In Post - paczkomaty

a ja Cie o tym poinformowano? Czy gdzieś dzwoniłaś?
Nie dostałam sms z kodem odbioru, paczka podobno juz od wczoraj jest w paczkomacie, dodzwonic sie do nich w ogole nie ma  szans. Co zrobic?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2016 07:56
A mailem nie przesłali kodu?
nic. dostałam tylko sms z nr przesyłki gdy została do mnie wysłana i mało tego wg. strony inpost przesyłka została doręczona, ja nie wiem, może ktoś inny dostał sms z tym kodem 🙁
rybka   Różowe okulary..
25 maja 2016 08:24
nic. dostałam tylko sms z nr przesyłki gdy została do mnie wysłana i mało tego wg. strony inpost przesyłka została doręczona, ja nie wiem, może ktoś inny dostał sms z tym kodem 🙁


Złóż przez ich stronę reklamacje:
https://twoj.inpost.pl/pl/kontakt/zloz-reklamacje
ktoś z Was reklamował kiedyś paczkomat? Przesyłka jest do odzyskania? Kurcze, zależało mi na niej 🙁
wydaje mi się że jak pójdziesz do paczkomatu i wpiszesz swój numer to dostaniesz nowy sms z kodem dostępu
myślisz? kurczę, tylko ja nie dostałam ani jednego kodu odbioru. A paczka jest wg. strony do sledzenia już odebrana  😵 Ale to jak, tylko wpisać nr tak jak przy odbiorze? bo tam zaraz przeskakuje, żeby wpisać nr odbioru, to chyba nic nie da 🙁 czy chodzi Ci o jakąś inna opcję?
a! i ogólnie to jak sprawdzałam status przesyłki to w ogóle nie była umieszczona w paczkomacie odbiorczym, wczoraj do nocy w oddziale a dziś rano, że wczoraj ok. południa doręczona 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2016 10:28
Hanexxx, a od kiedy jest do odbioru? Czasem strona wyskakuje przed szereg
w ogóle nie była do odbioru. została nada w piątek, wczoraj do nocy, że jest w odzdziale, który znajduje się jakieś 80 km ode mnie wiec myślałam, że dzisiaj dostane sms a dziś rano sprawdzając na stronie przeczytalam, że jest doręczona. i to wszystko, a sms nie przyszedl
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2016 10:38
Doręczona? Zadzwoń w takim razie na infolinie
Jak paczka została nadana to dostałaś sms od inpostu z numerem przesyłki czy od osoby wysyłającej? Jak od inpostu to jest szansa że wyślą Ci kod raz jeszcze, pamiętam że dwukrotnie odbierałam przesyłkę właśnie wpisując kod który dostałam w momencie wpisania mojego numeru do paczkomatu. 2 dni temu odbierałam też przesyłkę w paczkomacie i jak wpisałam numer to była opcja 'Nie masz kodu dostępu?'
już wszystko wiem 🙁 adresat wpisał zly nr tel. z in post napisali mi że paczka znowu została umieszczona w paczkomacie jednak ja dalej nie mam kodu i co z tym począć? a jako odberana została wpisana omyłkowo. ehhh, tylko czy ja ją odbiore... wszystko im opisałam, chyba zdarza się, że ludzie wpisują zle nr i chyba jest na to jakiś sposób?
Jeśli sprawa nie zostanie wyjaśniona przez weekend, to we wtorek będąc w pracy pójdę do kolegów z działu paczkomatów i zapytam co i jak, albo poproszę o zmianę nr telefonu w systemie - tylko przypomnij mi się na pw na początku tygodnia 😉
już wszystko wiem 🙁 adresat wpisał zly nr tel. z in post napisali mi że paczka znowu została umieszczona w paczkomacie jednak ja dalej nie mam kodu i co z tym począć? a jako odberana została wpisana omyłkowo. ehhh, tylko czy ja ją odbiore... wszystko im opisałam, chyba zdarza się, że ludzie wpisują zle nr i chyba jest na to jakiś sposób?


powinnaś dostac na maila, mi się zdarzylo wpsiac do decathlonu zly kod i juz dwie paczki odbieralam bez kodu w sms tylko na mailu
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2016 16:13
Sprawdziłam - w mailu z informacją o odbiorze jest podawany kod
nie mam maila. Ostatnio dwa razy mi sie zdarzyło ze nie dostałam maila i pytałam się sprzedających czemu nie wpisały i dowiedziałam się, że nie było miejsca do wypełnienia maila. Od dużych sklepów itp. zawsze coś dostaję na pocztę a od takich zwykłych osób no właśnie nie zawsze
Czy w paczkomacie można wygenerować etykiete na paczkę? Czy trzeba mieć ją wcześniej wydrukowaną?
Kiedys wydawało mi się, że taka opcja jest, ale na stronie inpost nie mogę nic obecnie znaleźć.
Wysyłaliście coś kiedyś InPostem do innego kraju? Muszę wysłać paczkę do UK (do sklepu, nie osoby prywatnej) i wychodzi mi, że to chyba najtańsza opcja. I mogę ją nadać gdzieś o dowolnej porze, a nie czekać na kuriera w jednym miejscu, co akurat jest mi w tej chwili bardziej na rękę (a nadawanie bezpośrednio w jakimś DPD to sporo większe koszty niż przy zamówieniu internetowym). Tylko się zastanawiam, jak u nich z ralozacją wysyłek zagranicznych. 😉 Z usług w Polsce jestem zadowolona, ale w UK pewnie muszą mieć jakiegoś pośrednika...
Sumire przejdź się do ich punktu w swoim mieście i zapytaj o szczegóły wysyłki za granicę.
Ale ja szczegóły znam, pytałam raczej o doświadczenia osób, które z tego korzystały. Generalnie chodziło o to, czy nie było problemów z dostarczeniem przesyłki. Niemniej paczkę puszczę, tzn. zostało mi ją wrzucić do paczkomatu. Jak na razie się wkurzyłam, bo okazało się, że nie da się nadać paczki zagranicznej bezpośrednio z paczkomatu, tylko trzeba internetowo i wydrukować etykietę - w związku z tym wczoraj od paczkomatu się odbiłam. 👿
Zamarzło Wam cos kiedys e paczkomacie? 😕
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2018 08:03
Paczkomat to tylko blacha i przy mrozie wszystko będzie zamarzać 😉
hanexxx Co prawda mi paczka nie zamarzła bo nie miało co zamarzać  🤣 ale miałam problemy z ekranem dotykowym- na mrozie nie wyłapywał dotyku.
No i mialam pierwszy problem z zacięciem się drzwiczek od paczkomatu ( nie otworzyły się). Nie wiem czy winny był mróz, fakt że wtedy było ok -10 a odbierałam paczke o 23.
Jak pakujecie czapraki żeby zmieściły się w gabarycie C w paczkomacie Inpost, albo w ogóle do wysyłki? Mój jest za wielki na długość więc musiałabym go złożyć na pół po linii wysokości czapraka. Jest on dość sztywny i obawiam się, że po zapakowaniu rozłoży się w folii (nie mam kartonów w domu). Może sam czaprak skleić taśmą żeby przeszedł wysyłke, tylko czy to go nie zniszczy?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 czerwca 2023 10:26
anonimek123, możesz go związać wstążką od środka 😉 a poza tym bez przesady, róż prostuje sie po kilku chwilach
Zawsze tak wysyłam zgięte i nic im nie jest
Pati2012, oki, dzięki wielkie za podpowiedź
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się