Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj
Ankieta
Pytanie: Czy jesteś za tym aby usprawnić działanie forum poprzez przejście na nowy software
Tak, jestem za tym   -208 (57%)
Nie, może zostać tak jak jest   -74 (20.3%)
Jest mi to obojętne   -83 (22.7%)
Głosów w sumie: 365

Autor Wątek: Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.  (Przeczytany 203492 razy)
Luna_s20

« #120 : Czerwiec 22, 2014, 13:43:23 »
Odpowiedz cytując
W ogóle w tym wątku jest wiele pomysłów na zmiany, ale wątpię, żeby było jakieś istniejące forum, które ma je wszystkie. A pewnie będzie miało swoje/inne wady.
Wiele w tobie zwątpienia, zupełnie niesłusznie uśmiech
Co do zmian, doskonale rozumiem niechęć do ich wprowadzania. Człowiek zakłada stronę po to, by działała, określa jakie chce mieć funkcjonalności, i niezależnie od ilości udogodnień, użytkownicy zawsze mają jakieś postulaty. Trzeba by było rzucić pracę, rodzinę, i wszelkie zainteresowania, żeby siedzieć i wszystko to wprowadzać. Sama mam przykład strony na której brakuje już chyba tylko urządzenia antygrawitacyjnego, a mimo to wciąż napływają nowe, "przegłosowane" pomysły. Chcąc dogodzić w tej kwestii wszystkim, musiałabym naprawdę rzucić wszystko i całe dnie tworzyć modyfikacje uśmiech
To forum wydaje się "spokojniejsze", ale najpewniej tez jest na nim co robić.
#link
Jeden koń to ogrom pracy. Dwa to kamieniołomy. Jak wymyślę domeldowanie trzeciego, zabijcie mnie bo i tak będzie to równe zarobieniu się na smierć.
Piotrek

« #121 : Czerwiec 22, 2014, 18:23:27 »
Odpowiedz cytując
Ten kto wątpi nigdy się nie rozczaruje wink

A z zalet braku zmian w forum wymieniłbym brak wielkich ostrzeżeń o używaniu ciasteczek wink
#link
Luna_s20

« #122 : Czerwiec 23, 2014, 09:48:57 »
Odpowiedz cytując
Nie pamiętam czy mi się takie info pokazało, ale jeśli strona ich używa, to niestety info w świetle nowych przepisów jest koniecznością. Chociaż jak dla mnie przesadą są boxy wyskakujące na pół monitora, wzmianka podczas rejestracji, i w polityce całkowicie wystarcza.
#link
Jeden koń to ogrom pracy. Dwa to kamieniołomy. Jak wymyślę domeldowanie trzeciego, zabijcie mnie bo i tak będzie to równe zarobieniu się na smierć.
Piotrek

« #123 : Czerwiec 23, 2014, 10:43:32 »
Odpowiedz cytując
Według mnie te przepisy są bez sensu...
#link
Luna_s20

« #124 : Czerwiec 23, 2014, 18:23:51 »
Odpowiedz cytując
Są wybitnie bez sensu. Podejrzewam że to kolejny "pusty" przepis, pozwalający mniej ogarniętym ludziom natrzeć uszu, i na nich zarobić.
#link
klieen

« #125 : Wrzesień 27, 2014, 08:34:12 »
Odpowiedz cytując
Voltopiry.pl? O.o  co się dzieje?
#link
"It's hard to wait for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, when you know it's everything you want."
Facella

young&menace

« #126 : Wrzesień 27, 2014, 14:41:54 »
Odpowiedz cytując
A co ma się dziać? re-volta i voltopiry to jedno i to samo.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
klieen

« #127 : Wrzesień 27, 2014, 15:41:32 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, że tutaj. Nagle przekierowało mnie na voltopiry.pl Już myślałam, że to nowa domena.
#link
"It's hard to wait for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, when you know it's everything you want."
Racjonalna

Patrz w niebo, ale uważaj na kupy

« #128 : Listopad 17, 2015, 20:56:46 »
Odpowiedz cytując
A ja się pytam uśmiech dlaczego nie ma jeszcze mobilnej wersji /aplikacji forumowej duży uśmiech
#link
"Chronic dissatisfaction. That's what you have!" Maria Elena

"There's nothing more contagious than laughter"- Jerome Valeska

www.divineretrobitch.tumblr.com/
Arimona

« #129 : Listopad 19, 2015, 08:40:27 »
Odpowiedz cytując
Jest mobilna wersja.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14899.0.html
#link
Never miss a good chance to shut up.
-- Will Rogers
Racjonalna

Patrz w niebo, ale uważaj na kupy

« #130 : Listopad 19, 2015, 09:11:12 »
Odpowiedz cytując
Nie do końca o coś takiego mi chodziło, ale dzięki wink
#link
"Chronic dissatisfaction. That's what you have!" Maria Elena

"There's nothing more contagious than laughter"- Jerome Valeska

www.divineretrobitch.tumblr.com/
nasturcja

« #131 : Wrzesień 17, 2016, 07:44:48 »
Odpowiedz cytując
Czy da się coś zrobić z wyszukiwarką? Nic nie mogę w niej znaleźć. Wpisuję hasło, które powinno być tytułem wątku mniej więcej (o którym wiem, tylko nie mogę go znaleźć), a dostaję milion różnych stron komplenie nie związanych z tym, w tym wątku brak.Nie jest to jednorazowy przypadek, muszę się za każdym razem mocno namęczyć, żeby coś znaleźć. A może nie wiem jak korzystać? W takim razie instrukcja powinna być może bardziej przejrzysta.
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #132 : Wrzesień 17, 2016, 08:46:59 »
Odpowiedz cytując
Tyle że, wyszukiwarka nigdy nie szukała po tytułach, a zawsze wskazywała posty i wątki, które zawierają szukane przez Ciebie słowo.
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #133 : Wrzesień 17, 2016, 12:56:07 »
Odpowiedz cytując
nasturcja, zawsze możesz też szukać słów kluczowych przy pomocy google. Wtedy do szukanej frazy dodajesz "site:re-volta.pl" i wyszukiwanie leci tylko po forum.
Jak czegoś nie znajduję przez szukajkę, to właśnie tak robię.
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
halo

« #134 : Wrzesień 17, 2016, 19:50:47 »
Odpowiedz cytując
Wyszukiwarka na forum źle działa już od dawna.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 21 zapytaniami.