Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Strony: 1 2 [3] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: kontakt z administratorem  (Przeczytany 81353 razy)
bhdemeter

Moje ogłoszenia
« #60 : Kwiecień 17, 2017, 07:45:13 »
Odpowiedz cytując
Witam!

Proszę o kontakt moderatora ze mną gdyż moje konto zwariowało i nie mogę edytować swoich ogłoszeń pisze że ogłoszenie zostało usunięte a dalej jest widoczne w serwisie .
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #61 : Kwiecień 17, 2017, 13:47:56 »
Odpowiedz cytując
bhdemeter, w sprawie ogłoszeń kontaktuj się z administratorem - root.
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Kapiszon

« #62 : Maj 20, 2017, 19:05:08 »
Odpowiedz cytując
Proszę o pilny kontakt moderatora lub administratora portalu. Sprawa bardzo ważna !
Chodzi o przestępstwo z ar. 212 Kodeksu Karnego smutek
#link
safie

« #63 : Maj 20, 2017, 22:20:05 »
Odpowiedz cytując
Kapiszon , to co prawda dotyczyło oszustw przy sprzedażach, ale pewnie ma zastosowanie do każdej innej sprawy (jeżeli chodziło o jakieś dane osoby obrażającej)
6. Dane osobowe, numery IP i wszelkie inne dane, podaję wyłącznie policji i prokuraturze na odpowiedni wniosek. Osobom prywatnym takich danych nie wydaję.
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
marzena76

Moje ogłoszenia
« #64 : Sierpień 28, 2017, 13:14:12 »
Odpowiedz cytując
Dzień Dobry,

Czy jest możliwość usunięcia z archiwum, ogłoszeń które wstawiałam dawno temu, ogłoszenia są już dawno nieaktualne a nawet usunięte z mojego profilu a mimo to  nadal w wyszukiwarce się pojawiają i to wraz z moim numerem telefonu i adresem milowym.
Wolałabym aby te informacje nie były widoczne publicznie.

Proszę o informację co w tym temacie da się zrobić.
#link
BaŚ

Moje ogłoszenia
« #65 : Sierpień 29, 2017, 10:06:28 »
Odpowiedz cytując
Proszę o kontakt administratora, w jednym z postów na forum bez mojej zgody podano moje dane osobowe.
#link
Auseve

« #66 : Sierpień 06, 2018, 12:26:03 »
Odpowiedz cytując
Pilnie proszę o kontakt z administratorem. Chodzi o oszustwo, sprawa zgłoszona na Policję, Policja próbowała się kontaktować z adminami poprzez formularz kontaktu, jednak bez skutku. Pilnie proszę adminów o kontakt ze mną!
#link
MariaKmita

« #67 : Wrzesień 06, 2018, 11:50:59 »
Odpowiedz cytując
Witam wszystkich. Bardzo lubię re-voltę i często korzystam z informacji tutaj i kącika kup/sprzedaj jednak życie utrudnia mi ciągły problem z logowaniem,

Wywala mi non stop nieprawidłowe hasło.
Muszę co chwilę je resetować (zawsze podaję tu takie samo więc nie ma mowy o pomyłce).
Do tego jeżeli zaloguję się przez telefon to na komputerze już nie mogę się zalogować i na odwrót, ponieważ wyskakuje monit o niepoprawności hasła i znów muszę je resetować. Tak w kółko macieja smutek

Pozdrawiam!
#link
EwwaPell

« #68 : Marzec 05, 2019, 10:26:35 »
Odpowiedz cytując
Czy jest możliwość odszukania usuniętego ogłoszenia z re volta? Dokładna przyczynę sprawy mogę podać jeśli to potrzebne, ale nie chce się tu rozpisywać.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #69 : Marzec 05, 2019, 10:48:10 »
Odpowiedz cytując
Czy jest możliwość odszukania usuniętego ogłoszenia z re volta? Dokładna przyczynę sprawy mogę podać jeśli to potrzebne, ale nie chce się tu rozpisywać.

W sprawie ogłoszeń kontaktuj się z administratorem - root
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Strony: 1 2 [3] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 20 zapytaniami.