"Galopem po stypendium"- głosowanie

Witajcie 🙂
Stara się o "Stypendium z wyboru" na kurs instruktora hipoterapii. Żeby dostać stypendium muszę uzbierać jak największą ilość głosów. Głosowanie odbywa się na stronie: http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/aplikacja/galopem-po-stypendium

Będę wdzięczna za każdy głos.
Z góry serdecznie dziękuję 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2013 20:30
I tylko po to się zarejestrowałaś, żeby poprosić o głosy? 🤔

Rejestracja dziś o 21:18, o 21:24 prośby o głos... szybka jesteś!
Właśnie. Uzasadnij, proszę, dlaczego właśnie na Ciebie mamy oddać głos. Tylko rzeczowo, bez oczek co paczą.
Ale jak oczka nie paczom to już nie jest to samo!
Jezuuu...ale wszyscy jesteście nienormalni...jakiś czas temu prosiłam o pomoc dla koni, to zamiast pomocy otrzymałam nagonki, że w złym miejscu wstawiłąm ogłoszenie, teraz zamiast zobaczyć o co misiaaa prosi, poczytać, wesprzeć "swoich", bo w końcu jeźdźcy, to zaraz pretensje...zazdrość, czy co? trzeba było samemu wpaść na pomysł starania się o stypendium. Ja tam głos oddaję, trzeba sobie pomagać!🙂  🏇
Dworcika, i co w tym złego? Nie każdy ma 1000 znajomych na fb.
hm... obejrzałam film, jednak wspierać nie zamierzam swoim głosem.
oprowadzanie niestety nie miało za dużo wspólnego z hipoterapią. Skoro misiaaa w opisie umieszcza informację, że od 2 klasy gimnazjum pomaga przy hipoterapii to dlaczego nie pokazała na czym to polega? Nie wyjaśniła za pomocą filmu jak chce pomagać dzieciom. Dla mnie film z brykającym koniem i galopując w sukience nijak! ma się do leczenia dzieci.

takie jest moje zdanie
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2013 20:50
Pozwól, że oddam głos komuś innemu, kto przekonał mnie swoim opisem. Osoba, która rejestruje się na forach tylko w celu wyłudzenia głosu (a co za tym idzie - pieniędzy od sponsora stypendium) mnie nie przekonuje.
I koło tylłka lata mi czy to ktoś ze środowiska jeździeckiego, czy nie. Obracam się też wśród innych ludzi, więc z palcem w oku coś tam sobie znajdę 🙂
Dworcika, racja. Ja jednak odniosłam się do samego rejestrowania.
Dla mnie to chociażby promocja całego projektu- który imho jest fajny.
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2013 20:56
yegua, generalnie pisałam do zuzki, nie zauważyłam, że w tym czasie coś pisałaś.
Mnie odpycha odzywanie się do ludzi dopiero w chwili, kiedy się czegoś chce. Ale projekt poprałam. Głosem dla kogoś innego, mającego (moim zdaniem) lepszy pomysł.
Głosów możesz oddać chyba kilka, z resztą nie ważne. Nie rozumiem tylko tych bezsensownych komentarzy. Komukolwiek się nie wyśle tego linka to zawsze można to odebrać za wyłudzanie pieniędzy, wstawienie każdego ogłoszenia, gdzie zbiera się głosy, czy wysyłla sms-y bez względu na cel, to może być wyłudznie... 😜
Nie zmuszam nikogo do głosowania na mnie.
Myślałam tylko że w społeczeństwie koniarzy znajdę poparcie.
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2013 21:09
Dlatego też zwykle nie oddaje głosów na osoby, które mnie o to proszą. Poza nielicznymi przypadkami, kiedy proszą mnie o to bliscy znajomi, a i wtedy nie zawsze. Sama również nie występuję z takimi prośbami.
amnestria   no excuses ;)
20 maja 2013 22:00
misiaaa tylko problem jest taki, że na tym forum faktycznie istnieje swego rodzaju społeczeństwo. I Ty nie do niego (jeszcze) nie należysz, bo dopiero co się zarejestrowałaś.
Pewnie jak byś była "swoja" to mimo wszystko re-voltowicze by Cię wsparli. Samo bycie "koniarzem" nie wystarcza
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 maja 2013 08:39
misiaaa to, co napiszę, nie piszę absolutnie złośliwie, ale żebyś wyciągnęła wnioski, bo z tego co widzę, jak nie uda się w tym roku, to możesz wziąć udział w następnej edycji.

Po zagłosowaniu na "Ale Cyrk" zaczęłam się rozglądać po stypendiach właśnie za jakimś koniarzem. I trafiłam na Twój filmik, jednak nie oddałam głosu, bo zraziło mnie to, co na nim zobaczyłam. Napisałaś, że ukończyłaś kurs instruktora (podejrzewam, że rekreacji ruchowej). I jako osoba, która ma uprawnienia do nauczania innych, prezentujesz na filmie gonienie konia na lonży i kantarze, brzydką szarpaninę na pysku, oraz dziecko stojące na wysokości zadu kucyka i macające go zgrzebłem z daleka. Ten ostatni obrazek w szczególności mi się nie podoba - wiem, że zapewne znasz kucyka, że jesteś go pewna, ale jakby jednak akurat sobie machnął nogą, ot bo mucha leci? A co, jeżeli dziecko z zakorzenionym czyszczeniem "byle jak", bez zachowania środków bezpieczeństwa za kilka lat zacznie tak czyścić obcego, dużego i mniej pewnego konia, bo tak zostało nauczone? Wiem, że na codzień, do czyszczenia koni, które znamy, wkrada się rutyna, ufamy im i robimy rzeczy, które bezpieczne nie są, ale uważam, że ucząc innych, zwłaszcza dzieci, należy je uczulić na bezpieczne zachowanie przy koniach. Moim zdaniem to właśnie rutyna doprowadza do większości stajennych wypadków, a na punkcie bezpieczeństwa przy czyszczeniu i pielęgnacji jestem bardzo przeczulona.

Podsumowując, uważam że osoba, która ma uprawnienia by uczyć innych, powinna mieć podstawy do prawidłowej i bezpiecznej pracy z koniem. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o hipoterapię - choćby po to, by prawidłowo przygotować konia do takiej pracy. Tego mi na filmiku brakło.
Fakt. W filmiku dużo radosnego galopowania i tyle. Mnie tam brak informacji o dzieciach. Kto by korzystał i w jakich warunkach.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 maja 2013 11:18
Mnie też filmik nie przekonał. Jakoś nic nie było o hipoterapii, tylko jazda na brykającym koniu, hubertus, jazda na koniu. Czyszczenie kucyka i oprowadzanie dziecka na kucu w ogłowiu z okularami. Żeby to jeszcze jakoś dwie osoby były, ta druga dziecko asekurowała przy jakiś ćwiczeniach... I jaki ,,profesjonalny sprzęt" był na myśli? Bo 3,5 tys. na kurs hipoterapeutyczny + profesjonalny sprzęt to chyba trochę mało (chyba że a się na myśli pas woltyżerski, a nie siodło do hipoterapii).
W filmiku ,,Ale cyrk" pokazane było, co dziewczyna chce osiągnąć i na jej projekt zagłosowałam.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się