"Gwoździe Wilson utrzymają wszystko"

Kurczę, ale nikt ci przecież nie powie, którego konia warto, którego nie. Toć to abstrakcja jakaś!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 14:37
ej...naprawde nie rozumiesz ze od takich rzeczy są badania, trener i próby konia? a przede wszystkim to czy danej osobie dany koń pasuje? zawsze mozna sie dopytac na pw, zreszta jak sie wie ze sprzedawca to oszust i złodziej i nawet jesli sie przed nim ostrzega to i tak zawsze sie znajda łosie? i kogo chcesz ostrzegac ? ludzi którzy żałują na badanie przed zakupem i myślą ze wyrwą przyszłego olimpijczyka za 5 tysi?
pomijając juz opisany fakt zwykłego podkładania swini
ehh widzę , że sie nie zrozumieliśmy.Zaczelam wątek , nie podoba się, to nie. wyraziliście swoje opinie, tylko po co te krzyki? To chamstwo? Kim jesteście, zeby mnie oceniać i czemu ja nie mogę zrobić tego samego wam?
Po co ta kontynuacja , to rozdrapywanie, pytam po co? Dorośli , mądrzy ludzie tak robią?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2013 14:41
Finezyjna - czy Ty się nie zajmujesz czasem pisaniem ogłoszeń dla Centaurusa?
Po proś.  😂
(Karny Pokemon się należy?)

Finezyjna nie usuwaj,tylko zgodnie z ustalonymi zasadami w wątku "NAPRAWDĘ" do podpisu grzecznie wklej tekst "Zapamiętam jak się pisze POPROŚ"  😎
dempsey   fiat voluntas Tua
25 kwietnia 2013 14:43
Hm może będę wredna, ale dorośli i mądrzy ludzie na informację, że założony przez nich forumowy wątek jest delikatnie ujmując do dupy, nie reagują od razu histerycznym usuwaniem konta  🙄.
A raczej ogłoszeniem o zamiarze usunięcia 😉 bo jak widać konto wciąż jest i się przydaje.
kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2013 14:47

Naprawdę chcesz, żeby Gila wycierała?


a wolisz, zeby Gilla? 😉
Finezyjna Wątek się nie przyjął, to zakończ sprawę pisząc do modów prośbę o zamknięcie. Tak bywa czasami. 🙂 A jeśli masz jakieś pytania/wątpliwości, to zapytaj w wątku "Kupno konia", o konkretnego zwierza, być może znajdzie się tam ktoś, kto Ci sprawnie doradzi. Już nieraz tam tak było.  😉
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 14:49
Nie, nie - nie zamykajcie! Jest tak fajnie.
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2013 14:50
Na szybko wyciągnęłam snickersa z szafki.
Możemy kontynuować? Dziś taki marny, smętny dzień. 😀
to rozdrapywanie


Po co to rozdrapywanie?
Oto dobre jest pytanie!
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2013 14:51
Nie wolno rozdrapywać....zostają blizny 😀
macie rację, nie chcą mi usówać kąta to siem troszkę pobawiem
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 14:53
Lepiej wbić zawiści nożyczki (rimemba evribadi?)
🙂
🙂
Ej, kto zmienil temat?
Fajnie tu być razem z wami idiotami!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 kwietnia 2013 15:01
Dzisiaj się skończyły testy gimnazjalne i ktoś poczuł wakacje?
Trollowi bana, a wątek zamknąć 😉
teraz, wątek ma sens 😀
i prosiłam o bana, ale go nie dostałam. Dzięki wielkie z góry.
Uwierz, taka piekna pogoda. Wakacje czas rozpocząć !
kiedybedzietenban.chcejechacwreszcienakonie...................
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 15:04
Oj, nie śmiem pretendować do tytułu największego idioty tego forum. Gdzie mi do Finezyjnej  😡

Edit: Macie rację dziewczyny. Trzeba ją zignorować, bo dziewczyna ma wyraźny problem.
dempsey   fiat voluntas Tua
25 kwietnia 2013 15:05
🙄 no finezyjna to ty nie jesteś  😎

hahah dopiero teraz dotarł do mnie sens tego bąmota 😉 (shame on me, wolno dziś reaguję)

Droga autorko (wielo)wątku: teraz już chyba pozostaje Ci tylko droga przetarta przez forumową noen. Wszystkie inne środki już wyczerpałaś  😁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 15:06
oj.. to mi sie już w podpisie nie zmiesci  🙁
kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2013 15:06
ale nas zrobila. zmienila temat i wyszlo, zesmy idioci. Finezyjna, jaka Ty jestes!
nie ma to jak zakładać wątek o sobie

kiedybedzietenban.chcejechacwreszcienakonie...................


nawet pisać nie potrafi🙂

ps. wydawało mi się przez chwilę, że odmłodniałam... ale nie zdążyłam do kuchni po popcorn 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2013 15:08
Gilla z pewnością nie kujksonie ;D

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 15:08
a nie dałoby się watku przykleić?  😀
w sumie, macie rację.  Kurczę, czas zamknąć się w sobie. Piszcie piszcie. Ciekawie się to czyta  😀
dempsey   fiat voluntas Tua
25 kwietnia 2013 15:10
ale to straszne-straszne-straszne, teraz ją zbanują i już nigdy nikt nie zmieni tytułu wątku na pierwotny, i po wsze czasy będziemy figurować tutaj jako najwięksi idioci revolty
I CO MY BIEDNI WTEDY ZROBIMY  ❓ ❓ ❓
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się