"Gwoździe Wilson utrzymają wszystko"

Facella, spróbuj kleju...
"co kropelką klejem skleisz to się nigdy nie oddzieli"  (czy jakoś tak...rymować i brzmieć powinno ...)
"Co kropelka sklei, sklei to się nigdy nie odklei" 🙂
Weszłam w wątek już po edycji pierwszego postu. Zabawne, że od razu po zmienionym tytule wiedziałam o co cho 🙂
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2013 16:30
(...) żadna siła nie rozklei!  😁
o wałśnie!
"Co kropelka sklei, sklei, żadna siła nie rozklei!"

tak mi tliło ze skleić sklei ...nie rozdzieli... anie nie mogłam tego ....
SKLEIĆ 😀
-ogólnie to jakies takie niewymawialne 😉

a to o gwoździach wilsona jest mega, hahaha, gdzieś mi świtał ten żart (a może nie żart hahaha), ale i tak uśmiałam sie jak mysz 😀

[quote author=kujka link=topic=91376.msg1759098#msg1759098 date=1366895515]
Wytrzyj gile i sie ogarnij.



Naprawdę chcesz, żeby Gila wycierała?
[/quote]
Totalnie nie wiem, o co chodzi w tym wątku (mogę się domyślać), bo trafiłam na niego, jak już pierwszy post się był zdematerializował... Ale powyższy cytat niesamowicie poprawił mi humor, dzięki 😂
taki wręcz dadaistyczny ten wątek 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2013 18:46
Jak radzicie kropelką, to ja się was posłucham, bo wy z forum jesteście. A opinie z forum są święte, niepodważalne i jedyne słuszne  🙇
amen ! 😀

(tylko nie bij jak się tak NIE stanie 😉 )
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2013 19:14
Nie będę bić, forum się nie myli, forum ma zawsze rację, a że się nie udało - to albo ja, albo potencjalny chłop krzywy. Forum jest niewinne!
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 kwietnia 2013 21:18
A druga zwrotka o kleju jest perwersyjna!
"Kropeleczka na czubeczku
i juz wszystko w porzadeczku! "
🙂 🙂 🙂
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2013 21:21
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA BASZNIA MISTRZ  😂 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2013 21:27
Basznia, dobrze, że już po 22 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 kwietnia 2013 21:40
Ej no serio!!
Jakas taka rysunkowa byla reklama 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2013 22:03
Z indianami =)
haha mieli wyobraźnie to fakt 😀
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 kwietnia 2013 00:33
brakuje mi ajkju o tej porze na połączenie idei żartu o gwoździu z tym wątkiem...

jedyne co przychodzi na myśl to 1. absurdalność sytuacji 2. literalne słuchanie się komentarzy człowieka nie mającego pojęcia o tym co mówi (ale to ze względu na spaczenie zawodowe tak to interpretuję, bo teoretycznie w tym żarcie można by uznać pod pewnymi względami że dający komentarze czyli klient po prostu ma inną wizję, tylko nie wyartykułował, że chciałby zrobić to od nowa inaczej, a nie poprawiać to co już jest; aczkolwiek znając branżę reklamową z pewnej perspektywy pierwsze co przychodzi na myśl to jw., czyli zróbcie mi białą aplę itp 😉 i nie mamy programu do otwierania plików "etc." )
Bo patrzysz z perspektywy reklamotwórcy i/lub klienta. A jest bardzo prosta perspektywa odbiorcy: "reklama kłamie". I to łączy ten absurdalny tytuł z projektowaną zawartością.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 kwietnia 2013 11:32
pkt 2 chodziło mi o komentarze w sensie "voltowyjadacze" vs. szczypiorek gwoli ścisłości
Oj. Nie wierzę w to co czytam.
Skąd był pomysł na tytuł forum...
Musiałam być zabawną 15 latką .
Kolejna pretendentka do Złotej Łopaty Roku  😵

edit - a tak w ogóle, to co masz wspólnego z Finezyjną? Bo już raz pisałaś jako ona z tego konta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się