tego czasu 🙁
magda, tak, poluj koniecznie! My kupiliśmy cały zestaw skitourowy wtedy, i już chyba nigdy później ceny nie były tak okazyjne.

amnestia, czy Ty jesteś teraz w Grecji? Kilimandżaro bombarduje mnie tak pięknymi zdjęciami wspinaczkowymi, że chyba ich "odlubię"  😜
Kusi mnie by już zrobić te zakupy  😂 no nic, pomyślę i poczekam jakie ceny mi zaproponują tam gdzie napisałam.
magda, na black friday można wychwycić spore rabaty. Opłaca się czekać 😉
A ja Was pozdrawiam z Tatr. Wpadł mi totalnie nieplanowany urlop, więc korzystam. Pogoda piękna, tylko wieje strasznie 🙂
Spróbuję poczekać 🙂 trochę niecierpliwa jestem jeśli chodzi o tak przyjemne zakupy, ale może i warto. Przecie i tak raczej tego szpeju już nie użyję w tym roku...
kittajka, Ty z Tatr, ja się w sokoły pakuję  💃 w czwartek skałki  💘
Lotnaa, ja nie jeżdżę z Kili na obozy 🙂
Aaa no tak, Ty to przecież z Kwiato. Ale jakoś też miałaś teraz jechać na jesień?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 11:15
O właśnie, amnestria byłaś już? Czy dopiero jedziesz?  👀


A ja chcę nowe narty  😂 czy ktoś mógłby mi zafundować?  😜 już sobie wybrałam i obiecuję, że nie są mega drogie!  😉
smarcik, jakie? Takie na puch? Wariatka!  🤣
Jadę w listopadzie 😀 ale nie chcę Was denerwować, ale całą zimę planuję spędzić w Tatrach/Beskidach :P Bo rzuciłam pracę i za chwilę będę woooolna 😍 A do nowej póki co nie idę, robię sobie przerwę 🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 października 2019 12:07
amnestria oooo taką dłuższą przerwę planujesz?  😉 na całą zimę?  😜
Chciałabym pół roku, ale na pewno 2 miechy. Zobaczę jak będzie finansowo 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 października 2019 18:23
Ale Ci fajnie!  😜 w takim razie oczekujemy tutaj dużej ilości górskich zdjęć  😁


Lotnaa co do nartek — tak, marzą mi się szerokie Majesty  😁 ale to może za kilka lat, póki co nie mam racjonalnego uzasadnienia dla drugiej pary  😁
smarcik, Ty to jeszcze nam "wisisz" zdjęcia z jakiś dwóch lat, więc wiesz  🤣

amnestia, super! Używaj, ile się da. Moja kumpela też tak zrobiła, miała chyba ponad pół roku przerwy. Ale okazało się, że w tygodniu musiała chodzić po górach sama, bo jednak wszyscy pracują. Więc pod koniec tęskniła już mocno za towarzystwem. Mimo wszystko fajne tak móc się oderwać od normalnego świata na jakiś czas.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2019 09:38
magda chwal się co tam w skałach słychać, widzę dużo zdjęć na fb  👀
Jakie dużo, w relacje coś tam wrzucałam i teraz jedno 🙂 Słychać tyle że się sezon skończył, nadal uważam że nie mam formy, ale życiówka padła i urobiłam trzy VI.1  😀 Byłam parę dni w sokołach, tam w sumie nic wielkiego nie urobiłam, choć w końcu udało poprowadziłam Kant dobity który może urokliwy mocno nie jest ale nie puszczał za 1 wpinkę. Na Jurce sporo OSów, byliśmy na dość niedawno obitych skałach - Brama Brzegowa i Dinozaur (większość wycen promocyjna, pewnie stąd życiówka i OSy  :wysmiewa🙂 i drugiego dnia w Łutowcu, gdzie prawie padło VI.1+ - złapałam klamy która ewidentnie nie jest z tej drogi, tylko z sąsiedniej VI.1...
Także końcówka sezonu udana i mam nadzieję że w przyszłym roku będzie kontynuacja 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2019 13:38
magda gratki, piękna cyfra  😅


A pozostali jak tam, wspinają się?  😀 U mnie marność - nauka, nauka.. za to byłam na weekend w Pieninach, trekking i rowerowanie, piękna pogoda się trafiła  💘 polska złota jesień  😍
Ostatni raz w skalach bylam we wrzesniu 😡 i raczej do wiosny cisza. Teraz konikowanie ma priorytet 😉 a finansowo ciezko mi ciagnac wszystko na raz.

Na panelu costam walcze, ale z takim zacieciem to wyzej niz 6a+/6b nic jeszcze dluuuugo nie siadzie 🤣 😉
Ja na panelu VI robię... i to nie wszystkie  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się