Pomoc przy koniach

Witam

Chciałabym się od was dowiedzieć jakie są stawki pracy przy pomocy w stajniach (chodzi mi o kameralne stajnie do 10 koni). Zawsze pomagałam w zamian za jazdę konną a teraz mam okazję otrzymywać za opiekę nad końmi pewne wynagrodzenie. Problem w tym, że nie bardzo orientuje się jaką stawkę zaproponować, żeby nie wyjść na idiotkę🙂 wiem że nie są to duże kwoty, ale chciałabym usłyszeć wasze opinie. Jestem osobą pełnoletnią. Będę bardzo wdzięczna za pomoc🙂 Pozdrawiam
Może kieruj się stawką godzinową? Tak chyba się rozliczysz w taki wymierny sposób.
10-15 zł za godzinę?
justa0073, to jeszcze kwestia, co to za pomoc. Czy chodzi o drobniejsze prace - dbanie o konie, siodłanie, jakieś lonżowanie etc., drobne porządki (+ np. dościelanie), karmienie, drobne prace na terenie stajni. Czy może o te cięższe, jak np. wywalanie gnoju itd. też.
Policz jaki wkład pracy, ile czasu by to zajęło (mniej-więcej oczywiście) i określ albo stawkę godzinową (myślę, że te 10-15zł jest OK, a konkret to już zależy od tego co byś miała robić), albo policz ile czasu Ci to zajmie i tę stawkę podlicz, a pracodawcy podaj już stałą stawkę miesięczną.
I tu, i tu bywa ryzykownie:
- przy podaniu stawki miesięcznej (lub tygodniowej) może Ci za chwilę nagle zacząć przybywać obowiązków, a kasy niekoniecznie
- przy stawce godzinowej pracodawca może okazać się czepliwy i mocno poganiający...
Nie chodzi o lżejszą pracę wyprowadzenie na padok ,czyszczenie, karmienie itd.
10-15 zł to trochę dużo za drobne prace w stajni. Ja bym oscylowała około 8 zł.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się