Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

flygirl, candy crush?
W tym trzeba mieć dostęp do fejsa i grających znajomych.
flygirl, nie trzeba, po prostu po tych kilkudziesięciu poziomach musisz poczekać aż Ci się odblokuje kolejny.

a tak to nie wiem, fast Ball 2? AE jewels 2, hexic, where is my water 2, benji bananas co prawda nie z poziomami, ale są misje do wykonania
jetpack joyride jest fajny jak sie juz troche osiagnie 😀 ale po formacie felefonu (250 leveli) juz nie mialam sil grac od poczatku 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 11:02
W tym trzeba mieć dostęp do fejsa i grających znajomych.

Nie trzeba.
Ja zainstalowałam.
Wk...a mnie strasznie, bo od poziomu 23 chyba każdy muszę próbować przechodzić 5 razy.
Nienawidzę tego typu gier z limitem ruchów.
Zaraz to odinstaluję.
Ktoś pisał, że doszedł do ponad 500 poziomu. Zazdroszczę cierpliwości.

Ja będę polecać kolekcję pasjansów, czas zżera bardzo szybko.
I mi się nudzi, mimo że potrafię w ulubione grać po 100 razy  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
24 kwietnia 2014 11:28
Facella hehe już 527 ale sęk w tym, że ok czasem musisz zaczekać na życie, ale to gra na myślenie, jeśli wiesz jak planować ruch bez problemu przechodzisz poziomy. Niektóre są wyjąkowo trudne i wymagają trochę szczęścia przy rozłożeniu planszy ale większość jest w miarę prosta.
A faktycznie nie trzeba, da rade to obejść. Ale popatrzę jeszcze na te, co poleciłyście, dzięki. :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 14:50
slojma, ja myślę, ale jak mi pechowo z góry leci, to nic nie poradzę  😕 Najczęściej mi brakuje 1 ruchu i to jest najbardziej wkurzające  😁
A kojarzycie taką grę, że ludzikiem skacze się od ściany do ściany i trzeba uważać na przeszkody i rozcinać mieczem takie co latają w powietrzu? 👀
Ja z moim Clistwoodem dopiero 71 level  😁
Ej, dlaczego będąc na 56 levelu w candy crush tylko raz mialam kolo fortuny?  Wykorzystalam je, zniknęło po kilku dniach wykorzystalam nagrodę bo myślałam że wtedy będzie ale też się nie pojawilo i nie ma go do tej pory. Dlaczego,  ktoś wie? 👀


Podbijam, bo dalej się nie pojawiło... 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2014 10:56
Wrezzcie zainstalowalam My Horse 😉
Ktos jeszcze w to gra? Musze znajomego zaprosic.
CzarownicaSa, ja gram w My Horse 😉 wpadaj: kkaskall :kwiatek:
Ostatnio wciągnęła mnie gra kapsel run i kapsel run 2  😀
crossy road 😁 polecam 😀
Gniadata   my own true love
10 lutego 2015 22:02
ja uwielbiam Łamigłówki z zapałkami (chyba dokładnie tak to się nazywa), no czadowe, właśnie jestem na 500ktorejś zagadce, ogólnie jest 1000, zabijają czas rewelacyjnie a i przy niektórych trzeba faktycznie nieźle pogłówkować
Dynamix najlepszy 😎
Minęła kupa czasu, a znalazłam czadową, totalnie bezmózgą gierkę 😁 więc post pod postem. Tap Titans na androida, polega na stukaniu w ekran 😁 Ma się bohatera i walczy z potworkami, dokupuje się za pieniążki lvle, skille, wynajmuje helperów. Prosta, ładnie rysowana, akurat na krótkie podróże autobusem czy coś.
Ja teraz gram w Agent Alice. Uwielbiam tego typu gry. 🙂 Tylko irytujące jest to czekanie 18 godzin na odblokowanie nowego odcinka. 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 kwietnia 2015 16:58
Ja odkryłam "Best Fiends" 😜 Zarąbiste! I wcale nie takie łatwe 👀
Nirvette   just close your eyes
24 kwietnia 2015 20:11
Ja namiętnie gram w Gods Rush.  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2015 16:17
Jewel Star 3  😍 grałam w pierwsze dwie części, nigdy nie doszłam do końca, bo po pewnym czasie się bugowało i żarło baterię bez końca (wyłączanie telefonu, "zabijanie" aplikacji nic nie pomagało, dopiero odinstalowanie...), ale trójka jest poprawiona i śmiga  😅 niedługo przejdę wszystkie poziomy i wrócę do 1 i 2, może już naprawili...
Subway Surfers, odkryłam w lecie i gram do dziś 😀
Forumowiczki grające w Candy Crush Saga - pocieszę was! Od poziomu 950go epizody odblokowują się automatycznie, bez pomocy znajomych  😅
Ja męczę 1335 od wczoraj :F
Wiem, ciupę codziennie, melduję się na 1356  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2015 18:46
My Little Pony - mój kod: 714f48, zapraszam 😉 bardzo fajnie mi się gra, mimo że jest trochę bugów, a po ostatniej aktualizacji to już w ogóle... Plus, że można grać bez neta, gemy (waluta premium) dość szybko i łatwo się zdobywa, częste eventy, dużo opcji gry, łatwość zdobywania kucyków w eventach, gra nie wymaga potężnego zaplecza grających znajomych jak wszelkie farmy itd.
Drugi hicior - Rise of Berk - dla wszystkich fanów How to Train Your Dragon  😍 plusy: szybkie zdobywanie waluty, piękna grafika, częste akcje promocyjne, brak reklam, nie trzeba mieć znajomych, minusy: nie da się grać bez neta, ciężko zdobyć unikalne smoki.
Obie wciągające.
Ja z nudów też znowu gram w kendi krasz (telefon stary i nawet nie próbuję innych gier). Jestem na jakimś żałosnym poziomie 81 😁
Na telefonie mam teraz kalendarz adwentowy w Candy i sobie ciupię specjalne poziomy
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 marca 2016 09:25
Szukam jakichś spoko gier, które nie wymagają połączenia z internetem 😵 możecie coś polecić? :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2016 10:10
My Little Pony 😁 wprawdzie net się przydaje, ale można spokojnie grać bez niego. Ostatnio odkryłam tez serię symulatorów, np. Wild Cheetah Sim i są super! Niestety mój telefon potwornie się od nich nagrzewa 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się