Stajnia tranzytowa + hotel

A.   master of sarcasm :]
05 czerwca 2013 12:46
Wyszukiwarka nic nie wypluła. Potrzebuję namiary na stajnię tranzytową niedaleko niemieckiej granicy, blisko trasy A2. O ile coś takiego istnieje w Polsce. Albo hotel/motel/agroturystyka nawet z jakąkolwiek stajnią  :kwiatek:
Szukaj po prostu po ośrodkach
A.   master of sarcasm :]
05 czerwca 2013 13:06
Szukam, ale nie mam za dużo czasu na siedzenie pod komputerem, niestety.
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
05 czerwca 2013 13:10
Jeden z przewoźników b. często w trakcie tranzytu korzysta ze stajni w Trzeszczynie (bo tam też ma bazę wypadową) u Państwa Sobiesińskich - (15km od Szczecina) stamtąd blisko do granicy - Kołbaskowo, Lubieszyn i pewnie jeszcze kilka pomniejszych. Zapytaj może obcy przejazdem też będzie mógł skorzystać chyba nie ma monopolu🙂. Namiar powinna mieć Gaga bo teraz tam stoi, może też będzie kontakt w bazie stajni. 
A.   master of sarcasm :]
05 czerwca 2013 13:15
Sęk w tym że ja będę jechać trasą poznańską prosto na Warszawę, przez Frankfurt nad Odrą, i tam gdzieś muszę się zahaczyć.
Konakt do przewoźnika:
http://www.transportkoni.com.pl/
sporo jeździ - moze warto się podłączyć (bardzo polecam)

kontakt do stajni:
Jan Sobiesiński, tel 913125661 - tu raczej wieczorem, bo właściciel w dzień pracuje

link z googlemaps
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
05 czerwca 2013 13:23
A. zagadaj w wątku poznańskich stajni - akurat jest na 1str. to szansa że szybko dostaniesz odpowiedź.
Sęk w tym że ja będę jechać trasą poznańską prosto na Warszawę, przez Frankfurt nad Odrą, i tam gdzieś muszę się zahaczyć.

aa to Trzeszczyn odpada
nei wiem czy w poznańskich szukać - raczej w lubuskim
Mickunas ma stajnię w lubuskim...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2013 13:33
Dobrze by było przenieść do końskiego działu. Wiele osób nie zaglądu tu 😉
A.   master of sarcasm :]
05 czerwca 2013 13:40
Gaga pytalam go już jakiś czas temu o transport łączony, i zupełnie mi się nie kalkulowało więc wolę jechać sama  😉

Kika  :kwiatek: dzięki, juz tam idę

Basznia dobrze orientuje się w poznańskich stajniach, sama ma stajnie przy 92 na zachód od Poznania, spytaj jej. Wydaje mi się, ze wolne miejsca są w Starkówcu, to jakieś 20km od zjazdu z A2 we Wrześni
A.   master of sarcasm :]
06 czerwca 2013 08:32
abc dzieki  :kwiatek:
A.
Uderz do Condiny, ma stajnię koło Nowego Tomyśla, myślę, że maks 8 km od A2 🙂
A może http://www.stajnia-bronkow.pl/ ?
Jak pasuje lokalizacja, to daj znać, przedzwonię, bo to znajomi.
A.   master of sarcasm :]
06 czerwca 2013 17:19
armara  uderzylam, dzieki  :kwiatek:

Julie troche za daleko od trasy, szkoda, ale wielkie dzieki mimo wszystko  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 czerwca 2013 17:24
Basznia dobrze orientuje się w poznańskich stajniach, sama ma stajnie przy 92 na zachód od Poznania, spytaj jej.

No wlasnie sie odezwalam do A., jakby co zapraszam do sie, albo moge podpowiedziec, jakby bylo cos blizej wiadomo.
A.   master of sarcasm :]
06 czerwca 2013 19:21
Wlasnie Ci odpisalam  🙇 :kwiatek:
A.   master of sarcasm :]
09 czerwca 2013 12:59
BASZNIA bardzo Wam dziekuje za wspaniala goscine  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:, nie wiem co ja bym bez Ciebie zrobila  👍 Kobyla wypoczela i my tez, i zajechalismy na miejsce calkiem jeszcze swiezy, dzis o 3 nad ranem  :kwiatek:

PS Nowi wlasciciele sa zachwyceni Aneta, zachwyceni chyba za malo powiedziane! A wypuszczona na padok z klacza i kucykiem, galopowala przez dobre pare minut, i juz rzadzi towarzystwem  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 czerwca 2013 18:37
Ciesze sie, ze szczesliwie skonczylyscie podroz, i nie ma za co, to mnie bylo bardzo milo 🙂.
Usciski dla Mum 😉.
A.   master of sarcasm :]
09 czerwca 2013 21:35
To jeszcze podziekowania droga oficjalna  :kwiatek:

http://eco-gypsy.com/pierwsza-klacz-rasy-traditional-gypsy-cob-juz-w-polsce/
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 czerwca 2013 22:40
Ciekawe jak dlugo moderacja zniesie taka prywate, ale jak juz to juz 😉

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.612190215466918.1073741832.225489064137037&type=3

A zeby nie bylo, to tak sobie pomyslalam, ze to by nie bylo glupie zebrac w jednym miejscu namiary na nasze stajnie przy szlakach komunikacyjnych...chyba A. nie jest jedyna, ktora miala/bedzie miec taka potrzebe...byl kiedys watek o pomocy wzajemnej, moze to dubel bylby, bardziej chodziloby mi o naniesienie na mape. NIe wiem, taki luzny pomysl...Watek juz jest, tylko go wyedytowac, zeby bylo wiadomo o co chodzi, mape ktos madry na pewno dalby rade ogarnac...
A.   master of sarcasm :]
09 czerwca 2013 23:05
Z pewnoscia nie jestem jedyna, takie sa popularne na zachodzie, sama prowadzilam dla folblutow w Newmarket i mialam czesto Niemcow i Irlandczykow🙂 I w zasadzie bylam nieco zdziwiona, ze nic mi wyszukiwarka nie wyplula, a szukalam dokladnie  😀iabeł:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się