Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: kontakt z administratorem  (Przeczytany 85259 razy)
Zbyszka

« #30 : Luty 16, 2016, 18:32:10 »
Odpowiedz cytując
Tajnaa ma info, że dostała bana za dubel konta, ale nie zakładała żadnego innego konta. Prosi o pomoc  kwiatek

Ja też proszę...od jakichś trzech tygodni duży uśmiech Napisałam do dwóch moderatorek i na razie cisza smutek
#link
armara

« #31 : Luty 17, 2016, 12:32:01 »
Odpowiedz cytując
Wybaczcie głupie pytanie, ale nie mogę sobie poradzić z wyszukaniem tych informacji. Kto jest teraz moderatorem rv? Mam mały problem i chciałabym go rozwiązać wink
#link
sumire

« #32 : Luty 17, 2016, 14:48:34 »
Odpowiedz cytując
armara, głównie ikarina, poza tym quanta i wawrek, jak sobie przypomni i wpadnie posprzątać. wink katija oficjalnie chyba też ciągle jest, ale dawno jej nie widziałam.
#link
Cytat: quantanamera
No właśnie - magicznie lecznicze futro ma właściwości tyle, co lecznicza naturalna wełna wink To i tak więcej niż magnesy diabeł
tajnaa

« #33 : Luty 17, 2016, 21:56:18 »
Odpowiedz cytując
Odblokujcie moje konto, bo pisanie na tel jest do bani. Od 2 dni mam komunikat o banie za podwojne konto.
#link
Zbyszka

« #34 : Kwiecień 04, 2016, 12:28:52 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, czy ktoś pamięta o nas niewinnie zbanowanych? Czekamy od lutego smutek

Załatwienie sprawy na Re-volcie zaczyna przypominać wizytę w dziekanacie duży uśmiech
#link
implozja89

WWW Moje ogłoszenia
« #35 : Kwiecień 19, 2016, 09:50:36 »
Odpowiedz cytując
Proszę o pilny kontakt moderatora. Potrzebuje pomocy w sprawie katalogu stajni oraz chciałam zgłosić pewne uchybienia zauważone na forum. Z góry dziękuję :-)
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #36 : Kwiecień 19, 2016, 11:06:54 »
Odpowiedz cytując
implozja89, uchybienia można zgłaszać za pomocą przycisku "zgłoś do moderatora" umieszczonego w prawym dolnym rogu każdego posta.
Jeśli chodzi o katalog stajni- tu konieczny jest kontakt z administracją forum- użytkownicy root i quantanamera.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
implozja89

WWW Moje ogłoszenia
« #37 : Kwiecień 19, 2016, 13:47:51 »
Odpowiedz cytując
katija dziękuję za odpowiedź. Jednak zgłaszanie poprzez ten przycisk nic nie daje... A co do katalogu stajni pisałam do użytkownika root oraz quantanamera niestety żadne nie odpisuje :-(
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #38 : Kwiecień 19, 2016, 14:54:49 »
Odpowiedz cytując
implozja89, nie ma od ciebie żadnego zgłoszenia ze "zgłoś do".
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
Monic

« #39 : Czerwiec 13, 2016, 09:02:02 »
Odpowiedz cytując
Czy moderatorzy czasem nie zaczynaja przesadzac z tym dawaniem ostrzezen???  niedlugo juz nic nie bedzie mozna napisac na forum 8|
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #40 : Czerwiec 13, 2016, 09:38:58 »
Odpowiedz cytując
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
sumire

« #41 : Czerwiec 13, 2016, 13:33:40 »
Odpowiedz cytując
Monic, a może wystarczyłoby edytować posty? I wstawiać zdjęcia we właściwych rozmiarach i linki odpowiedniej długości? To naprawdę ułatwia życie innym użytkownikom, a z tego, co obserwuję, to są najczęstsze "przewinienia", za które lecą ostrzeżenia. Plus zakładanie wątków-dubli, ale to dotyczy raczej nowych/tymczasowych użytkowników. Przynajmniej się bajzel nie robi i jak będą wlepiane ostrzeżenia tak, jak są wlepiane, to może się ludzie w końcu nauczą nie wklejać zdjęć, które powodują, że forum przy słabszym łączu się ładuje godzinami albo się rozjeżdża przy przeglądaniu z telefonu.
#link
No właśnie - magicznie lecznicze futro ma właściwości tyle, co lecznicza naturalna wełna wink To i tak więcej niż magnesy diabeł
Monic

« #42 : Czerwiec 13, 2016, 17:20:25 »
Odpowiedz cytując
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
  To Re-Volta jest dla moderatorow czy dla tych co zamieszczaja tam wpisy???  Bo widze,ze za byle co dostaje sie ostrzezenie ke
#link
safie

« #43 : Czerwiec 13, 2016, 17:53:20 »
Odpowiedz cytując
Monic, dostaje się je za nieprzestrzeganie regulaminu
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #44 : Czerwiec 13, 2016, 18:27:53 »
Odpowiedz cytując
  To Re-Volta jest dla moderatorow czy dla tych co zamieszczaja tam wpisy???  Bo widze,ze za byle co dostaje sie ostrzezenie ke

Pizgasz posty gdzie popadnie, więkoszść jest z cyklu "nabić posta", a regulaminu nawet nie raczyłaś przeczytać.
Ale pozwól, że zrobię to za Ciebie: regulamin z 10 grudnia 2010r. puntk 5 mówi:
Zaleca się:
- edytowania swoich postów w celu dopisania do nich dalszej treści (w przypadku, kiedy nasz post jest ostatnim w wątku).
#link
Niebo nie jest limitem!
Monic

« #45 : Czerwiec 14, 2016, 08:44:53 »
Odpowiedz cytując
JARA nie znam takiego slowa PIZGASZ...co ono oznacza?  A po drugie nie nabijam sobie postow icon_mad
#link
sumire

« #46 : Czerwiec 14, 2016, 12:53:00 »
Odpowiedz cytując
Moderatorzy są po to, żeby użytkownikom re-volty żyło się łatwiej... a w każdym razie nie w burdelu, jaki tu potrafi panować, kiedy moda brak. Rejestrując się akceptujesz ten regulamin, więc jak nie pasowało, to trzeba się było nie rejestrować. Albo przynajmniej się z tym regulaminem zapoznać, żeby potem nie być zdziwionym. cool
#link
Cricetidae

« #47 : Czerwiec 14, 2016, 20:36:43 »
Odpowiedz cytując
Monic, większość wiadomości napisałaś w zabawie w skojarzenia, więc hmm... można wyciągnąć wniosek, że nabijasz posty wink
#link
Monic

« #48 : Czerwiec 18, 2016, 15:30:02 »
Odpowiedz cytując
Monic, większość wiadomości napisałaś w zabawie w skojarzenia, więc hmm... można wyciągnąć wniosek, że nabijasz posty wink
  a czy jest jakis limit w pisaniu w tej zabawie??? ke
#link
Graves

Moje ogłoszenia
« #49 : Październik 17, 2016, 15:50:07 »
Odpowiedz cytując
Czy administratorem dalej jest użytkownik Root? Moderatorzy nie odpisują na moje wiadomości smutek
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2016, 15:52:25 wysłane przez Graves » #link
maluda

Moje ogłoszenia
« #50 : Październik 17, 2016, 17:32:53 »
Odpowiedz cytując
Tak.
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #51 : Październik 17, 2016, 18:04:13 »
Odpowiedz cytując
Graves, do kogo z modów pisałaś? Może będę mogła pomóc?
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
melehowicz

« #52 : Październik 21, 2016, 11:22:25 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję!
Dziś po raz pierwszy miałem możliwość napisania posta z mojego kompa!!! hurra! kwiatek hurra! kwiatek
#link
kamcia665

« #53 : Listopad 27, 2016, 12:19:30 »
Odpowiedz cytując
Cześć,

dzisiaj rano zaskoczyła mnie taka informacja gdy próbowałam wejść w skrzynkę odbiorczą:
Błąd bazy danych
Spróbuj ponownie. Jeśli powrócisz do tego komunikatu, zgłoś błąd administratorowi.

Czy mogę prosić kogoś z adminów o pomoc?  Niestety nie mogę wysłać żadnej wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2016, 12:23:51 wysłane przez kamcia665 » #link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #54 : Listopad 27, 2016, 12:56:37 »
Odpowiedz cytując
U mnie podobnie i cały dzień problem z połączeniem.
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #55 : Listopad 27, 2016, 14:22:43 »
Odpowiedz cytując
U mnie podobnie, pewnie jakieś prace nad serwerem.
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #56 : Listopad 27, 2016, 15:25:39 »
Odpowiedz cytując
Ja też miałam rano taki komunikat, ale teraz już wszystko działa uśmiech
#link
Vienaragis
for.kas

« #57 : Grudzień 20, 2016, 08:59:11 »
Odpowiedz cytując
Proszę o kontakt! Napisałam do chyba wszystkich moderatorów w sprawie zbanowanych kont-mojego i siostry. Pilna sprawa!
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #58 : Grudzień 20, 2016, 09:13:18 »
Odpowiedz cytując
for.kas, trzeba było o tym pomyśleć, zanim napisałaś za dużo i zaczęłaś zakładać kolejne konta. Mamy 7 dni na przedyskutowanie sprawy. Dodatkowo konta kilku osób korzystających z jednego komputera powinno się zgłaszać do moderacji wcześniej - tu tego nie było.

edit: Proszę, żebyś już nie zakładała nowych kont.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 10:29:21 wysłane przez Livia » #link
Vienaragis
tajnaa

« #59 : Grudzień 21, 2016, 21:52:49 »
Odpowiedz cytując
a ja dalej mam bana za podwójne konto smutek
#link
Strony: 1 [2] 3 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 18 zapytaniami.