Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 126 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.  (Przeczytany 239601 razy)
nerechta

« #3150 : Styczeń 08, 2019, 11:55:04 »
Odpowiedz cytując
dziolchy mam kody rabatowe do Skalnika  na 30 i 20% do końca stycznia bodajże, chce któraś z was?
#link

amnestria

no excuses ;)

« #3151 : Styczeń 08, 2019, 12:41:20 »
Odpowiedz cytując
Ja, ja, ja! Planuję zakupki! Akurat na rzeczy nieprzecenione kocham Wystarczy jeden kod oczywiście kwiatek
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
magda

« #3152 : Styczeń 08, 2019, 13:15:32 »
Odpowiedz cytując
Te kody są wielorazowe i często je ktoś wrzuca na grupy ze sprzętem.
#link
nerechta

« #3153 : Styczeń 08, 2019, 13:57:59 »
Odpowiedz cytując
no to wrzucę je tu i skorzystacie jak będziecie miały ochotę  uśmiech a i są do 30.04 więc spoko  uśmiech
30% 5g4dr3
20% Iw54frt
#link

amnestria

no excuses ;)

« #3154 : Styczeń 08, 2019, 15:16:34 »
Odpowiedz cytując
Naprawdę, nie wiedziałam! Dzięki nerka hurra! hurra!
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #3155 : Styczeń 08, 2019, 18:28:17 »
Odpowiedz cytując
Kuuuurczaki, a ja wczoraj wydałam kupę kasy w 8a  zemdlal Ale potrzebuję jeszcze kilku duperelo do nart, przyda się  wysmiewa Dzięki  nerechta  kwiatek
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

smarcik

« #3156 : Styczeń 11, 2019, 08:36:40 »
Odpowiedz cytując
Up up  wink

amnestria wiesz może co dzieje się na Warszawiance? Czy sekcje normalnie odbywają się czy może instruktorzy się gdzieś przenieśli po tej aferze? Pytam bo mi tam ostatnio nie po drodze, szukałam informacji na stronie i kiedyś był tam cały wykaz telefonów do instruktorów, a teraz jest tylko informacja o jednym  :S

A poza tym rozglądam się za jakąś poranną sekcją, bo nie umiem odnaleźć się w nowej korpo rzeczywistości z pracą od 9 do 17  wysmiewa
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

amnestria

no excuses ;)

« #3157 : Styczeń 11, 2019, 13:01:31 »
Odpowiedz cytując
Już Ci mówię kwiatek Sekcje podrożały, bo faktycznie na instruktorów nałożono dodatkowe obciążenia. Zostało paru instruktorów ponoć: sporadycznie Mechanior, Staś Kieniewicz, Rostafiński chyba też. Generalnie puuustki. Byłam ostatnio na wiance i drogi jakieś takie nieciekawe. VI+ zrobione po makakowemu, czyli wstawiasz się na rozgrzewkę, a czujesz się jak n VI.1+... Dużo początkujących takich od zera, znajomych nie spotkałam ŻADNYCH,  warszawianka to mój drugi dom był smutek

Wiem, że spora część przeniosła się na Grawitację (Obozowa zamknięta jeszcze). Ale nie wiem na jakich zasadach.
#link
smarcik

« #3158 : Styczeń 11, 2019, 13:21:43 »
Odpowiedz cytując
O nie  zemdlal pracuję teraz kilometr od warszawianki, już myślałam że w końcu zapiszę się tam na sekcję  zemdlal wczoraj chciałam się nawet wybrać ale przyznam, że cena za wejście mnie nieco odstraszyła (i znowu wylądowałam na brudnej nowowiejskiej  wysmiewa ).

Dziękuję za informacje  kwiatek
#link

amnestria

no excuses ;)

« #3159 : Styczeń 11, 2019, 13:24:55 »
Odpowiedz cytując
No warszawianka odwaliła smutek Ale i tak cenowo to Murall bije na głowę, chyba 35 zł, wszystko płatne esktra (jak np. nie masz uprzęży/kubka). Ja co prawda nie mam, ale dla posiadaczy multisportów dopłata na poziomie 15 ziko. DRAMAT. No, a crux, murall i wianka właśnie zawiązały pakt, więc nie zdziwiłabym się gdyby dalej drożało wszystko.

Ps. z fb muralla wyczytałam, że ma powstać murall chyba w trójmieście? (jej nie pamiętam, sprawdzę) i drugi w wawie. Nie kibicuję im wysmiewa Nienawidzę muralla. lol

Edit: w Gdańsku, ale to chyba już działający obiekt, nic nowego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 13:29:16 wysłane przez amnestria » #link
magda

« #3160 : Styczeń 11, 2019, 17:50:28 »
Odpowiedz cytując
Blokfit gdański pod skrzydła Muralla trafił. Ja tam i tak nie chadzam - jedyne miejsce gdzie nie honorują multisportu, do tego syf okropny i dużo ludzi. Baldy może i fajne mają (nie bywam, nie wiem, słyszałam że poziom spadł odkąd się paru kręcących wyprowadziło), ale oprócz tego to tam niewiele można zrobić - do obwodów jedna malutka ścianeczka z mikro chwytami, ciężarków gum itp malutko i w stanie bardziej niż opłakanym.
#link
amnestria

no excuses ;)

« #3161 : Styczeń 14, 2019, 13:28:04 »
Odpowiedz cytując
Jadę w weekend na wspin jejejej! I w kolejny też hihi hihi

*tzn "jadę", bo jak się utrzyma taki warun jak teraz to pewnie tylko trekking. Ale zabukowałam już nocleg nad Popradzkim i czaję się na Tępą. Tylko tam jest lawiniście, więc lepiej, żeby ta 3-ka się zmieniła na 2kę wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2019, 13:30:47 wysłane przez amnestria » #link
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #3162 : Styczeń 16, 2019, 10:02:13 »
Odpowiedz cytując
amnestia, w MOKu spadło w nocy 45 cm śniegu, więc ten tego, na wspinanie to średnio chyba.
U nas może w końcu coś się ustabilizuje, bo szlag mnie trafia, jak jest taki piękny śnieg i zero szans na wyjście w góry. Ale i tak trzeba być mega ostrożnym, w weekend w tylko jednej lawinie zginęły 4 osoby  smutek
#link
amnestria

no excuses ;)

« #3163 : Styczeń 16, 2019, 10:03:07 »
Odpowiedz cytując
Ale ja nie jadę do MOKa wink a nie wszędzie jest 4.
#link
Lotnaa

« #3164 : Styczeń 17, 2019, 11:25:43 »
Odpowiedz cytując
Ja wiem, ale miałam info o MOKu, a nie spodziewam się, żeby po drugiej stronie granicy było inaczej.
#link
amnestria

no excuses ;)

« #3165 : Styczeń 17, 2019, 11:45:19 »
Odpowiedz cytując
Może być inaczej górkę obok wink Przecież to wartość uśredniona uśmiech to tak jak się przyjęło uważać, że jak jest lawinowa 3ka, nawet rosnąca, to i tak Świnica jest w miarę bezpiecznym celem (taternickim i turystycznym). To zależy jakie jest ukształtowanie, gdzie zbierają się depozyty, etc. Gdyby to było takie oczywiste, to by nie było lawin przy stopniu "1". Niemniej nie jadę i tak, ale z zupełnie innych przyczyn.
#link
Lotnaa

« #3166 : Styczeń 17, 2019, 11:54:43 »
Odpowiedz cytując
No na Słowacji właśnie 4 chyba było, przynajmniej dwa dni temu. A że nie wszędzie ryzyko jest jednakowe, to chyba oczywiste.
#link
amnestria

no excuses ;)

« #3167 : Styczeń 24, 2019, 10:09:03 »
Odpowiedz cytując
Nerechta, użyłam kodów  kwiatek kwiatek dzięki!

Dzisiaj sekcja, jutro Tatry!  hurra! Wspinamy się sb/nd, a w piątek idę na skitury duży uśmiech Udało mi się wypożyczyć nartki w Kuźnicach (wstępnie je przyblokować)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2019, 12:08:43 wysłane przez amnestria » #link
smarcik

« #3168 : Styczeń 24, 2019, 12:58:10 »
Odpowiedz cytując
amnestria zazdro! Ja dopiero w przyszłym tygodniu na skitury.. Ale jutro ma padać śnieg w Warszawie i liczę na biegówki  wysmiewa

Byłam wczoraj na premierze książki o Mackiewiczu. Spotkanie dość dziwne ale ciekawe, najpierw same ochy i achy pod jego adresem, dopiero jak na scenę wszedł Piotr Pustelnik to powiedział, że nie zgadza się na takie pojmowanie sprawy, że "Mackiewicz, długo długo nic, i cała reszta systemowców" wink Ale byłam pod wrażeniem, że mówił w sposób bardzo wyważony, nie oceniał. Ludzie na widowni albo w ogóle nie wiedzieli albo już zapomnieli ja wyglądała sytuacja przed śmiercią Tomka, tzn o całym konflikcie między nim a środowiskiem wspinaczkowym. Była też żona Tomka, bardzo intrygująca postać wink
#link

amnestria

no excuses ;)

« #3169 : Styczeń 24, 2019, 13:00:43 »
Odpowiedz cytując
No mega się cieszę z tych nartków! Zwłaszcza, że nie udało mi się na piątek znaleźć partnera do wspinania. A ja też w tym roku ze skiturami na bakier, więc każda opcja mnie cieszy kwiatek

Smarcik, a co z żoną? Zaciekawiłaś mnie uśmiech
#link
magda

« #3170 : Styczeń 24, 2019, 16:55:00 »
Odpowiedz cytując
smarcik, zazdro! Lubię takie spotkania.
#link
Lotnaa

« #3171 : Styczeń 24, 2019, 20:08:57 »
Odpowiedz cytując
Ale super się zapowiada! Kilimandżaro wrzuca na FB takie foty, że aż mnie skręca. U nas pogoda w weekend dość lipna, a ja do tego płuca wypływam  icon_rolleyes
Baw się dobrze!
#link
amnestria

no excuses ;)

« #3172 : Styczeń 24, 2019, 22:12:11 »
Odpowiedz cytując
Dzięki, trzymajcie kciuki, żeby mi tyłek nie odmarzł hihi kwiatek

Ej, ale mi idzie na sekcji, po powrocie z Hiszpy! Jakiś mega progres, tak jakby mózg mi zatrybił. Swoją grupę już mocno odstawiłam, Kwiato nie może się nachwalić icon_redface siedzę teraz głównie na big wallu i robię 6a/6b tak jedna, za drugą. Mieliśmy dziś trochę latać, ale ja za każdym razem dochodziłam do stanowiska  hihi

Dlatego z Kwiatem uznaliśmy, że czas na krok kolejny i w przyszłym tygodniu dostanę plan treningowy, no i czekają mnie 4 treningi w tygodniu!

Z minusow, zostawiłam nieopatrznie buty i ktoś mi je ukradł smutek
#link
Milla

Moje ogłoszenia
« #3173 : Styczeń 29, 2019, 10:47:32 »
Odpowiedz cytując
Rozmawiałam ostatnio ze znajomą, która uczy się na technika weterynarii w jednej ze szkół typu Cosinus.
Pominę przydatność takich szkół, ale zastanawiają mnie koszta.
Moja znajoma płaci ok 100 zł miesięcznie, ale widziałam, że inne kierunki są bezpłatne.
Jak te szkoły się utrzymują?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 21:05:17 wysłane przez Milla » #link
amnestria

no excuses ;)

« #3174 : Styczeń 29, 2019, 10:53:19 »
Odpowiedz cytując
 duży uśmiech wiem, że to pomyłka, ale urocza duży uśmiech

weekend Tatry znów, można zazdrościć konik wysmiewa
#link
Milla

Moje ogłoszenia
« #3175 : Styczeń 29, 2019, 11:01:27 »
Odpowiedz cytując
Oh, wybaczcie, wyszukiwarka jak zwykle celna  zemdlal wysmiewa
#link
smarcik

« #3176 : Styczeń 29, 2019, 12:44:31 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny nie wpadła wam gdzieś w oko promocja na Barrywoxa w zestawie? Miałam wczoraj kliknąć w polar sporcie, stwierdziłam, że zrobię to rano i dziś już nie ma promocji  zemdlal heeelp  zemdlal (chyba, że polecacie inny detektor - muszę coś dzisiaj kupić  zemdlal ).
#link

Lotnaa

« #3177 : Styczeń 29, 2019, 17:15:37 »
Odpowiedz cytując
Mnie nic nie wpadło. A jaki detektor polecacie? Taki nie za milion monet, jeśli by się dało?

Zaliczyłam trzecie szybkie skitury, fajnie było, chociaż z grypą nie polecam kukunamuniu Zjeżdżać nadal nie potrafię  wysmiewa

#link
smarcik

« #3178 : Styczeń 29, 2019, 17:23:09 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam Barrywoxa, ale on jest za miliony  wysmiewa najtańsze to chyba Arva i ortovox zoom+. Generalnie każdy jest podobny, byle miał 3 anteny uśmiech

Polar sport mnie wkurzył (napisałam do nich na fb i dostałam niemiłą odpowiedź) więc koniec końców zamówiłam piepsa u konkurencji. I tak będę u nich kupować, bo w warszawskim sklepie mają świetną dziewczynę od skiturów, ale do zakupów w internecie polecam Tuttu uśmiech

lotnaa piękne widoki!
#link

amnestria

no excuses ;)

« #3179 : Luty 04, 2019, 10:45:23 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa, mega to wygląda! Piękne widoki, piękna pogoda! Jak u Was teraz jest? W PL warunki śniegowo-lawinowe daremne zemdlal

Ja póki co trzymam się planu, że wspinanie w Tater raz w tygodniu tanczacalinka Wczorajsze lodospady mocno wywalczone, bo liche były nad wyraz. Dość dodać, że pierwszy wyciąg słabo asekurowalny lub momentami wcale, bo zwyczajnie płynęła woda. Spotkałam mojego guru wspinaczki lodowej i w sumie tylko dlatego, że powiedział, że to jedyny "robialny" lodospad, to się wstawiłam, i że dół słaby, ale góra przyzwoita. I tak istotnie było. Chłop dostał w nagrodę najbardziej pionowy odcinek do poprowadzenia i jestem z niego dumna, bo mimo że to jego początki to ładnie sobie poradził. Trochę miał nawyków z letniego wspinania (chciał się rozstawiać bardzo szeroko, skręcać etc.) ale i tak, nieźle mu poszło (choć wybrał najgorszą możliwą opcję - i wszedł w miejsca lekko mixtowe).

Za tydzień Popradzkie Pleso i już spróbujemy mixtowo się powspinać. Zakładam same harde cyfry hihi hihi Więc pewnie Tępa hihi hihi

Do marca chcę być już tak rozwspinana, że zrobię drogę, o której marzę od roku uśmiech
#link
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 126 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.