Facebook -czy ktoś korzysta?

A, faktycznie, możliwe... Dzieki 😉
In.   tęczowy kucyk <3
05 września 2009 21:19
Idę szukać "re-volta.pl", też potrzebuję znajomych do Farmville xD I do Pet Society też by się przydało : P
Ja dzisiaj założyłam konto (rano nie mogłam pojechać do stajni bo miałam się uczyć na koło na 12... a w praktyce zgłębiałam facebooka 🤣 )
Co prawda zdjęcia dodać umiałam ale tak to ciężko się połapać , mam nadzieje kwestia wprawy i przyzwyczajenia  👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2009 20:16
Ja już mam od dawna, bardzo lubię 😉

Gra ktoś w farmville albo happy aquarium? 😡 😁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 listopada 2009 20:18
w obydwie gry gram  😜
Ja gram w  FarmVille i się właśnie wkurzam, bo kupiłam sobie jakis czas temu dwa dodatkowe baniaki z benzyną a teraz znowu mam jeden  🤔 Myślałam, że to na stałe, a tu taki psikus  🙄
Eee, farmville zionie nudą...żeby przynajmniej jeszcze można się było spodziewać jakichś kataklizmów typu szarańcza czy powódź, a tam nic...nawet świnki na kiełbasę nie można przerobić  😂

Mafia Wars o niebo lepsze, choć też brakuje paru auatrakcyjnień typu policja  😎
Melduję się wśród facebookowców. W mojej szkole dość popularne, choć nie lansiarnia, jak było np. z MySpacem

edit: stworzyłam neologizm - z "wieje" i "zionie" wyszło mi "wionie" ;]
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2009 20:29
ja nie zaczynam grać i ignoruję zaproszenia, bo nie daj bóg się wciągnę i będzie kolejny pretekst do przesiadywania przez komputerem  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
09 listopada 2009 20:37
Ja gram w Yoville brakuje mi osób zachęcam faja gra i w farmville też gram 🙂
tez ignoruje wszelkie zaproszeni ai nie gram w nic, bo strata czasu 😉

quizy to co innego 😎 😉
Mam ale w sumie nie wiem po co.
Co i rusz przychodzą do mnie powiadomienia, że ten czy tamten mnie zaprosił.
W sumie grono w zupełności mi wystarcza a nie wiele sie te portale od siebie różnią tak na oko...
Więc mam zamiar skasowac konto  😎
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2009 20:47
quizy to co innego 😎 😉


quizy uwieeeeeeelbiam, tylko prawie nigdy nie publikuję wyników  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 listopada 2009 20:59
ja probowałam ignorowac zaproszenie z FarmVille, w koncu sie poddalam  😁 ale na grze spedzam max 10minut dziennie, wiec przesady nie ma. quizy tez robie rzadko, chyba ze tytuł brzmi baaaardzo zachecająco 🙂
Tiaaa - Edytka level 27 :-P poddawanie się FV nie wyszło :-P

ja też jestem 😉
In.   tęczowy kucyk <3
10 listopada 2009 00:25
Grałam i w Pet Society, i w Happy Aquarium, i w FV, ale mi się znudziła każda z gier po dwóch-trzech miesiącach, a HA to po jakichś 3-4 wejściach tam : P tylko mi smutno, bo pewno już rybki pozdychały ; )
dempsey   fiat voluntas Tua
10 listopada 2009 00:50
korzystam. mąż ma kilku znajomych z kilku kontynentów 😉
i można np pogadać z Australijczykiem w nocy sobie
generalnie jako takie prawie gg międzykontynentalne jest OK
niektórzy używają także jako swoistej autoprezentacji zawodowej, nie tylko towarzyskiej.
mi bardzo przeszkadzają te konkursy i cała masa poprzyczepianych do Facebooka głupot
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 listopada 2009 08:00
ja w Happy Aquarium bylam raz 😀
A w PetSociety bawie sie uz 3 mies i jest fajnie 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 listopada 2009 10:35
Anaa mam znajomych na 40 poziomie. to dopiero wariactwo  😜
Ja w nic nie gram poki co, dopiero sie wtajemniczam w facebooka - udalo mi sie 'zrobic' konia w Happy Horse ale nie wiem co dalej  🤣
Za to pierwsze quizy mam już za sobą, też niezły ubaw  😂

Troche malo przejrzysty jest i trzeba wprawy zeby sie sprawnie poslugiwac, szkoda tez troche ze nie mozna sie niczego dowiedziec o innych poki nie zostana naszymi znajomymi 😉 Ot podstawowych informacji.
Troche malo przejrzysty jest i trzeba wprawy zeby sie sprawnie poslugiwac, szkoda tez troche ze nie mozna sie niczego dowiedziec o innych poki nie zostana naszymi znajomymi 😉 Ot podstawowych informacji. 

jeszcze to docenisz 😉
jak dla mnie zdecydowanie JEST przejrzysty, wszystko mozna znalezc, tylko ktos dobrze powiedzial, ze za duzo jest tego... 😉
No może moooooooooooooooooże kiedyś 😉
Póki co zdecydowanie łatwiej mi się poruszać po nk  🏇
I mimo narzekań na ten portal ja go lubie - choć czasem irytuje 😉
A tak przy okazji teraz juz wiem skąd się wziął pomysł na nk z wspólnymi znajomymi, nktalk'iem i innimi bzdecikami  🤣
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 listopada 2009 19:04
THE FACEBOOK TRICK: press up,up, down, down, left, right, left, right, B, A, Enter key, then right click then press up and down and magic crcles will appear.

koniecznie wyprobujcie  😁
ovca   Per aspera donikąd
17 listopada 2009 19:09
Jaaaaaa, udało się!  😁
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2009 19:11
No ja patrzę na to na fejsbuku i myślę "nie no, ściema jakaś a'la 'usuń śledzika'" ale wkleiła to dziewczyna, która raczej nie bawi się w takie głupoty to myślę "spróbuję i ja, nikt nie musi wiedzieć, że wierzę w takie głupoty, nikt się nie dowie" ; ) i tak bez przekonania to zrobiłam i dupa, okazało się, że to prawda 🤔
ja tez jestem na mordzie. Gram od 3 dni w tego glupiego Farm Villa...  😵 kumpel mi linka poslal, a ja glupia kliknelam  😁
Ja jestem ale mało co wchodzę
Jakoś mnie nie zachwycił
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 listopada 2009 20:37
ja już namiętnie gram w farmville, happy aquarium i happy pets 😵 🤔wirek:
a korzystać lubię o wiele bardziej niż z nk czy innych portali 😉
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2009 21:23
http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1558767482#/group.php?gid=2250482938&ref=mf już prawie półtora miliona... Myślicie, że przebudował dom? 😎 chciałabym tak : D
Hmm... zawsze jak chcę zacząć jakie quiz to klikam w niego i wyświetla mi się "rozpocznik quiz!" i jak w to kliknę to strona robi się martwa, nic sie nie zmienia tylko nie moge w nic kliknąć.
Ja chce quizyyyy! 👿
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 listopada 2009 21:57
hej  pytanie BARDZO PILNE I WAŻNE
czy ktoś z was na facebooku ma w znajomych smerfi potrzebujemy nr kom do niej (wątek ciązowy) jakis czas po terminie jest, przestała sie odzywac i wszyscy sie o nia martwimy
bardzo prosze o pomoc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się