OPERACJE PLASTYCZNE - PRZECZYTAJCIE TO

Strona o prawdziwych konsekwencjach operacji plastycznych i co można zrobić żeby uniknąć kładzenia się pod nóż: szczesciebezoperacji.weebly.com

Mam nadzieję że uratuje wiele osób od cierpienia a także od strat finansowych i zdrowotnych.



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] dublowanie watkow- na temat medycyny estetycznej juz jest.
wątek zamknięty
No doprawdy, straszne!  😵
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2013 11:22
Poważnie. Kurde, odwlokło mnie to od operacji powiekszenia piersi i liposukcji.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2013 11:32
JARA, nieee, nieee proszę. Ja ciągle czekam na foto wrzucone na forum twoich powiększonych cycków!!!
Nie zawiedź mnie 😀
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2013 11:39
Apeluje do moderatora o zablokowanie spamera.
wątek zamknięty
Cieszę się że stronka się przydaje 😀

Udanych Walentynek  😉
wątek zamknięty
Co za głupia strona 🙂 pewnie silikon i "specjaliste" wlascicielka strony znalazla w Castoramie albo w OBI  😁 😁
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 lutego 2013 14:41
Musti you made my day  😁
wątek zamknięty
Jak ktoś chce się przekonać na własnej skórze jak to jest, to przecież chyba nikt nie zabroni.

Chodzi o to że nawet najlepszy chirurg na świecie i najlepsze implanty (jak jest napisane na stronie autorka miała właśnie jedne z najlepszych) nie zrobią tutaj żadnej różnicy. Jak ktoś nie wierzy to niech sobie "pomaca" implanty którzy chirurdzy proponują, niby nie są takie twarde ale jak się je umieści w ciele to się tak jakby "zbijają", (wkłada się je przecież pod gruczoł lub pod mięsień) i dlatego stają się twarde. Taka jest prawda - czy się to komuś podoba czy nie.  😉

wątek zamknięty
No to może idz z tym gdzieś na jakieś forum o operacjach plastycznych. Mu tu mamy końskie forum, preferujemy naturalność, jeździmy na golasa i mamy prawdziwe cycki.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2013 15:43
4EVER, masz jakieś profity z tytułu promowania tej strony? Bo tylko po to się tu zarejestrowałes/aś (to jak widać jedyne Twoje posty)
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.