Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Facebook -czy ktoś korzysta?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 76 77 [78] 79 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Facebook -czy ktoś korzysta?  (Przeczytany 318272 razy)
gllosia

« #2310 : Listopad 19, 2018, 15:45:28 »
Odpowiedz cytując
W takim razie źle cię zrozumiałam wink Pomysł z inną przeglądarką/komputerem jest dobry, muszę sprawdzić uśmiech
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #2311 : Grudzień 16, 2018, 18:26:41 »
Odpowiedz cytując
Facet oznaczył mnie w poście, a mam włączone zatwierdzanie na osi czasu i przypadkiem wybrałam „ukryj”. Jak to cofnąć? Po wpisaniu w Google i postępowaniu zgodnie z tym, co wypluło: wejściu w filtry, tak jak napisane jest w Centrum pomocy - nie mogę znaleźć „ukrytych postów”. Podobno powinno coś takiego być. Robiłam to przez telefon (iOS), wybrałam opcję pomocy dla tego systemu, ale i tak nie widzę tych opcji.smutek

Dobra, znalazłam, ale wyświetlają się tylko moje posty, te z oznaczeniem ukryte nie. smutek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2018, 18:34:49 wysłane przez mils » #link
fin

« #2312 : Grudzień 17, 2018, 08:46:38 »
Odpowiedz cytując
mils, a jak wejdziesz w profil faceta, a potem w opcje tej konkretnej fotki, to nie ma możliwości wybrać "pokaż na osi czasu"?
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #2313 : Grudzień 17, 2018, 10:56:15 »
Odpowiedz cytując
fin nie ma, sprawdzałam. Mogę tylko usunąć znacznik.
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #2314 : Grudzień 17, 2018, 12:49:51 »
Odpowiedz cytując
A jak wejdziesz w dziennik aktywności ?
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #2315 : Grudzień 17, 2018, 13:36:16 »
Odpowiedz cytując
mils, może niech facet usunie znacznik i oznaczy jeszcze raz?
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
jestemzlasu

« #2316 : Kwiecień 14, 2019, 21:10:06 »
Odpowiedz cytując
Odkopuję trochę.
Otwieram facebook, a tam na stronie głównej nie mam żadnych postów, tylko "Witaj na Facebooku! Rozpocznij od dodania znajomych." No kurde, znajomych mam kilkudziesięciu, może to niedużo na standardy fb, ale mam. O co temu fejsbuku chodzi?
#link
Cień na śniegu

« #2317 : Kwiecień 15, 2019, 20:27:46 »
Odpowiedz cytując
Też tak mam. I to nie pierwszy raz.
Za jakiś czas wszystko wróci, choć nie wiem dlaczego się tak dzieje. Jak mówi mój syn programista - system się wywrócił  lol
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
Żeglarz

« #2318 : Kwiecień 15, 2019, 20:53:34 »
Odpowiedz cytując
Ewentualnie pokazuje się kilka razy ten sam post i pod nim, że aktualnie nie ma więcej treści do wyświetlenia. Irytujące.
#link
jestemzlasu

« #2319 : Kwiecień 16, 2019, 07:31:14 »
Odpowiedz cytując
Dzięki, teraz jest na etapie kilku postów i koniec. Chyba dochodzi do siebie.
#link
safie

« #2320 : Lipiec 03, 2019, 20:41:59 »
Odpowiedz cytując
Komuś jeszcze nie działa fb - nie ładują się zdjęcia ani filmiki  ?
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #2321 : Lipiec 03, 2019, 20:43:03 »
Odpowiedz cytując
safie, chyba wszystkim niestety.
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #2322 : Lipiec 03, 2019, 21:27:23 »
Odpowiedz cytując
Jest awaria od chyba wczoraj, ogółem internetu. Ciągle coś nie działa, pewnie minie za kilka dni.
#link
20.8.14
safie

« #2323 : Lipiec 03, 2019, 21:30:53 »
Odpowiedz cytując
A ja pół dnia psioczę na dostawcę internetu  zemdlal
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Żeglarz

« #2324 : Wrzesień 22, 2019, 22:04:24 »
Odpowiedz cytując
Jak wygląda kwestia konta osoby, która zmarła? Mam taką sytuację w rodzinie i nie wiem jak postąpić.
#link
Misskiedis

Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!

« #2325 : Wrzesień 24, 2019, 16:50:39 »
Odpowiedz cytując
Żeglarz, można usunąć konto lub nadać mu status in memoriam:
"Nadawanie kontu statusu „In memoriam”:
Konto ze statusem „In memoriam” to miejsce, w którym znajomi i rodzina mogą dzielić się ze sobą wspomnieniami o zmarłej osobie. Nadanie kontu statusu „In memoriam” zabezpiecza je również przed zalogowaniem się do niego innej osoby.
W naszym serwisie kontom zmarłych osób nadajemy status „In memoriam”, jeżeli otrzymamy stosowną informację od członka rodziny lub bliskiego znajomego.
Przypominamy, że nie możemy udostępnić danych logowania do czyjegoś konta nawet w takiej sytuacji. Zalogowanie się na konto innej osoby zawsze stanowi naruszenie zasad serwisu Facebook.
Aby poprosić o nadanie profilowi statusu „In memoriam”, skontaktuj się z nami.
Usunięcie konta:
Członkowie najbliższej rodziny mogą po weryfikacji pokrewieństwa poprosić o usunięcie konta bliskiej osoby z Facebooka."
Więcej info:
https://www.facebook.com/help/103897939701143/
#link
Stajnia Fiord Ciopan na Facebooku wink
-------
"Gdyż to, co koń czyni pod przymusem, czyni bez zrozumienia; i nie ma w tym piękna, tak jak nie ma piękna w bitym i zmuszanym do tańca tancerzu"

~Xenophon
Żeglarz

« #2326 : Wrzesień 24, 2019, 16:55:00 »
Odpowiedz cytując
Dzięki.
Teraz mam dylemat, którą opcję wybrać do konta ojca. Rodzina raczej mało się na fb udziela, znajomych też miał tam niewielu. Opiekuna konta raczej nie wyznaczył.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2019, 16:57:52 wysłane przez Żeglarz » #link
Bischa

TAFC Polska :)

« #2327 : Listopad 20, 2019, 00:47:26 »
Odpowiedz cytując
Działa wam facebook?
#link
Obiś

Marzenia się spełniają-i nie mów mi,że nie:D

« #2328 : Grudzień 01, 2019, 21:38:09 »
Odpowiedz cytując
Ogarnia ktoś może płatności za posty sponsorowane? Dokładniej chodzi o to, że chciałabym usunąć konto na FB ale blokuje mi to wisząca zaległóść do opłacenia. Oczywiście próbowałam to opłacić ręcznie-nie da się, czekałam do miesiąca rozliczeniowgo i też nie ściągnęło tego z automatu. Totalnie nie wiem co z tym zrobić. A żeby było śmieszniej to zalegają mi tam nieopłacone szalone 22grosze emoty327
#link
Obiś
Facella

young&menace

« #2329 : Grudzień 01, 2019, 23:57:31 »
Odpowiedz cytując
Masz podpiętą aktywną kartę?
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Obiś

« #2330 : Grudzień 02, 2019, 05:37:55 »
Odpowiedz cytując
Oczywiście. Generalnie normalnie mi ściągało inne kwoty przez PayPal a następnie przez kartę bezpośrednio. Problem się zrobił, jak została ta kwota (ściągnęło jakieś 7zł z hakiem a te 22grosze zostawiło) i za nic nie chce jej ściągnąć z automatu przy rozliczeniu i klikając ręczne rozliczenie też się nie da. Kartę obecnie "odpiełam" od paypala ale na samym paypalu środki do opłaty tego są. I nic się nie zmienia, nie mogę tego opłacić w żaden sposób i sobie wisi ta szałowa kwota...
#link
Obiś
Facella

young&menace

« #2331 : Grudzień 02, 2019, 07:15:15 »
Odpowiedz cytując
Skontaktuj się z supportem Facebooka.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Obiś

« #2332 : Grudzień 02, 2019, 15:50:31 »
Odpowiedz cytując
Facella Jedyna opcja kontaktu to przez zgłoszenie o problemie? Chyba będę musiała tak zrobić, bo totalnie nie mam pojęcia o co chodzi.
#link
Obiś
Facella

young&menace

« #2333 : Grudzień 02, 2019, 15:56:38 »
Odpowiedz cytując
Chyba tak, ale to bym musiała na kompie później sprawdzić.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Bischa

TAFC Polska :)

« #2334 : Styczeń 05, 2020, 15:58:28 »
Odpowiedz cytując
Czy da się jakos wylaczyc mozliwosc wyswietlania się czyjejś relacji, żebym nie musiała tego ogladac? Poza wyłączeniem obserwowania? Mimo wylaczenia obserwowania, wyswietlaja mi się relacje tej osoby na messengerze i nigdzie poza tym. Jest to osoba blisko mojemu sercu (nieswiadoma niczego), ktora wyjechała daleko i wrzuca relacje- dla swietego spokoju wylaczylam obserwowanie, ale na messengerze mimo wszystko się to pojawia...

Nie, z powodu takiej głupoty, nikogo nie wyrzucam z grona znajomych i nie blokuje. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2020, 16:00:54 wysłane przez Bischa » #link
Pursat

« #2335 : Styczeń 05, 2020, 21:44:27 »
Odpowiedz cytując
Wejdź na messengera, przytrzymaj palcem kółko z relacją danej osoby i wyświetli Ci się "Wycisz relację". Wtedy znika. Nie wiem na jak długo, bo właśnie przed chwilą to odkryłam, ale może akurat.
#link
To meet an Akhal-Teke is to touch a piece of ancient history...

1985 - 2007
1986 - 2010
1994 - 2019
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #2336 : Styczeń 27, 2020, 11:51:08 »
Odpowiedz cytując
Piszę post z fanpage firmy i nie mogę nikogo w nim oznaczyć w treści. Nie pokazują mi się proponowane osoby do oznaczenia, dlaczego? Oprogramowanie to Windows 10, korzystam z Mozilli.
#link
alek49

Upadam w życiu tylko po to aby wstać i iść dalej.

« #2337 : Styczeń 27, 2020, 15:11:19 »
Odpowiedz cytując
Strona firmowa nie posiada znajomych a jedynie osoby które lubią tą stronę. NIe można, chyba, dodać znajomych z konta admina pisząc posta w imieniu strony facebookowej.
#link
https://www.syrenkadental.pl - najlepszy dentysta uśmiech
Uśmiechaj się do ludzi, tych dobrych i tych złych. Dobrzy się uśmiechną a źli wnerwią uśmiech
Teodora

« #2338 : Luty 02, 2020, 22:03:45 »
Odpowiedz cytując
Na swojej prywatnej stronie zrobiłam album. Ustawiony jako publiczny. Jak się wchodzi na stronę albumu, to go można udostępnić.
Ale postu o tym, nie można z mojego walla udostępnić (mimo, że też ma ustawienie publiczne). O co chodzi?
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2020, 22:08:29 wysłane przez Teodora » #link
safie

« #2339 : Marzec 11, 2020, 16:23:36 »
Odpowiedz cytując
Przy próbie logowania na komputerze wywala mi taki komunikat "Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji
Ograniczamy liczbę postów, komentarzy i innych działań w określonym czasie, aby chronić społeczność przed spamem. Możesz spróbować później."
 coo??
#link
Strony: 1 ... 76 77 [78] 79 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Facebook -czy ktoś korzysta?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 19 zapytaniami.