Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

Nie znalazłam wątku w tym stylu, więc zakładam  😀iabeł:

Która z Pań voltowiczek posiada swojego Pou i jaką ma on ksywę ? - przyznawać się bez bicia  😉

Mnie zafascynowało to " coś " , zabawa przednia no i poniekąd obowiązek.

Login mojego Pou to Clistwood - zapraszam do wspólnej zabawy  🙂

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 czerwca 2013 22:59
Ja mam Pou 😡 26 level. Ale ostatnio miałam problem z łączeniem się online :/
Witaj  🙂

A może zapodasz ksywkę swojego  "ziemniaka"  🙂 

Ja mam teraz 29 level po ciężkich bólach  🤣

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2013 09:29
Nick ma Reynevan 🙂
Ja też męczę Pou, mam 33 level. Idealnie zabija czas jak stoję w kolejce 😁
Byliśmy z wizytą u Reynevana.  Chłopaki pograli w piłkę no i podlaliśmy kwiatki  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2013 09:39
Dziękuję za podlanie kwiatków, ja zawsze zapominam 😁
Jest watek o aplikacjach  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2013 18:56
Nie mam pojęcia o co chodzi, ale brzmi strasznie tandetnie - musi być doskonałym zabijaczem czasu  😜 Czy ktoś mi wyjaśni czym jest Pou?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2013 19:12
Pou to takie... coś 😁 Powiedzmy że zwierzątko. Zajmujesz się nim (dajesz mu jeść, czyścisz jak jest brudny, kładziesz spać) i do tego musisz się z nim bawić żeby nie był smutny. Są różne gry jak "znajdź smutnego Pou", zbijanie Pou tego samego koloru, znajdź Pou (pod kubeczkami schowany pou i kubeczki się mieszają), connect, memory itp, gier na razie jest 13, przybywa przy aktualizacjach, są też 2 gry w które można grać online ze znajomym Pou (kółko i krzyżyk, 4 w rzędzie). W grach zarabiasz kasę którą wydajesz na nowe kolory Pou, tapety (Pou ma kilka pokoi, w każdym może być inna tapeta), ubranka itp 😎
i jest ładny 😀



jak ktoś wspomniał, można go ubierać, zmieniać kolor, robić fryzury 🙂
Mój na tą chwile jest fioletowy, ma afro i wąsy :P
O czizys...doszło do tego ze g*wno ma swój wątek...  🙄
Mery, z tego o wyczytałam, to ziemniak jednak jest. Co nie znaczy, że też się zdążyłam przerazić  🤔

ja po tym wątku ściągnęłam na tablet i nie mogę się oderwać od gier 😉 jak nadaje mu się imię? mój to się jakiś taki tłuścioch zrobił, zaraz mu koszulka pęknie..

edit. już zalazłam :-)  ZjedzSnickersa
O czizys...doszło do tego ze g*wno ma swój wątek...  🙄

doszlo do tego, ze tez mam to w telefonie  😵
Od zawsze głupie gry królują 😉
Mam Pou i ja i mojego nazwałam Puszkiem 😀
I jest tylko błekitny 😉 Nie lubię udziwniaczy 😉
Level 49 😉
To jest tylko na androidzie? Ja w windowsie znalazłam w sklepie tylko jakiegoś Mou.  👿
Bo Windows nigdy nie ma tych samych programów co Android - konkurencja 😉 I wymyślili Mou 😉
Mou jest cudowne. *.* Z tego co zdążyłam zobaczyć to po prostu różni się nazwą.
Jak go można nazwać?
Ja Puszka po prostu sobie nazwałam w grze na razie nie zauważyłam takiej opcji 🙂 Przynajmniej na Androida 😉
moj sie nazywa patatajam i byl u ZjedzSnickersa... chore to jest...
Ja ciągle tłukę cukierki w Candy Crush Saga
Mój Clistwood był już z wizytą u ZjedzSnikersa  ( dzięki za wizytę  😀 ), teraz wybieramy się do papataja katji  🏇
wistra to wciąga  😁 ja tylko czekam na kolejne życia  😁
kadyksowa, moj was odwiedzi, jak tylko sie wyspi 😉 przerazam sie 😉
Więc czekamy na wizytę  😀

Jest o co się bać, Twój  cenny tzw. "wolny czas" wchłania sztuczny produkt który i tak ma to w nosie  😀iabeł:
A ja nie mam pou, ani żadnych innych gier na smartfonie (pomijając fakt, że nie mam smmartfon :P ), poza tym nie wiem też co to angry birds i nigdy nie widziałam gry o tron 😀 i jestem szczęśliwa :P


edit: nie na smatrtfona, ale ja już drugą godzinę próbuję dziada wyrolować :P http://mocnopomocni.pl/
wistra to wciąga  😁 ja tylko czekam na kolejne życia  😁


Ja też 😀 czasem wiszę kilka tyg na jednym etapie, ale w końcu udaje się przejść  😁
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2013 07:48
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂

heheh... nie znam kobiety, ale ja też go przechytrzyłam... biskupa Paetza też nie zna  😁 usilnie twierdzi, że to Nycz, albo Dziwisz  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się