"Gwoździe Wilson utrzymają wszystko"

Mam nadzieję , że wątek się teraz podoba. Zarzucić tylko temat, a cieszycie sie jak dzieci. 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
No to daj przykład. Zadaj pytanie. O któregoś z tych koni.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 kwietnia 2013 13:43
Finezyjna, opolskiego z małej litery, Opolszczyzna z dużej.

Jak dla mnie wątek może być przyczynkiem do kłótni, szczególnie, jeśli jakieś niepochlebne opinie będą dotyczyły koni forumowiczów.
Wiem, że nie wszystkie regiony kraju mają swoje wątki, ale tam można pytać o jakieś konie, które Was interesują.
Śliczny, ale skąd mam pewność, że spełni moje wymagania , w dodatku za taką cenę? Co jeśli pojadę , a tu kicha, tyle kilometrów na marne. Zwykle wierzę re- voltowiczom, ale co jeśli tym razem będzie inaczej, przekłamane ogloszenie?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/6299?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=2
A tego konia mogę polecić.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/5601?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=1
Jechałam specjalnie na wielkopolskę , zobaczyć ślicznego konika. Niestety przez sprzeczności z moją mamą,  nie kupię go. Mimo to, koń warty uwagi i polecenia. 🙂
EDIT. jeśli nie chcecie tego wątku, to przeciez nie musi być. pytam przecież o opinie 🙂
No i teraz,co? Jeśli właściciel Ci odpowie to wyleci za kryptoreklamę.
Co jeśli pojadę , a tu kicha, tyle kilometrów na marne.

Nic, zawsze to ryzyko kupującego. Jeśli nie chcesz jeździć "tylu km na marne" szukaj konia bliżej miejsca zamieszkania
Wątek mi osobiscie się nie podoba. Wystarczy, ze Nowak nie będzie lubił Kowalskiego i wyrazi się źle na temat jego koni i kłótnia gotowa
Na marginesie - tego typu pytania najrozsądniej zadawać na PW...

Taniu - właściciel nie może, a czy np luzak właściciela, albo znajomy znajomego?  😉
macie rację. Nie wiem jak się usuwa wątek, więc usunę konto. Dziękuję, że nie dało się prostą drogą powiedzieć, ja jestem na nie , ja jestem na tak.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 13:57
jaj sobie robisz? prawda?  😲
konia sie bada, oglada i próbuje, zapytać mozna dyskretnie znajomych lub kogoś z okolicy a i tak nie mozna miec pewnosci co co prawdziwosci opinii, nie wyobrażam sobie żebym np danego konia zbadała za np 800-1000 zł po czym o jego niedoskonałosciach rozpowiadała na forum!
zbadaj sobie sama, zapłać - wtedy zrozumiesz co to znaczy
😵

no i skąd wiesz ze polecany koń np przez cipcijoasie17847683, lat 14 będzie ok ?
i skad u rzeczonej cipcijoasi wiedza na temat koni? z obozu jeździeckiego?
Wydawało mi się, że dość prostą drogą 3 osoby napisały : "jestem na nie"
Ankiety nie zauważyłam
Konta usunąć się nie da
Obrażanie się też jest raczej bez sensu
Proponuję poprosić moderatora o zamknięcie wątku i po kłopocie...
macie rację. Nie wiem jak się usuwa wątek, więc usunę konto. Dziękuję, że nie dało się prostą drogą powiedzieć, ja jestem na nie , ja jestem na tak.

O co się obrażasz? TAK-NIE ? Tyle oczekiwałaś? Ja rozumiem intencję. I informacje byłyby przydatne. Takie typu: warto pojechać zobaczyć, lub: nie ma sensu. Tylko trzeba jakąś formę mądrą wymyślić. Może okienko "komentarze" w ogłoszeniach ?
Nie obrażam się 😀 Po prostu usuwam konto.
Dla waszej wiadomości, chcialam utworzyć wątek, bez spin , gdzie rozmawiają normalni ludzie. Potwierdzenia oczekiwałam od kilku osób.
Widzicie tylko wady, nie plusy, wady i wady. Narzekający kraj po prostu, i jak wszyscy koniarze wredni. Ja wątku nie zamknę, nie po proszę. Zbanujcie mnie , zablokujcie czy co tam chcecie.

kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2013 14:11
Finezyjna, a Ty co taka nadwrazliwa? Nikt Ci nic takiego strasznego tutaj nie napisal, a Ty od razu histeria, ze usuwasz konto, ze tu nie rozmawiaja normalni ludzie... Wytrzyj gile i sie ogarnij.
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 14:15
Nie sądziłam, że w tym kraju są dostępne aż tak silne środki.

kujka, ty plusów nie widzisz. Tylko wady i wady. Ale jesteś wredna- jak każdy koniarz.
naprawdę myślenie masz bardzo dziecinne... naiwne
wiem, bo całkiem niedawno tez byłam naiwna

dziewczyny dobrze napisały- co jak Iksinski nie lubi Ygrekowskiego.. ma na forum pole do popisu, nawet nie musi osobiście- a przez kogos- komu naściemnia że kon Bucefał jest kiepski, padło, śrup i to krzywy z głową jak wiadro oraz do tego walnięty w dekiel i kulawy- żywa dusza nie podjedzie obejrzeć- a  w rzeczywistości będzie to kon wart uwagi...

nota bene do takich sytuacji wcale forum nie potrzeba
wystarczy plota puszczona w swiat

fuj i ble
Po proś.  😂
(Karny Pokemon się należy?)
A serio to chyba rzeczywiście zadawanie pytań w wątku regionalnym pozostaje?
Zrozum: my martwimy się o to, jak dyskusja pobiegnie. A mamy złe doświadczenia.
I Ty nad nią nie zapanujesz.
kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2013 14:18
Averis, to mnie zablokuj, zbanuj czy co tam chcesz!


😁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 14:19
że kon Bucefał jest kiepski, padło, śrup i to krzywy z głową jak wiadro oraz do tego walnięty w dekiel i kulawy-

aaaa!  🏇 poprawiłąś mi humor!
Hahaha, ja dziecko? Człowiek nie doinforomowany to dziecko !? ciekawe bardzo ciekawe, to kim ty jestes , że się naśmiewasz? że jestes po prostu wredna. Mam dobrego dilera, grunt , że ja się szprycuje, a ty jesteś wredna z natury.... co za ludzie. Skończcie to załosne dokuczanie.
i jak tu się nie wkur*wiać , jak sie ma z czymś takim doczynienia.
kon Bucefał jest kiepski, padło, śrup i to krzywy z głową jak wiadro oraz do tego walnięty w dekiel i kulawy-
Serio? A ja słyszałam,że Bucefał jest wspaniały. Nawet nogi daje. Troszkę szybko, ale jednak. (klapusia253268 tak pisała)
Kuuurczę..... a już miałam jechać do Gdańska go kupić.
Jednak warto wątek podtrzymać.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 14:22
🙄 no finezyjna to ty nie jesteś  😎
mam być miła? No powiedz , mam być miła? Byłam miła , to źle, byłam wredna , to źle to jaka mam być! Sobą jak jestem to macie problemy, jak nie jestem sobą  to też jest źle !
Bylam mila , dopoki nie zaczeliście.
Dziwny ten wątek. Abstrakcyjny nieco
mam być miła? No powiedz , mam być miła? Byłam miła , to źle, byłam wredna , to źle to jaka mam być! Sobą jak jestem to macie problemy, jak nie jestem sobą  to też jest źle !
Bylam mila , dopoki nie zaczeliście.

Bądź MĄDRA. I tyle.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 kwietnia 2013 14:27
..zjedz snickersa, głodny nie jesteś sobą  😀
jestem mądra. Bo chcę usunąć konto. Jestem glupia. Że wchodzę z wami w dyskusję. Tak juz czasem bywa.
Ale o co chodzi?
Dziwy..
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 14:31
o to, ze kontynuują wątek którego nie chcą 😀 zamiast dać se spokój 😉
Averis   Czarny charakter
25 kwietnia 2013 14:34
Kontynuujemy, bo niezmiernie nas bawi twoja histeria.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2013 14:34
Wytrzyj gile i sie ogarnij.



Naprawdę chcesz, żeby Gila wycierała?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się