Akademickie kluby jeździeckie i wf jako jazda konna

Witam!

Ostatnio naszła mnie taka wątpliwość związana z końmi. Jeżdżę od wielu lat, niestety finanse nie pozwalają na posiadanie własnego wierzchowca, a w mieście w którym obecnie mieszkam nie ma większych szans na "bardziej ambitną" jazdę konną, jedynie szkółkową. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć właścicieli, którzy chcieli by powierzyć swoje wierzchowce do mniejszego, bądź większego treningu. Jak sami wiecie, nie ma aż takiej frajdy podczas jeżdżenia na koniu, na którym jeździ więcej jak jedna osoba. No nic, ale nie w tym rzecz.

Czy wiecie o jakichś klubach przy uniwersytetach, akademiach, w których można jeździć i startować w zawodach z jakąś zniżką, bądź zupełnie za darmo? Czy znacie takie kluby, w których (jeżeli masz osiągi, dobrze jeździsz) nie płacisz za każdą jazdę osobno, tylko np 200zł miesięcznie i przychodzisz kiedy chcesz? Nie orientuję się jak to wygląda w Polsce, a chciałabym zgłębić tą wiedzę, więc pomyślałam że zapytam Was, Drodzy Re-voltowicze 🙂


PS Interesuje mnie głównie południe Polski, województwo małopolskie i podkarpackie, ale jak wiecie o innych - też mówcie 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się