Zagłodzone konie w Posadowie

uważam iż powinien być złożony wniosek o zawieszenie lub pozbawienie uprawnień tego człowieka w związku z naruszeniem "przysięgi"
kochani chcę puscic ten przelew ale muszę miec podstawowe dane odbiorcy przelwu, pozniej nie befe miała dostępu do netu.(czasme mam w domu net ale....mega wolny)
300 koni umieścić w domach tymczasowych to będzie nie lada wyczyn, nawet 200 !

ja niestety tym razem nie dysponuję ani jednym wolnym boksem...

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 sierpnia 2013 10:15
To jest koszmar jakiś. Mam nadzieję, że sprawę uda się nagłośnić i powiatowy poleci na pysk ze stołka.
Faza post z numerem konta został edytowany . Są wszystkie dane 😉
No wiec Starostwo też zadziałało ,pojechał sam kierownik weterynarii wraz ze Starostą -tak mi przekazano
Trzymam kciuki
dzieki- poszło.
Cholernie daleko ode mnie. Nie pomogę fizycznie to choc pare groszy się im przyda.
Co do tymczasów- popytam u znajomych, powinni miec pare miejsc.
Zgłosiłam się jako DT na jednego konia.
Zobaczymy, co z tego wyniknie. Pomogę jak umiem.
Wysłałam film do znajomej w Danii, matki znanego zawodnika skoków. Pan John B. ma bardzo złą opinię i około 200 koni w Danii.
fraziu   Grażka, weź przestań
09 sierpnia 2013 13:07
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z Trzcianki właśnie wyjeżdża do Posadowa, będą najwcześniej o 16😲0. Jeśli ktoś chciałby pomóc, proszę o kontakt! Potrzebujemy kantarów, uwiązów, pomocy przy załadunku, transporcie i domów tymczasowych.


Dzięki za pomoc - wiedziałam, że na rv można liczyć! 😀
Bardzo sie ciesze, że ludzie reagują na film. Bardzo dziękuje! Od 2 miesięcy starłam sie zrobić coś w sprawie i dopiero FILM w sieci zadziałał. DZIEKUJĘ TEŻ MAI ZA SKLEJENIE FILMU, ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE! Ruszamy dziś do Posadowa i mam nadzieje, że konie trafią w dobre ręce!
anetakajper   Dolata i spółka
09 sierpnia 2013 13:30
Do kogo mogę się zgłośić, że przyjmę 1/2 konie?
po pierwsze powinniscie dostac protokol z inspekcji wet, ten ktory to stwierdzil ze jest ok.
i ten dokument nalezy przekazac inspekcji wojewodzkiej zglaszajac zaniedbanie. ci ktorzy kryja takie cos tez powinni odpowiedziec.
Do Krystyny Kukawskiej, nr wyżej w wątku.
Katija, pisałam z prośbą o to pismo, TOZ odpisał, że jeszcze sami go nie otrzymali...
daleko, ale jakby była potrzeba mogę znaleźć miejsce i dla kilku koni (na stałe nawet)
znęcanie nad zwierzętami tak jak i przyzwalanie na to, to najwyższa forma sk...ństwa ;/
Napisałam do mojego wujka, jest prezesem Radia Gdańsk, może uda się coś napomknąć na ten temat..  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2013 14:55
A jak przyjdzie do pociągania do odpowiedzialności to pewnie i tak zwali winę na kogo innego, na jakiegoś pracownika co niby nie dopilnował
jak coś to ja też z jednego konia na tymczas mogę przygarnąć. Tylko nie mam transportu 🙁
Napisałam maila do "Uwagi", póki co odzewu brak. We mnie się gotuję jak słyszę takie historie... Czemu nie dało się nic zrobić wcześniej...?  😕
O masakra . Z kasą krucho , ale coś się znajdzie , paczuszkę się zbierze , coś oprócz kantarów i uwiązów jest potrzebne?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
09 sierpnia 2013 16:22
moja znajoma jest asystentką redaktorki radia Kampus w wwa, przekazałam jej temat

edit: popierdzieliło mi się, widzę że teraz gdzieś indziej pracuje jako asystentka redaktor naczelnej, ale też coś z mediami 😉

wcześniej była dziennikarką Kampusu
Dzwoniłam i pytałam o paczke to dostałam odpowiedz że potrzeba na już -na dziś
Więc chyba w grę nie wchodzi opoźnienie kilku dniowe bo potrzebne im to jest do zabrania koni.
Najlepiej zadzwonić samemu do tej kobiety która jest koordynatorem akcji
A może uderzyć do jakiegoś sklepu jeździeckiego? Może się dorzucą w postaci kilku najtańszych kantarów?
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
09 sierpnia 2013 16:36
Udostępniłam tą sprawę na moim fanpejdżu na facebook'u. O dziwo czytają go też dorośli 🙂 I nawet jedna Pani jest zainteresowana przygarnięciem konia. Tylko czy mogłabym dostać informacje gdzie konie teraz będą przebywać?
to i  Tak nie bedzie na juz.
Skoro po 16 miałabym cała akcja to podejrzewam, że jeszcze trochę czasu upłynie nim poznamy konkrety. Zatem cierpliwości.
O właśnie. Jullqa podsunęła mi pomysł. Może napisać do tych "fanpejdzów" żeby udostępnili ten post? Im więcej szumu się zrobi tym chyba lepiej, prawda? Zobaczę co mam w domu, może jakieś pozostałości po koniu koleżanki mam to wyślę wszystko co znajdę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2013 16:46
Puśccie info do Rmfu, opublikują na stronie lub puszczą info w radio, mówią, że są pierwszy na miejscu zdarzeń 😉
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
09 sierpnia 2013 16:48
Matuzaalem mój fanpejdż ma około 3 tysięcy lajków no, więc rozgłos ta sprawa ma 🙂 Cały czas jestem w kontakcie z jedną Panią bardzo chętną do pomocy, więc jeśli coś się uda to od razu was poinformuję 🙂
Jullqa - podaj mi adres na PW żeby wątku nie zaśmiecać. Udostępnie na swoim profilu  :kwiatek:
dudus0952   "Trudny koń przekazuje najwięcej"
09 sierpnia 2013 17:58
wiecie coś już na temat tych koni? jak przebiega ta akcja? Gdzie konie będą zabrane? i kiedy będzie można przyjąć konia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się