Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

ejjjj za moich młodych lat to było "Tamagoczi"
😵 😂
mocnopomocni to gorsza wersja oryginalnego http://en.akinator.com/  😉
A co do Pou... to całe szczęście nie posiadam, bo na ios jest płatny.  🙂
Dobra, os wczoraj też mam Pou.
Gdzie jest miejsce do nazwania go i jak mam odwiedzić innych?
Za to na ios jest bezpłatne Dragon Story! To dopiero pochlania czas 🙂😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2013 13:41
Wistra, w prawym górnym rogu jest znaczek z poziomem, jak tam wejdziesz to możesz odwiedzać znajomych i chyba tam było nadawanie imienia, możesz też wyjść do ogródka i kliknąć w telefon 😉
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂

ktoś mi to podesłał i faktycznie pomyślałam o owej pani-zadał ze 40 pytań i nie zgadł 😀iabeł:
ushia   It's a kind o'magic
16 czerwca 2013 14:55
[quote author=Livia link=topic=91681.msg1803211#msg1803211 date=1371278911]
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂

heheh... nie znam kobiety, ale ja też go przechytrzyłam... biskupa Paetza też nie zna  😁 usilnie twierdzi, że to Nycz, albo Dziwisz  😂
[/quote]

mozna jezdzic i nie znac Milczarek?

Anky zgadl, ale Rapcewicza juz nie 😉
[quote author=martrix link=topic=91681.msg1803274#msg1803274 date=1371285323]
[quote author=Livia link=topic=91681.msg1803211#msg1803211 date=1371278911]
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂

heheh... nie znam kobiety, ale ja też go przechytrzyłam... biskupa Paetza też nie zna  😁 usilnie twierdzi, że to Nycz, albo Dziwisz  😂
[/quote]

mozna jezdzic i nie znac Milczarek?
[/quote]
Ja jestem ignorantem :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 czerwca 2013 15:11
[quote author=Livia link=topic=91681.msg1803211#msg1803211 date=1371278911]
martrix, spróbuj pomyśleć o np. Katarzynie Milczarek - nie ma szans, żeby zgadł  😂

ktoś mi to podesłał i faktycznie pomyślałam o owej pani-zadał ze 40 pytań i nie zgadł 😀iabeł:
[/quote]

Ja myślałam o Seabiscuit'cie ale po tym jak zaproponował mi jakiegoś szachistę, Ruffian, Black Beauty i zadał ponad 60 pytań przestałam go męczyć 😂
Ja czasem potrafię do 100 dobić 😀
Ja czasem potrafię do 100 dobić 😀


jestem miszczem! nie zgadł mojej mamy 😎
Ja na Pou mam nick endyka 😉 30 level
Mi zadaje po 10-15 pytań i nie zgaduje. Wkurza mnie.  😤
Pomyślałam o Pou, facet zadał ze 30 pytań i...zgadł!  😂
Kiedyś miałam Pou, ale apetycznie zajadał się baterią telefonu.
Teraz męczę grę Happy Jump. Może ktoś kojarzy?
Happy jump jest wspaniale! I niestety nie mogę jej mieć na windowsie.  👿

A Pou żre masakrycznie baterię..Z 3 razy chwilkę pogram, nakarmię, jeb bateria rozładowana..
U mnie taki problem nie występuje, bateria trzyma 2-3 dni ( w Pou gram kilka razy dziennie po kilka minut )  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
19 czerwca 2013 17:01
jak miło widzieć taki zlot miłośników w tym wątku  :kwiatek:
mój nazywa się pouvelkupa --> bo przecież wygląda jak kupa, przynajmniej wyglądał zanim go odpowiednio nie ubrałam  😜
Uwielbiam tą zabawkę do tego stopnia, że jak jechałam na rajd i bałam się, że umrze przez dwa dni bez opieki, że zostawiłam znajomej tablet żeby się nim odpowiednio zajmowała  😂
A ja dopiero teraz utworzyłam konto i nazwałam Pou 😉 Puszek był zajęty wiec jest Puszkinsem 😀
Zapraszam w odwiedziny: bluehorse6@gmail.com;  Puszkins  :P:P:P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2013 17:48
Ja nie mam internetu w komórce i nie mogę nazwać swojego Pou 🙁

A ktoś gra może w Fantasy Kingdom Defense? 👀
efeemeryda   no fate but what we make.
19 czerwca 2013 17:55
spróbuj przez wifi  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2013 17:56
Jak przez wi-fi? 🤔
Jeżeli masz w domu neta i router wifi, to nie musisz mieć w sieci komórkowej wykupionego pakietu internetowego  - wystarczy że Twój tel ma wifi i gotowe 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
19 czerwca 2013 20:05
a jeśli masz pou to na pewno masz też i wifi w telefonie, jak nie masz w domu to wifi jest w macdonaldach, centrach hadlowych, zdarza się nawet w autobusach, gdzieś na pewno znajdziesz  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 czerwca 2013 10:15
No w domu niestety nie mam, do McDonaldów ostatnio na wszelki wypadek nie chodzę 😁 Ale pokombinuję 😉
A ja nie mam pou, ani żadnych innych gier na smartfonie (pomijając fakt, że nie mam smmartfon :P ), poza tym nie wiem też co to angry birds i nigdy nie widziałam gry o tron 😀 i jestem szczęśliwa :P


edit: nie na smatrtfona, ale ja już drugą godzinę próbuję dziada wyrolować :P http://mocnopomocni.pl/

Ale wkręciłam się w tych pomocnych 😀
Akinator, do którego linka dala infantil jest dużo lepszy od tych pomocnych. Mi ci pomocni ciągle pudłowali.
Pou mojej znajomej ma na imię...Kupa Gey. Nie wiem czy to ,,oficjalne'' imię, ale jest dziwne.
No przecież jedno i drugie mają ze sobą wiele wspólnego  😀iabeł:
A ja mam na tablecie My Horse: http://osandroid.com/pl/774-my-horse.html polecam  😉
Kiedyś miałam tę grę na telefonie, ale usunęłam, bo znudziło mi się po pewnym czasie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się